بالا coronavirus مدل پیش بینی 100,000 مرده در پایان همه گیر 1 موج این تابستان

در پایان coronavirus را “موج اول” این تابستان و امریکا به احتمال زیاد به خاک سپرده شد نزدیک به 100,000 قربانیان این بیماری با عنوان بسیاری از 9 میلیون نفر پس از تبدیل شدن به آلوده با توجه به الساندرو Vespignani مدیر شبکه موسسه علوم در دانشگاه. نخبگان آزمایشگاه تحقیقاتی که به دست آورده مقررات بین المللی برای آن همه گیر مدل سازی نیز به این نتیجه رسیدند که حداقل 80000 تا 90000 آمریکایی ها خواهد بود مرده از coronavirus عوارض توسط اواسط ماه مه.

حداقل 60,207 آمریکایی مرده بود از coronavirus توسط چهار شنبه بعد از ظهر با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز Coronavirus مرکز منابع — بیش از برآورد 58,000 آمریکایی کشته شده در جنگ ویتنام.

Vespignani گفت: اخبار یاهو “Skullduggery” پادکست که خود را مدل سازی بسیار بالاتر از برآوردهای رسمی به دلیل آنچه او به عنوان “نامرئی زنجیره انتقال” ویروس در سراسر ایالات متحده در ماه ژانویه و فوریه — قبل از تهمت مقامات دولت درک شدت بحران است. با ردیابی سفر اعداد و دیگر اطلاعات Vespignani گفت که او و همکارانش شده اند قادر به ردیابی این دوره از پتانسیل های پخش که در حال بازگشت به کشور از چین و کشورهای دیگر که در آن ویروس در حال گسترش است.

او گفت که مهاجم اجتماعی فاصله گرفتن اقدامات بیشتر آمریکایی ها انجام داده اند بدون شک نجات داد چند صد هزار زندگی می کند. موارد جدید COVID-19 بیماری است که در نتیجه از قرار گرفتن در معرض coronavirus را plateaued به عنوان یک نتیجه Vespignani گفت. اما او هشدار داد که بازگشایی فضاهای عمومی بیش از حد به زودی و یا بدون کافی تست و تماس با ردیابی زیرساخت ها در جای خود می تواند منجر به تجدید حیات دراماتیک در عفونت و مرگ و میر.

الساندرو Vespignani (عکس: Cirone-Musi/جشنواره دلا Scienza)

“شما باید همیشه به خاطر داشته باشید که بدون آن تهاجمی اجتماعی فاصله اقدامات ما را افزایش تصاعدی,” Vespignani گفت: “Skullduggery” میزبان مایکل Isikoff و دانیل Klaidman. او گفت که حدود یک و نیم میلیون نفر خواهد بود مرده در حال حاضر اگر ویروس شده مجاز به گسترش بدون دولت گام برای کنترل آن.

Vespignani گفت که او امیدوار است که مخوف موج دوم از عفونت انتظار می رود در پاییز و زمستان نیاز به کمتر شدید اجتماعی فاصله گرفتن محدودیت ها و به طور کلی مشکلات. اما او روشن بود که بدون سرمایه گذاری کافی در تست و تماس با ردیابی موج دوم نمی خواهد هیچ کمتر جدی است و می تواند به مراتب بدتر است.

“آنچه که ما در حال زندگی در حال حاضر — این یک جنگ نیست, جنگ,” او گفت:. “بیشتر ما آماده هستند بهتر است ما مبارزه خواهد کرد و مشکلات ما کمتر خواهد شد و کمتر ما را به رنج می برند.”

محاسباتی اپيدميولوژي و آناليز شبکه Vespignani تیم متکی به رسیدن به نتیجه گیری خود هستند داده می شود. شمال شرقی آزمایشگاه یکی از چندین ارائه مشاوره به مقامات که وزن هنگام و چگونه این کشور باید بازگشایی شده است. Vespignani تیم قبلا مورد تجزیه و تحلیل چینی از سفر بان کی مون در ووهان و تعیین آن را خریدم چند روز از زمان در سرزمین اصلی چین و دو تا سه هفته در جای دیگر در جهان است اما نه به طور قابل توجهی محدود کردن گسترش این بیماری است. او در توصیف خود را در آزمایشگاه مدل به عنوان یک “مصنوعی جهان” ساخته شده با استفاده از واقعی رفت و آمد پرواز, حمل و نقل, آموزشی و جمعیت داده است.

“آن را مانند آب و هوا, اما برای بیماری های عفونی,” او گفت:. “شما جمع آوری مقدار زیادی از داده ها در جمعیت, که در آن ما زندگی می کنند چه ساختار سنی جمعیت و پس از آن ما چگونه سفر چگونه ما را به پروازهای خارجی پروازهای داخلی چگونه ما رفت و آمد به محل کار و مدارس” Vespignani توضیح داد.

یک بار تیم خود را با استفاده از دنیای واقعی داده ها به فرم خود را “مصنوعی جهان” این نقشه عفونت نرخ بالا و ساعت از گسترش عفونت در شبیه سازی است که قادر به ردیابی حرکات میلیاردها شبیه سازی افراد که آنها را برای حرکت در زندگی عادی خود را. در حالی که گسترش بیماری در مصنوعی جهان یک مسیر پیش بینی شده برای این بیماری همه گیر شکل می گیرد در مدل کامپیوتری.

مدل متکی بر اطلاعات دقیق فقط به عنوان بازگشایی خواهد شد نیاز به یک حس دقیق که در آن بیماری است و چگونه آن را در حال گسترش است. اقتصاد نمی تواند با خیال راحت بازگشایی او گفت: مگر متحده باید توانایی بلافاصله آزمون منزوی کردن و تماس با ما-اثری برای کسانی که بیمار قرار می گیرند. Vespignani گفت که به دلیل coronavirus را دوره کمون طولانی و بدون علامت حامل توانایی “شروع آن نامرئی و عاقل” این زیرساخت ها باید در وهله اول.

“هر سیستم نظارت برای بیماری تنها قطاری از نوک کوه یخ” او گفت: قبل از اضافه کردن که دستیابی به تست و ردیابی تماس در مقیاس بزرگ نیاز به “ساختمان یک نوع جنگ اقتصادی علیه این بیماری است.”

Vespignani گفت: برآورد 250,000 روزانه آزمون در حال حاضر در حال اجرا در آمریکا به اندازه کافی برای بازگشایی با ایمنی مطلوب. یک دانشگاه هاروارد تحصیل کرده است گفت: “امن اجتماعی بازگشایی” نیاز به 5 میلیون نفر آزمون به اداره یک روز تعدادی کاخ سفید می گوید دشوار خواهد بود برای رسیدن به. در یک شنبه جلسه معاون رئیس جمهور مایک پنس است که رهبری دولت را coronavirus پاسخ گفت که او معتقد است به اندازه کافی وجود دارد آزمون در حال حاضر در دسترس به صورت متحده برای ورود به اولین سه فاز کاخ سفید نشان می دهد برای بازگشایی. در حالی که Vespignani فراهم نیست دقیق تعداد در روز آزمون به هدف او گفت: بسیار قوی تست سیستم مورد نیاز خواهد بود برای باز کردن این کشور بازگشت.

“شما نیاز به تعقیب این بیماری در همه جا به عنوان به زودی به عنوان شما دیدن هر نشانه ای از عفونت و مرگ” او گفت:. “آنچه که ما نیاز به درک این است که چگونه برای بازگشت به حالت عادی با یک شبکه ایمنی. من به همه به بیمار از آنجا که ما نیاز به ایجاد این زیرساخت است که اجازه خواهد داد که در آینده نه به نامرئی گسترش یافته است.”

دانلود یا اشتراک در iTunes: “Skullduggery” از اخبار یاهو

_____

اینجا را کلیک کنید برای آخرین coronavirus اخبار و به روز رسانی. به گفته کارشناسان افراد بالای 60 و کسانی که ضعف سيستم ايمنی همچنان در خطر است. اگر سوالی دارید لطفا به CDC و WHO را منابع ،

ادامه مطلب:

  • شما می توانید coronavirus آنتی بادی در عین حال هنوز هم مسری است ؟

  • من یک کارگر پستی. در این بیماری همه گیر کوروناویروس من مشتریان من لینک به جهان است.

  • چگونه کار مخترعان و علاقمندان در حال طراحی و ساخت تجهیزات پزشکی

  • داخل بحث جهانی بیش از تکنولوژی برای coronavirus تماس ردیابی

  • چه جو بایدن coronavirus گروه مشورتی انجام شده است ؟

  • چگونه می تواند به کاخ سفید coronavirus جلسات بود بهبود یافته است ؟

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>