به اهلی Coronavirus مائو-سبک کنترل اجتماعی پتو چین

شانگهای — چین آب گرفتگی شهرستانها و روستاها با گردان از محله busybodies, لباس داوطلبان و حزب کمونیست نمایندگان برای انجام یکی از بزرگترین کنترل اجتماعی مبارزات در تاریخ است.

هدف: برای نگه داشتن صدها میلیون نفر از مردم به دور از همه به خود نزدیک ترین خویشاوندان.

ملت مبارزه با شیوع کروناویروس با مردمی بسیج یادآور مائو-سبک توده های صلیبی دیده نمی شود در چین در دهه اساسا سپردن خط مقدم پیشگیری از بیماری همه گیر به یک سوپر نسخه از یک محله سازمان دیده بان.

مجتمع های مسکن در برخی از شهرستانها صادر معادل کاغذ سالن عبور می کند برای تنظیم چگونه اغلب ساکنان خانه های خود را ترک. آپارتمان را تبدیل به دور خود مستاجران اگر آنها از خارج از شهر. ایستگاه های قطار مسدود افراد از ورود به شهرستانها اگر آنها نمی تواند ثابت کند که آنها زندگی می کنند و یا کار وجود دارد. در حومه شهر و روستاها شده است دردار با وسایل نقلیه چادر و دیگر بداهه موانع.

با وجود چین آرسنال با تکنولوژی بالا ابزار نظارت و کنترل عمدتا اجرا توسط صدها نفر از هزاران نفر از کارگران و داوطلبان که بررسی دستياران متوسط, ورود به سیستم, حرکات آنها و نظارت بر قرنطينه و — مهم — دور نگه داشتن خارجی ها که ممکن است حامل ویروس.

مسکونی مستندات مختلف سختگیری — از پست های بازرسی در ورودی ساختمان به محدودیت های سخت در خارج از منزل — در حال حاضر پوشش حداقل 760 میلیون نفر در چین و یا بیش از نیمی از جمعیت کشور با توجه به, نیویورک تایمز, تحلیل دولت اطلاعیه در استانها و شهرستانها عمده. بسیاری از این افراد زندگی می کنند دور از شهر ووهان جایی که این ویروس برای اولین بار گزارش داد که دولت مهر و موم کردن در ماه گذشته.

در سراسر چین و محله و محلات صادر کرده اند و قوانین خود را در مورد دستياران رفت و آمد که بدان معنی است که تعداد کل افراد مبتلا ممکن است حتی بالاتر است. سیاست متفاوت است به طور گسترده ای در ترک بعضی از نقاط در یک مجازی یخ و دیگران با چند تنگی.

چین رهبر, خی Jinping, به نام برای همه “مردم جنگ” به اهلی شیوع. اما محدودیت هایی که مانع از کارگران از بازگشت به کارخانه ها و کسب و کار, زور زدن چین غول اقتصاد است. و با مقامات محلی ورزش چنین مستقیم و اقتدار بر جنبش مردم آن است که هیچ جای تعجب است که بعضی از آنها گرفته شده و اجرای به افراط.

Li Jing, 40, استادیار جامعه شناسی در دانشگاه ژجیانگ در شرق شهر هانگژو بود و تقریبا منع از مصرف شوهرش به بیمارستان به تازگی پس از او فشرد در یک استخوان ماهی در شام. به چه دلیل ؟ محله خود را اجازه می دهد تا تنها یک نفر در هر خانواده به ترک خانه هر روز دیگر.

“هنگامی که این بیماری همه گیر فاش شد, دولت مرکزی فشار زیادی بر مقامات محلی” پروفسور لی گفت. “که باعث رقابت بین مناطق و دولت های محلی تبدیل شده از بیش از حد محافظه کار به رادیکال.”

از شیوع کروناویروس

 • چه شما نیاز به دانستن ؟ از اینجا شروع کنید.

  به روز شده در فوریه. 10, 2020

  • چه Coronavirus?
   این یک رمان است ویروس به نام تاج مانند خوشه که بیرون از سطح آن است. Coronavirus می تواند آلوده حیوانات و مردم است و می تواند طیف وسیعی از بیماری های تنفسی از سرماخوردگی به شرایط خطرناک مانند سندرم حاد تنفسی یا سارس.
  • چگونه مسری است که ویروس ؟
   با توجه به تحقیقات اولیه به نظر می رسد نسبتا عفونی شبیه به سارس است و احتمالا انتقال از طریق هوا. دانشمندان تخمین زده اند که هر فرد آلوده می تواند آن را به جایی بین 1.5 و 3.5 مردم بدون موثر مهار اقدامات است.
  • جایی که این ویروس گسترش یابد ؟
   ویروس سرچشمه در ووهان چین و بیمار دهها هزار نفر از مردم در چین و حداقل دو دوجین دیگر کشورها است.
  • چگونه نگران من باید باشد ؟
   در حالی که این ویروس جدی بهداشت عمومی و نگرانی و خطر ابتلا به بسیاری از افراد در خارج از چین باقی مانده بسیار کم و آنفلوآنزای فصلی بیشتر تهدید فوری.
  • که در حال کار برای جلوگیری از ویروس ؟
   سازمان بهداشت جهانی مقامات ستایش چین تهاجمی پاسخ به این ویروس توسط بسته شدن حمل و نقل مدارس و بازار. این هفته یک تیم از کارشناسان از W. H. O. وارد پکن به ارائه کمک.
  • چه می شود اگر من در سفر ؟
   ایالات متحده و استرالیا به طور موقت انکار ورود برای غیر شهروندان که به تازگی از سفر به چین و چند شرکت های هواپیمایی پروازهای لغو شده.
  • چگونه می توانم نگه داشتن خودم و دیگران امن است ؟
   شستن دست های خود را اغلب مهم ترین چیز شما می توانید انجام دهید همراه با ماندن در خانه هنگامی که شما بیمار هستید.

“حتی زمانی که این وضعیت رها شوند و یا اگر میزان مرگ و میر معلوم نیست به بالا دولت دستگاه قادر به تغییر جهت و یا لحن پایین,” او اضافه شده است.

چین پیشگیری تلاش می شود که رهبری آن بی شمار در محله کمیته که به طور معمول به عنوان یک واسطه برای ساکنان و مقامات محلی. حمایت از آنها توسط دولت “مدیریت شبکه” سیستم که به تقسیم این کشور به کوچک بخش و اختصاص مردم به تماشای بیش از هر یک از حصول اطمینان از تنگ گرفتن بیش از یک جمعیت بزرگ.

استان ژجیانگ در چین و جنوب شرقی حاشیه, دارای جمعیت نزدیک به 60 میلیون و داوطلب خدمت سربازی 330,000 “شبکه کارگران است.” هوبئی استان که سرمایه ووهان مستقر شده 170,000. جنوب استان گوانگدونگ به نام بر 177,000 محصور در خشکی سیچوان است 308,000 و megacity از چونگ کینگ به 118,000

این مقامات همچنین ترکیب عظیم نیروی انسانی با فن آوری تلفن همراه برای ردیابی افرادی که ممکن است در معرض ویروس. چین دولتی تلفن همراه ارائه دهندگان اجازه می دهد تا مشترکین برای ارسال پیام های متنی به یک خط تلفن است که به تولید یک لیست از استان آنها به تازگی بازدید کردند.

در سرعت بالا راه آهن ایستگاه در شرق شهر Yiwu هفته گذشته کارگران در hazmat مناسب خواستار آن شدند که مسافران ارسال پیام های متنی است که نشان می دهد محل خود را داده قبل از اینکه مجاز به ترک.

Cinemagraph
در Yiwu در شرق چین مقامات محلی و داوطلبان پوشیدن بداهه hazmat بررسی گوشی یا مهاجران اخیر و سوال در مورد سلامت خود را. کسانی که با ثبت آدرس خود را و یا مورد تایید دولت و مشاغل وجود دارد هنوز به صورت یک 14 روز در قرنطینه را وارد کنید.اعتباریاعتباری…عکس ها و ویدئو های پل Mozur

یک برنامه توسعه یافته توسط دولت اجرا ساز الکترونیک نظامی اجازه می دهد تا شهروندان چینی را وارد کنید نام خود را ملی و شماره شناسنامه و گفته شود که آیا آنها ممکن است در تماس در هواپیما یا قطار یا اتوبوس با یک حامل ویروس.

خیلی زود است که بگوییم آیا چین استراتژی شامل شیوع. با تعداد زیادی از عفونت های جدید گزارش هر روز دولت به دلایل روشنی برای به حداقل رساندن تماس با انسان و مسافرت داخلی. اما کارشناسان می گویند که در گیر خود راضی اقدامات می تواند نتیجه معکوس موجب ترس افراد آلوده به پنهان کردن و ساخت شیوع سخت تر برای کنترل.

“بهداشت عمومی متکی بر اعتماد عمومی” گفت: Alexandra L. فلن, یک متخصص بهداشت جهانی حقوق در دانشگاه جورج تاون. “این سطح جامعه قرنطينه و خودسرانه طبیعت که در آن آنها در حال تحمیل شده و گره خورده است تا با پلیس و مقامات دیگر این است که اساسا آنها را به اقدامات تنبیهی — یک سرکوبگر اقدام به جای بهداشت عمومی عمل است.”

در ژجیانگ یکی از چین توسعه یافته ترین استان ها و صفحه اصلی به Alibaba و دیگر شرکت های فن آوری, مردم, نوشته شده در رسانه های اجتماعی در مورد ممانعت از ورود به آپارتمان خود را در Hangzhou مرکز استان. آمدن به خانه از خارج از شهر آنها می گویند آنها خواسته شد برای تولید اسناد و مدارک از صاحبخانه و کارفرمایان و یا در سمت چپ خیابان.

برای ندا خورشید بود که در بازدید از خانواده در Wenzhou یک شهر ساحلی در استان ژجیانگ و ترساندن سلامت تبدیل به اجباری قرنطینه.

زمانی که خانم Sun, 29, شکایت از تنگی در قفسه سینه خود را در این ماه, مادرش به او گفت که برای رفتن به بیمارستان. او نمی باید تب بالا و در عین حال بیمارستان به او یک باتری چک. همه منفی برای ویروس.

حتی هنگامی که او بازگشت به آپارتمان او, او گفت که او خواهد بود قرنطینه به مدت دو هفته. او همچنین اضافه شدن به یک گروه در WeChat نرم افزار پیام با محلی حزب کمونیست وزیر و سایر داوطلبان که در آن او را به ارائه خود را متوسط و محل دو بار در روز.

“من نگران هستم که آنها بیش از حد اطلاعات” خورشید خانم گفت.

این مستندات لزوما سرکوبگر. بسیاری از مردم در چین شده اند به دیوار خود را سفارش مواد غذایی آنلاین و کار از خانه اگر آنها می توانند. برخی از محله مقامات عمل با یک انسانی را لمس کنید.

باب هوانگ یک شهروند آمریکایی چینی تبار زندگی در شمال ژجیانگ گفت: داوطلبان در خود مجتمع کرده و تعقیب کردن یک مرد که در آنجا ماند و یک شب برای نوشیدن در نقض قوانین در مورد چگونه اغلب مردم می تواند گام خارج است. در عین حال آنها نیز تحویل مواد غذایی از مک دونالد به قرنطینه ،

آقای هوانگ, 50, شده قادر به گول زدن محدودیت های اعمال شده با استفاده از یک ویژه عبور از مدیر اموال او شده است به رانندگی در اطراف ارائه محافظ ماسک صورت برای دوستان است. برخی از مجتمع های ساختمانی اجازه ندهید که او را در. دیگران را به اطلاعات خود را.

یک روستا در نزدیکی در زمان کمتر ارتدوکس رویکرد است.

“آنها همیشه شروع به پرسیدن سوال در گویش محلی, و اگر شما می توانید پاسخ در گویش محلی شما مجاز به در” آقای هوانگ گفت. قادر به صحبت به گویش او تا به حال به صبر چند روستاییان دوستانه بود. آنها به او یک صندلی تاشو به او پیشنهاد یک سیگار و بپرسید برای یک ID.

برخی از قطعات از چین تحمیل کرده اند می شدید سیاست های, برای دفع این بیماری همه گیر.

Hangzhou است منع داروخانه ها از فروش مسکن به نیروی مردم با علائم به دنبال درمان در بیمارستان است. شرقی شهر نانجینگ نیاز به هر کسی که طول می کشد یک کابین برای نشان دادن ID و ترک اطلاعات تماس. استان یوننان می خواهد تمام اماکن عمومی به نمایش کدهای QR است که مردم باید اسکن با تلفن های خود را هر زمان که آنها را وارد کنید و یا خروج.

بسیاری از مکان ها ممنوع اجتماعات بزرگ. پلیس در استان هونان در این ماه نابود فال ماهجونگ یک سالن که در آن آنها بیش از 20 نفر بازی کاشی بازی.

با دولت محلی تصمیم گیری این سیاست تا حد زیادی خود به خود چین تبدیل شده است گسترده گریخته از fiefs.

“این می تواند کاملا اتفاقی” گفت: Xun Zhou, یک مورخ چین مدرن در دانشگاه اسکس در انگلستان است. “یک برنامه کامل بر روی کاغذ اغلب تبدیل به موقت راه حل های محلی است.”

مقامات به نظر می رسد به رسمیت شناختن است که برخی از مقامات محلی رفته بیش از حد است. این ماه چن Guangsheng معاون دبیر کل ژجیانگ استانی دولت نام آن را “نامناسب” که صبح تا به حال به کار “ساده و خام شیوه” مانند قفل کردن مردم به خانه های خود را برای به اجرا درآوردن قرنطينه.

ملی مقامات روز شنبه به خواست شهرها و روستاها به حذف موانع غیر ضروری و اطمینان از صاف و حمل و نقل مواد غذایی و لوازم.

ژانگ Yingzi آپارتمان مجتمع در Hangzhou در ابتدا منع هر کسی که تا به حال شده است به خارج از شهر از ورود. بعد این ممنوعیت تنظیم شد برای پوشش تنها افرادی که از هوبئی استان و ژجیانگ شهرستانها از Wenzhou و تایژو که هر دو باید به حال بسیاری از موارد این ویروس جدید است.

“ممنوعیت هر کس از خارج از شهر نیست واقع بینانه” به گفته خانم ژانگ, 29, حسابدار. “وجود دارد که بسیاری از آنها بعد از همه. برخی از نیاز به بازگشت به کار.”

هنوز هم بسیاری در چین در حال مضطرب در مورد شل کردن ویروس های کنترل سرعت بیش از حد.

ژانگ شو, 27 نگرانی که پدر و مادر و همسایگان در حال تبدیل شدن به معتاد به اسب دوانی در مورد ویروس حتی به عنوان کارگران رانندگی در اطراف روستای خود در نزدیکی Wenzhou با بلندگو گفتن مردم به ماندن در خانه.

“مردم عادی به آرامی شروع به احساس می کنید که این وضعیت نیست بنابراین وحشتناک دیگر” خانم ژانگ گفت. “آنها بی قرار است.”

الکساندرا استیونسون کمک گزارش از هنگ کنگ. وانگ Yiwei و لین Qiqing کمک پژوهش است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im