پاره بیش از بازگشایی اقتصاد تهمت می گوید که او چهره های بزرگترین تصمیم زندگی ام داشته ام را به

واشنگتن — به عنوان او چنگ زدن به طور همزمان با مخرب ترین و بهداشت عمومی و بحران اقتصادی از یک عمر جمهور تهمت می یابد خود را کشیده در جهت مخالف در چه باید بکنید بعد. بانکداران شرکت مدیران و صنعتگران با او خواهش کنم به بازگشایی این کشور را به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است در حالی که کارشناسان پزشکی التماس برای زمان بیشتری برای مقابله با کروناویروس.

تماس های تلفنی از دوستان کسب و کار رقابت در برابر تلویزیون تصاویری از غرق بیمارستان. این کارشناسان بهداشت عمومی به او بگویید که چه او در حال انجام کار است به طوری که او نمی باید اجازه دهید تا هنوز. از مشاوران اقتصادی و دیگران در کاخ سفید به او بگویید آنچه او انجام داده کار کرده است بنابراین او باید شروع به کشف کردن که چگونه به سهولت. ده ها هزار نفر بیشتر می میرند. میلیون ها نفر بیشتر می تواند از دست دادن شغل خود.

“من قصد دارم که به تصمیم گیری و من تنها امید به خدا که این حق تصمیم گیری” آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در روز جمعه گفت: طی اخبار روزانه توجیهی در مبارزه با این بیماری همه گیر کوروناویروس که به کشته شدن بیش از 18,000 آمریکایی ها تا کنون قرار داده و بیش از 16 میلیون نفر از کار. “اما من می خواهم بگویم بدون سوال این بزرگترین تصمیم زندگی ام داشته ام را.”

تصرف در تخمین های جدید از یک پایین تر از پیش بینی مرگ و میر رئیس جمهور نشان داد که او می خواست برای شروع از سرگیری کسب و کار در برخی از اساس پس از او در زمان اقامت در خانه دستورالعمل منقضی در 30 آوریل و او اعلام کرد که او را به نام نیروی کار در هفته آینده به منظور توسعه یک طرح است. اما او همچنین قول داده است برای گوش دادن به مقامات بهداشت عمومی هشداردهنده پیش از موعد حرکت به استراحت محدودیت.

در واقع تصمیم گیری در مورد زمان و نحوه بازگشایی است به طور کامل نه آقای تهمت را چرا که او هرگز دستور داد آن بسته شده است. اقامت در خانه و محله ای که باید نگه داشته وسیع عمده ای از آمریکایی ها در داخل خانه بودند صادر شده توسط فرمانداران دولت توسط دولت است. اما رئيس جمهور هم موضوع nonbinding دستورالعمل اصرار یک مکث در زندگی روزمره از طریق پایان ماه. و اگر او بودند به موضوع جدید راهنمایی و گفت آن را امن برای بازگشایی و یا ترسیم یک مسیر بازگشایی بسیاری از ایالت ها به احتمال زیاد به دنبال و یا احساس فشار از کسب و کار خود و ترکیبات به سهولت در محدودیت.

“ما در حال انجام هر چیزی تا زمانی که ما می دانیم این کشور در حال رفتن به سالم” آقای ترامپ گفت. “ما نمی خواهید برای رفتن به عقب و شروع به انجام آن را دوباره و دوباره.” اما او افزود که این کشور در حال حاضر فلج بود و نه پایدار. “شما می دانید چه ؟ ماندن در خانه منجر به مرگ نیز,” او گفت:. “این بسیار آسیب زا برای کشور است.”

تعداد مرگ و میر در سراسر جهان از coronavirus صدر 100,000 روز جمعه به عنوان یک موج از موارد در مسکو تحت فشار قرار دادند پایتخت روسیه را در سیستم مراقبت های بهداشتی به آن محدود است. مستندات تمدید شد در سراسر جهان به عنوان آخر هفته عید پاک به عنوان کشور به شدت در تلاش برای کند کردن عفونت. فشار از مردم از کار و وابسته به کمک بود شروع به نشان می دهد. یک توزیع مواد غذایی تبدیل به خونین غوغا در یک فقیر منطقه نایروبی, کنیا.

در ایالات متحده مرگ و میر پیشی گرفته است که از اسپانیا با ایتالیا گزارش ، در واشنگتن قانونگذاران و مقامات دولت ساخته شده برخی از پیشرفت در شکستن بن بست بیش از 250 میلیارد فدرال تزریق برای دوباره پر کردن سریع تهی برنامه وام برای مضطرب کسب و کارهای کوچک. سناتور چاک شومر از نیویورک ، رهبر حزب دموکرات گفت که برگ برنده دولت تا به حال به توافق دو حزبی مذاکرات در اوایل هفته آینده.

اما سوال اصلی مسلط به مکالمه در واشنگتن و نیویورک و جاهای دیگر بود و چه مدت از آن خواهد شد تا زمانی که این کشور می تواند شروع به بازگشت به حالت عادی. رژیم صهیونیستی. Andrew M. Cuomo, نیویورک, سخت ترین ضربه امور خارجه گفت: هر گونه کاهش محدودیت نیاز گسترده تست برای پوشش میلیون ها نفر از کارگران برای اولین بار در حالی که آقای ترامپ گفت که “شما لازم نیست تست کامل” اما به جای متمرکز غربالگری در بسیاری از مناطق آسیب دیده.

دولت جدید پیش بینی ارائه شده به مقامات این هفته به این نتیجه رسیدند که ماندن در خانه, سفارشات, تعطیلی مدارس و اجتماعی فاصله را تا حد زیادی کاهش عفونت اما افزود که بلند کردن آنها را تنها پس از 30 روز به عنوان رئیس جمهور این است که با توجه به, می تواند در نتیجه یک راش جدید بیماری و مرگ و میر که رقیب هیچ کاری برای مقابله با این بیماری همه گیر.

آخرین به روز رسانی: شیوع کروناویروس در آمریکا

  • مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید: او ‘به دنبال در یک تاریخ’ برای شروع آرامش محدودیت.
  • هفتاد تست مثبت در سان فرانسیسکو پناهگاه بی خانمان.
  • اختلال در عرضه جهانی زنجیر هستند که منجر به کمبود.

بدون هر یک از سیاست های کاهش در حال حاضر در محل مرگ و میر از coronavirus می رسیده اند 300,000 با توجه به پیش بینی. اما اگر 30 روز اقامت-در-خانه راهنما برداشته است مرگ و میر می تواند به 200,000 حتی اگر مدارس بسته باقی می ماند تا در تابستان 25 درصد از این کشور همچنان به کار از خانه و برخی اجتماعی سوريه همچنان ادامه دارد.

با استفاده از تقاضا برای هواکش به عنوان یک پایه برای جدی coronavirus عفونت نرخ این مدل پیش بینی متوسط دست انداز بلافاصله پس از اقامت در خانه سفارشات در حال برداشته و عمده جدید افزایش عفونت در حدود 70 روز پس از یک پناهگاه منظور برداشته شده است, اوج پس از 120 روز است. پیش بینی مورخ پنجشنبه تهيه شده توسط بخش امنیت و بهداشت و خدمات انسانی به دست آمده و توسط نیویورک تایمز.

این اعداد سوخت پیش بینی در حال حاضر ممکن است خارج از تاریخ. پیش بینی های پذیرفته شده توسط کاخ سفید که پس از برآورد حداقل 100 ، 000 مرگ و میر در ایالات متحده در حال حاضر تجدید نظر شده است به حدود 60000 با تشکر تهاجمی اجتماعی فاصله. اما اگر شماره ها جهت افزایش می دهد و ممکن است سازگار است.

دولت مدل نشان می دهد یک افزایش در تقاضا برای هواکش 120 روز پس از لغو اقامت در خانه محدودیت هایی که خواهد بود شدید تر از اگر ایالات متحده تا به حال هرگز به صدور چنین دستورات در وهله اول و به جای اتکا به سادگی بر تعطیلی مدارس و فرستادن مردم به خانه telework و کارگردانی عمومی و اجتماعی به دور است.

در جلسه روز جمعه آقای ترامپ گفت: او آگاه بود از کسانی که پیش بینی اما دستیاران کرد و گفت: تفسیر کاهش مرگ طرح به این معنی است که سلامت خود را به مشاوران ممکن است بیش از حد بدبین.

رئیس جمهور با اشاره به 60,000 برآورد مرگ و میر به عنوان نشانه ای از پیشرفت است. “من فکر می کنم ما می تواند قابل ملاحظه ای تحت این تعداد,” او گفت: از اوایل 100,000 هوا. “سخت به این باور است که اگر شما 60,000 شما هرگز نمی تواند شاد باشد اما این که خیلی کمتر از ما در ابتدا گفت.”

اما خود را در بهداشت عمومی و مشاوران در زمان محتاط تر از روش. “به عنوان تشویق به عنوان آنها به ما رسیده به اوج” دکتر دبورا L. Birx کاخ سفید همه گیر هماهنگ کننده گفت: آخرین آمار و ارقام. او اشاره کرد که بدون تست کارشناسان شاهد تنها جدی ترین موارد است. “این نوک کوه یخ است یا این نیم کوه یخ یا سه چهارم از کوه یخ است که ما دیده ایم به تاریخ ؟” او گفت:.

پنج مقامات دولت گفت: آن را بسیار بعید است که آقای مغلوب ساختن پیشی جستن را گسترش دستورالعمل فراتر از مارس 30 و اضافه کرد که او خواهد بود به احتمال زیاد برای پیدا کردن یک راه به اعلام برخی از بلند کردن اجسام از توقف اقدامات حتی اگر آن را نمی ممکن است کامل flip-the-lightswitch بازگشایی این کشور است.

آقای ترامپ شده است داشتن مکالمات رسمی و غیررسمی در هفته های اخیر با رهبران کسب و کار مانند مایکل Corbat مدیر اجرایی سیتی گروپ و برایان Moynihan مدیر اجرایی بانک مرکزی آمریکا در مورد نحوه حمایت از اقتصاد و هنگامی که آن را ممکن است قادر به بازگشایی شده است.

بسیاری از کسانی که بحث تسهیل شده توسط وزارت خزانه داری وزیر استیون Mnuchin که سابقه تماس از مدیران مانند Stephen A. Schwarzman مدیر اجرایی استون به دنبال یک نقشه راه برای زمانی که یک ظاهر عادی می تواند بازگشت اگر چه برخی از افراد نزدیک به مذاکرات گفت که آقای Schwarzman و استیون راث یک سرمایه گذار املاک و مستغلات نزدیک به آقای مغلوب ساختن پیشی جستن شده اند تهاجمی به دیگران است.

دیگر مدیران کسب و کار رفته اند از طریق Jared کوشنر رئیس جمهور در قانون و مشاور ارشد. پل تودور جونز ساخته شده پرشوری فشار برای بازگشایی اقتصاد در یک کنفرانس تلفنی برگزار شده توسط آقای کوشنر چند هفته پیش این افراد گفت: سرمایه گذار نلسون Peltz گفته می شود با نفوذ در آقای مغلوب ساختن پیشی جستن از سقط برنامه شروع به بازگشایی با عید پاک.

گروه های لابی گری را تبدیل به بیشتر های صوتی مورد نیاز برای دولت به ایجاد یک طرح برای بازگشایی اقتصاد است.

“دیگر ما تعطیل بدتر کردن مردم خواهد بود و سخت تر از آن خواهد بود گرفتن اقتصاد دوباره رفتن و گرفتن از مردم شغل به طوری که آنها می تواند بازگشت به کار” به گفته دیوید مک اینتاش رئیس باشگاه برای رشد. “آنچه ما نیاز داریم در حال حاضر یک طرح برای زمانی که ما بازگشایی دولت به این دلیل که طرح های منحنی شده است مسطح است.”

برخی از رهبران کسب و کار شده است به خصوص نا امید است که این دولت است که واقع بینانه در مورد عواقب اقتصادی مبارزه با کروناویروس. آنها توجه داشته باشید که وجود دارد بسیاری از خطرات بهداشتی و که همه آنها حکم بستن اقتصاد است.

یعقوب Wintersteen یک توسعه دهنده املاک و مستغلات در تگزاس و رئیس امور مالی برای منطقه هوستون برای دولت حزب جمهوری خواه گفت: کسب و کار باید به حق عمل اگر آنها را مشاهده کنید مناسب با وجود خطرات. “مردم در مقابل چهره من در حال تماشای کسب و کار خود ما نابود شود انتخاب درمان,” او گفت:.

رئیس جمهور مشاوران اقتصادی شده اند تخمگذار زمینه را برای بازگشایی اقتصاد است. لری Kudlow رئیس شورای اقتصاد ملی گفت: در این هفته در شبکه فاکس کسب و کار است که او می تواند تصور بازگشت به کار در یک نورد اساس طی چهار تا هشت هفته. آقای Mnuchin گفت: در CNBC که آن اتفاق می افتد می تواند به عنوان به زودی به عنوان ممکن است 1.

اما افراد نزدیک به آقای Mnuchin پیشنهاد کرده اند که بیشتر تدریجی جدول زمانی برای بازگشایی اقتصاد می تواند شروع در ماه مه بر اساس در دسترس بودن coronavirus تست و منطقه ای مورد اعداد. آقای کوشنر و پیتر ناوارو رئیس جمهور, تجارت, مشاور نیز صحبت کردیم و در مورد باز کردن در مراحل به عنوان به سرعت به عنوان ممکن است از ترس این که بانک ها شروع به داشتن مشکلات واقعی اگر مستند همچنان از طریق ممکن است.

اقتصاددانان می گویند که محدودیت های بلند به ویژه در کسب و کارهای غیر ضروری را بازگرداندن یک مقدار محدود از فعالیت های اقتصادی که در حال حاضر در یک سقوط آزاد.

اما برخی از رئيس جمهور مشاوران مانند مارک کوتاه, رئیس ستاد معاون رئیس جمهور مایک پنس استدلال کرده اند که در نهایت رهبران کسب و کار نمی خواهد صبر کنید برای بهداشت حرفه ای و یا مقامات دولت پس از عفونت های جدید و مرگ و میر شروع به کاهش است و ممکن است به سادگی بازگشایی شرکت خود را.

بسیاری از کارشناسان هشدار می دهند که رشد آهسته خواهد بود زمانی که آن را می گرداند چرا که مردم را با احتیاط از سرگیری فعالیت های عادی قبل از کشور به مراتب گسترده تر تست.

بدون گسترده اعتماد به نفس در بازگشت به محل کار یا دیگر فعالیت های هر اقتصادی می تواند ولرم. یک نظرسنجی از رهبران کسب و کار و شرکت کنندگان در بازار این هفته توسط S&P جهانی نشان داد که تنها 12 درصد از پاسخ دهندگان معتقد بودند که اقتصاد را “سریع بهبودی کامل” به زودی.

سریع راه اندازی مجدد اگر چه می تواند خطرات برای اقتصاد است. اگر دولت می گوید آمریکایی ها برای بازگشت به زندگی عادی و عفونت دوباره افزایش است که می تواند پاک کردن مصرف کننده خوش بینی و منجر به طولانی تر بیشتر آسیب رساندن به رکود است.

“این برای من روشن نیست که این بیماری همه گیر را اثر مستقیم بر اقتصاد خواهد شد در پایان ماه ژوئن” و یا در هر زمان نزدیک است که به گفته کارل اسمیت معاون رئیس جمهور برای سیاست فدرال در پایه مالیات بر در واشنگتن است. “حتی پس از رسمی محدودیت ها برداشته بسیاری از مردم ممکن است نامشخص در مورد پریدن بازگشت به زندگی عادی. شرکت ها ممکن است نامشخص در مورد قرار دادن کارگران خود را در خطر است.”

گزارش شد کمک توسط آیلین سالیوان جیم Tankersley و آنی Karni از واشنگتن و کیت کلی و اندرو راس Sorkin از نیویورک است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>