هزاران مایل از ووهان یک شهر آمریکا متزلزل است توسط Coronavirus

مشاهده از شمال پیتسبورگ.
پنسیلوانیا, ایالات متحده آمریکا

پیتسبورگ در سال 2003 زمانی که آمريکا پخش شد, ادوارد ژانگ هنوز یک نوجوان و زندگی با پدر و مادر خود را در ووهان چین تا حد زیادی وابسته به صبح مقاله و اخبار شبانه به دانستن آنچه اتفاق می افتد در شهرستان بیش از.

جهان تغییر کرده است تعداد زیادی از آن. در حال حاضر به عنوان coronavirus کدها شهرستان خانه خود را شهر ارواح قریب به اتفاق بیمارستان ها و وادار کردن دوستان و خانواده خود را به همین ماسک در خانه های خود ژانگ به روز شده است به طور مداوم و با وجود بیش از 7000 مایل دور در پیتسبورگ.

“من ممکن است پیدا کردن همه چیز را سریع تر از پدر و مادر من,” او گفت:, توصیف یک جریان ثابت از فیلم و عکس و گزارش از دوستان خود را در ووهان حتی اطلاعات در مورد خاص, آپارتمان های خاص در ساختمان که در آن coronavirus ظاهرا زده.

این یک دنیای کوچک یک فکر ترسناک اگر ویروس می شود همه گیر جهانی است, اما یک برکت و رحمت مخلوط برای نمرات ووهان بومی زندگی در پیتسبورگ است که یک “شهر” ووهان برای نزدیک به 40 سال است.

تعیین معنا نیست خیلی رسمی فراتر از ایجاد برخی از مشارکت محلی و گاه به گاه هیئت بازدیدکننده داشته است که در آن ایده ها در مورد اقتصاد و دوچرخه-به اشتراک گذاری برنامه های در حال رد و بدل است. اما آن را به تحریک برخی از اضافی ضرورت به کمک در بخشی از رهبران شهر در پیتسبورگ که ارائه کمک و قطعا بخشی از مردم از ووهان مانند ژانگ, 28, که با این نسخهها کار برای یک خرده فروش آنلاین عینک تجویز. همراه با چند گروه در شهر او کمک کرد راه اندازی آنلاین جمع آوری کمک برای بحرانی تجهیزات پزشکی است که مطرح شده است و نزدیک به $50,000.

ووهان بسیار بزرگتر است, شهر از پیتسبورگ اما دو خرس شباهت خاصی در یک مصاحبه شهردار لایحه Peduto پیتسبورگ به نام ووهان یک “postindustrial شهرستان است که به ایجاد یک اقتصاد جدید مبتنی بر فناوری و پزشکی است.” هر دو در حال سابق فولاد شهر در محل تلاقی رودخانه ای هستند و به عنوان پیتسبورگ تا به حال چندین دهه پیش ووهان به تازگی گرفته شده در این وظیفه سنگین از تمیز کردن و بازسازی خود.

مردم از ووهان شروع اقامت در پیتسبورگ یک شهرستان در حدود 300,000, در اواخر دهه 1980 ، آنها ماندن در تماس با یک دیگر در یک WeChat گروه و به طور رسمی با هم دو بار در سال به صحبت کردن و غذا خوردن — به خصوص شهر مورد علاقه, گرم و خشک, رشته فرنگی. تعداد Pittsburghers که تگرگ از هوبئی استان که ووهان است و این سرمایه است که گفته می شود حدود دو یا سه صد.

“من شگفت زده بود که چگونه یک گروه وجود دارد از هوبئی استان,” دکتر گفت: Jing او یک محقق علوم اعصاب که در نزدیکی ووهان و وارد در پیتسبورگ دو سال و نیم پیش.

مانند ووهان پیتسبورگ است که دانشگاه های شهرستان. وجود دارد حدود 3000 دانش آموزان چینی در دانشگاه کارنگی ملون یک مهندسی نیروگاه و تقریبا 1,900 دانشجویان چینی در دانشگاه پیتسبورگ و 53 از آنها از استان هوبی. برای سال دانش آموزان فارغ التحصیل از دانشگاه ووهان تدریس چینی در یک موسسه پیت پردیس هر چند که برنامه به حالت تعلیق در تابستان گذشته به دلیل مسائل مربوط به ویزا با وزارت امور خارجه.

بسیاری از دانش آموزان از ووهان در زمینه های پزشکی, اغلب پایان دادن به در دانشگاه پیتسبورگ مرکز پزشکی منطقه ای مراقبت های بهداشتی ، آنها به خصوص به خوبی آماده برای عمل پس از شنیدن این خبر از صفحه اصلی در ماه ژانویه است.

“ما گفت: دوستان و همکلاسی های, ‘هی ما شنیده وجود دارد, مشکل وجود دارد, اما آنها گفت: “همه چیز عادی است'” گفت: Xiaoming Li مهندس که در ووهان اما زندگی در پیتسبورگ برای 26 سال است. بود که در اوایل زمانی که مردم فکر می کردند این بیماری محدود به مشتریان و فروشندگان در بازار گوشت.

اما ناگهان دولت اعلام کرد که این ویروس گسترش می تواند توسط انسان-به-انسان تماس و مهر و موم کردن ووهان یک شهرستان از 11 میلیون نفر است. چه شد یک ماده از نگرانی بلافاصله تبدیل به یک توده اضطراری است. بومیان ووهان در پیتسبورگ بسیاری از آنها دوستان با پزشکان در حال حاضر در ووهان بیمارستان شنیده وخیم گزارش شده است.

“آنها از تجهیزات پزشکی از پزشکان و پرستاران و از همه چیز” لی گفت.

جینگ او شنیده کارهای مشابه — زمانی که او شنیده از مردم در همه. “این بسیار ترسناک است,” او گفت:. “من همکلاسی با این نسخهها کار در یک بیمارستان در ووهان. من سعی کنید و سعی کنید برای رسیدن به دوست من اما او پاسخ نمی. من فرض او این است که با غرق تمام بیماران.”

هنوز هم این بود که استفاده از بسیاری از کسانی که از ووهان در حال حاضر در پیتسبورگ: آنها شخصا می دانم که متخصصان پزشکی که نیاز به ماسک و دستکش و سایر لوازم به طوری که آنها می توانید آنها را به طور مستقیم به جای تکیه بر اشخاص ثالث مانند صلیب سرخ. اول حمل و نقل در حال حاضر رفته است.

جمع آوری کمک های مردمی همچنان ادامه دارد — صاحبان این شهر رستوران های چینی مطرح شده چند هزار دلار سالانه خود را در سال جدید قمری پارتی — اما چالش این است که برای پیدا کردن منابع به اندازه کافی برای خرید. سازمان جمع آوری کمک گفت: آمریکا تامین کنندگان بودند و تمایلی به فروش مقدار زیادی در مورد شیوع در ایالات متحده, که در آن 11 نفر از coronavirus شده بود تایید کرد که از سه شنبه شب.

آنها درک این بی میلی: خود را دیگر اولویت است, بدیهی است که برای نگه داشتن این بیماری از به دست آوردن هر جای پایی در اینجا. داوطلبان در جامعه چینی در حال آوردن مواد غذایی به افرادی که در بازگشت از چین به تازگی و در حال secluding خود را در داوطلبانه قرنطینه به عنوان موسسات در سراسر شهرستان ها خواست.

تا کنون هیچ مورد تأیید در پیتسبورگ. ژانگ دست خود را کامل به آن است.

“در حال حاضر وجود دارد شیوع در زادگاه من,” او گفت:. “من نمی خواهم دیگر.”

این مقاله در ابتدا در ظاهر در نیویورک تایمز.

© 2020 شرکت نیویورک تایمز

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>