Infinite Enlists ارتش از لابی به عنوان سوء ظن بیش از چین روابط رشد

واشنگتن — Infinite از wildly محبوب برنامه های رسانه های اجتماعی شناخته شده برای آن ویروسی رقص و لب همگام سازی کلیپ ها, آغوش شده است میلیون ها نفر از دانش آموزان, افراد مشهور و جوان, بزرگسالان در سراسر ایالات متحده است. اما این شرکت روابط با چین می تواند فلج وجود آن است.

Infinite است که متعلق به چین بر اساس ByteDance تبدیل به آخرین هدف در مغلوب ساختن پیشی جستن دولت طولانی نهفته امنیتی و اقتصادی نبرد با پکن است. آن است که در حال حاضر به شدت در تلاش برای متقاعد کردن قانونگذاران و مقامات دولت است که آن بیعت نهفته است با ایالات متحده و نه چین.

رسانه های اجتماعی شرکت که یک سال پیش تا به حال تقریبا هیچ لابی حضور در پایتخت کشور استخدام یک ارتش کوچک از بیش از 35 لابی به کار را از طرف خود و از جمله با روابط به رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن.

پشت این تجمع تهدید رو به رشد است به یکی از Infinite مهم ترین بازار. وزیر امور خارجه مایک Pompeo تهدید کرده است که ممنوعیت برنامه های چینی مانند Infinite که دانلود شده به گوشی های تلفن همراه بیش از نگرانی های آنها می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای نظارت توسط دولت چین. پیتر ناوارو, کاخ سفید تجارت مشاور به نام Infinite جدید رئیس اجرایی “آمریکایی عروسکی” در طول یک فاکس کسب و کار مصاحبه در روز یکشنبه و گفت: دولت را “قوی عمل” در برابر شرکت و شرکت های چینی برنامه های رسانه های اجتماعی.

قدرتمند ایالات متحده پنل باز کرده امنیت ملی بررسی به Bytedance را 2018 خرید موسیقی.ly یک برنامه که ادغام شد به شکل Infinite. کمیته سرمایه گذاری خارجی در ایالات متحده است و بررسی اینکه آیا ادغام شرکت ها می تواند به دولت چین دسترسی به مقادیر زیادی از آمریکایی اطلاعات از جمله فیلم های مفید برای آموزش نرم افزار تشخیص چهره. و مغلوب ساختن پیشی جستن دولت توزین اقدام علیه چینی, خدمات رسانه های اجتماعی مانند Infinite تحت اضطراری بین المللی اقتصادی قدرت عمل می کنند که اجازه می دهد تا رئیس جمهور برای تنظیم تجارت بین المللی در پاسخ به غیر معمول و فوق العاده تهدید مردم آشنا با این مذاکرات می گویند.

صحبت با خبرنگاران شب سه شنبه در کاخ سفید رئیس ستاد علامت مراتع گفت: تعدادی از مقامات دولت بودند “نگاهی به امنیت ملی خطر آن را به عنوان مربوط به Infinite, WeChat و دیگر برنامه ها است.”

“من فکر نمی کنم که هیچ خودخواسته مهلت اقدام, اما من فکر می کنم ما به دنبال در هفته نه ماه,” او گفت:.

در سه ماه گذشته لابی کار از طرف Infinite برگزار شد حداقل 50 جلسات با کنگره کارکنان و نمایندگان مجلس از جمله کسانی که در کمیته های بالا مانند تجارت قضائیه و هوش. کسانی که در جلسات حاضر شامل ارائه نرم و صاف است که شامل یک نمودار سازمانی نشان می دهد که Infinite کار نمی کند و در چین و بسیاری از رهبران اقامت در ایالات متحده و شهروندان آمریکایی است. مثلا Infinite جدید, مدیر اجرایی, Kevin Mayer اجرایی سابق دیزنی, زندگی در لس آنجلس که آنها می گویند.

اعتبار…برندان Mcdermid/ایسنا

ByteDance آن را انکار می کند و سهام داده ها با دولت چین است و فاصله خود را از ریشه های آن را در کشور کمونیستی است. این شرکت تاکید کرد Infinite در دسترس نیست در چین — این ارائه می دهد یک برنامه مشابه به نام Douyin وجود دارد به جای آن — و گفت: اطلاعات کاربر ذخیره شده بود در ویرجینیا با پشتیبان در سنگاپور است.

“وجود دارد بسیاری از اطلاعات غلط در مورد Infinite در حال حاضر گفت:” مایکل Beckerman معاون رئیس جمهور و رئیس سیاست عمومی ایالات متحده. “Infinite است که به رهبری آمریکا C. E. O. با صدها نفر از کارکنان و رهبران کلیدی در سراسر ایمنی و امنیت محصول و سیاست عمومی در آمریکا”

اما برخی از اعضای کنگره هنوز هم سوء ظن. دستیار سناتور مارکو روبیو از فلوریدا و جمهوری خواه که درخواست Cfius بررسی Infinite گفت: ByteDance تا به حال ارائه اطلاعات متناقض در دیدار با نمایندگان آقای روبیو را در مورد که در آن اطلاعات ذخیره شده بود و همچنین اطلاعات کافی در مورد چگونه آن را کنترل و سانسور محتوای آن است.

“این تصادفی نیست که هر روز بیشتر شرکت ها و سازمان ها درخواست کارکنان برای حذف Infinite” آقای روبیو گفت: در بیانیه ای با اشاره به حرکت توسط ولز فارگو و دیگران به نوار برنامه از دستگاه های شرکت های. “Infinite هنوز به ارائه یک توضیح واقعی به آمریکایی ها در مورد چگونه آنها محافظت از داده های خود را و چه مقدار از آن می تواند در دسترس ساخته شده به حزب کمونیست چین.”

ایالات متحده فراهم می کند و مخاطبان بسیار مهم برای Infinite. آمریکا اثرگذارندهها باید جهانی موارد زیر و این برنامه تبدیل به یک مرکز گفتگو در مورد سیاست همه گیر و نژادی و نابرابری. Infinite کاربران ادعا اعتباری برای رزرو هزار صندلی برای آقای تهمت کمپین تجمع در Tulsa, Okla., ماه گذشته و پس از آن نشان داده نمی شود.

اما آن باقی مانده است یک نوار بالا برای ByteDance برای متقاعد کردن دولت آمریکا که آن را مستعد ابتلا به بخشنامه دولت چین. آقای مغلوب ساختن پیشی جستن و خود را بالا مشاوران باید به طور فزاینده ای با تمرکز بر فن آوری های چینی شرکت ها از جمله Huawei و ZTE و گفت: کسانی که از شرکت های تهدید امنیت ملی با ارائه یک مجرا برای دولت چین برای نفوذ آمریکا فن آوری است. ایالات متحده در حال حاضر منع ده ها تن از فن آوری بالا و شرکت های چینی از جمله کسانی که متخصص در سوپرکامپیوترها هوش مصنوعی و تشخیص صورت — از به دست آوردن دسترسی به فن آوری آمریکا محصولات خارج از نگرانی های امنیت ملی.

اعتبار…ساموئل کروم برای نیویورک تایمز

“آنچه که مردم آمریکا باید درک کنند این است که تمام داده ها است که می رود به کسانی که برنامه های تلفن همراه است که بچه ها بسیار سرگرم کننده و به نظر می رسد خیلی راحت آن را راست می رود به سرور در چین, به چینی, نظامی حزب کمونیست چین و سازمان های که می خواهند به سرقت مالکیت معنوی” آقای ناوارو گفت: بیش از آخر هفته.

این مسئله که آیا Infinite باید پیشتر در ایالات متحده گرفته فوریت در بخشی به دلیل هند تصمیم در اواخر ماه ژوئن به ممنوعیت آن و نزدیک به 60 دیگر برنامه های چینی یک مغلوب ساختن پیشی جستن رسمی دولت گفت. Infinite دانلود شده است دو میلیارد بار با بزرگترین بازارهای خود را در ایالات متحده آمریکا و برزیل با توجه به SensorTower.

در ماه دسامبر گذشته پنتاگون دستور داد پرسنل نظامی به حذف Infinite برنامه از تلفن های خود را و برخی از مقامات دولت استدلال کرده اند که ایالات متحده باید عطف به ماسبق بلوک ByteDance را کسب موسیقی.ly است که می تواند نیروی این شرکت به سمت آن آمریکا دارایی و یا حداقل ایجاد تغییرات در راه آن حرکت می کند و اطلاعات فروشگاه در سراسر جهان.

وزارت امور خارجه این است که با توجه به گسترش آن به اصطلاح پاک کردن شبکه های برنامه شامل برنامه های آن را به عنوان تلاش برای هدایت دولت های خارجی به دور از ناامن چینی شرکت های مخابراتی به نام حفاظت از آمریکایی ها اطلاعات خصوصی به گفته مقامات آشنا با بحث های داخلی.

Infinite در نظر گرفته بود در میان این برنامه ها اگر چه به گفته مقامات وزارت امور خارجه هنوز تعیین شده شرکت را شامل می شود در گسترش.

“این که آیا آن را Infinite یا هر یک از دیگر, چینی, ارتباطات, سیستم عامل, نرم افزار و زیرساخت این دولت جدی گرفته شود نیاز به محافظت از مردم آمریکا از داشتن اطلاعات خود را تا پایان در دست حزب کمونیست چین” آقای Pompeo گفت: روز شنبه در مصاحبه با روزنامه هیل در واشنگتن است.

او گفت که او تا به حال شنیده ام از والدین مشتاق به دیدن Infinite ممنوع: “که برای پدر و مادر برای تصمیم گیری خود استفاده بچه ها بر روی تلفن همراه خود. این وظیفه ما را به مطمئن شوید که فرزندان خود را اطلاعات می کند پایان ندارد تا در دست حزب کمونیست چین.”

اعتبار…اندرو بیلبائو/Agence France-Presse — Getty Images

مقامات نیز با توجه به پتانسیل ملی خطرات امنیتی از دیگر چینی اینترنت و رسانه های اجتماعی از جمله Tencent را WeChat که تا به حال بیش از یک میلیارد فعال ماهانه کاربران در سراسر جهان در سه ماهه اول سال 2020 است.

“این شرکت ها ادعا نمی کنند که آنها نمی پیروی از دستورات این حزب که فقط و معتبر نیست” گفت: Derek, قیچی, یک پژوهشگر مقیم در آمریکا سازمانی موسسه که آهنگ های سرمایه گذاری چین در سراسر جهان است. “شرکت های چینی در یک انتخاب نیست.”

Infinite و صندوق های سرمایه گذاری این تعداد به عنوان عمده آن سرمایه گذاران تلاش کرده اند تا اطمینان مغلوب ساختن پیشی جستن دولت از جمله وزیر خزانه داری استیون Mnuchin که مسئول امنیت ملی نقد و بررسی پنل — که آن را به دیواره آن چین عملیات از دیگر فعالیت های جهانی مردم آشنا با این گفتگو گفت. این شرکت به تازگی کشیده عملیات خود را از هنگ کنگ پس از شهرستان های اعمال شده جدید از قوانین امنیت ملی است که می تواند به سبک چینی سانسور به ساکنان. مقامات نیز مطرح بالقوه تغییرات به آن ساختار شرکت است که می تواند شامل حرکت جهانی آن ستاد در گفتگو با مقامات ایالات متحده به این افراد گفت.

این شرکت اضافه کرده است به خوبی متصل لابی از جمله آقای Beckerman سابق رئيس جمهور از انجمن اینترنت و دیرین جمهوری خواه کنگره دستیار و David J. شهری که زد آقای تهمت کمپین در پنسیلوانیا و شرح داده شده توسط رئیس جمهور به عنوان “یکی از دوستان خوب من.” او همچنین وست پوینت همکلاسی آقای Pompeo و علامت T. Esper وزیر دفاع.

آقای Beckerman استخدام 15 لابی و ارتباطات کارکنان برای ByteDance از جمله دستیاران به پل رایان سابق ویسکانسین مجلس و مجلس و نماینده جیم Clyburn از کارولینای جنوبی دموکراتیک ،

ByteDance نیز شنود گذاشته و آن را برجسته سرمایه گذاران برای کمک به. General Atlantic, که, مدیر اجرایی, William E. فورد نشسته در ByteDance مدیره بوده است مشاوره Infinite در لابی استراتژی و SoftBank که سرمایه گذاری در ByteDance در سال 2018 است پیشنهاد جدید واشنگتن استخدام در گذشته گفت: دو نفر آشنا با این موضوع.

برای سه ماه اول سال 2020 ByteDance صرف $300,000 در لابی دو مقدار از آن را صرف در سه ماهه قبلی و معادل آن دو چهارم لابی در 2019. Infinite لابی نیروی است که به عنوان بزرگ به عنوان کسانی که از دیگر تکنولوژی غول های مانند آمازون, Facebook و گوگل اما این شرکت مستقر دفاعی ارتش با سرعت شگفت آور.

تلاش برای برخی از قانونگذاران باید همیشه رفته هموار. شرکت در جلسات برنامه ریزی در ماه دسامبر گذشته بين سپس سر از Infinite, Alex زو و قانونگذاران مهم این شرکت است. سپس آن را لغو جلسات که تحریک نمایندگان مجلس که به سرعت به اشتراک گذاشته شده خبر از لغو جلسات در توییتر. (Infinite به خبرنگاران گفت: در آن زمان که این جلسات شد و به تعویق افتاد تا بعد از تعطیلات.)

در جلسات با نمایندگان مجلس لابی اصرار دارند که این برنامه به طور عمده برای سرگرمی است و نه نوع از محتوا است که به طور معمول هدفمند برای دولت نظارت با توجه به دو نفر با آگاهی از Infinite به فعالیت های لابی. آنها اشاره می کنند که محبوب ترین کلیپ ها توسط جوان اثرگذارندهها مانند 16 ساله رقصنده Charli D’Amelio کانکتیکات که 70 میلیون پیروان.

این شرکت همچنین برجسته آن سرمایه گذاران آمریکایی مانند چینی بازوی سرمایه گذاری شرکت سکویا و خصوصی سهام شرکت های KKR و کلی آتلانتیک گفت: یک فرد آشنا با این موضوع.

آقای Beckerman کارکنان می فرستد به طور منظم خبرنامه ایمیل به کاپیتول هیل با نشاط داستان در مورد Infinite. آنها را برجسته کرده اند فیلم های سرگرم کننده در مورد Netflix سریال “ببر پادشاه” و کلیپ های مرتبط با Covid-19 پیشگیری است.

اما در روزهای اخیر گرفته اند بیشتر دفاعی تن. در خبرنامه ارسالی جمعه گذشته آقای Beckerman برجسته Infinite تصمیم به ترک هنگ کنگ.

“ما قرار داده و اقدام در پشت کلمات” او گفت:.

ریموند زونگ کمک گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de