بالای جمهوری خواه مجلس سنا خواستار مسن محافظه کار قضات بازنشستهلیندزی گراهام جمهوری خواه رئیس کمیته قضایی مجلس سنا است علنا خواست مسن محافظه کار قضات بازنشسته بنابراین مکان خود را می تواند پر شود قبل از انتخابات نوامبر است که در آن حزب می تواند از دست دادن کاخ سفید و سنا اکثریت.

گراهام گفت: این حرکت کمک خواهد کرد “تغییر قضائیه برای چندین نسل”.

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ساخته شده تبدیل قضائیه فدرال کلیدی وعده مبارزات انتخاباتی در سال 2016 با هدف تعیین قضات تر از هر دیگر رئیس جمهور است. او ساخته شده است که قابل توجهی پیشرفت عقد تاييديه از دو دیوان عالی کشور و seing گسترده تحول نظام عدالت به محافظه کاری.

“این یک فرصت تاریخی,” گراهام گفت: مجری رادیویی محافظه کار هیو هویت در روز پنج شنبه. “ما قرار داده ایم بیش از 200 فدرال قضات روی نیمکت … اگر شما می توانید چهار سال بیشتر منظورم این امر تغییر قضائیه برای چندین نسل است.

“بنابراین اگر شما یک مدار قضاوت خود را در اواسط دهه 60 در اواخر 60s, شما می توانید ارشد وضعیت در حال حاضر خواهد بود زمان خوبی برای انجام این کار اگر شما می خواهید برای اطمینان از قوه قضائیه راست مرکز.”

گراهام افزود: “پس از انجام آن در حال حاضر … من نیاز به برخی از زمان.”

مک کانل ساخته شده است که به تایید قضات جدید یک اولویت و حتی در طول coronavirus بیماری همه گیر.

کارشناسان معتقدند این امر ممکن است برای قضات تایید می شود در طول یک اردک لنگ دوره یعنی زمان بین مغلوب ساختن پیشی جستن از دست دادن ریاست جمهوری به جو بایدن و دموکرات تصرف سنا در ماه نوامبر و از سرگیری کسب و کار در ماه ژانویه است.

در دیوان عالی کشور مغلوب ساختن پیشی جستن منصوب کرده است نیل Gorsuch برای پر کردن جای خالی ایجاد شده توسط مرگ Antonin Scalia و برت Kavanaugh به جای گذاشت آنتونی کندی.

دادگاه نتیجه یک 5-4 محافظه کار اکثریت با سلامت 87-سال لیبرال عدالت اموزش Bader Ginsburg تماشا کاملا از هر دو طرف راهرو.

هویت خواسته گراهام اگر او تا به حال هیچ گونه آگاهی از دیوان عدالت برنامه ریزی برای بازنشسته این سال است. این سناتور گفت: اما او اضافه کرد که اگر یک جای خالی بوجود می آیند پر کردن آن قبل از انتخابات “خواهد بود هدف”.

مک کانل معروف حاضر به جای Scalia با مریک Garland, باراک اوباما نامزد متوسط سنا رهبر با استناد به رقابت سابقه زمانی که این ادعا جای خالی باید پر شود در انتخابات سال است.

مک کانل گفت: هیچ گونه سختگیری اعمال را در چه چیزی می تواند برگ برنده را در سال گذشته در دفتر.

“ما به تغییر قوانین برای دیوان عالی کشور [نیاز به یک اکثریت ساده برای تایید],” گراهام گفت.

“بنابراین اگر یک جای خالی هم رخ می دهد و من انتظار ندارم یکی به من امیدوارم که همه سالم و طولانی 2020 در دادگاه … شما می توانید تلاش های جمهوری خواهان و من مطمئن هستم که برای پر کردن جای خالی است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>