تام Steyer پرداخت بیش از $40,000 برای اجاره یک ملک متعلق به جیم Clyburn دختر


میلیاردر تام Steyer مواجه است برخی از انتقاد بیش از خود را صرف در کارولینای جنوبی یک دولت که در آن دموکرات انتخابات ریاست جمهوری است که ساخت برخی از مشروع پیشرفت.

برخی از افراد حتی او را متهم کرد از تلاش برای خرید رای از دولت رای دهندگان آفریقایی-آمریکایی که Steyer و بسیاری دیگر را شدیدا تکذیب کرد نیویورک تایمز گزارش. یکی از چیزهایی است که شده است به خصوص طلبه است Steyer کمپین قرارداد اجاره با شرکت متعلق به جنیفر Clyburn نی دختر Rep. جیم Clyburn (D-S. C.) که بالاترین-رتبه بندی آفریقایی آمریکایی در کنگره که حمایت در نظر گرفته شده است کلید در کارولینای جنوبی است. پس از اکتبر Steyer کمپین را به پرداخت بیش از $40,000 برای این شرکت به اجاره یکی از خواص آن به عنوان مقر حکومت در کلمبیا, کارولینای جنوبی. یک مستقر در کالیفرنیا تاسیس بانک توسط Steyer در ضمن قرض داده $1 میلیون به کلمبیا مبتنی بر بانک که یکی از Clyburn پسران در قوانین در هیئت مدیره خود را.

کمپین اتحاد خار اتهام تلاش برای تهیه و سیاسی به نفع از Clyburn خانواده استدلال Steyer است که به سادگی متعهد به استخدام محلی دهندگان و سرمایه گذاری در کسب و کارهای محلی به مردمی عملیات در حال اجرا است. “سوال این نیست که چرا تام است انجام این کار” Steyer سخنگوی بنیامین Gerdes در بیانیه ای گفت. “سوال واقعی این است که چرا هر نامزد دیگر آن را انجام?”

این فعال سیاسی نی به نام اتهام خرید و فروش رای “نگران کننده” و به نظر می رسید کمی ناراحت است که مردم فکر می کنم او صرفا به عنوان یک جانشین برای او پدر است. “من بالغ” او گفت: بار. “هیچ ارتباطی وجود دارد. پدر من کسب و کار خود و من معدن. ما رأی نمی دهند همان راه است.”

علاوه بر این احتمالا یک مسئله — هر دو نی و Clyburn به نظر می رسد به احتمال زیاد به بازگشت معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن. در ادامه مطلب نیویورک تایمز.

داستان های بیشتر از theweek.com
دانشگاه هاروارد دانشمند پیش بینی coronavirus آلوده خواهد شد تا 70 درصد از بشریت
کودکان به نظر می رسد قابل ملاحظه ای انعطاف پذیر به کروناویروس
مغلوب ساختن پیشی جستن دولت پاكستان در مبارزه با بیش از coronavirus صرف

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im