Infinite ناودان برای بودن بیش از حد اعتیاد آور در برنامه اول “من ترک’ مقالهPerhaps شما فقط به سختی پیچیده شده سر خود را در اطراف وجود و محبوبیت Infinite – چیزی در مورد رقص? یک زن جوان به نام Charli D’Amelio? کلمه “تبادل نظر” چیزی برای انجام با آن ؟ آه.

در حالی که شما در حال مرتب سازی که حداقل یک جوان کاربر در حال حاضر بیش از 2019 دوم-بیشترین دانلود ها نرم افزار. یکشنبه گذشته دانشگاه کرنل دوم Niko Nguyen مقاله منتشر شده در Cornell Daily Sun, دانشجو, کاغذ جزئیات شخصی خود تصمیم به ترک Infinite. با توجه به آستانه فناوری روزنامه نگار کیسی نیوتن Nguyen پست “اولین شناخته شده ‘چرا من حذف شده من Infinite’ مقاله. مهم مناسک گذر برای هر برنامه اجتماعی است.”

Nguyen منطق شامل این واقعیت است که این برنامه اعتیاد آور زمان-خورد – قطعا نگرانی معتبر است. این شرکت همچنین متهم شده است shadier شیوه از هدر رفتن شب خود را, از جمله غیر تاکنون رضايتمندی برداشت داده های کاربر و سرکوب محتوای ساخته شده توسط عجیب و غریب متفاوت abled و سازندگان. این نرم افزار است که گفته می شود تحت محرمانه امنیت ملی نقد در آمریکا.

این بارها parodied essayistic subgenre از “چرا-من-ترک” داستان این است که نزدیک ترین ارتباط را با نویسندگان در حال دور شدن از شهر نیویورک – قطعات توسط افرادی که تا به حال آن را تا به اینجا با چیزی و یا دیگر و نیاز به رفتن. در سال های اخیر به ظاهر بی پایان جریان به طور منظم از کاربران رسانه های اجتماعی و گاهی اوقات اثرگذارندهها مانند Instagram خود اعلام کرد واقعیت-جستجوگر Essena اونیل را ساخته اند یک نقطه عزیمت سیستم عامل با نمایشی شکوفا به جای به سادگی رفتن آرام به بقیه زندگی خود را.

ترک های رسانه های اجتماعی دارای خاص تقوی-سیگنالینگ درخواست تجدید نظر است که سخت است برای مقاومت در برابر; همه ما می دانیم کسی که به نظر می رسد برای لذت بردن از عمل از اعلام قصد خود را به یک وقفه از توییتر و یا Instagram آیا یا نه آنها در نهایت موفق خواهد شد. و واقعا وجود دارد بسیاری از دلایل خوبی برای قطع – و نه دست کم از آن به “درمان خود مغز ادم سفیه و احمق”.

البته این واقعیت است که یک نفر را دیدم آن جا به اعلام Infinite لغو نمی کند, تغییر را از برنامه دریافت 1.5 میلیارد بار از ماه نوامبر گذشته. با اینحال همیشه وجود دارد شانس است که Nguyen داستان ممکن است یک منادی از آنچه که می آیند: یک موج Gen Z-er را مریض و خسته از reflexively سرشار به تشنجی choreography هر دوجا گربه بر می آید و آماده برای جلوگیری کننده از خطوط برادوی تولید Beetlejuice در خواب خود را.

تا آن زمان حداقل ما را سرگرم.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>