تام هنکس میزبان اولین SNL در صفحه اصلی نشان می دهد او به عنوان جوک در مورد کوروناویروس بازیابی


تام هنکس جوک در مورد پوشیدن, تراش برای هفته ها و تبدیل شدن به مانند آمریکایی ‘پدر’ پس از coronavirus تشخیص ‘از آنجا که هیچ کس می خواهد به اطراف من بسیار طولانی’ او به عنوان میزبان اولین SNL در صفحه اصلی نشان می دهد

  • بازیگر تام هنکس میزبانی اولین SNL از خانه
  • او به شوخی در مورد چگونه این بود که او اولین بار از sweatpants از coronavirus تشخیص در مارس 11
  • این بازیگر گفت: داشتن coronavirus احساس بیشتر شبیه به ‘امریکا ‘ پدر’ از همیشه به عنوان کسی خواست می شود در اطراف او و او آنها را “ناراحت کننده”
  • او همچنین تشکر از مردم که در حال نگه داشتن این کشور رفتن’
  • هنکس و همسرش ریتا ویلسون نشان داد آنها به کروناویروس در حالی که در استرالیا
  • آنها پس از بهبود و بازگشت به ایالات متحده
  • اطلاعات بیشتر در مورد چگونه برای کمک به مردم نهفته COVID

تام هنکس به شوخی در مورد فراموش کردن چگونه به انجام این کار تا دکمه نمی دانستند چه روزی از هفته است و چگونه خود را coronavirus تشخیص مردم احساس ناراحت کننده در اطراف او را به عنوان میزبان نخستین مجازی, اقامت در خانه قسمت از ‘شنبه شب زنده”.

Hanks, 63 قبلا نازل شده او و همسرش ریتا ویلسون مبتلا به بیماری کروناویروس در تاریخ 11 مارس در حالی که در استرالیا و او با استفاده از خود SNL باز کردن گفت و گو به کنایه در مورد چگونه از آن ساخته شده او را احساس بیشتر شبیه به ‘امریکا ‘ پدر’ از همیشه عمدتا به دلیل هیچ کس می خواست می شود در اطراف او.

“من شده اند “مشهور قناری در معدن زغال سنگ” برای coronavirus و همیشه از بودن تشخیص داده شده اند بیشتر شبیه “آمریکا پدر” از همیشه قبل از — از آنجا که هیچ کس می خواهد به اطراف من بسیار طولانی و من مردم را ناراحت کننده’ او گفت: referimng به خوار بیل کازبی کمدین.

این اولین قسمت از SNL به هوا در پنج هفته پس از یک قسمت برای برنامه ریزی مارس 28, شامل, برای اولین بار میزبان John Krasinski و موسیقی مهمان دعا Lipa شد اوراق با توجه به کروناویروس مستند در شهر نیویورک است.

Tom Hanks hosted the very first SNL from Home after the show had a five week break

تام هنکس میزبانی اولین SNL از خانه پس از نشان دادن تا به حال پنج هفته استراحت

هنکس همچنین اضافه شده یک مطلب جدی توجه داشته باشید برای پایان دادن به ظاهر خود را به عنوان او صحبت می کرد در مورد افرادی که قادر به ماندن در خانه و در ادامه سر از کار در میان همه گیر.

‘ایمن ماندن او گفت:. “ما در این مدت و ما را از این طریق دریافت کنید با هم.

“ما در حال رفتن به تشکر ما کارگران بیمارستان اولین پاسخ دهندگان و تمام یاران. سوپر مارکت stockers افرادی که در حال ساخت takeout برای ما مردان و زنانی که در حال نگه داشتن این کشور در یک زمان هنگامی که ما به آنها نیاز دارید بیشتر از همیشه قبل از.

“ما در حال رفتن به مراقبت از آنها و مراقبت از یکدیگر.’

هنکس خود را آغاز بازکن با فریاد به ‘Tiger King’, Netflix بکشد مستند که تبدیل به یک ضربه عظیم در هفته های اخیر به عنوان coronavirus خاموش شدن ناگهانی شروع به گرفتن نگه دارید از کشور است.

‘سلام به همه شما سرد گربه ها و بچه گربه ها,’ او گفت: – ساخت اشاره به Tiger King star کارول Baskin را عبارت.

او نیز نظر خود را اصلاح کرده که به او وعده داده شده بود فقط برای یک فیلم نقش.

‘این است که یک بار عجیب و غریب را امتحان کنید و خنده دار می شود اما تلاش می شود خنده دار است SNL را همه چیز, بنابراین ما فکر کردم: “چه خبره? بیایید یک شات بدهید!” هنکس ادامه داد.

بعد از شوخی در مورد نقش خود به عنوان ‘امریکا ‘ پدر’, هنکس کبوتر به تک صدایی خود را در مورد تجربه خود را مبتلا به این ویروس و زندگی در قرنطینه.

او و همسرش در حال حاضر بهبود و بازگشت به ایالات متحده است.

During his monologue, the actor joked that he had forgotten how to do up a button

در طول مونولوگ بازیگر شوخی که او فراموش کرده که چگونه به انجام یک دکمه

He flashed his cue cards to show there was some normality to the unconventional show

او را دیدم خود را کارت های نشانه برای نشان دادن وجود دارد برخی از نرمال به غیر متعارف نشان می دهد

“من برای اولین بار تشخیص داده شده در استرالیا’ او گفت. ‘در حال حاضر مردمی که در استرالیا فوق العاده هستند اما آنها با استفاده از سانتیگراد به جای فارنهایت هنگامی که آنها را به درجه حرارت خود را تا زمانی که آنها می آیند و می گویند “تو 36” که به نظر می رسید بسیار بد برای من معلوم 36 خوب است; 38 بد است.

‘بنابراین اساسا این هالیوود چگونه رفتار زن بازیگران.’

او همچنین ساخته شده wisecracks در مورد این اثر که در خانه ماندن است و این ادعا که او همه اما فراموش کرده که چگونه به لباس خود را در هر چیزی اما athleisure.

اما در حال حاضر همسر من [ریتا ویلسون] و من در حال انجام خوب انجام بزرگ, ماندم, به مانند همه ما باید باشد. در واقع این کت و شلوار ؟ این اولین بار است که من پوشیده ام هر چیزی غیر از sweatpants از مارس 11,’ هنکس گفت.

در عين حال به من کمک کند آن را قرار داده چرا که من را فراموش کرده ام چگونه دکمه ها کار می کنند اما به نظر می رسد وجود دارد این دیسک و آنها در داخل این شکافها. این شگفت انگیز است!’

نیز وجود دارد هیچ چیز مانند جمعه نمی, ” او اضافه شده است. فقط هر روز امروز است و ما واقعا زندگی می کنند اما ما در حال انجام همه چیز ما می توانید سعی کنید و این احساس SNL شما می دانید و عشق است.’

Hanks also attempted a question and answers segmented by dressing up in different characters including this Australian cowboy who asked about Vegemite

هنکس همچنین تلاش یک سوال ها و پاسخ های سگمنتال توسط پانسمان تا در شخصیت های مختلف از جمله استرالیا در این کابوی که در مورد خواسته Vegemite

His first character sported a paper mustache to ask about how he stays in shape

اولین شخصیت sported یک کاغذ سبیل به سوال در مورد چگونه او باقی می ماند در شکل

بازیگر تلاش در خنده دار بخش Q&A پانسمان تا به عنوان شخصیت های مختلف به سوالات خود را بپرسید.

پرتاب در یک کلاه بره و کاغذ و سبیل و لوله هنکس خود را پرسید که او چگونه موفق به در شکل باقی بماند در حالی که استرالیا کابوی شخصیت سوال او در مورد استرالیا کلاسیک Vegemite.

او همچنین در زمان برخی از زمان را به یک ضربت در خود را نشان می دهد.

‘ما را نشان می دهد برای شما امشب,’ هنکس گفت.

‘آیا آن را به نگاه کمی متفاوت است و سپس آنچه را که شما استفاده می شود ؟ بله. آن را عجیب و غریب برای دیدن طرح ها بدون مجموعه بزرگ و لباس? اما آن را به شما را به خنده ؟ آن را SNL.

‘وجود دارد می تواند برخی از چیزهای خوب شاید یک یا دو stinkers شما می دانید مته.’

The show opened with shot of the complete cast working on Zoom to create the script

نشان می دهد باز با شات کامل بازیگران کار در زوم برای ایجاد اسکریپت

همچنین برجسته نشان می دهد به موسیقی از خواننده گروه کلدپلی کریس مارتین و همچنین طرح مربوط به یک پیت دیویدسون موزیک ویدیو از مادر خود را در زیرزمین و کیت مک کینون در شخصیت به عنوان اموزش Bader Ginsburg منجر به یک خانه تمرین آموزش.

هنکس و همسرش ریتا ویلسون در قفل پایین در حالی که دوره نقاهت در استرالیا که در آن هنکس بود فیلمبرداری یک فیلم در مورد الویس پریسلی.

تولید در حال حاضر به حالت تعلیق درآمد.

این زوج در حال حاضر در ایالات متحده پس از بهبودی خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>