تیان آن من شب زنده داری برگزار کنندگان می گویند آنها را به سرپیچی از پلیس هنگ کنگ ممنوعیت

دلار هنگ کنگ — سازمان سالانه افروزی در هنگ کنگ به خشونت سرکوب تظاهرات تیان آن من در چین گفت: آنها برنامه ریزی برای جمع آوری پنج شنبه شب با وجود اولین پلیس بان از این رویداد.

هنگ کنگ که دارای مراتب بیشتر آزادی های مدنی از سرزمین اصلی چین همواره مهم ترین سایت های عمومی برای بزرگداشت کشته شدگان در سال 1989. اما دمکراسی ترس از فضای ناراحت کننده بیان سیاسی در حال فروپاشی به عنوان مرکزی چین دولت تمرینات کنترل بیشتری بر semiautonomous شهر پس از یک سال تظاهرات.

پکن اعلام کرد در هفته گذشته که آن را تحمیل جدید امنیت ملی قانون در هنگ کنگ که به سوال خواستار آینده از سازمان ها و رویدادها و حتی نظرات که چالش حزب کمونیست چین. در روز پنج شنبه شب, هنگ کنگ, نمایندگان مجلس انتظار می رود به تصویب یک قانون است که جرم بی احترامی به سرود ملی و آن را مجازات تا سه سال در زندان است.

پلیس گفت: تیان آن من شب زنده داری است که معمولا برگزار شد در ویکتوریا پارک در جزیره هنگ کنگ خواهد بود ناامن با توجه به خطر گسترش coronavirus. مجامع عمومی از بیش از هشت مردم محروم در شهرستان بان کی مون که تمدید شد این هفته.

سازمان دهندگان گفت: آنها معتقد بودند انگیزه های سیاسی بودند که در پشت این حرکت برای جلوگیری از شب زنده داری. پلیس باید ذکر شده اجتماعی-فاصله مقررات به منظور محدود کردن دموکراسی تظاهرات در ماه های اخیر.

شب زنده داری دهندگان خواسته اند کسانی که می خواهند به مناسبت سالگرد سرکوب به نور شمع خود به خود و یا در غرفه راه اندازی در اطراف شهرستان و ارسال تصاویر آنلاین.

علاوه بر این هفت کلیساهای کاتولیک در هنگ کنگ برگزار خواهد شد توده در روز پنج شنبه با یک لحظه سکوت دعا و روشنایی از شمع برای کشته شدگان در سال 1989. کلیساها باید شل تر اجتماعی-دورى از قوانین است که اجازه می دهد تا به نصف حداکثر ظرفیت خود را برای حضور در خدمات.

اعضای این گروه که سالانه میزبان شب زنده داری های هنگ کنگ داد در حمایت از میهنی جنبش های دموکراتیک چین گفت: آنها بر این باور بود که مهم است برای جمع آوری در ویکتوریا پارک وجود خطر جریمه یا بازداشت.

“این خواهد بود که آخرین شب زنده داری شمع قبل از امنیت ملی عمل” لی Cheuk-یان رئیس اتحاد در گفت و توضیح داد که چرا او هنوز برنامه ریزی برای رفتن به پارک. “در سال آینده خواهد بود و حتی بیشتر خطرناک است. سال آینده آنها می توانند با استفاده از امنیت ملی در برابر مردم هنگ کنگ است.”

  درک کنونی هنگ کنگ تظاهرات

  به روز شده در 27 مه سال 2020

  • که در آن ما به سمت چپ خاموش

   در تابستان 2019 هنگ کنگ معترضان شروع به مبارزه با یک قانون است که اجازه می دهد به فرهنگ جامعه تبدیل چین است. این اعتراضات در نهایت گسترش به محافظت از هنگ کنگ برای استقلال از چین است. تظاهرات زخم که طرفدار دموکراسی نامزدهای بریده یک پیروزی خیره کننده در هنگ کنگ انتخابات در ماه نوامبر در آنچه دیده می شد اشاره کرد و ملامت پکن و متحدان آن در هنگ کنگ است.

   در اواخر سال 2019 تظاهرات پس از آن آرام.

  • چگونه آن را متفاوت این زمان

   کسانی که مسالمت آمیز تظاهرات انبوه رخ داده است که در ماه ژوئن 2019 شد اشاره کرد و در برابر قلمرو رهبری از هنگ کنگ. بعد آنها تفویض به اغلب درگیری های خشونت بار بین معترضان و افسران پلیس به طول انجامید و از طریق نوامبر 2019. در زمان تظاهرات با هدف در سرزمین اصلی چین است.

  • آنچه اتفاق می افتد در حال حاضر

   این آخرین دور از اعتراضات در هنگ کنگ سوخت شده است تا حد زیادی توسط حزب کمونیست چین حرکت در این ماه برای تحمیل جدید امنیت ملی قوانین برای هنگ کنگ است.

   به چین قوانین لازم برای حفاظت از این کشور و حاکمیت ملی. به منتقدان آنها را بیشتر تضعیف استقلال نسبی اعطا شده به قلمرو بریتانیا پس از تحویل آن به چین در سال 1997.

  • آنچه در این قانون را انجام دهد

   قوانین را مستقیم هدف در تظاهرات ضد دولتی و دیگر مخالفان در هنگ کنگ است. آنها انتظار می رود برای جلوگیری و مجازات تجزیه طلبی براندازی و همچنین نفوذ خارجی — که همه پکن سرزنش کرده برای دامن زدن به ناآرامی در این شهر است.

   این قانون همچنین اجازه می دهد تا سرزمین اصلی را می ترسید سازمان های امنیتی به راه اندازی عملیات خود را علنا در هنگ کنگ برای اولین بار به جای عامل در مقیاس محدود است در پنهان کاری.

   در تلاش برای تصویب این قانون در پکن است که دور زدن هنگ کنگ دولت و قانون است که تحت فشار قرار دادند توسط چین با مهر لاستیکی مهر کردن قوه مقننه کنگره خلق ملی.


هنگ کنگ شب زنده داری با هزاران شمع روشن چهره با حمایت انبوه ساختمان از کازوی خلیج محله ارائه کرده است این فرصت نادر در چین به مناسبت صدها و احتمالا هزاران نفر از افرادی که کشته شدند توسط نیروهای نظامی در پکن و دیگر شهرهای چین در اوایل تابستان سال 1989. در سرزمین اصلی چین هر گونه بحث در مورد سالگرد سرعت پاک توسط بازرسان در حالی که مقامات آزار و اذیت بستگان کشته شدگان و جلوگیری از هر گونه رسمی یادبود.

در هنگ کنگ هر سال در محلی رهبران مذهبی و طرفدار دموکراسی چهره های سیاسی معمولا صحبت با جانبازان از تظاهرات تیان آن من و پدر و مادر از کسانی که کشته شدند. این رویداد سالانه نیز تبدیل به بخش مهمی از هنگ کنگ را توسعه سیاسی.

برای چند ساعت در هر ماه ژوئن 4 سخت سطح زمین فوتبال ویکتوریا پارک اغلب ضعیف سنگین تابستان باران هستند و نه فقط یک محل برای یاداوری مرده اما یک تاریخچه درس برای جوان یک canvasing سایت به صورت محلی طرفدار دموکراسی گروه و یک ارزیابی از این که آیا این شهر می تواند به حفظ آزادی های سیاسی تبدیل شده اند که بخشی از هویت خود را.

این رویداد همچنان ادامه دارد و حتی پس از هنگ کنگ شد و در بازگشت به چین در سال 1997. “این یک نوع نماد از اینکه تحت حزب کمونیست حکومت یک کشور و دو سیستم کار می کنند که آیا ما می توانیم این محکومیت کشتار به طور مداوم به جلو انجام شده پس از “97” گفت: آقای لی.

Skyler وانگ 24 ساله زیست محیطی مربی گفت که او برای اولین بار با حضور در مراسم خودش در سن 15 سالگی پس از یک معلم نشان داد, کلیپ های سرکوب در کلاس. این اولین رویداد سیاسی او حضور داشتند و او در نظر گرفته آن را شروع شخصی سیاسی بیداری.

“من منتقل شد,” او گفت:. “من فکر هنگ Kongers بسیار بی تفاوت. من هرگز فکر نمی کردم که وجود خواهد داشت بسیاری در هنگ کنگ بود که موضع خود را وجدان.”

خانم وانگ گفت که او انتظار می رود در سال جاری نسبت به ممنوع شود بیش از اجتماعی-فاصله مقررات هر چند او مشکوک آن را بهانه ای برای منع سیاسی جمع آوری است. او قصد دارد به شرکت های کوچکتر در فضای باز بحث و نور شمع در جامعه خود را به مناسبت این رویداد است.

حضور و غیاب در گذشته vigils افزایش یافته است و کاهش از سال به سال و اغلب در خط با گسترده تر احساسات عمومی نسبت به چین به دولت مرکزی. جوانتر از فعالان سازمان یافته جایگزین بزرگداشت گفت: اوباما و دموکرات چین بودند قطع از هنگ کنگ سیاسی در مبارزات.

ادی چو یک طرفدار دموکراسی نماینده مجلس گفت که اگر او تا به حال یک بار سوال ارزش سالانه افروزی او در نظر گرفته شده برای پیاده روی به سمت ویکتوریا پارک در روز پنج شنبه با وجود پلیس بان. “جهان برای دیدن فانوس از حافظه ایستاده بلند در ویکتوریا پارک در این سال بیش از هر سال دیگر,” او نوشت: در Facebook.

هان Dongfang یک تیان آن من اعتراض رهبر که صرف تقریبا دو سال در زندان پس از سرکوب کرده و به طور منظم با حضور vigils از او اخراج شد و به هنگ کنگ در سال 1993. او گفت که او بیش از حد به ویکتوریا پارک با فرزندان خود با وجود پلیس محدودیت.

“من از ذهن نیست اگر افراد دیگر رفتن نیست اگر آن را یک رویداد رسمی و یا تظاهرات یا اعتراض گفت:” آقای هان اجرا می شود که یک حقوق کارگران, سازمان, چین کار کرد. “برای من این یک نماد و مکان و یک روز نمادین برای گرامیداشت این برای بچه ها. من می خواهم آنها را می دانیم.”

در ماکائو تنها جای دیگر در چین که در آن تیان آن من است علنا گرامی مقامات لغو مجوز در ماه گذشته به صورت سالانه نمایشگاه عکس از سرکوب. دمکراسی وجود دارد گفت: آنها مشکوک است که این حرکت بود که به عنوان بخشی از یک استاندارد استفاده از فضاهای عمومی شد و تلاش برای سرکوب مخالفان است.

مانند هنگ کنگ ماکائو عمل به عنوان بخشی از چین اما با خود سیستم محلی. در عمل, آن را به مراتب بیشتر سیاسی محدود از هنگ کنگ.

Austin Ramzy و تیفانی ممکن است گزارش از هنگ کنگ و خاویر C. هرناندز از تایپه, تایوان.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>