Top Tech کارفرمایان به صورت کنگره


Video player loading
جف بزوس از آمازون, تیم کوک از اپل, مارک زوکربرگ از Facebook و سوندار پیچای گوگل را پاسخ به پرسش های قانونگذاران مجلس در مورد شیوه های کسب و کار.

پس از نمایندگان مجلس با جمع آوری صدها ساعت مصاحبه به دست آمده و بیش از 1.3 میلیون اسناد و مدارک در مورد Amazon, Apple, Facebook و گوگل خود را به مدیران ارشد شهادت خواهد داد قبل از کنگره در 1 بعد از ظهر روز چهارشنبه برای دفاع از خود را قدرتمند و کسب و کار.

کاپیتان جدید طلاکاری شده سن — جف بزوس از آمازون, تیم کوک از اپل, مارک زوکربرگ از Facebook و سوندار پیچای گوگل — ظاهر خواهد شد با هم قبل از کنگره برای اولین بار به توجیه خود را در شیوه های کسب و کار. اعضای مجلس قوه قضاییه آنتی تراست کمیته فرعی بررسی کرده اند غول اینترنت برای بیش از یک سال در اتهامات که آنها را سرکوب رقبا و آسیب مصرف کنندگان است. دقیق مطالب از اسناد و مدارک آنها را جمع آوری کرده ام در حال ناشناخته, اگر چه آنها گفت: که شامل اسناد مربوط به برخی از این شرکت ها خریداری و ارتباطات داخلی میان مدیران ارشد.

این مجموعه به یک, عجیب و غریب, عینک با چهار مرد که اجرای شرکت به ارزش حدود 5 تریلیون ترکیب — که شامل دو نفر از ثروتمندترین افراد ابتدا به استدلال می کنند که کسب و کار خود هستند نه واقعا که قدرتمند است ،

و از آن خواهد شد اولین بار در راه دیگر: آقای زوکربرگ آقای پیچای آقای بزوس و آقای کوک تمام خواهد شد شهادت از طریق ویدئو کنفرانس به جای افزایش side-by-side برای ادای سوگند در شهادت جدول در واشنگتن است.

در این جلسه 15 نفر از اعضای آنتی تراست کمیته فرعی خواهد شد که پنج دقیقه برای هر سوال. نماینده دیوید Cicilline دموکرات از رود آیلند و رئیس کمیته فرعی را کنترل تعداد دور از بازجویی به طور بالقوه کشش شنیدن به شب.

این آنتی تراست مسائل Apple, Facebook گوگل و آمازون در حال پیچیده و بسیار متفاوت است.

آمازون را متهم به سوء استفاده از نقش آن به عنوان یک خرده فروش و یک پلت فرم میزبانی شخص ثالث فروشندگان در آن بازار است. اپل متهم شده است که ناعادلانه با استفاده از آن نفوذ بیش از آن در فروشگاه App برای جلوگیری از رقبا و به زور به برنامه های بالا پرداخت کمیسیون. رقبا باید گفت Facebook انحصار در شبکه های اجتماعی. الفبای پدر و مادر شرکت گوگل در برخورد با چندین آنتی تراست اتهامات به دلیل تسلط گوگل در تبلیغات آنلاین و جستجو نرم افزار گوشی های هوشمند.

دموکرات ها نیز ممکن است تغییر جهت دادن موضوع ضد تراست و مطرح کردن نگرانی در مورد اطلاعات غلط در رسانه های اجتماعی. برخی از جمهوری خواهان انتظار می رود به sidetrack بحث با نگرانی های خود را از لیبرال تعصب در دره سیلیکون شرکت ها و اتهامات که محافظه کار صدای سانسور.

اعتبار…اما Howells برای نیویورک تایمز

جف بزوس آمازون, مدیر اجرایی یک زن و شوهر از منحصر به فرد تفاوت میان مدیران ارشد مجموعه را به شهادت در چهار شنبه: او هرگز در مواجهه کنگره قبل از او تا کنون در جهان ثروتمندترین فرد است.

کسانی که دو واقعیت ممکن است او را تحت شدت نور افکن در این جلسه به نمایندگان مجلس اولین فرصت به زور او را به عموم پاسخ به طیف وسیعی از انتقادات. برخی احتمالا بتراشیم به قانون ضد تراست اما دیگران ممکن است تغییر جهت دادن به گسترده تر نقد از اختلاف بین ثروت خود را — در حال حاضر معلق در هوا در حدود 180 $میلیارد و دستمزد و شرایط کار از کار ساخت و یا در حدود 15 دلار در ساعت است که به شکل آمازون لجستیکی استفاده.

آقای بزوس هرگز خصوص باز به مطبوعات و نه در مواجهه دشوار عمومی سوال برای سال. او برگزار کرده است فقط چند مختصر جلسات در مورد آمازون با روزنامه نگاران به تازگی و پرسش و پاسخ جلسه را به سختی شامل شدید منتقدان. در یکی او نشست و در مقابل برادر خود و در دیگر او با سهام خصوصی titan دیوید روبنشتاین.

در آماده شهادت برای این جلسه آقای بزوس ارائه شده خود را به عنوان یک موفقیت آمریکا داستان مطرح شده توسط دلیر مادر جوان و به تصویب رسید در چهار توسط پدر او یک مهاجر کوبایی. او گفت که او در زمان خطر برای شروع آمازون با استفاده از دانه بودجه از پدر و مادر خود را.

“آمازون موفقیت چیزی بود اما مقرر,” او گفت:.

در حالی که او گفت که او دعوت موشکافی آقای بزوس نیز گفت: “بر خلاف بسیاری از کشورهای دیگر در سراسر جهان این ملت بزرگ ما زندگی می کنند پشتیبانی می کند و به کارآفرینی ریسک پذیری.”

آقای بزوس نیست آدرس خود ثروت سر اما او گفت که 80 درصد از آمازون سهام برگزار شده توسط خارجی ها از جمله صندوق های بازنشستگی و صندوق بازنشستگی که او گفت: باید بهره مند از افزایش این شرکت قیمت سهم.

در حالی که آقای بزوس در حال رشد با حضور در واشنگتن او اجازه دهید خود را بالا نمایندگان انجام روز به روز کار لابی و نفوذ در مجلس به آن لابی و ارتباطات تیم که رشد کرده و به بیش از 800 نفر در سطح جهان است. آمازون همچنین صرف $16.8 میلیون در فدرال لابی سال گذشته است.

اعتبار…آنا Moneymaker برای نیویورک تایمز

کنگره جلسات معمولا شامل شاهد ظاهر شدن در تاریکی مناسب با خود را entourages نشستن در پشت آنها و قانونگذاران سوال آنها را از بالا به عنوان phalanxes از عکاسان ضربه محکم و ناگهانی عکس و فیلمبرداران جریان دادرسی از یک کاورنو اتاق در کنگره.

نه این زمان.

C. E. O. s از آمازون, اپل, Facebook و گوگل در حال تمام ظاهر می شود در روز شنبه قبل از یک خانه فرعی عملا به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس. از راه دور بشاش به شنیدن می افزاید: چین و چروک های دیجیتال پیچیدگی با هر توجه داشته باشید-عبور از مشاوران و زیردستان را به احتمال زیاد اتفاق می افتد خارج از دوربین.

و در حالی که بسیاری از تکنولوژی غول های خود را تصویری-تماس نرم افزار, none خواهد بود با استفاده از خود ابزار. در عوض, آنها تمام خواهد شد پیوستن به طریق سیسکو Webex ویدئو کنفرانس خدمات.

Webex شده است رفتن به سرویس کنگره پس از همه گیر آغاز شد. آن را گواهی شده توسط مجلس را اداره کمیته برای امن بودن و نشست “کسب و کار و ویژگی های مورد نیاز” خانه دولت سخنگوی پیتر Whippy گفت.

در آن زمان Webex استفاده شده است برای بیش از 100 جلسات کنگره گفت: Jean Rosauer, Webex سر از بخش دولتی. سیسکو اضافه شده است که آن را تا به حال تجربه بیش از سه برابر حجم طبیعی از جلسات مجازی از طریق Webex در ماه های اخیر.

“کنگره جلسات — مانند آینده قضایی مجلس جلسه کمیته — باید سنت, سیاست, و روش, و ما تا به حال برای اطمینان از آن می تواند انجام شود عملا و ایمن” خانم Rosauer در بیانیه ای گفت. او افزود که سیسکو بود “فوق العاده افتخار” برای بازی در نقش داشتن کنگره در ارتباط است.

اعتبار…جسی گرانت/گتی ایماژ

بسیاری از رقبا به, Google, Facebook, اپل و آمازون مشغول صحبت کردن با قانونگذاران مجلس برای ماه ها در مورد آن دسته از شرکت های برق. و برخی به عمد صحبت کردن در این هفته به موقعیت خود را برای آنها چگونه خواهد بود به تصویر کشیده شده در این جلسه و برای نفوذ در این سوال.

Infinite چینی متعلق به تصویری نرم افزار, با صدور بیانیه ای از آن مدیر اجرایی, Kevin مایر در روز یکشنبه است. در آن به او خطاب چگونه برنامه — که Facebook احتمال دارد به استناد در این جلسه به عنوان یک مثال از چگونگی رقابت در شبکه های اجتماعی پر رونق است — شده است برخورد با موشکافی به دلیل چینی مالکیت.

“ما دریافت کرده اند و حتی بیشتر موشکافی با توجه به شرکت چینی ریشه” آقای مایر در بیانیه ای گفت:. “ما این را قبول و در آغوش چالش دادن صلح از ذهن از طریق شفافیت و پاسخگویی بیشتر. اعتقاد ما بر این ضروری است برای نشان دادن کاربران تبلیغات سازندگان و تنظیم کننده است که ما مسئول و متعهد اعضای جامعه آمریکا که به پیروی قوانین ایالات متحده.”

وی همچنین با اشاره به Facebook تمایل به راه اندازی “تقلیدی محصولات” مانند قرقره یک Infinite نگاه به طور یکسان. Facebook تا به حال سابقه تقلید از محصولات رقیب.

“اجازه بدهید تمرکز انرژی ما در نمایشگاه و رقابت باز در خدمت مصرف کنندگان ما به جای بدنام حملات رقیب ما — یعنی Facebook — مبدل به عنوان میهن پرستی و طراحی شده برای پایان دادن به ما از حضور در آمریکا” آقای مایر گفت.

دیگر شرکت های فن آوری نیز کشف و ضبط و در این جلسه به هوا افکار خود را. Tim Sweeney, مدیر اجرایی, حماسه بازی ها, کری, N. C.-بر اساس ساز از ضربه بازی Fortnite, مشت کردن در اپل و گوگل برای قیمت سنگ آهن در بازار و سیاست های ناعادلانه در آنچه که او خود را به نام “app store انحصارات.”

“هر دو فروشگاه به طور قابل توجهی مانع رقابت” آقای Sweeney گفت: در مصاحبه ای در روز سه شنبه. او به ویژه با انتقاد اپل 30 درصد هزینه پرداخت برای کالاهای دیجیتال که او گفت: آن را دشوار برای بازیکنان کوچکتر به پیشنهاد هنرمندان یک معامله بهتر.

اپل گفته است که 30 درصد کمیسیون در آن طول می کشد بسیاری از برنامه های در فروشگاه App است هزینه های استاندارد. آقای Sweeney نامیده می شود که استدلال “احمقانه و بی معنی است.” حماسه نسخه از یک برنامه فروشگاه اتهامات توسعه دهندگان آن 12 درصد هزینه.

آقای Sweeney که شروع به برنامه نویسی در اپل II Plus کامپیوتر در سال 1982 تاسیس حماسه نه سال بعد گفت که او احساس مسئولیت به صحبت کردن. “هر شرکت با تکنولوژی است که آیا کسب و کار در این جهان در حال رفتن به مجبور به زندگی با قدرت ما به این شرکت های دیگر,” او گفت:.

اعضای کنگره شده اند مسخره برای پرسیدن سوالات مسخره در تکنولوژی جلسات مانند این. که ممکن است دوباره اتفاق می افتد اما نمی توان آن را به طور کامل تقصیر آنها است.

این شرکت با تکنولوژی عمدا خود را سخت به درک.

چند نفر در خارج از این شرکت ها می توانند واقعا بررسی چگونگی آمازون را تحت تاثیر قرار قیمت محصولات ما خرید را در سایت خود و یا در دیگر خرده فروشان; یا ارزیابی ترس که گوگل تبدیل مردم به خود سایت اپل هدایت مردم به خود نرم افزار و یا Facebook همسالان به آنچه ما انجام آنلاین برای درهم کوبیدن رقبای خود. همه از این است که با طراحی کفن در پنهان کاری و راز است.

بزرگ با تکنولوژی نباید آن را می خواهم به ماندن در آن راه. حتی شرکت هایی مانند Facebook و گوگل در حال درخواست برای اطلاعات بیشتر دولت راهنمایی و قوانین خاردار در اطراف موضوعاتی مانند حفاظت از انتخابات و جلوگیری از تبعیض در سایت خود. که بدان معنی است که بخش عمومی و شرکت های فن آوری باید منافع مقرره در ساخت این حقیقت یاب جلسات به عنوان مولد به عنوان امکان پذیر است.

جزئیات بیشتر در فن آوری.

شما می توانید در اینجا ثبت نام در تکنولوژی با Shira Ovide عضویت در خبرنامه هر هفته در مورد چگونه تکنولوژی تغییر شکل زندگی ما و جهان است.

اعتبار…داگلاس گراهام/کنگره سه ماهه از طریق گتی ایماژ

صنعت فن آوری است که یک موتور از نوآوری و ایجاد شغل و اقتصادی آمریکا دلاوری. رقابت شکوفایی است و فقط با یک کلیک دور. مطمئن شوید که ما به خوبی انجام دهد اما مصرف کنندگان برندگان بزرگ است.

که جان کلام را از بیل گیتس را قبل از شهادت یک کلکسیون بیش از دو دهه پیش. و این یک شرط بندی امن همان تم را از ویژگی های برجسته هنگامی که رهبران Amazon, Apple, Facebook و Google شهادت در روز چهارشنبه.

تفاوت وجود دارد اما این هفته ظاهر توسط انجمن مدیران یادآور کنگره کباب مایکروسافت ارشد مواجه 22 سال پیش.

در سال 1998 در کانون توجه بود و مستقیما بر آقای گیتس از بنیانگذاران مایکروسافت, فناوری کرگدن از کامپیوتر شخصی عصر. در این زمان رهبران چهار بزرگ شرکت های فن آوری را در جایگاه ظاهر می شود از راه دور به دلیل یک بیماری همه گیر.

امروز بیشتر مسائل در بازی هستند. در اواخر 1990s نگرانی بود که مایکروسافت می خواهد با استفاده از تسلط خود را در بازار کامپیوتر برای سرکوب اینترنت upstarts. محض بازار عضله امروز تکنولوژی غول های یک نگرانی است اما تا نقش آنها به طور گسترده در تجارت و ارتباطات مؤثر بر افکار عمومی و سیاست است.

زمانی که آقای گیتس شهادت یک تحقیق رسمی از مایکروسافت توسط تنظیم کننده فدرال و ده ها تن از کشورها به خوبی در جریان است. همان درست است در حال حاضر گوگل و Facebook در حالی که آمازون و اپل نیز در مواجهه با ضد تراست موشکافی.

وجود دارد می تواند مارپیچ لحظات. زیر اشاره کرد سوال آقای گیتس فصاحت قشنگ و اصل امتناع از استفاده از M-کلمه: انحصار است.

اما هنگامی که جیم Barksdale, رئیس, Netscape, اینترنت شرکت بیشتر در مایکروسافت مناظر شهادت دادند که او خواسته تماشاگران به منظور بالا بردن دست خود را اگر آنها با استفاده از یک کامپیوتر.

حدود سه چهارم از اتاق بود. پس از آن که چگونه بسیاری از آنها با استفاده از مایکروسافت سیستم عامل ویندوز? تقریبا به همان تعداد از دست پرواز دوباره.

“که” آقای Barksdale گفت: “یک انحصار است.”

اعتبار…پیت Marovich برای نیویورک تایمز

تکنولوژی غول های تحت بررسی از متعدد فدرال و دولت ضد تراست مقامات و همچنین به عنوان توسط نمایندگان مجلس با برگزاری امروز شنوایی.

وزارت دادگستری تحقیقات از گوگل به نظر می رسد به دورترین همراه است. آژانس انتظار می رود که به زودی اعلام یک مورد در برابر گوگل با تمرکز بر اتهام نقض ضد تراست در تبلیغات آنلاین.

کمیسیون تجارت فدرال در حال آماده سازی برای عزل مارک زوکربرگ مدیر اجرایی Facebook و دیگر مدیران ارشد در این شرکت برای تحقیقات خود را از شبکه های اجتماعی است. پرس و جو که به نظر می رسد به تمرکز بر روی این که آیا Facebook غیر قانونی حفظ انحصار در شبکه های اجتماعی با کشتن رقابت از طریق جمع آوری آن از Instagram و واتساپ. تحقیق که ممکن است قرار دادن تا قبل از پایان سال است.

تحقیقات دیگر در حال حرکت رو به جلو اما نه به عنوان به سرعت به عنوان گوگل بررسی است. وزارت دادگستری نیز بررسی اپل قدرت بیش از app store همراه با دولت به طور کلی وکیل. آژانس Facebook تحت بررسی نیز به دنبال موقعیت شرکت در تبلیغات آنلاین. اما این تحقیقات به نظر می رسد در حال حرکت به آرامی.

دولت محققان به دنبال شده است به این که آیا آمازون سوء استفاده از قدرت خود را بیش از فروشندگان در فن آوری های غول پیکر در سایت. F. T. C. نیز بررسی آمازون اما به نظر می رسد در حال حرکت به آرامی.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت خواسته کمیسیون فدرال ارتباطات این هفته به باریک تفسیر خود از قانون است که سپر اینترنت سیستم عامل مانند Facebook و YouTube از برخی پرونده های حقوقی بیش از محتوای آنها میزبان.

این درخواست که ناشی از یک فرمان اجرایی رئیس جمهور تهمت امضا در بخشی از رشد فشار توسط رئیس جمهور و متحدان خود را که می گویند که شرکت های فن آوری در حال از بین بردن و یا سرکوب محافظه کار محتوا. با وجود شواهدی که سایت های محافظه کار و آمار و ارقام به خوبی انجام آنلاین, رئیس جمهور, همراه با بسیاری از محافظه کار پایه باید بارها و بارها با انتقاد از سیستم عامل بیش از مواردی است که در آن محافظه کارانه مطالب حذف شده و یا در غیر این صورت تعدیل برای نقض یک پلت فرم قوانین.

در یک دادخواست در دوشنبه وزارت بازرگانی خواسته کمیسیون برای روشن است که قانون شناخته شده به عنوان بخش 230, محافظت نمی کند یک پلت فرم که در آن تعدیل می شود و یا برجسته محتوای کاربر بر اساس “منطقی قابل تشخیص دیدگاه یا پیام بدون داشتن شده است وادار به خواسته و یا جستجو توسط کاربر.” این امر نیز محدود به شرایطی که تحت آن سیستم عامل در حال محافظت از مسئولیت خود کاربران محتوا.

Kayleigh McEnany که سخنگوی کاخ سفید در بیانیه ای گفت: صبح روز چهارشنبه که رئیس جمهور می خواهد F. C. C. “روشن است که بخش 230 اجازه نمی دهد که رسانه های اجتماعی شرکت ها که تغییر یا editorialize کاربران گفتار برای فرار از مسئولیت مدنی است.”

آقای ترامپ وزن بعد در توییتر

این درخواست در حال حاضر در دست F. C. C., یک سازمان مستقل و در حال حاضر رهبری حزب جمهوری خواه رئیس Ajit Pai که منصوب به موقعیت توسط آقای مغلوب ساختن پیشی جستن. “F. C. C. را به دقت بررسی این درخواست گفت:” برایان هارت سخنگوی این کمیسیون است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de