برای پیگیری Coronavirus اسرائیل حرکت می کند به ضربه بزنید گنجینه راز از تلفن همراه داده ها

اورشلیم — بنیامین نتانیاهو نخست وزیر اسرائیل مجاز است این کشور امنیت داخلی آژانس به استفاده گسترده و قبلا نامعلومی ای از تلفن همراه داده ها به عقب حرکات افرادی که قرارداد coronavirus و شناسایی دیگر افرادی که باید قرنطینه به دلیل مسیر خود عبور کردند.

بی سابقه حرکت به استفاده از اطلاعات و مخفیانه به مبارزه با تروریسم برای بهداشت عمومی تلاش های مجاز بود روز یکشنبه توسط آقای نتانیاهو holdover کابینه. آن را هنوز هم باید توسط مجلس تصویب شده راز خدمات فرعی.

کمیته فرعی ملاقات کرد بعد از ظهر دوشنبه به پایان رسید اما آن بحث پس از 4 p. m. — زمانی که پارلمان جدید بود که سوگند — بدون برگزاری یک رای اساسا توقف روند تصویب.

وجود گنجینه اطلاعات و چارچوب قانونی که تحت آن این است که جمع آوری و استفاده می شود قبلا گزارش شده است. این طرح به درخواست آن را به مبارزه با این ویروس اشاره به تنها مبهم توسط آقای نتانیاهو نشده است بحث توسط قانونگذاران و یا آشکار به مردم است.

ایده این است به غربال کردن از طریق منطقه جغرافیایی داده ها به طور معمول جمع آوری شده از اسرائیل تلفن همراه ارائه دهندگان در مورد میلیون ها نفر از مشتریان خود در اسرائیل و کرانه پیدا کردن افرادی که به تماس نزدیک با شناخته شده حامل ویروس و ارسال آنها پیام های متنی کارگردانی آنها را به منزوی کردن خود را بلافاصله.

افشای طرح مطرح آلارم در میان طرفداران حفظ حریم خصوصی و در میان منتقدان آقای نتانیاهو که به طور همزمان مبارزه برای حفظ قدرت پس از آن به دنبال خود فردی گری موفق به کسب اکثریت در انتخابات 2 مارس و تحمیل به طور فزاینده ای استبدادی اقدامات در پاسخ به بحران است. او وزیر دادگستری روز یکشنبه به شدت محدود دادگاه یک حرکت بود که به دنبال ساعت بعد توسط تعویق آقای نتانیاهو دادگاه جنایی در رشوه خواری و فساد اتهامات است که برنامه ریزی شده برای شروع در روز سه شنبه.

در علاوه بر این به محل-پیگیری و تلاش آقای نتانیاهو دولت موقت روز یکشنبه مجاز احکام زندان تا شش ماه برای هر کسی که نقض انزوا سفارشات; محرومیت بازدید کنندگان از جمله وکلا از زندان و بازداشتگاه و پلیس اجازه می دهد برای شکستن تجمعات — همانطور که در حال حاضر بیش از 10 نفر — با استفاده از جمله “استفاده از نیروی مناسب.”

آن است که وجود تلفن همراه فراداده ای و استفاده از آن برای پیگیری coronavirus بيماران و حاملين که طرفداران حفظ حریم خصوصی می گویند شمار بزرگترین آزمون دموکراسی اسرائیل در یک بازی فوق العاده شکننده لحظه.

Malkiel Blass بود که معاون دادستان کل از سال 2004 تا سال 2012 گفت که به دلیل انحلال پارلمان در ماه دسامبر آقای نتانیاهو در کابینه شده بود عامل بدون مقننه نظارت برای بیش از حد طولانی است.

دریافت آگاهانه راهنمای global outbreak با ما روزانه coronavirus
خبرنامه.

“حتی در بحران ها از این طبیعت های هسته ای از حقوق مدنی در یک دموکراسی باید حفظ شود” آقای Blass در مصاحبه ای گفت:. “من درک می کنم که عفونت و سرایت و گسترش ویروس باید جلوگیری شود اما آن را غیر قابل تصور است که به دلیل هراس مدنی و حقوق پایمال شده بدون محدودیت در سطح هستند که کاملا نامتناسب به تهدید و مشکل است.”

پیش بینی چنین انتقاد مقامات اصرار داشت که استفاده از تلفن همراه داده های داخلی آژانس امنیت شناخته شده آن به زبان عبری مخفف شین بت — خواهد بود موشکافانه محدود.

“استفاده از پیشرفته شین بت فن آوری های در نظر گرفته شده است برای تنها یک هدف: صرفه جویی در زندگی” گفت: یک مقام امنیتی که اصرار بر گمنامی به بحث در مورد چنین حساس و مهم است. “در این راه از گسترش این ویروس در اسرائیل می تواند برای مبتلایان به سرعت و کارآمد. این یک متمرکز, زمان محدود و محدود فعالیت است که نظارت توسط دولت دادستان کل و کنست را مکانیزم های نظارتی.”

اگر این ویروس قرار دادن اسرائیل هنجارهای دموکراتیک به آزمون عدم گسترده تر فوری اعتراض پیشنهاد کرد که مردم ممکن است نسبتا مقاوم.

“در هر کشور وجود دارد چیزهایی که اتفاق می افتد مخفیانه و این یک چیز خوب است تا زمانی که وجود دارد این است که نظارت” گفت: فرار Sa مى كند, مدیر اجرایی مکابی خدمات بهداشتی و اسرائیل دومین سلامت صندوق با 2.4 میلیون عضو دارد.

گفت: می تواند وجود داشته باشد بسیاری از این ناشناخته حامل ویروس در اسرائیل آقای سعیدی دو برادر گفت: این کشور می تواند به زودی غرق می شود اگر آن را شناسایی و آنها را قبل از شماره های خود را رشد به ده ها هزار نفر. “اگر ما می توانید آنها را بیابید آن را کمک خواهد کرد,” او گفت:.

شین بت شده است بی سر و صدا اما به طور معمول جمع آوری تلفن همراه فراداده حداقل از سال 2002 مقامات تایید کرده است. آن هرگز افشا اطلاعات بیشتر در مورد چه اطلاعاتی را جمع آوری کرده چگونه است که داده ها محافظت شده است یا زمانی که هر یک از آن نابود شده است و یا حذف شده است که دسترسی به آن و تحت چه شرایط و یا چگونه از آن استفاده شود.

دو قانون و تعدادی از راز مقررات اداری و دستورات حاکم بر داده ها-تلاش مجموعه و استفاده از آن توسط شین بت, مقامات گفت.

ارتباطات از راه دور, قانون اصلاح شده در سال 1995 با ظهور گسترده شبکه های تلفن همراه را می دهد که نخست وزیر قدرت های گسترده ای به منظور حمل اجازه می دهد تا دسترسی به امکانات خود و پایگاه داده “را به عنوان لازم برای انجام توابع از نیروهای امنیتی و یا به اعمال قدرت خود را.”

ماده 11 امنیتی اسرائیل در سازمان, قانون تصویب شده در سال 2002 اجازه می دهد تا نخست وزیر تعیین چه نوع از اطلاعات در مورد تلفن همراه مشترکین “مورد نیاز است خدمات خود را به انجام برسانند هدف” و اعلام کرد که این شرکت ها باید “انتقال اطلاعات از این نوع” به شین بت.

یک ارشد سابق شین بت رسمی بود که درگیر در هل دادن برای سال 2002 قانون گفت که آژانس تا به حال نه تحت فشار قرار دادند برای ماده 11 از آنجا که مقامات اعتقاد قانونگذاران “هرگز اجازه چنین اژدهایی بند به تصویب.” اما قانونگذاران “را درک نمی کنند آنچه در آن بود و هیچ کس گفت: هر چیزی” اضافه شده است این مقام سابق که اصرار بر گمنامی به بحث حساس هوش مسائل.

این مقام سابق اضافه شده است که پس از ادوارد اسنودن سابق آژانس امنیت ملی و کارمند به بیرون درز اطلاعات در مورد دولت ایالات متحده را به صورت فله مجموعه ای از داده ها در آمریکا شهروندان اشتعال یک دیوانگی “ما همه خندید که چه جامعه اطلاعاتی آمریکا در تلاش بود برای پنهان کردن و چه چیزی باعث چنین داد و بیداد در میان مردم آمریکا است که به وضوح نوشته شده در اسرائیل قانون است.”

تحت این قانون آن است تا به رئیس شین بت به تعیین چگونه تلفن همراه داده ها استفاده شده است. در حالی که قانون اجازه استفاده از آن تنها برای شش ماه شین بت مدیر ممکن است reauthorize آن است. مدیر مورد نیاز است تا گزارش را به دادستان کل هر سه ماه و به کنست راز خدمات فرعی سالانه.

از سال 2002 یک ارشد سابق وزارت دادگستری گفت, نخست وزیران مورد نیاز شرکت تلفن همراه برای انتقال به آژانس طیف گسترده ای از ابرداده در مورد مشترکین خود را. رسمی خودداری می گویند چه دسته از دادهها ارائه شده یا نکردن اما فراداده شامل هویت هر یک از مشترکین دریافت کنندگان و یا ابتکار عمل از هر تماس پرداخت شده و در حساب و همچنین منطقه جغرافیایی اطلاعات جمع آوری شده هنگامی که گوشی های برقراری ارتباط با تلفن همراه انتقال برج.

با استفاده از تلفن همراه داده ها برای مبارزه با کروناویروس نیاز به تایید دولت به این دلیل که آژانس امنیت قانون محدودیت Shin Bet نقش به حفاظت از اسرائیل “در برابر تهدید به ترور و خرابکاری براندازی و جاسوسی و قرار گرفتن در معرض از اسرار دولتی.” آن است که مجاز به عمل در راه های دیگر “حیاتی برای امنیت ملی” اما تنها با تصویب دولت و راز خدمات فرعی.

امی أيالون شین بت ارشد از سال 1995 تا 2000 و سابق حزب کارگر در مجلس به نام بند اجازه می دهد این سازمان ماموریت به گسترش “بسیار مشکل ساز است.”

“این سوال که آیا این توجیه است که یک معضل است که می افتد دقیقا در شکاف بین دموکراسی و امنیت ملی” آقای آیالون گفت.

هنوز, او گفت:, “لیبرال دموکراسی است که با تمام انواع از جنگ است.”

بر خلاف برخی از اسرائیلی گزارش وجود دارد هیچ برنامه ای برای هک به شهروندان اسرائیلی’ تلفن همراه. اما کارشناسان اعلام کرده است که به سادگی غیر ضروری از آنجا که دولت در حال حاضر دریافت به عنوان یک ماده البته اطلاعات کافی از حامل تلفن همراه برای نظارت بر محل تقریبا هر کسی است.

Lior Akerman سابق شین بت افسر گفت: این سازمان به خوبی تمرین در افتراق بین مناسب اهداف — کسانی که مشکوک به آسیب رساندن به امنیت ملی و غیر نظامیان بی گناه.

“در این مورد” آقای Akerman گفت: “آن را در مورد پیگیری مردم بی گناه و یا تهاجم به حریم خصوصی خود را, اما با استفاده از فن آوری های موجود برای شناسایی و تعیین محل افراد بیمار و حامل است که می تواند هزاران نفر آلوده.”

اما Tehilla Shwartz Altshuler یک محقق ارشد در اسرائیل دموکراسی موسسه استدلال کرد که استقرار شین بت که در حال حاضر اطلاعات لازم در دست بود “آسان است اما خطرناک است.”

“مشکل این است که این یک شیب لغزنده” او گفت: با این استدلال که این امر می تواند امن تر برای قرار دادن پلیس به اتهام.

“من نمی خواهید به صدا مانند یک مخالف اما اگر حق خود را برای حفظ حریم خصوصی برای شما مهم است شما باید نگران” خانم Altshuler گفت: “این جنگ و یا یک انتفاضه. این رویداد یک غیر نظامی و باید مانند یک درمان می شود.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im