تام کابرن ایران ‘Dr. No’ به حزب دموکرات می میرد در 72

(Bloomberg) — تام کوبورن پزشک و جمهوری خواه سناتور شد که نمسیس به دموکرات ها در کنگره آمریکا برای 15 سال با افزایش تدابیر موضع در هزینه های دولت و محافظه کار نمایش در مسائل اجتماعی مرده است سن 72.

این Oklahoman روزنامه در Coburn اصلی دولت ذکر شده در بیانیه ای از Coburn خانواده که سابق مجلس درگذشت شب جمعه. علت مرگ سرطان پروستات است.

Coburn اعلام بازنشستگی خود را در ژانویه 2014, موثر, در پایان کنگره ، او که برای درمان سرطان در آن زمان است.

اوکلاهما کنگره که در خدمت سه نظر در مجلس نمایندگان و سنا نماد حزب جمهوری خواه obstructionism درآمد او لقب “Dr. No” برای stymieing روند قانونی.

“او یک اوکلاهما اصلی — یک سیاستمدار که متنفر سیاست” نماینده تام کول یک شخص هر چه زودتر دولت جمهوری خواه در بیانیه ای گفت. “او را دوست نداشتند مبارزات اما او هرگز از دست یک انتخابات. رای دهندگان قدردانی خود را قوی محافظه کار انداز خود خلوص و صداقت خود را.”

در سال 2008 Coburn مسدود تقریبا 80 صورتحساب بیش از هر زمان دیگر سناتور از حال بحث با توجه به نیویورک تایمز.

سپس-رهبر اکثریت سنا هری رید دموکرات نوادا که اغلب قفل شاخ با کابرن متوسل به نصب و راه اندازی بیش از 30 نامربوط اقدامات که Coburn مسدود شده بود که او بسته بندی شده به یک لایحه لقب “Tomnibus.”

‘بمب بدهی’

از سقط جنین اجباری حقوق به حمایت کارفرما مراقبت های بهداشتی بیمه برای کارگران Coburn دیده می شد توسط دموکرات ها به عنوان یک سیاست موانع و جمهوریخواهان به عنوان یک شوالیه سفید به مالیات دهندگان آمریکایی. او حمایت و یا co-حمایت بیشتر لایحه اصلاحات نسبت به هر یک از همکاران خود را با توجه به خود سایت و در سال 2006 او پیوست و سپس با سناتور باراک اوباما برای ایجاد یک پایگاه داده آنلاین برای هزینه های دولت فدرال.

هفت سال بعد Coburn بود در میان یک گروه را انتخاب کنید از سناتور جمهوریخواه که dined در اسراف واشنگتن هتل با اوباما به عنوان رئیس جمهور به راه انداخته جذابیت توهین آمیز در تلاش برای پیدا کردن یک مصالحه سیاسی است که پایان دادن به بن بست بر کاهش کسری بودجه ایالات متحده آمریکا. Coburn نیز بحرانی جورج دبلیو بوش جمهوری خواه دولت در کمک به آنچه که او به نام “بمب بدهی.”

“من شنیده ام که احتمالا صدها سخنرانی در مجلس سنا طبقه سرزنش ما بحران اقتصادی در کاهش مالیات بوش و جنگ در عراق و افغانستان” او در او نوشت: 2012 کتاب “بمب بدهی: جسورانه طرح برای جلوگیری واشنگتن از Bankrupting امریکا است.”

“رئیس جمهور بوش سزاوار سهم خود را از سرزنش. در بسیاری از موارد خود دولت بود یک فاجعه مالی,” Coburn نوشت.

باند شش

در حالی که بازی یک اسپویلر نقش در کنگره Coburn موفق به دوستی با دموکرات ها از جمله اوباما و نیویورک از حزب دموکرات چارلز شومر در حال حاضر رهبر اقلیت سنا با آنها اوکلاهما سناتور مشغول به کار به عنوان عضو یک گروه دو حزبی در کنترل اسلحه.

“او تزلزل در ارزش های محافظه کار اما او تا به حال عمیق و معنی دار دوستی با مردم از همه سیاسی و شخصی زمینه گفت:” سناتور جیمز Lankford جمهوری خواه از اوکلاهما.

او همچنین یکی از به اصطلاح باند از شش سناتور که همکاری در سال 2011 برای کاهش کسری بودجه از طریق ترکیبی از افزایش مالیات و کاهش هزینه.

در بیانیه رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل گفت: Coburn معروف نام مستعار “آیا نه به طور کامل تصرف تام زیرا اجازه نمی دهد خود را قوی اصول حاشیه او را از خلاق, سیاست ساخت و یا هر دو حزب همکاری است.”

نظارت استاد

“تام اعتقادات نیست رانندگی او را به دور از جدول. آنها الهام بخش او را به تبدیل شدن به یک بازیکن مرکزی. آن را در زمان او کمتر از دو نظر برای تبدیل شدن به یک استاد از روند نظارت و حیاتی شریک عمده قانون” مک کانل گفت.

طرفدار قبل از ازدواج پرهیز Coburn led کلاس در مورد این موضوع برای کارکنان در کاپیتول هیل و همراه با آن-حزب جمهوری خواه و سناتور ریک سانتوروم از پنسیلوانیا درخواست فدرال پژوهش در آموزش جنسی در مدارس در سال 2005. آن را یافت که استفاده از کاندوم ترویج شد و در برنامه های درسی بسیار بیشتر از پرهیز. در سال 2002 رئیس جمهور بوش منصوب Coburn به عنوان co-رئیس خود شورای مشورتی در HIV/AIDS.

توماس آلن Coburn متولد شد و در 14 مارس سال 1948 در کاسپر, Wyoming. او پسر اورین Wesley Coburn, یک پزشک و سابق آنیتا آلن.

Coburn فارغ التحصیل با مدرک کارشناسی حسابداری از دانشگاه ایالتی اوکلاهما در سال 1970 قبل از کار به عنوان مدیر تولید در چشمی تقسیم Coburn نوری صنایع خود را از کسب و کار پدر را در کلنیل هایقتس ویرجینیا تا 1978. واحد رشد از 13 کارکنان به بیش از 350 تحت رهبری او با توجه به سنا مشخصات.

پس از کسب و کار خانواده فروخته شد, او یک پزشک فارغ التحصیل از دانشگاه اوکلاهما دانشکده پزشکی در سال 1983. Coburn شد یک کارآموز برای جراحی عمومی در سنت آنتونی بیمارستان در شهر اوکلاهما و به خانواده اش-عمل اقامت در دانشگاه آرکانزاس فورت اسمیت. او متخصص در خانواده, پزشکی زنان و آلرژی درمان است. تحویل او بیش از 4000 نوزادان, او گفت:.

Coburn خدمت در خانه از سال 1995 تا سال 2001 قبل از انتخاب شدن به مجلس سنا در سال 2004 و انتخاب مجدد در سال 2010 با تقریبا 71 درصد از آرا. در طول تصدی خود او یک عضو از کمیته های سنا در برخورد با امنیت و هوش و بانکی.

“انتخاب شد فقط یک مرحله از یک محور زندگی” مک کانل گفت. “سنا سوگواری ما ،

Coburn ازدواج همسر سابق کارولین دنتون فارغ التحصیل از دانشگاه ایالتی اوکلاهما و یک بار از دست ندهید اوکلاهما در سال 1968. آنها تا به حال سه دختر Callie, کتی و سارا که انجام شده است خواننده اپرا.

(به روز رسانی با کول Lankford, مک کانل از پنج پاراگراف.)

برای مقالات بیشتر بود لطفا با ما در bloomberg.com

مشترک شدن در حال حاضر به ماندن بگیرید پیش با اعتماد ترین اخبار کسب و کار منبع.

©2020 بلومبرگ L. P.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net