امروز فعالیت: خود به خود رهبر است, اما نه بدون هدف

مینیاپولیس — در دریای صدها نفر از معترضان که در جمع آوری یک شب این هفته در نزدیکی تقاطع که در آن جورج فلوید کشته شد تنها صدای رز از جمعیت است.

“همه نشستن” فوریت به آن دستور داده است.

دیگران chimed در “بنشینید! نشستن!” — در سرزنش کسانی که حتی روزنامه نگاران بودند که آهسته به پیروی.

چند دقیقه بعد تونی کلارک با پوشیدن یک ماسک و یک گوشواره با کتیبه “امروز نه شیطان” محدود به سمت مرکز دایره نشسته و در زمان بلند گو حرف زدن.

“همه ایستادن” او فرمان تناقض زودتر سخنران ،

جمعیت افزایش یافت.

“لحظه ای میشم نشستن در لحظه ای که آنها در حال رفتن به مرحله در خانواده” آقای کلارک 27 گفت: به محرک تشویق. اما نیم ساعت بعد او معکوس موضع خود و گفت: هر کس به نشستن دوباره.

“توقف سفارشات پارس” گفت: Davi جوان, دریایی, کهنه سرباز, چرخاندن چهره اش. “شما نه پلیس.”

به انجمن خوش آمدید 21 قرن فعالیت که در آن خود به خود و رهبر جنبش تعریف شده توسط خود آلی تولد و هدایت در پرواز توسط افرادی که تنظیمات انگیزه و ایده ها ممکن است همیشه تراز.

اما فقدان سازماندهی و رهبری به این معنا نیست حرکات — از بهار عربی به اشغال وال استریت به سیاه و سفید زندگی مهم هستند rudderless.

اعمال نفوذ فن آوری که در دسترس بود به نسل های قبلی این فعالان از امروز باید یک راهکار های دیجیتال. اغلب آن آغاز می شود با یک بی عدالتی گرفته شده در فیلم و ارسال شده به رسانه های اجتماعی. تظاهرات عجله مرتب هشتگهای ایجاد می شوند و قبل از اینکه طولانی, هزاران نفر باید پیوست شود.

آخرین به روز رسانی: جورج فلوید تظاهرات

به روز شده در 5 متر پیش

  • یک مظنون در Ahmaud Arbery مورد استفاده نژادی لکه دار پس از تیراندازی یک محقق شهادت دادند.
  • به عنوان تظاهرات گسترده ای پیدا پشتیبانی متحده در نظر گرفتن اقدامات اصلاحات.
  • جورج فلوید خانواده آماده برای یک بنای یادبود در مینیاپولیس یکی از بسیاری از برنامه ریزی در روزهای آینده.

در هسته یک روح مساوات طلبانه و اعتقاد به این که هر کس یک صدا است که هر کس را صدا مهم است.

“این خیلی بیشتر از یک سازمان است. این است که بسیار بیشتر از یک فرد” گفت: Nejah ابراهیم 26 نشسته در پیاده رو در تقاطع که در آن آقای فلوید بود دستگیر صورت پراکنده پیشرو شعارهای یا ارائه پیام از یک بلند گو حرف زدن.

“این است که جمعی از افراد که گرد هم آمدند” او ادامه داد: “به ایستادگی در برابر ظلم و ستم سیستماتیک است که ما را تحمل کرده اند برای مدت طولانی است.”

اما رهبر جنبش باید خود را به چالش.

اعتبار…الهام Schukar برای نیویورک تایمز
اعتبار…پیتر ون Agtmael برای نیویورک تایمز

می توان آن را دشوار است به نگه داشتن اعتراضات از ریختن خارج از کنترل و دشوار است برای حفظ یک روشن و متمرکز پیام. اختلاف بر سر بهترین استراتژی به راحتی می تواند پدیدار شود.

“من فکر می کنم آن است که مضر است که ما فاقد آن نوع از ساختار سازمان گفت:” خانم یاس هیوز, 33, ایستاده در موقت یادبود برای آقای فلوید که پس از یک مینیاپولیس افسر پلیس دوخته آقای فلوید گردن به زمین با زانو چپ خود را برای نزدیک به نه ساعت.

افسر درک چوین شد اخراج از مینیاپولیس اداره پلیس و به اتهام قتل درجه دوم. سه نفر دیگر از ماموران در صحنه بودند متهم روز چهارشنبه با کمک و معاونت در جرم قتل.

“سازمان ها ” نمایش قدرت” خانم هیوز ادامه داد. “وجود دارد قدرت در وضوح. وجود قدرت در ساختار به ویژه هنگامی که مردم در حال صدمه زدن به.”

هر چند سازمان ساختار ممکن است سست و سنتی حقوق مدنی گروه کلیساها و تازه ضرب فعال سازمان ارائه راهنمایی و تاکتیکی و عملی به حقوق بشر در سراسر کشور است.

کارمن به معنی یک کشیش که باعث شده است که بیشتر آنلاین جماعت پس از 2015 و مدیر منطقه مرکزی محله سازمان توسعه در مینیاپولیس گفت: او را عبادت کمک در راه اندازی یک بنای یادبود برای آقای فلوید. آنها با دریافت مواد غذایی و کمک های مالی و آنها تبدیل به یک ساختمان در نزدیکی به یک بانک مواد غذایی که در آن وجود دارد به تازگی یک خط طولانی از ساکنان.

و او باعث شده است که بحث های خارج فنجان مواد غذایی — گوشه ای از فروشگاه در نزدیکی که در آن کشنده برخورد بین آقای فلوید و پلیس صورت گرفت که در آن مردم در مورد نحوه صحبت آقای فلوید مرگ آنها را تحت تاثیر قرار.

“آنها گریه,” او گفت:. “شما می توانید ببینید تروما بود که در چشمان خود را.”

بیش از حمایت عاطفی پاستور معنی و فعالان دیگر نیز سعی کنید برای کمک به جمع تظاهرکنندگان’ بعدی حرکت می کند.

او گفت که او تا به تشکیل جلسات روزانه برای “تفکر استراتژیک, برنامه ریزی, از آنجا که ما درک می کنیم که این نه یک دو سرعت. این یک ماراتن, راست?”

اعتبار…پیتر ون Agtmael برای نیویورک تایمز

بخشی از این استراتژی است که بدانند چگونه به کانال انرژی از فعالان جوان که وابسته رسمی سازمان. آنها ممکن است خام خشم او گفت:, و نیاز به راهنمایی در پیدا کردن مولد راه برای بیان آن است.

“ما به آنها بگویید که آن است حق خود را به اعتراض و عصبانی باشد. این چیزی است که شجاع” گفت: Shanene هربرت عضو پاستور به معنی این جماعت که کمک می کند تا جوانان در جامعه است.

“اما ما آنها را می خواهید به درک آنچه حقوق خود هستند” اضافه شده Keeya آلن یکی دیگر از congregant. “درک می کنم که آنها یک زندگی به زندگی می کنند. پس از آن در مورد شما می رویم به مرگ برای علت ؟ و یا می خواهید به زندگی می کنند برای علت هر روز؟”

این روزها رسانه های اجتماعی است که قوی ترین و برجسته ترین رهبر. فعالان جوان اعلام محل عمل و یا اعتراض در توییتر و یا Instagram و در یک ساعت تعداد زیادی از مردم وجود دارد.

“من فکر می کنم آن نوع از آن را سخت برای مدیریت زیرا شما نمی دانید که در آینده گفت:” Maryan Farasle a 17-year-old ارشد دبیرستان است که زندگی در حومه شهر مینیاپولیس و فعال سازمان. “شما نمی دانید که مردم نشان دادن و چه اهداف خود هستند.”

اما در همان زمان او افزود: “من فکر می کنم آن است که یک راه برای به دست آوردن بسیاری از مردم هم به سرعت.”

نسل جوان از فعالان نیز با استفاده از رسانه های اجتماعی برای پلیس یک دیگر و کمک به نگه داشتن هر کس امن است. پنج شنبه شب پس از معترضان آتش به سوم پلیس حوزه ستاد در مینیاپولیس یک کاربر توییتر هشدار داد مردم را به ترک این منطقه است.

تنش ها در خیابان ها در مینیاپولیس و جاهای دیگر را پختند در روزهای اخیر در میان سختی های اجرای قانون سرکوب و پرشور درخواست از آقای فلوید خانواده برای حفظ صلح است.

اما امروز فعالان جوان همچنین جلوگیری از منحصر به فرد رهبران. “ما دیده ایم که چه اتفاقی برای مردم در گذشته زمانی که آنها سرب از هر چیزی” خانم Farasle گفت: با اشاره به حقوق مدنی رهبران که کشته شده اند.

صورتش اندرسون 21 ساله سازمان در دنور پیدا کرده خودش رو به این خطر و راه رفتن tightrope.

به عنوان تظاهرات در دنور مخفیگاه آنان را به خشونت و خرابکاری او صحبت کردن در برابر غارت و شورش در حالی که افسران پلیس به ضرب گلوله پرتابه و راه اندازی گاز اشک آور در میان جمعیت. او یک بار کمک کرده مذاکره ایستاده با افسران برای خنثی کردن تنش ها و برخی از فعالان متهم او را از همکاری با پلیس, او گفت:.

پس از روز از صحبت کردن از طریق یک بلند گو حرف زدن به ثبت نام-تکان دادن جمعیت مورد افغانستان و نژادپرستی نظاممند آقای اندرسون گفت که سرد آنلاین پیام های او را مجبور به عقب نشینی از این جمعیت در روز دوشنبه.

او انجام جستجوهای آنلاین خود را به نام واقعیت-بررسی مقالات خبری که به نقل از او زمانی که گوگل “جستجو مربوط به” نشان داد اخلال لیست: “Tay اندرسون ، “صورتش اندرسون به ضرب گلوله در سر.” “صورتش اندرسون در پشت سر.”

“آنها می توانید سعی کنید به سکوت من, اما من قصد ندارم به اجازه کسی قرار پوزه بر من,” او گفت:.

با وجود خطرات برخی از تکیه به چشم انداز رهبر.

“من یک رهبر” آقای کلارک گفت: این هفته به عنوان او ایستاده بود در میان تعداد زیادی از مردم در این شب زنده داری سایت برای آقای فلوید در مینیاپولیس به سمت جنوب.

لحظاتی بعد اغتشاش شکست در لبه های جمع آوری آشکار اختلاف بین برخی از معترضان. برخی از شروع به پراکنده.

“چرا ما در حال اجرا ؟” مرد با dreadlocks فریاد زد. “ایستاده خود زمین” یک زن با یک کلاه سفید فریاد زد. دیگران ترغیب: “ماندن در اینجا! ماندن در اینجا!”

همه چیز در نهایت آرام تا چراغ پلیس در فاصله ظاهر شد و معترضان با عجله به سمت موقت نرده های چوبی آنها تا به حال بنا به عنوان یک مانع برای محافظت از خود را شب زنده داری سایت. “صلح آمیز بود!” معترضان فریاد زد. “نمی شد!”

آقای کلارک بر خاست به عمل و خواست هر کس به ماندن منظم.

آن را تبدیل به یک هشدار اشتباه است. پلیس در اطراف تبدیل شده اما آقای کلارک مشغول به کار راه خود را به مرکز جمعیت و صحبت کرد به بلند گو حرف زدن مانند یک ژنرال نیروهای نظامی خود را آماده برای نبرد.

آیا کسی از رفتن به خانه او پرسید.

“هیچ!”

و زمانی که گاز اشک آور و گلوله های لاستیکی آمده, او گفت:, آنها نیاز به ایستادن پت.

“اجداد ما شده اند از طریق بدتر” گفت: آقای کلارک یک سلمانی که در حال تلاش برای پیدا کردن کار به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس. “ما در حال رفتن به ضرب و شتم این حال در صلح امشب.”

جک Healy کمک گزارش از دنور.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>