بالا سردبیران استعفا در میان اتهامات نژادپرستانه ‘سمی فرهنگ’ در ما انتشارات

بالا سردبیران از Refinery29, the New York Times, Bon Appétit و در Philadelphia Inquirer استعفا داد و این هفته در میان موجی از روزنامه نگاران خواستار از خود سازمان را “سمی فرهنگ” نژادپرستانه سرفصل پرداخت و نابرابری و در یک مورد کشف یک تصویر از یک ویرایشگر در لباس قهوه ای چهره.

پس از فیلم نشان داد که افسر سابق پلیس درک چوین زانو بر گردن جورج فلوید, گزارشی مرد نشان از همبستگی و اعتراضات فوران در سراسر جهان است. به عنوان بخشی از این جنبش پس از بیش از حد آمده اند تماس برای سردبیران باید بیشتر پاسخگو برای اقدامات خود را.

Bon Appétit آدم Rapoport استعفا داد و روز سه شنبه به عنوان تصاویری از او با پوشیدن لباس قهوه ای-صورت گردش. همسر او در ابتدا آپلود عکس در سال 2013 با عنوان “#TBT من و papi,” اضافه کردن یک boricua برچسب.

پس از تصویر منتشر شده تعدادی از کارکنان در Bon Appétit صحبت در مورد پرداخت شکاف بین کارکنان از رنگ و همتایان سفید و ادعا کرد که کارکنان رنگ که به نظر می رسد در آزمون-آشپزخانه فیلم برای سایت پرداخت می کنید در حالی که سفید و کارکنان انجام دهد. Condé Nast قرار دادن یک بیانیه انکار است که Bon Appétit سفید سردبیران پرداخت می شود برای ظاهر شدن در فیلم در حالی که مردم رنگ نیست و گفت که آن “اختصاص داده شده به ایجاد یک متنوع و فراگیر و عادلانه در محل کار”.

Christene Barberich سردبیر Refinery29, استعفا داد روز دوشنبه پس از اتهامات در مورد سمی و نژادپرستانه فرهنگ در سازمان است. یک کارمند سابق ادعا شده که کارکنان از او پرسید که آیا آنها می تواند با استفاده از نژادی تهمت چپ شامپو بر روی میز خود را برای “پوشک مو”; و ایستاده در راه خود را از فرصت های در جای دیگر هنگامی که از او شکایت کرده است. سابق Refinery29 سردبیر ارشد اشلی Alese ادواردز گفت که این شرکت بازی نمی کند سیاه کارکنان به درستی و نه آنها ترویج نسبتا در درون سازمان. در بیانیه ای در Instagram, Barbeich گفت: “من به عنوان خوانده شده و گرفته شده در خام و حساب های شخصی از زنان سیاه و زنان از رنگ مورد تجارب خود را در داخل شرکت ما در Refinery29. و چه روشن از این تجربیات است که R29 است برای تغییر.” او گفت که او را کنار به اتاق را برای متنوع تر سرمقاله رهبری در این شرکت است.

جیمز بنت سردبیر نیویورک تایمز از نظر بخش, استعفا داد و در روز یکشنبه پس از کاغذ فرار یک ستون توسط سناتور تام پنبه خواستار نظامی به ارمغان آورد در رسیدگی به اعتراضات در امریکا است. در ابتدا بنت نوشت: یک نظر دوم قطعه توجیه انتشار op-ed. پس از آن نیویورک تایمز عذرخواهی کرد و گفت: قطعه سقوط کوتاه از زمان را ویرایش استاندارد. در روز یکشنبه, روزنامه, ناشر, AG Sulzberger نوشت: کارکنان یادداشت ترسیم تصمیم گیری است. او نوشت: “جیمز [بنت] و من موافقت کرد که آن را به یک تیم جدید به رهبری گروه را از طریق یک دوره از تغییر قابل توجهی” اما او افزود: “هیچ یک از این تغییرات علامت گذاری به عنوان یک عقب نشینی از بار مسئولیت برای کمک به مردم در درک طیف وسیعی از صداها در سراسر وسعت بحث های عمومی. که نقش به عنوان مهم به عنوان آن را به حال شده است.”

استن Wischnowski بالا سردبیر در Philadelphia Inquirer استعفا داد و روز جمعه پس از مقاله منتشر شده یک مقاله نشان می دهد یک غلط هم ارزی بین از دست دادن سیاه و سفید زندگی می کند و ساختمان با عنوان ساختمان ماده ، پس از داد و بیداد از درون Inquirer, مقاله تغییر تیتر دوباره اول به سیاه و سفید زندگی می کند مهم است. فراموش ساختمان ؟ در نهایت قبل از اقامت در آسیب رساندن به ساختمان های نامتناسب لطمه می زند و مردم معترضین در حال تلاش برای بالا بردن.

روزنامه عذر خواهی کرد برای تیتر خواستار آن را “عمیقا توهین آمیز”. ما باید چاپ آن” سردبیران نوشت. “با عرض پوزش و تاسف است که ما انجام دادیم. ما همچنین می دانیم که یک عذرخواهی خود را در آن کافی نیست.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>