برای رسیدن به یک تک A. T. M. یک خط بیکار امتداد یک بلوک

این خط آغاز شد و حدود دو ماه پیش با یک تعداد انگشت شماری از افرادی که به تازگی گذاشته شده است. اما در حال حاضر نزدیک به سه ماه به بحران اقتصادی که ادعا کرده است بیش از 40 میلیون شغل در سراسر کشور آن را امتداد 50 یا 60 افراد در طول روز و تقریبا کل منهتن بلوک.

همه آنها در حال انتظار برای دسترسی به همان چیزی که: تنها A. T. M. داخل تنها در شهر نیویورک شعبه KeyBank منطقه اوهایو بانک در شارژ از توزیع مزایای بیکاری به خارج-از-کار نیروهای جدید است.

دولت را فراهم می کند مزایای از طریق پرداخت مستقیم و یا در KeyBank کارت های بدهی. KeyBank بالاتر یک بار خروج محدودیت نسبت به دیگر بانک ها و شارژ نمی کند هزینه ساخت آن را یک گزینه بهتر برای بسیاری از افراد بیکار.

بنابراین از سحر تا غروب صدها نفر از افراد منتظر در صف و در یک صحنه که کاملا نشان دهنده تلفات مالی است که این بیماری همه گیر کوروناویروس و بحران اقتصادی بر کارگران تحمیل کرده اند.

حتی به عنوان برخی از کشورها در سراسر کشور از جمله بخش هایی از نیویورک شروع به بازگشایی — با مردم رفتن به محل کار و فروشگاه برگشت به کسب و کار — خط روزانه در خارج از KeyBank شعبه در منهتن توسط یک یادآوری زنده است که برای بسیاری از اقتصادی خود را رنج می برند نیست هنوز.

همچنین تأکید مبارزه است که بسیاری از ایالت ها از جمله نیویورک رو در رفع نیازهای عظیم بهمن ناگهان کارگران بیکار به عنوان بسیاری از کشور تعطیل. وب سایت های دولتی به معنای قبول مدعیان بیکاری بودند توفنده و برخی از مردم بودند و هنوز هم هستند — قادر به رسیدن به کارمندان دولت در تلفن.

در نیویورک ادعاهای پرونده در نهایت آغاز شده است به سهولت به عنوان افراد بیشتری دریافت مزایای. اما در حال حاضر دسترسی به پول خود را تبدیل به یک مانع.

“این وحشتناک است” گفت: مندی Zaxanz که صرف 45 دقیقه سفر از بروکلین به A. T. M. آن زمان او بیش از دو و نیم ساعت برای رسیدن به ماشین.

خانم Zaxanz که از دست رفته کار خود را در یک هتل منهتن در ماه مارس و منتظر نزدیک به هشت هفته برای اولین بار بیکاری پرداخت و گفت که او نیاز به پول برای پرداخت اجاره و خرید مواد غذایی.

اگر کارت بانکی مملو از مزایای بیکاری استفاده می شود در بانک دیگر A. T. M. s, KeyBank اجازه می دهد تا برداشت از آنجا که $1500 در یک زمان. بانک های دیگر به مراتب پایین تر معامله محدودیت ها و برخی از تحمیل هزینه های.

به عنوان یک نتیجه افرادی که نیاز به پول نقد برای پرداخت اسکناس های بزرگ مانند هزینه های مسکن در حال حاضر به سفر دور و تحمل طولانی خط.

KeyBank مقامات گفتند که تا تلاش از جمله استقرار کارکنان در خارج از شعبه به اجازه دهید مردم می دانند که آنها می توانید پول در بانک های دیگر. اما مقامات دولتی با انتقاد از بانک برای انجام بیشتر هر چه زودتر.

به عنوان خانم Zaxanz منتظر او دعا A. T. M. نمی خواهد اجرا از پول به عنوان آن بود زمانی که او سعی کردم به استفاده از آن در هفته گذشته. آن را نیز زد در بعد از ظهر چهارشنبه که منجر به خشمگین مردم مشت نزدیک پنجره.

نه چندان دور پشت سر خانم Zaxanz شد آنتونی براون 69 که از دست رفته خود را متولی کار در ماه مارس و گفت: “نمی دانم که در آن دیگری او می تواند با استفاده از کارت زیرا او خود را از یک کامپیوتر به جستجو آنلاین.

“من به اینجا می آیند برای دریافت بیشتر” آقای براون گفت.

او در زمینه بیکاری بیش از این گوشی در اوایل ماه آوریل بود اما نه دریافت کارت تا هفته گذشته. آقای براون بعدا کشف کرد که او درخواست شده بود ناقص.

تا کنون این سال بیش از 2.5 میلیون نفر به تعداد مدعیان بیکاری واصل شده اند در دولت است. تقریبا نیمی از افرادی که مشاغل از دست رفته در شهر نیویورک که در آن برخی از بزرگترین صنایع — بخش خدمات به طور خاص — بوده است به خصوص ضربه سخت. حدود 500.000 نفر در کشور خود را دریافت مزایای در یک KeyBank کارت.

مردم در خط در بانک یک مقطع از اقتصاد این شهر و نمایندگی خود را آسیب پذیر کارگران — سرایداران bartenders, مدرسه, رانندگان اتوبوس, deliverers که تلاش برای زنده ماندن حتی در زمان عادی با کم-شغل پرداخت. برخی از آورده کودکان خود را با دیگران با استفاده از واکر به حرکت در اطراف و سفر بیشتر وجود دارد از خارج از منهتن.

همه آنجا بودند به همین دلیل به عنوان Jose Francisco, 55, که از دست او به عنوان یک نماینده بیمه در ماه مارس است. آنها نیاز به پول برای اصول اولیه: مواد غذایی قبوض آب و برق ماهانه اجاره.

اعتبار…جیمز Shroff/نیویورک تایمز

آقای فرانسیسکو زندگی می کند که در برانکس گفت: استفاده از پول نقد برای خرید یک پول به منظور کمک به پرداخت بخشی از $996 اجاره ماهانه است که او نه کامل پرداخت می شود در بیش از دو ماه.

“از تمام بانک ها آنها را انتخاب و با یک شعبه در شهر” گفت: آقای فرانسیسکو در مورد تنها A. TM. بدون هزینه و با یک حد بالا. “این دیوانه است.”

کسانی که زندگی در مناطق مسکونی بالا افزایش می یابد در خیابان گفت: آنها دیده می شود خطوط در تمام ساعات روز. روز چهارشنبه هنگامی که آن را بارید بخشی از روز خط را در آغوش کشید نزدیک به ساختمان. روز پنج شنبه یک راننده اتوبوس که از دست رفته کار خود را از 16 سال گفت: او ایستاده بود وجود دارد “بیش از حد بسیاری از بار به دفعات مشاهده شده است.”

“آن را مانند یک تقلید مسخره امیز از بی عدالتی گفت:” پیتر وینر که زندگی در بلوک و تلاش کرده است برای هفته ها به هشدار KeyBank به دفاتر شرکت های بزرگ در مورد وضعیت. “آن را در تمام طول روز و هر روز آن را تنها بدتر شدن است.”

دولت اعطا قرارداد به KeyBank در سال 2015 به مدیریت توزیع تعداد مدعیان بیکاری در نیویورک است. دولت به بانک بالاترین نمره در یک رقابتی پیشنهاد و انتخاب KeyBank بیش از Bank of America.

مردم گرفتن مزایای بیکاری را یکی دیگر از گزینه برای جلوگیری از هزینه های است که می تواند طیف وسیعی از $1.50 به 3 دلار در هر تراکنش با استفاده از این کارت در سایر A. T. M. s در Allpoint شبکه است که از 1 ، 000 مکان در شهر نیویورک از جمله تعداد انگشت شماری در داخل راه رفتن فاصله از KeyBank شعبه دارد.

کسانی A. T. M. s کوچکتر خروج محدودیت در هر معامله, معمولا در حدود 200 تا 400 دلار هر چند آنها می تواند مورد استفاده قرار گیرد متوالی هر روز تا 1500 دلار است که گرفته شده یک KeyBank سخنگوی کیمبرلی Kowalski گفت.

از شیوع کروناویروس

 • سوالات متداول و مشاوره

  به روز شده در 5 ژوئن 2020

  • چگونه بسیاری از مردم شغل خود را از دست با توجه به کروناویروس در آمریکا ؟

   نرخ بیکاری کاهش یافت و به 13.3 درصد در ماه مه وزارت کار گفت: در ژوئن 5, غیر منتظره بهبود در این کشور بازار کار استخدام به عنوان بازگشت سریع تر از انتظار اقتصاددانان بود. اقتصاددانان پیش بینی کرده بود که نرخ بیکاری به افزایش به 20 درصد و پس از آن ضربه 14.7 درصد در ماه آوریل بود که بالاترین سطح از دولت شروع نگه داشتن آمار رسمی پس از جنگ جهانی دوم است. اما نرخ بیکاری غوطه ور در عوض با کارفرمایان اضافه کردن 2.5 میلیون شغل پس از بیش از 20 میلیون شغل از دست داده بودند در ماه آوریل است.

  • خواهد تظاهرات مجموعه دوم ویروسی موج coronavirus?

   تظاهرات گسترده علیه خشونت پلیس که آورده اند هزاران نفر از مردم به خیابان در شهرستانها در سراسر آمریکا در حال افزایش شبح جدید کروناویروس شیوع باعث رهبران سیاسی و پزشکان و کارشناسان بهداشت عمومی هشدار می دهند که این جمعیت می تواند باعث افزایش موارد است. در حالی که بسیاری از رهبران سیاسی در تأیید حق معترضان به بیان خود آنها خواست تظاهرکنندگان به پوشیدن ماسک و حفظ اجتماعی فاصله هر دو برای محافظت از خود و برای جلوگیری از بیشتر جامعه گسترش ویروس. برخی از کارشناسان بیماری های عفونی بودند اطمینان توسط این واقعیت است که تظاهرات خارج از منزل برگزار شد گفت: باز هوا تنظیمات می تواند به کاهش خطر انتقال.

  • چگونه ما شروع دوباره ورزش بدون صدمه زدن به خودمان را پس از ماه از مستند?

   ورزش محققان و پزشکان برخی از بلانت مشاوره برای کسانی از ما با هدف بازگشت به ورزش منظم در حال حاضر: به آرامی شروع و سپس برگرد تا تمرینات خود را نیز به آرامی. بزرگسالان آمریکایی تمایل به حدود 12 درصد کمتر فعال پس از اقامت در خانه مقرر آغاز شد و در ماه مارس از آنها در ماه ژانویه است. اما مراحلی وجود دارد شما می توانید به راحتی راه خود را به عقب به طور منظم ورزش با خیال راحت. برای اولین بار “شروع در بیش از 50 درصد از اعمال شما قبل از انجام Covid می گوید:” دکتر مونیکا رو رئیس اسکلتی-عضلانی پزشکی در شرلی Ryan AbilityLab در شیکاگو است. موضوع در برخی از مقدماتی squats بیش از حد او توصیه می کند. “هنگامی که شما در میانهی شب ورزش شده شما از دست دادن توده عضلانی است.” انتظار می رود برخی از عضلات twinges پس از این مقدمات پست-مستند جلسات به خصوص یک یا دو روز بعد. اما ناگهانی و یا افزایش درد در هنگام ورزش یک شیپور به توقف و بازگشت به خانه.

  • دولت من است بازگشایی. آن را امن برای بیرون رفتن?

   متحده در حال بازگشایی بیت به بیت. این به این معنی است که بیشتر در فضاهای عمومی برای استفاده در دسترس هستند و بیشتر و بیشتر کسب و کار هستند که مجاز به باز دوباره. دولت فدرال تا حد زیادی ترک تصمیم به متحده و برخی از رهبران دولت در حال خروج از تصمیم گیری به مقامات محلی. حتی اگر شما نمی گفت به ماندن در خانه آن است که هنوز یک ایده خوب برای محدود کردن سفرهای خارج و تعامل خود را با افراد دیگر.

  • آنچه خطر ابتلا به کروناویروس از یک سطح است ؟

   لمس اشیاء آلوده و سپس آلوده کردن خودمان با میکروب ها است که به طور معمول چگونه این ویروس گسترش می یابد. اما آن اتفاق می افتد. تعدادی از مطالعات از آنفولانزا, ویروس سرماخوردگی ، coronavirus و دیگر میکروب ها نشان داده اند که بیماری های تنفسی از جمله جدید coronavirus گسترش می تواند با لمس کردن سطوح آلوده به خصوص در مکان هایی مانند مراقبت از مراکز و ادارات و بیمارستان ها. اما یک زنجیره ای از حوادث را به اتفاق می افتد برای این بیماری به گسترش است که راه. بهترین راه برای محافظت از خودتان را از coronavirus — آیا آن را در سطح انتقال و یا تماس انسان — است که هنوز هم اجتماعی فاصله شستن دست های خود لمس کردن صورت خود و پوشیدن ماسک.

  • چه علائم کروناویروس?

   علائم رایج این بیماری شامل تب, سرفه خشک, خستگی و دشواری در تنفس یا تنگی نفس. برخی از این علائم با هم تداخل دارند با کسانی که از آنفولانزا, ساخت, تشخیص دشوار است اما آبریزش بینی و گرفتگی سینوس ها کمتر رایج است. C. D. C. نیز اضافه شده و لرز و درد عضلانی گلودرد و سردرد و از دست دادن حس چشایی یا بویایی به عنوان نشانه به نگاه کردن به. بسیاری از افراد بیمار پنج تا هفت روز پس از قرار گرفتن در معرض اما علائم ممکن است به نظر می رسد به عنوان چند به عنوان دو روز و یا به عنوان بسیاری از 14 روز.

  • چگونه می توانم محافظت از خودم در حالی که پرواز ؟

   اگر مسافرت هوایی اجتناب ناپذیر است وجود دارد برخی از مراحل شما می توانید برای محافظت از خودتان. مهم: شستن دست های خود را اغلب و جلوگیری از دست زدن به صورت خود را. اگر ممکن است را انتخاب کنید یک صندلی کنار پنجره. یک مطالعه از دانشگاه اموری در بر داشت که در طول فصل آنفولانزا امن ترین محل برای نشستن در هواپیما توسط یک پنجره به عنوان مردم نشسته در پنجره صندلی تا به حال کمتر در تماس با به طور بالقوه افراد بیمار. ضد عفونی کردن سطوح سخت است. هنگامی که شما را به صندلی خود را و دست های خود را تمیز و استفاده از مواد ضد عفونی کننده دستمال مرطوب برای تمیز کردن سطوح سخت در صندلی خود را مانند سر و بازو استراحت دست و پنجه نرم کمربند ایمنی راه دور صفحه نمایش صندلی جیب عقب و سینی جدول. اگر صندلی سخت است و بدون منفذ و یا چرم و یا pleather شما می توانید پاک کردن که بیش از حد. (با استفاده از دستمال مرطوب بر روی صندلی وبهلسترد می تواند منجر به یک صندلی و گسترش میکروب ها به جای کشتن آنها.)

  • چگونه می توانم من را متوسط?

   در نظر گرفتن یک فرد متوسط به دنبال نشانه ای از تب است که به عنوان آسان به عنوان آن را برای تلفن های موبایل به عنوان “عادی” متوسط اعداد می تواند متفاوت باشد اما به طور کلی نگه داشتن یک چشم را برای دمای 100.5 درجه فارنهایت یا بالاتر. اگر شما یک دماسنج (آنها را می توان گران این روزها) وجود دارد راه های دیگر برای کشف کردن اگر شما یک تب و یا در معرض خطر ابتلا به Covid-19 عوارض.

  • من باید یک ماسک?

   C. D. C. توصیه کرده است که همه آمریکایی ها پوشیدن پارچه ماسک اگر آنها در. این یک تغییر در فدرال ارشاد منعکس جدید coronavirus نگرانی که در حال گسترش توسط افراد آلوده که هیچ نشانه ای ندارند. تا به حال C. D. C. مانند W. H. O. توصیه کرده است که مردم عادی نمی نیاز به پوشیدن ماسک مگر اینکه آنها بیمار هستند و سرفه است. بخشی از دلیل این بود برای حفظ پزشکی-درجه ماسک برای کارکنان مراقبت های بهداشتی که به شدت به آنها نیاز دارید در یک زمان زمانی که آنها به طور مداوم در تامین کوتاه مدت. ماسک نیست جای شستن دست و اجتماعی فاصله.

  • باید چه کار کنم اگر من احساس بیمار ؟

   اگر شما شده است در معرض coronavirus و یا فکر می کنم شما باید و باید یک تب و یا علائم مانند سرفه یا تنفس مشکل, تماس با دکتر. آنها باید به شما مشاوره در مورد اینکه آیا شما باید آزمایش چگونه می توانید تست شده و چگونه به دنبال درمان های پزشکی بدون برنامه به طور بالقوه آلوده یا در معرض دیگران است.

  • چگونه می توانم تست شده ؟

   اگر شما بیمار هستید و شما فکر می کنم شما شده است در معرض جدید coronavirus C. D. C. توصیه می کند که شما یک ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی و توضیح علائم خود را و ترس. آنها تصمیم می گیرید اگر شما نیاز به آزمایش می شود. نگه داشتن در ذهن است که وجود دارد یک شانس — به دلیل عدم تست کیت و یا اینکه شما بدون علامت به عنوان مثال — شما نمی خواهد بود قادر به گرفتن تست شده است.


این بانک گفت: این اطلاعات شامل اسناد و مدارک که همراه با کارت های بدهی و یک ایمیل به تازگی ارسال شده به گیرنده در مورد راه های دیگر برای برداشت پول.

این KeyBank A. T. M. است که در حال حاضر نگردند با 100 برابر پول بیشتر از آن خواهد بود در یک هفته عادی این بانک گفت.

“ما درک سرخوردگی” خانم Kowalski گفت. “این زمان نامشخص احساسات در حال اجرا هستند و متقاضیان نیاز به دسترسی به وجوه خود را به سرعت.”

سناتور ایالت براد cat (bb archive) یک دموکرات که نشان دهنده بخش بزرگی از میدتاون منهتن در نامه ای این هفته به KeyBank مسئولان درخواست آنها را به چشم پوشیدن از همه-از-شبکه هزینه در A. T. M. s. در نامه اخیر به رژیم صهیونیستی است. Andrew M. Cuomo, گیل آبجو منهتن قصبه رئیس جمهور خواستار آن شد که دولت و KeyBank بهتر اطلاع دارندگان کارت مورد دیگر A. T. M. گزینه های.

در روزهای اخیر آگهی را آغاز کرده اند به نظر می رسد در مقابل شعبه بانک است که به مردم در مورد مکان های دیگر که در آن آنها می توانند پول نقد دریافت کنید. اما در روز پنج شنبه که اطلاعات نوشته شده بود تنها به زبان انگلیسی و توسط مردم دیده تا پس از آنها تا به حال برای ساعت صبر کردم.

در روزهای آینده KeyBank گفت: اعزام نمایندگان به ایستادگی در خارج از بانک برای 10 دقیقه هر روز و به مردم بگویید که آنها گزینه های دیگر.

“این کاملا غیر قابل قبول است که این بانک موفق به برقراری ارتباط این گزینه به بیکار نیویورکی در طول این بحران گفت:” دیانا کوهن سخنگوی در نیویورک وزارت کار. “ما می خواهیم به یاد نیویورکی با KeyBank دبیت کارت که آنها می تواند تبدیل به پرداخت مستقیم در هر زمان در D. O. L. سایت.”

اعتبار…جیمز Shroff/نیویورک تایمز

در میان کسانی که در خط در روز پنج شنبه شد Juleiddy De Leon و مادر کارمن تاوراس. خانم De Leon, 19 بود و انتظار برای شروع یک دفتر کار کارمند در طول تابستان قبل از سال دوم در دانشگاه در بوستون. موقعیت حذف شد قبل از مدرسه به پایان رسید.

خانم تاوراس یک سرایدار در یک ساختمان اداری در منهتن به حال او را در چت روم به نصف کاهش دهد. آنها امیدوار بودند به برداشت 1500 دلار برای خرید مواد غذایی که آنها صرف در مورد $80-100 دلار در هر روز برای کمک به تغذیه خانواده خود را از پنج.

“مردم شما را ببینید و در اینجا عمدتا اسپانیایی و کم درآمد گفت:” خانم ده لئون که در واشنگتن زندگی میکند در ارتفاعات فوقانی منهتن. “برخی از نمی دانید که شما باید گزینه ای را برای به دست آوردن یک بررسی کنید.”

پس از حدود سه ساعت در خط او در نهایت به بانک entryway با A. T. M. ظهور و با $1,000. خانم De Leon گفت: A. T. M. نمی خواهد اجازه می دهد او را از $1,500 حتی اگر او تا به حال نه با استفاده از آن در هر نقطه دیگری در آن روز.

“پای من صدمه دیده است,” او گفت: پس از آن. “پشت من لطمه می زند.”

او سپس خودش را معاف از آنجا که او تا به حال برای کمک به یک زن در خط پشت سر او صحبت کرد که کمی به زبان انگلیسی و نمی دانم که چگونه به استفاده از A. T. M.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>