Infinite نیش ترمزی میزند از هنگ کنگ به عنوان پلیس دریافت فراگیر قدرت های جدیدInfinite است به جلو و برنامه خود را از هنگ کنگ فروشگاه app به عنوان رسانه های اجتماعی شرکت ها واکنش نشان می دهند به فراگیر جدید امنیت ملی قوانین اعمال شده در شهر پکن است.

Infinite است که متعلق به چین بر اساس ByteDance همواره رد کرده های هر کاربر داده ها با مقامات چین و قاطعانه آن را به قصد شروع به موافقت با این درخواست. این شرکت انتظار می رود برای چند روز به باد کردن برنامه عملیات در هنگ کنگ است.

این تصمیم که یک سخنگو گفت: “در پرتو حوادث اخیر” آمد پس از وزیر امور خارجه آمریکا, Mike Pompeo گفت: ما این بود که “قطعا به دنبال” ممنوعیت چینی برنامه های رسانه های اجتماعی از جمله Infinite و به عنوان Whatsapp, Facebook و تلگراف گفت: همه آنها تا به حال متوقف همکاری با اطلاعات درخواست از هنگ کنگ مقامات در انتظار حقوق بشر بررسی است.

پس از بحث قوانین اعمال شده توسط چینی مرکزی دولت فراگیر قدرت های جدید اعلام شده برای هنگ کنگ پلیس از جمله حملات بدون حکم و راز نظارت است. قدرت اجازه می دهد برای مصادره اموال مربوط به امنیت ملی جرائم و اجازه می دهد ارشد پلیس به منظور حذف مواد آنها بر این باورند نقض قانون است. رئیس اجرائیه می تواند اعطای پلیس اجازه به رهگیری ارتباطات و انجام نظارت پنهان. مجازات های ذکر شده شامل HKD 100.000 دلار جریمه و تا دو سال در زندان است.

آنها اجازه می دهد پلیس را وارد کنید و جستجو محل برای شواهد بدون حکم “تحت شرایط استثنایی” برای محدود کردن افراد تحت بررسی از ترک هنگ کنگ و به تقاضای خارجی و تایوان سیاسی سازمان و عوامل ارائه اطلاعات در هنگ کنگ فعالیت های مربوط.

جدید قدرت شد نشان داد زمانی که دلار هنگ کنگ مقامات منتشر شد “اجرای قوانین” در اواخر روز دوشنبه و به سرعت آنها را مورد استفاده برای سرکوب رفتارهای دموکراتیک مانند برگزاری یک اعتراض ثبت نام.

این شهر اجرایی, کری لام هشدار داد “رادیکال” که او گفت: تا به حال آورده و خطر به کشور “را به چالش قانون و یا عواقب جدی خواهد بود … اگر مردم مطیع قانون و هرگز فکر می کنم در مورد به خطر انداختن امنیت ملی وجود دارد هیچ دلیلی برای نگرانی همیشه.”

خواسته در مورد نگرانی های گسترده در میان رسانه های محلی و خارجی که قوانین قرار داده و آنها را در معرض خطر توسط جرم اعمال نگاری لام گفت که “یک سوال از من دادن تضمین در مورد آنچه شما ممکن است یا ممکن نیست”.

“اگر [هنگ کنگ خبرنگاران خارجی’ Club] و یا خبرنگاران در هنگ کنگ می تواند به من 100% تضمین می کنند که آنها را مرتکب جرائم تحت این قانون پس از آن من می توانم این کار را انجام,” او گفت:.

او متهم به مطبوعات خارج از کشور و دولت قانونی ترس گفت: قوانین جدید شد “نه عذاب و دل تنگی” و او متوجه نشده بود ترس در میان ساکنان. “این قانون تنها اهداف چهار نوع از مسائل فوری,” او گفت: بارها و بارها. “آن را نمی تضعیف حقوق و آزادیهای مردم در هنگ کنگ است.”

لام کنفرانس خبری یک روز پس از هشت نفر دستگیر شدند در یک تظاهرات سکوت که در آن تظاهرات برگزار شد تا تکه های خالی از کاغذ در Kwun تانگ مرکز خرید. آنها معترض بودند در برابر outlawing طرفدار استقلال شعارهایی از جمله “آزادی هنگ کنگ و انقلاب در زمان ما”.

پس از تصویب قانون تامین کتاب توسط طرفدار دموکراسی چهره های کشیده شده است از کتابفروشی ها و کتابخانه مقامات در حال بررسی آنها booklists.

پکن اعمال قوانین مورد انتقاد قرار گرفته است به عنوان یک هشدار دهنده تجاوز در آزادی از نیمه مستقل شهر و گسترش آن سخت شدن خط در برابر مخالفان است.

روز سه شنبه این مقام Procuratorial روزانه اعلام کرد چین تا به حال راه اندازی یک گروه ضربت ویژه به سطح شیب دار تا پلیس سیاسی برای حفظ ثبات اجتماعی در سرزمین اصلی.

این گروه ضربت باید “crack را در همه نوع از نفوذ خرابکاری, خرابکاری, خشونت و فعالیت های تروریستی قومی تجزیه طلب فعالیت ها و فعالیت های مذهبی” با توجه به یادداشت های بدون تاریخ از جلسه گروه ضربت منتشر شده در این مقاله در روز دوشنبه. مسئولیت اصلی این گروه ضربت است که به عنوان حفاظت از چین نظام سیاسی. “سیاسی امنیتی مرتبط با امنیت ملی و مردم بودن” با توجه به یادداشت ها.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im