ببر به نام نادیا تست مثبت برای coronavirus در باغ وحش برانکس پس از او یک سرفه خشک


ببر به نام نادیا تست مثبت برای coronavirus در باغ وحش برانکس پس از او یک سرفه خشک

  • چهار ساله زن تاپیر ببر به نام نادیا آزمایش مثبت برای COVID-19, انجمن حفاظت از حیات وحش گفت:
  • ببر اکران شد پس از در حال توسعه یک سرفه خشک و کاهش اشتها
  • شش گربه های دیگر در باغ وحش برانکس نیز رنج می برند ممکن است COVID-19 علائم
  • همه گربه در حال انتظار برای بازیابی

یک ببر در باغ وحش برانکس در شهر نیویورک دارای آزمایش مثبت برای COVID-19 پس از آشکار قرار گرفتن در معرض آلوده کارگر.

چهار-ماه-پیر زن تاپیر ببر به نام نادیا بود که آزمایش های فراوانی از احتیاط پس از در حال توسعه یک سرفه خشک و کاهش اشتها, باغ وحش شرکت مادر انجمن حفاظت از حیات وحش (WCS) در بیانیه ای گفت: یکشنبه.

شش گربه های دیگر در این باغ وحش از جمله نادیا خواهر آزول دو ببر آمور و مردم شیرها نیز رنج می برند ممکن است علائم کروناویروس, WCS گفت.

همه گربه در حال انتظار برای بازیابی.

A four-year-old Malayan tiger named Nadia (pictured) at the Bronx Zoo in New York City has tested positive for COVID-19, the Wildlife Conservation Society said Sunday

چهار سال ببر مالایا به نام نادیا (در تصویر) در باغ وحش برانکس در شهر نیویورک دارای آزمایش مثبت برای COVID-19, انجمن حفاظت از حیات وحش گفت:

Nadia (front) was tested out of an abundance of caution after developing a dry cough and a decrease in appetite. Six other cats at the zoo, including Nadia's sister Azul (back), two Amur tigers and three African lions, were also suffering possible coronavirus symptoms, WCS said

نادیا (جلو) مورد آزمایش قرار گرفت از فراوانی از احتیاط پس از در حال توسعه یک سرفه خشک و کاهش اشتها. شش گربه های دیگر در این باغ وحش از جمله نادیا خواهر آزول (پشت) دو ببر آمور و مردم شیرها نیز رنج می برند ممکن است علائم کروناویروس, WCS گفت:

WCS گفت که گربه ها آلوده بودند توسط یک فرد دلسوز برای آنها بود که COVID-19 شد اما بدون علامت و یا تا به حال هنوز در حال توسعه علائم.

‘مناسب اقدامات پیشگیرانه در حال حاضر در محل برای همه کارکنان که در حال مراقبت از آنها و گربه های دیگر در ما چهار WCS باغ وحش برای جلوگیری از قرار گرفتن در معرض بیشتر از هر نوع دیگر از باغ وحش ما گربه ها,’ بیانیه ای گفت:.

نادیا مثبت COVID-19 نتایج تایید شده توسط وزارت کشاورزی ایالات متحده ملی دامپزشکی خدمات آزمایشگاهی در آیووا.

به نظر نمی رسد که دیگر گربه ها تست شده هستش برای ویروس.

‘اگر آنها را تجربه کرده اند برخی از کاهش اشتها و گربه در باغ وحش برانکس در غیر این صورت به خوبی انجام می دهند تحت مراقبت های دامپزشکی و روشن هستند, هشدار, و تعاملی با پاسداران,’ بیانیه ای گفت:.

‘مشخص نیست که چگونه این بیماری را توسعه دهد در گربه های بزرگ از گونه های مختلف می تواند واکنش نشان می دهند متفاوت به رمان عفونت, اما ما همچنان به نظارت بر آنها را از نزدیک و پیش بینی کامل بهبود.’

The Bronx Zoo (pictured) has been temporarily closed since March 16

باغ وحش برانکس (تصویر) شده است به طور موقت بسته و از مارس 16

همه تحت تاثیر چهار ببر زندگی در باغ وحش ببر کوهستان نمایشگاه. یک نر با ببر آمور که همچنین زندگی در این نمایشگاه نشان داده است هر گونه نشانه ای از COVID-19 WCS گفت.

هیچ شواهد نشان می دهد که حیوانات می تواند ویروس تصویب به مردم با توجه به وزارت کشاورزی است که وجود دارد گفت: هیچ مورد شناخته شده در میان حیوانات خانگی یا دام در ایالات متحده است.

باغ وحش برانکس شده است به طور موقت بسته و از مارس 16.

شهر نیویورک شده است ضربه سخت تر توسط COVID-19 بیش از هر بخش دیگری از کشور با بیش از 64,500 موارد و 2,472 مرگ و میر ناشی از یکشنبه شب.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>