تام Steyer واجد شرایط برای کارولینای جنوبی دموکراتیک بحث جلوتر از اولیهمیلیاردر تام Steyer واجد شرایط برای پنج شنبه شب دموکراتیک بحث در چارلستون کارولینای جنوبی جلوتر از دولت اصلی آخر هفته آینده.

این خبر ممکن است نگرانی جو بایدن.

معاون سابق رئیس جمهور است که به دنبال پیروزی در جنوب دولت برای رای دادن به منظور ایجاد خود را به عنوان متوسط جایگزین برای برنی ساندرز مترقی سناتور ورمونت که برنده نوادا در روز شنبه.

بایدن به پایان رسید و دور دوم به عنوان ساندرز انجام شده به شدت با اقلیت رای دهندگان. با اینحال سابق VP مدیر کمپین گرگ شولتز در توئیتر خود نوشت: “اشتباه نکنید: این بایدن باز گشت شروع می شود امشب.”

در مصاحبه ای پخش CBS چهره این کشور در روز یکشنبه بایدن گفت: اخیر کاهش حمایت خود را با آمریکایی های آفریقایی تبار در ایالت کارولینای جنوبی یک کلید بلوک برای یک مرد که برنده انتخابات با باراک اوباما در سال 2008 و 2012 بود که با توجه به “Steyer صرف صدها میلیون دهها هزار دلار, میلیون دلار, رقابت وجود دارد.

“و بنابراین من فکر می کنم بسیاری است که اتفاق می افتد از نظر میزان پول خرج شده توسط میلیاردرهای سعی کنید به قطع به آفریقایی رای دادن. من فکر می کنم که تا حد زیادی به کار با آن است.”

بایدن را رد کرده است که Steyer شد ذوب خود را در “فایروال” و ابراز اعتماد به نفس در شانس خود را.

Steyer همچنین صرف به شدت در نوادا اما موفق به واجد شرایط برای آن بحث است. روز یکشنبه با نتایج هنوز آینده او در یک مسابقه نزدیک به مکان پنجم با ctq یک سناتور از ایالت مینه سوتا.

سابق South Bend, ایندیانا, شهردار پیت Buttigieg – که مبارزات انتخاباتی به طور رسمی تردید نوادا نتایج پس از قرار دادن سوم – ماساچوست سناتور الیزابت وارن و سابق شهردار نیویورک مایک بلومبرگ نیز بحث در کارولینای جنوبی است.

بلومبرگ دیگر میلیاردر است نه رقابت در کارولینای جنوبی به جای تمرکز بر روی سه شنبه, 3 مارس زمانی که یک میزبان از دولت رای خواهد داد.

هاوایی کنگره Tulsi Gabbard تنها نامزد چپ در این مسابقه که هنوز واجد شرایط برای کارولینای جنوبی بحث است. مهلت نشست نظرسنجی-بر اساس شرایط تعیین شده توسط کمیته ملی حزب دموکرات دوشنبه است.

در توییتر Steyer گفت که او “افتخار از همه چیز ما انجام شده در نوادا است. ما فقط به دست آوردن قدرت به عنوان رای دهندگان می شود متنوع تر و بیشتر نماینده از کشور است.”

در کارولینای جنوبی Steyer مبارزات انتخاباتی است به شدت و با تمرکز بر مسائل مهم به رای دهندگان از جمله پشتیبانی از تاریخی سیاه و سفید کالج ها و دانشگاه ها و غرامت برای برده داری.

صحبت با نگهبان این هفته یکی کارولینای جنوبی رای دهندگان Najeema دیویس واشنگتن گفت: Steyer “گرفتار [او] توجه سال پیش” با حمایت خود را برای مبارزه با تغییر آب و هوا و نژاد و ثروت و شکاف مسائل مربوط به او گفت: “صحبت می کنند به آنچه بر آمریکایی های آفریقایی تبار بیشتر”.

اما realclearpolitics.com رای گیری دمای هنوز قرار می دهد بایدن بالا در کارولینای جنوبی با 24.5% پشتیبانی – به دنبال ساندرز در 21.5 درصد و Steyer در 16.5% – و بسیاری در دولت هنوز هم انتظار می رود بایدن برنده شوید.

Antjuan Seawright یک کلمبیا-بر اساس دموکراتیک استراتژیست گفت: “این اعتماد به انتخابات و رای دهندگان می خواهید برای رفتن با آنها که می دانند. و آنها می دانند که جو. جو بوده است وجود دارد برای مردم کارولینای جنوبی و او پاداش خواهد شد توسط مردم وجود دارد برای او.”

روز یکشنبه در یک کلیسا در شمال چارلستون بایدن گفت: 2020 انتخابات می تواند پاره کردن ریشه های نژادپرستی نظاممند اگر رای دهندگان کمک به او برنده نامزدی و ضرب و شتم دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

صحبت از منبر سلطنتی Missionary Baptist Church بایدن به خود جلب کرد یک شادی و سرور عمومی با اشاره به یک نژادپرست فرماندار آلاباما که فرار رئیس جمهور در سال 1968 و 1972.

مغلوب ساختن پیشی جستن بایدن گفت: “بیشتر جورج والاس از جورج واشنگتن”.

  • گزارش اضافی توسط کنیا ساناز و آسوشیتد پرس

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im