به سیاه است به رنج می برند دائمی زخم. در اینجا چگونه شما می توانید تفاوت رامن نه زمانی که من برای اولین بار به نام n—- در حالی که راه رفتن به من ماشین بعد از مدرسه.

ده زمانی که من به تماشای وحشی و شتم رادنی کینگ توسط اداره پلیس لس آنجلس در تلویزیون. یازده وقتی دیدم شعله های آتش و خاکستر از یک شهر سوزش پس از چهار افسر پلیس یافت شد گناه نیست.

زمانی که من 17 ابنیر Louima شد تجاوز با یک جارو و اداره پلیس در تلاش برای سرپوش گذاشتن بر جنایت. چند ماه بعد من دستبند برای اولین بار. به علت احتمالی: بیش از حد از کودکان و نوجوانان در ماشین.

گزارشی Amadou دیللو ضرب گلوله کشته شد توسط اداره پلیس شهر نیویورک از چند ماه قبل از من تاریخ تولد 19; او آن را به خود 23rd. چهل و یک عکس و چهار افسر داشت و از گناه نیست.

زمانی که من 21 بود یک افسر از آتلانتا اداره پلیس شتافت تا خیابان به توقف من در ماشین من به عنوان من در حال رانندگی بود به من خوابگاه. توسط من اجازه رفتن سه اتومبیل گشت زنی بودند در صحنه به خاطر من “شفاهی تهاجمی”.

من سه سال بزرگتر از شان بل که در 23 و شب قبل از عروسی خود او کشته شد, توسط ماموران پلیس که اخراج 50 عکس به وسیله نقلیه خود را. هر سه نفر از افسران بودند که تحت تعقیب بودند گناه نیست.

در 30s, مایکل براون, اریک گارنر, ساندرا شیرین و مطلوب Philando کاستیا, Atatiana, Jefferson, آلتون استرلینگ Botham ژان Aiyana جونز Tamir برنج, فردی, خاکستری, والتر اسکات.

و در سال 2020 Ahmaud Arbery, Breonna تیلور و جورج فلوید.

از آن شده است از لطف و فضل به تنهایی است که در امان مرا از مرگ و میر خشونت آمیز مرتکب در برابر برادران و خواهران من. اما مانند سیاه مردم در سراسر این کشور ادامه من به این سوال “من بعدی؟”

این ترس است که جدید نیست. و نه آن را نابجا. تروما ناشی از سوء استفاده ضد سیاه, رابطه با امریکا نسلی و تاریخی است. ما در پیوند با اصل و نسب و جمعی از مردم که همواره با سرکوب و شتابزده نادیده گرفت. از وسط عبور به مینه سوتا. که این زخم عمیق نژادی خشونت نفوذ ما تبارها ما جوامع و چگونه ما به عنوان مردم سیاه و سفید حرکت را از طریق زندگی است.

در این لحظات که در آن مردم در حال کشته شدن توسط پلیس بودن, سیاه و پاسخ به تظاهرات خشونت پلیس است که اغلب ملاقات با خشونت پلیس من تلاش کرده اند به حرکت فراتر از فلج احساسات خشم و ترس و تروما و غم و اندوه. مانند کسانی که به خیابان آمده اند به تقاضای تغییر pained توسط دائمی زخم سیستمیک نژاد پرستی و ظلم و من غرق شده و باعث شده است.

اما سکوت و همدستی و زندگی من را نمی خواهد بیهوده است. عقب نشینی به بندر امن از آسایش در طول بحران است چیزی بیش از نامردی. تغییر رادیکال خواهد شد در نتیجه با موافقت منفعل ترقی خواهان و آرام سیاست صبر و incrementalism. در یک زمین که در آن “آزادی” و “آزادی” در حال بهانه ای برای خروج زیبایی از عدالت است که اجازه می دهد تا حمله به سیاه و سفید زندگی همچنان ادامه دارد و این محافظت توسط سفید برتری باید برچیده شود و بازسازی شود. عدالت یک ادعای نادرست اگر قانون اساسی با شکست مواجه می شود همواره منصفانه و عادلانه اعمال شده به مردم سیاه و سفید.

ما ما برادر و خواهر حافظ و هر یک از ما نقشی در این مبارزه برای زندگی است. در اینجا چند ایده برای آنچه که شما می توانید به پیوستن به مبارزه:

  • Demilitarize پلیس. کاهش اجرای قانون بودجه و سرمایه گذاری مجدد این منابع به صندوق مدارس و کتابخانه های کیفیت, بهداشت و درمان, پارک, مهد کودک, شغل, از مداخله و توسعه سیستم. امنیت جامعه می کند از پلیس – قوی موسسات اطمینان از جوامع رشد می تواند.

  • حمایت از سازمان های رهبری خدمت و در خدمت به مردم است. حمایت از کسانی که سازماندهی و تحریک مقاومت در برابر اخلال نشان می دهد و مدافع به اطمینان حاصل شود که سیاه زندگی هستند و نه مصرفی. مردم باید قدرت – صندوق سازمان یافته عمل است.

  • بازجویی از آنچه که یک متحد واقعا به معنی. استفاده از صدای خود را. جسورانه و موضع: ابهام سوخت عدالتی. اگر شما امتیاز استفاده از آن اهرم آن است. وجود دارد هیچ چیز انقلابی در مورد به رسمیت شناختن قدرت خود را و انجام هیچ چیز با آن برای پیشبرد تغییرات اجتماعی و پایان نژادپرستی نظاممند.

  • شما یا به صورت سیاه و سفید زندگی می کند و یا شما نیست. نژادپرستی نظاممند نفوذ هر سیستم – اجرای قانون آموزش و پرورش, بهداشت و درمان, حمل و نقل, مسکن, اقتصاد, محیط زیست و حتی انسان دوستی این سیستم که من در آن کار می کنند. شما در حال استخدام افراد سیاه و سفید? آنها tokenized و یا در موقعیت های رهبری? آن را پیچیده نیست. ظلم و عملیاتی است. پیاده کردن آن و بازگرداندن وضع موجود.

  • توقف tiptoeing در اطراف نژاد برده داری نژادی و بی عدالتی و تعصب نژادی نژادپرستی نظاممند سفید برتری ناسیونالیسم ضد سیاهی یا نژادی و حقوق صاحبان سهام. آن را واقعی است. ما مورد مطالعه و بحث آن را به اندازه کافی بلند. عمل می کنند. پایان بحث.

  • رای برای یک دستور کار در سطح محلی و ایالتی و فدرال که اولویت سیاه و سفید زندگی می کند و تخریب موذی ستون سفید برتری در هر فرم. برای کسانی که انتخاباتی وجود مبتنی بر سلطه سیاه زندگی ما باید تسلط بر صندوق های رای است. اگر شما ثبت نام برای رای دادن و کسی که می شناسید است نه کمک به آنها را ثبت نام کنید. رای دادن. رای دادن. رای دادن.

طی چند روز گذشته افکار من را در اطراف محور خانواده است. خانواده های کسانی که کشته شده اند توسط پلیس. مادران و پدران که نگران سیاه و سفید خود را پسران و دختران. و من فکر نگه داشتن خانواده من.

در اواخر ماه فوریه به جهنم همسر من آمد و به من خبر هیجان انگیز: او باردار است با ما فرزند دوم. چند هفته بعد به عنوان همه گیر خروشان و سستی از سیستم های ما مراقبت می بود مجددا توسط نامتناسب تاثیر این ویروس ما را دریافت اخبار بیشتر: ما خواهد بود با داشتن یک پسر بچه. من فراتر از وجد آمدیم. به معنای واقعی کلمه شروع به پریدن کرد و فریاد زد اشک از شادی اشک در چشمان من. و برای یک دوره کوتاه شاید چند روز – بیش از یک هفته ما, من و همسرم احساس شادی خالص از این خبر خوب.

اما برای یک مرد و یک زن در این کشور ماندگار و لجام گسیخته شادی زودگذر است. ما مکالمات بلند کردن امید و آرزو برای ما متولد نشده پسر بودند به سرعت خو جمعی ما ترس است. ترس از آوردن یک نوزاد پسر به یک ملت است که unrepentantly توجیه brutalization و کشتار مردم سیاه و سفید. ترس از افزایش یک پسر سیاه و سفید در بزرگسالی تنها به زندگی خود را قبل از موعد مقرر خاموش به دلیل رنگ تیره تر. ترس است که توقف ترافیک را تبدیل به سیاه و سفید پسر بودن امپراتور و خفه توسط سنگدلانه فاسد, افسر پلیس با یک زانو را به گردن خود برای نزدیک به نه ساعت.

ما خسته هستند. ما عصبانی هستند.

ما می خواهیم به نفس. ما می خواهیم به زندگی می کنند. ما می خواهیم کودکان ما را به زندگی می کنند. ما می خواهید به امن است.

ما نیاز به پاسخگویی. ما نیاز به این واقعه به پایان رسید و زخم به زخم التیام یابد.

ما خواهان تغییر است.

ما نمی خواهد عملکرد تا زمانی که سیاه و سفید زندگی می کند مهم است.

این است که در واقع وظیفه ما برای مبارزه با.

الکس جانسون است که یک مدیر برنامه در کالیفرنیا سلامتی بنیاد. او قبلا خدمت در کالیفرنیا نژادی و هویت پروفایل مشورتی هیئت مدیره. کالیفرنیا سلامتی بنیاد پشتیبانی از نگهبان اسلحه و نهفته در امریکا سری

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>