‘بیش از حد قدرت’: کنگره کوره top tech اجرائی در مبارز ضد تراست شنیدن

ما را به بالا و با تکنولوژی کارفرمایان گفته شد که آنها را “بیش از حد قدرت” هستند, سانسور, سیاسی, سخنرانی, پخش اخبار جعلی و “قتل” موتور اقتصاد آمریکا در یک مبارز کنگره شنوایی در روز چهارشنبه.

تاریخی شنوایی در واشنگتن دیدم جف بزوس از آمازون, تیم کوک از اپل, مارک زوکربرگ از Facebook و سوندار پیچای گوگل پدر و مادر حروف الفبا ظاهر می شود قبل از اعضای خانه قضائیه ضد تراست فرعی و در صورت شدید بازجویی از قانونگذاران از هر دو طرف راهرو.

کمیته فرعی شده است بررسی شرکت تسلط آنلاین جهان برای بیش از یک سال و جمع آوری 1.3 میلیون اسناد و مدارک و انجام صدها ساعت مصاحبه. در حال حاضر در افتتاحیه دقیقه فرعی رئیس دیوید Cicilline زده یک مبارز تن اشاره به این که شرکت های تسلط خود را در حوزه مربوطه و متهم آنها را از خفقان رقابت است. شکایت علیه این غول تکنولوژی متفاوت هستند اما فراگیر انتقادات هستند که آنها را با استفاده از موقعیت غالب خود را برای سرکوب رقبا و قیمت اجحاف کردن مردم و کسب و کار متکی به خدمات خود را.

“بنیانگذاران ما نمی خواهد تعظیم قبل از یک پادشاه” رود آیلند دموکرات گفت. “نه باید به ما تعظیم قبل از امپراطوران آنلاین اقتصاد است.”

قانونگذاران جمهوری خواه در زمان های مختلف در این جلسه به کارگردانی گفتگو به دور از ضد تراست به اتهامات ضد محافظه کار تعصب بر روی سیستم عامل را متهم به شرکت های خاموش محافظه کار صداها و تلاش برای خنثیسازی دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن 2016 انتخابات پیروز شود.

Google و Facebook در زمان گرمای شدید خود را برای شیوه های کسب و کار. Cicilline باز دور از سوالات با اتهامات از کسب و کارهای کوچک است که گوگل در زمان خود مطالب و فهرست خود را در آن صفحات است. مدیر عامل شرکت پیچای تلاش برای پاسخ به هنگامی که Cicilline آورده تا گوگل در نظر گرفتن نظرات از Yelp از و صلیب-ارسال آنها را به خود صفحات. زمانی که Yelp خواسته گوگل برای جلوگیری از, گوگل, گزارش تهدید به حذف Yelp از آن لیست جستجو ها در کامپیوتر است. Cicilline به نام رفتار “از لحاظ اقتصادی فاجعه بار” برای شرکت های دیگر آنلاین.

“شواهد به نظر می رسد بسیار برای من روشن است که به عنوان گوگل شد دروازه ورود به اینترنت, آن شروع به سوء استفاده از قدرت خود را,” او گفت:.

زوکربرگ رو تکرار سوال در مورد Facebook خرید Instagram در سال 2012. ارجاع اسناد داخلی که نشان داد Facebook خریداری Instagram برای خنثی کردن آن به عنوان یک رقابتی تهدید کنگره جری Nadler به نام کسب “دقیقا همان نوع از ضد رقابتی کسب این قوانین ضد تراست طراحی شده بودند برای جلوگیری از”.

زوکربرگ در دفاع از کسب استدلال Facebook کمک Instagram ساخت آن زیرساخت ها و امنیت آن را به عنوان به سرعت در حال رشد.

زوکربرگ و پیچای همچنین دریافت ضرب و شتم از جمهوری خواهان که بارها و بارها متهم به شرکت های ضد محافظه کار دارد. نماینده جیم Sensenbrenner زوکربرگ پرسید چرا محافظه کاران هستند “سانسور” در Facebook این ادعا که Donald Trump Jr برداشته شد از این پلت فرم برای به اشتراک گذاری ویدئو حاوی اطلاعات نادرست در این هفته است. زوکربرگ مودبانه توضیح داده شده به نماینده آن بود که توییتر که محدود تهمت حساب برای ارسال این ویدئو.

بزوس در مواجهه چند سوال زیر بیانیه افتتاحیه شاید به دلیل ویژگی های مشکل خود را با خوراک های ویدئویی. نماینده Pramila Jayapal فشرده بزوس در مورد اینکه آیا این شرکت مورد استفاده قرار داده از فروشندگان شخص ثالث در ساخت و فروش تصمیم گیری. قبلی شنوایی آمازون اجرایی رد این تحت سوگند بود و در تضاد با بعد اخبار گزارش. بزوس نیز خواسته شد که آیا غول آنلاین مورد علاقه خود محصولات و زمانی که اولویت بندی محموله های خاصی در طول بیماری همه گیر.

بزوس, ثروتمندترین مرد جهان, تکیه به شدت در داستان زندگی خود را در بیانیه افتتاحیه اشاره کرد که مادر او “17 ساله و دانش آموز دبیرستان” و پدر خوانده یک مهاجر کوبایی. “آمازون موفقیت چیزی بود اما مقرر,” او گفت: قبل از ذکر است که این شرکت سرمایه گذاری کرده بود $270bn در ایالات متحده در طول دهه گذشته و ایجاد صدها هزار شغل.

زوکربرگ هم استدلال Facebook “رو در اینجا راهی آمریکا شد.”

“ما با هیچ چیز و ارائه محصولات بهتر است که مردم ارزشمند پیدا کنید. به عنوان من درک ما از قوانین شرکت بد نیست فقط به خاطر اینکه آنها بزرگ هستند. بسیاری از شرکت های بزرگ که قادر به رقابت متوقف به وجود داشته باشد,” او گفت:.

کوک مدیر عامل شرکت اپل در مواجهه موثر بازجویی از نماینده هنک جانسون گرجستان گفت که این تحقیقات تا به حال ظاهر نگرانی است که قوانین حاکم بر فروشگاه App نقد و بررسی فرایند هستند و نه در دسترس توسعه دهندگان نرم افزار. “قوانین ساخته شده به عنوان شما بروید و موضوع را به تغییر و اپل انتظار دارد که توسعه دهندگان به همراه تغییرات و یا ترک برنامه فروشگاه” جانسون گفت. “این یک مقدار زیادی از قدرت است.”

طبخ استدلال فروشگاه App تلقی نمی شود و انحصار به دلیل این اتهام نیست اکثریت قریب به اتفاق برنامه ها به لیست وجود دارد. او گفت: 84 درصد از برنامه ها چیزی متهم هستند و اپل افزایش یافته است و کمیسیون در برنامه های پس از سال 2008 است.

در این جلسه در می آید در یک مملو لحظه برای این غول تکنولوژی با حزب جمهوری خواه و دموکرات ها هر دو بسیار مهم تسلط خود را.

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است که با حمله به شرکت های فن آوری در موارد متعدد وزن در آستانۀ شنوایی: “اگر کنگره را نمی انصاف به فناوری بزرگ است که آنها باید انجام داده اند سال پیش از من آن را انجام دهد خودم با دستور اجرایی. در واشنگتن شده است همه بحث و اقدام برای سال مردم کشور ما بیمار و خسته از آن!”

مغلوب ساختن پیشی جستن حملات در شرکت های فن آوری تشدید شده به عنوان Twitter و Facebook را ساخته اند تلاش های اخیر برای factcheck رئیس جمهور و حذف اظهارات نادرست از حساب خود. مغلوب ساختن پیشی جستن را متهم Facebook و توییتر سانسور محافظه کار نمایش و راه اندازی حملات متعدد در بزوس و آمازون است. بزوس صاحب واشنگتن پست است که مداوم منتقد ریاست جمهوری خود.

قانونگذاران جمهوریخواه کنگره تکرار مغلوب ساختن پیشی جستن ناکامی تاسف این “انصراف از فرهنگ اراذل و اوباش” و پرسش از پلت فرم است تصمیم گیری را به پایین محتوای هیدروکسی کلروکین ضد مالاریا مواد مخدر تهمت ستایش است به عنوان یک Covid-19 درمان است.

“من فقط به تعقیب قطع: فناوری بزرگ است که به محافظه کاران” نماینده جیم اردن یکی از حامیان سرسخت رئیس جمهور گفت: این کمیته است.

کنگره است که با توجه به بازنویسی قوانین ضد تراست اما قانون جدید نیست و به احتمال زیاد به زودی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>