بالا ما کلی مردهاند اگر نظامی را تایید گزارش های روسی نعمتآمریکا به طور کلی گفته نظامی سازمان های اطلاعاتی در حال کار به تایید گزارش ها از روسیه پرداخت طالب نعمت برای کشتن سربازان آمریکایی و قول داد پاسخ اگر آنها تأييد شد.

ژنرال مارک Milley رئیس ستاد مشترک ارتش گفت: کمیته نیروهای مسلح مجلس که پنتاگون متعهد شد برای کشف این که آیا روسیه اطلاعات نظامی پرداخت کرده بود برای حمله به سربازان آمریکایی در افغانستان است.

“ما در حال رفتن به رفتن به پایین از این فضل چیز. اگر در واقعیت وجود دارد نعمت من یک خشم عمومی درست مثل هر یک از ما در این است که” Milley گفت. “این یک معامله بزرگ است. ما لازم نیست که سطح وفاداری رتبهدهی نشده است, اما ما هنوز هم به دنبال دارد.”

او پیشنهاد کرد که ایالات متحده ممکن است در پاسخ به این گزارش به عنوان قوی به عنوان لازم است در غیر نظامی راه.

“مسئله این است که در سطح استراتژیک,” او گفت:. “وجود دارد دیپلماتیک و اطلاعاتی و اقتصادی و … تحریم ها وجود دارد démarches وجود دارد تماس های تلفنی وجود دارد و فشار آن نوع از همه چیز. و من می توانم به شما بگویم که برخی از آن انجام شده است. ما تا آنجا که ما می تواند و یا باید ؟ شاید نه تنها به روسیه بلکه به دیگران است.”

دفاع وزیر علامت Esper بود که شهادت در کنار Milley گفت که اصلی گزارش نمی آمد از هر یک از نه نفر از مجموع 17 ما سازمان های اطلاعاتی تحت پنتاگون اقتدار دلالت اطلاعات به مطبوعات درز در هفته های اخیر از سازمان سیا یا دیگر غیر نظامی سازمان.

Esper گفت: این گزارش ابتدا به بررسی توسط پنتاگون در ماه ژانویه زمانی که آنها نشان داده شده است به Milley و رئیس فرماندهی مرکزی ژنرال کنت مکنزی و وزیر دفاع آگاه شد آنها را در ماه فوریه است.

“آنها برخی از گزارش اولیه بر روی زمین است که آنها شروع به دنبال. نه فکر گزارشها معتبر, به عنوان آنها را کنده و به آنها” Esper گفت.

Milley تاکید کرد که بررسی شد بیش نیست. “من و وزیر و دیگران هستند و مصرف آن را به طور جدی” به طور کلی است. “ما قصد داریم برای رسیدن به انتهای آن است. زمانی که من پیدا کردن اگر آن را درست است. و اگر درست است ما اقدام خواهد کرد.”

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است اصرار او نمی داد در روسیه گرفته شده است. گزارش شده است که سوء ظن بودند خلاصه در فرم نوشته شده است به عنوان بخشی از رئيس جمهور را روزانه مختصر اما مشاور امنیت ملی رابرت اوبراین گفت: این تصمیم سازمان سیا briefer نه به آنها ارائه شفاهی.

مقامات امنیتی گزارش شده است و ساکت در انتقال اطلاعات منفی در مورد فعالیت های روسی به ناروا به دلیل واکنش تند. تا کنون مغلوب ساختن پیشی جستن دولت است اعلام کرد هر گونه اقدام تلافی جویانه.

در همان کنگره شنوایی Milley قوی ساخته شده ملاحظاتی در تاثیر داشتن 10 پایگاه ارتش آمریکا به نام بعد از مؤتلفه رهبران نظامی او به عنوان خائن.

مغلوب ساختن پیشی جستن است گفت: او نمی خواهد حتی در نظر گرفتن تغییر نام پایگاه, اما Milley گفت: نماد نام نمایندگی یک چالش به انسجام نیروهای مسلح ایالات متحده که 43 درصد اقلیت. او افزود که ارتش ایالات متحده بود 20 درصد آمریکایی آفریقایی افزایش به 30 درصد در برخی از پایگاه های.

او به یاد می آورد داشتن یک گروهبان در فورت براگ که به او گفت که او تا به حال برای رفتن به محل کار هر روز در یک پایه به نام یک مرد مؤتلفه Gen Braxton براگ که به بردگی گرفته پدربزرگ و مادربزرگ خود را.

کنفدراسیون Milley گفت: کمیته “یک اقدام شورش. آن را یک عمل خیانت در آن زمان در برابر این اتحادیه در برابر ستاره و راه راه در برابر ما قانون اساسی و کسانی که افسران تبدیل پشت خود را در خود را دارند.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de