این مرد در حال کار آماده بود تا بازنشسته شود. اما Coronavirus او را گرفت.

HAZLETON, Pa. — درست کردن وایومینگ در خیابان پنسیلوانیا از تپه طبقه کارگر شهر Hazleton, Laury Sorensen و همسرش, امیل, lugged مواد غذایی از یک وانت طبقه بالا به پدر و مادر خود را’ چوب-قاب صفحه اصلی.

آنها به دنبال یدکی خانم Sorensen پدر رافائل بنیامین, سفر به سوپر مارکت در یک زمان از عفونی طاعون. او به اندازه کافی ریسک کار برای شرکت کارگیل گوشت راه حل در یک پارک صنعتی در خارج از شهر.

پنسیلوانیا فرماندار صادر کرد, خاموش کردن سفارش اما معاف شرکت کارگیل که بسته های گوشت را در پلاستیک بپیچید. آقای بنیامین خوشخو مردی که به ندرت از دست رفته یک روز کار گفت: همکاران زحمت کشیده شانه به شانه در ماه مارس بدون ماسک و دستکش و او نگران آن بود تبدیل به یک ظرف پتری برای بیماری است.

چند روز بعد آقای بنجامین نمی تواند به تلفن. “او بیمار در روز سه شنبه” او پسر در قانون texted. “او در تنفس.”

سپس یکی دیگر از متن: “او شش ماه از بازنشستگی.”

این داستان از این ویروس به عنوان آن را در نوردید وایومینگ خیابان در یک شهر 25,000 جمع به پوشیده شده از درخت هنوز هم-خزان دامنه برای تعطیلات, poconos. پنج روز صرف شده در طول چند بلوک از پیر و فرسوده rowhouses و عرض نشان داد این ویروس به همه در اطراف. همه هر کسی که صحبت در مورد مردم بود سقوط بیمار.

کارگران در طول این بلوک به خصوص کسانی که از Hazleton بسیاری از کارخانه ها و انبارها مواجه اولیه حساب دیفرانسیل و انتگرال. آنها نمی تواند ترک شغل حتی به عنوان همکاران بیمار و برخی از آورده این ویروس در خانه با آنها.

اقتصادی حاشیه بودند و نازک است. رافائل Polanco preparer مالیاتی که دارای دو ساختمان گفت که هیچ یک از مستاجر خود را پرداخت کرده مارس اجاره. Chaskin زرگران بود توقیف شد رکسانا را Afro-لاتین الحاقات مو.

ویلی آرایشگاه که Wilfredo صوت ریخته بود زندگی خود را پس انداز بسته شد, حوله خود را و هنوز هم ورق منظمی خورده بیش از آرایشگر صندلی.

شیر بر روی درب های شیشه ای از تام واگنر فروشگاه لوازم ورزشی و آقای واگنر خود را باز کرد. او از دست داده بود کمی لیگ فروش به ویروس و شناور ماندن در افزایش ویروس-تغذیه فروش تفنگ.

“بلند, guns, handguns, shotguns, شما نام آن را,” او گفت:.

Leandro Noboa, 35, که آسان گشاد گشاد راه رفتن یک ورزشکار سابق راه می رفت از یک ساختمان آپارتمان در وایومینگ خیابان cradling تهویه هوا. او در حال بارگذاری خانواده اش مبلمان به U-Haul کامیون و صحبت خود را از طریق پزشکی ،

او به تازگی خریداری یک خانه در سمت جنوب Hazleton. او به طور پیوسته از او یک نوجوان بود اما همکاران خود را در یک کارخانه تولید پوشاک شده بود بیمار است و نگران او. مقامات دولتی تعیین شده بود کارخانه خود را — مانند شرکت کارگیل و آمازون ضروری کسب و کار. اگر او راه می رفت دور او جمع آوری نمی بیکاری است.

اعتبار…هانا Yoon برای نیویورک تایمز

او یک نوجوان 13 ساله و یک زن که تا به حال لوپوس بیماری سیستم ایمنی بدن است. او خواب بود و بی قرار.

“من نمی تواند به توقف کار” آقای Noboa گفت. “و من نمی توانیم به ارمغان می آورد که ویروس در خانه با من است.”

آخرین به روز رسانی: شیوع کروناویروس در آمریکا

  • کاخ سفید را باد پایین coronavirus نیروی کار در هفته آمده است.
  • یک رییس فدرال دانشمند گفت که او تحت فشار برای هدایت قرارداد به مشتریان به خوبی متصل مشاور.
  • به عنوان شیوع شاتر بسته بندی گوشت می آمد گیاهان و گوشت و کمیاب است در مواد غذایی راهرو drive-throughs.

اواخر ماه مارس Hazleton ثبت شده بود تنها یک دوجین تایید موارد ویروس. اما شهردار جف Cusat شنیده می شود بیش از حد بسیاری از مردم سرفه و بیش از حد بسیاری از زمزمه تب. او با یک بیمارستان برای قرار دادن تست چادر.

در عرض دو روز تست کشف 300 عفونت. ده روز بعد بیش از 1000 تست مثبت را. Hazleton, پس از آن شناخته شده زغال سنگ آنتراسیت, منسوجات برقی اتومبیل های خیابانی و خونین اعتصابات کارگری در حال تبدیل شدن به یکی از داغترین coronavirus نقاط سرانه در کشور است.

هجده سال پیش از کسر سوریانو سوار 155 مایلی غرب از مادری اش بروکلین و سقوط در عشق با Hazleton. یک بوکسور آماتور, او خریداری یک خانه برای $40,000 و در زمان بیش از Hennesy Thrift Shop, که او برای اجاره 750 $در هر ماه. همسایه گفت که او سخاوتمندانه روح و بعد از طوفان ماریا آمار پورتوریکو و برخی از مردم از این جزیره وارد Hazleton, او به دور تخت, جداول و لباس.

“من قرار است به اجازه بچه های خواب در طبقه؟” آقای سوریانو پاسخ داد که در مورد خواسته شهرت خود را.

چه در مورد ویروس ؟

او ایستاده بود در خم در خارج از توقیف فروشگاه و با اشاره به طبقه بالا آپارتمان. یک نرم سرفه می تواند شنیده شود از پیاده رو. دو خواهر زندگی می کنند وجود دارد, او گفت:, و با هیچ یک ویروس. بیش از وجود دارد — او با اشاره به یک آپارتمان بالای بسته, تلفن همراه, تعمیر و فروشگاه; دو کارخانه از کارگران که به اشتراک گذاری محل با دیگر کارگران در شیفت کاهش یافته بود بیمار, او گفت:.

“وجود دارد مقدار زیادی از پول را اینجا, اما, این, مردم, آنها, دوستان من,” او گفت:.

آنچه در مورد او ؟ او شانه ای بالا انداخت. “من قصد دارم شکست,” او گفت:.

اعتبار…هانا Yoon برای نیویورک تایمز
اعتبار…هانا Yoon برای نیویورک تایمز

فرانکی پیتزا فروشی نشسته یکی دیگر از 50 سر پا, پایین خیابان. لورن Sacco, 33, در داخل است. او تمایل به سه خانواده کسب و کار در سال گذشته انتخاب شد به شورای شهر و به هنگام تولد به یک دختر. خانم سککو یک نسل های بسیاری از Hazleton و تماس دفتر فرماندار روزانه به تقاضا است که بازرسان انجام کاری در مورد ميزان عفونت در کارخانه ها.

برخی از روزها آن را احساس می کند مانند ویروس آویزان سنگین در هوا در شهرستان.

“من ترک خانه در 6:30 هر روز صبح و من اصلا به تخت تا نزدیک نیمه شب است و من در مغز است که مانند تخم مرغ نیمرو” او گفت:. “عزیز عیسی گاهی اوقات من به نوبه خود به من و همسرم بپرسید که” آیا شما فکر می کنم ما گرفتن آن؟”

این گوشه ای از Hazleton تیز آرنج. دستمزد پایین هستند و برخی از مردان جوان بی اراده به خرید و فروش مواد مخدر و باندهای. تنش حباب تا در زمان بین دیرین ساکنان که سفید هستند و جدیدتر ساکنان از مکان هایی مانند جمهوری دومینیکن و پورتوریکو که 60 درصد از جمعیت بیش از شغل و زبان.

اما یک کار کلاس اخلاق نگه می دارد. برخی از صاحبخانه ها کاهش اجاره بها برای مستاجران بیکار. و خارج از فرانکی, Anthony کلمبو, یک عضو شورای لود منجمد پای و جوجه به او ون. او خود را صرف بعد از ظهر در تماس با پیری و بیمار.

“بدون توقف در حال حاضر,” او گفت: لغزش یک استتار پزشکی ماسک خود را بیش از دورویی کلش.

به عنوان ویروس از طریق Hazleton ون خدمات است که کشتی جمهوری دومینیکن بین Hazleton و خانواده در نیویورک شد امتیاز از مشاجره میان ترس از انتقال.

شهردار Cusat صحبت با صاحبان خدمات ون که با تعلیق خدمات به نیویورک جایی که این ویروس ویرانگر محله.

شهرستان و مقامات شهر پیشاور در Hazleton. بیش از حد بسیاری از مردم جوان پرداخت شد بیش از حد توجه به اجتماعی فاصله.

خانم سککو تصمیم به مرحله یک Facebook فیلم یک شب برای او تشکیل و پس از او قرار دادن نوزاد به خواب. او نشسته در اتاق نشیمن خود را و صحبت ساده و بدون مزخرف در مورد که در آن برای دریافت ماسک, مواد غذایی, تست های مراقبت های بهداشتی و نحوه رسیدگی به ترس. او داوطلب خدمت سربازی یک, دوست, دوست Jomaira مونترو به ترجمه پیام به زبان اسپانیایی و تصویری که جذب 7,000 views.

یکی از نظرات او دریافت در Facebook صفحه ای که شب بود از یک مرد سفید پوست او می دانست که مقصر گسترش coronavirus در Latinos. خانم سککو فک رفت و به عنوان یک سیم. “اگر شما در حال رفتن به ارسال نادان نظرات از طریق موضوع شما در حال رفتن به لگد کردن” او به او گفت: مخاطبان است. “ما یکی است. این که آیا شما در حال سیاه, دومینیکن, ایتالیایی — با آن را دریافت.”

برخی از صاحبان کسب و کار سعی کردم به کارکنان پرداخت. بری Chaskin که 77 سال از طلا و جواهر دارای دو نفر از کارکنان بیش از یک ربع قرن در هر. جیب خود هستند نه عمیق, اما او می پردازد. “من نمی توانم این کار را برای همیشه,” او گفت: “اما من نمی توانم با خودم زندگی می کنند اگر من متوقف شود.”

آقای سوریانو های صرفه جویی صاحب مغازه نشسته در میز خود را در تاریک فروشگاه در هفته گذشته و حال یک حساب با حساب بانکی خود را. او می تواند خود را پرداخت idled کارمند دو ماه قبل از او ضربه پایین.

بزرگترین خطر در شهرکهای صنعتی است که نشستن در سراسر شهر خط در Hazle Township. شما می توانید رانندگی این جاده برای یک ساعت برش پایین کارخانه دره طول بسیاری از زمین فوتبال. در مورد 13,000 مشغول به کار وجود دارد در اتحادیه شغل و یک منبع غرور و افتخار برای بسیاری از افرادی که مشغول به کار همراه وایومینگ خیابان.

مقامات دولت اجازه داده بسیاری از این انبارها و کارخانه ها — American Eagle, توتسی رول AutoZone — برای باز باقی می ماند اعلام محصولات خود ضروری برای اقتصاد است. هر شب کارگران بازگشت به Hazleton. بیش از 200 کارگر در شرکت کارگیل بیمار یک پنجم نیروی کار زمانی که شرکت بسته برای یک هفته. دیگر امکانات آمار شده اند.

آقای Noboa در را باز کرد و به خانه جدید خود را در جنوب ایالت وایومینگ خیابان. او راه می رفت به اتاق نشیمن خود را که در آن جعبه وضع غیر بستهای میله پرده در طبقه. او در سراسر اتاق نشیمن بنابراین به عنوان نه به خطر عفونت است.

متولد در ساحل جنوبی, جمهوری دومینیکن, آقای Noboa آمد به ایالات متحده به عنوان یک نوجوان جزئی لیگ پارچ. یک آسیب دیدگی شانه خاموش آن رویاها و او به نیویورک نقل مکان کرد مشیت و در حال حاضر Hazelton همیشه کار می کند.

او اخم کرد نگاه دور. او می گوید: او می شنود و سرفه خشک در این کارخانه که در آن او کار می کند و می بیند همکاران راه رفتن به حمام و سرویس بهداشتی برای گرفتن نفس خود را و تف کردن به توالت.

بیش از 13000 نفر نیروی کار به صورت 100 شرکت در سه پارک های صنعتی در حومه شهر. اکثر مانده اند و شهرستان سرپرستان گفت: آنها ثبت شده بود بسیاری از صدها نفر از عفونت.

“اگر من به این بیماری به جهنم همسر من, من می توانم با خودم زندگی می کنند,” او گفت:. “من فکر می کنم در مورد این همه زمان ها است.”

آقای Noboa همسر درد مفاصل او گفت الکتریکی این روز است. آقای Noboa پا بر روی ایوان به عنوان یک شمالی باد سوار باران slantwise. هر روز به او گفت: او بیدار شد و لمس پیشانی خود را به دیدن اگر آن را گرم بود.

در اواسط ماه مارس یکی دیگر از متن وارد شده از امیل Sorensen با یک به روز رسانی خود را در مورد بیمار پدر همسر آقای بنیامین: “او هنوز هم حلق آویز در آن وجود دارد. آنها نقل مکان کرد و او را به یک بیمارستان در اللنتون.”

یک هفته بعد یکی دیگر از متن: “پدر من در قانون به تصویب رسید.”

آقای بنیامین کودکان نگران کرده بود در اواخر ماه مارس است که پدر خود را ممکن است آلوده و به طوری که آنها به او عینک ایمنی و دستکش می پوشند در کارخانه. او پسر لری بنیامین گفت که ناظران به او گفت برای قرار دادن آن به دور است. “آنها گفتند که این امر ترساندن دیگر کارگران” پسر خود را گفت.

شرکت کارگیل مدیر کل هارون Humes تایید کرد که بیش از 200 کارگران با آلوده شدند Covid-19 در شرکت کارگیل گیاه در Hazleton. یکی دیگر کارگر فوت کرده است.

آقای Humes گفت: او می دانست که هیچ چیز از یک اختلاف بیش از آقای بنیامین عینک, اگر چه او اشاره کرد که آقای بنیامین بود به طور گسترده ای مورد احترام است. آقای Humes گفت که مقامات دولتی به شرکت کارگیل هیچ راهنمایی در مورد اقدامات ایمنی اضافی در ماه مارس است. در اوایل ماه آوریل این شرکت شروع به دست و ماسک و دستکش به کارگران قرار داده و حفاظتی پرده بین هر ایستگاه کار.

آقای بنیامین در حال حاضر آلوده و سپس خانواده اش گفت.

این کارخانه تعطیل برای یک هفته از تمیز کردن و مقاوم سازی و شرکت کارگیل در حال حاضر طول می کشد متوسط خوانش از کارگران در هر روز است.

“ما نمی فکر می کنم آن را به حرکت بسیار سریع” آقای Humes گفت. “ما ابتدا سر ما و بپرسید که” چرا ما می دانیم که این یک ماه پیش؟'”

آقای بنیامین پسر لری, رانندگی شمال به Hazleton از آتلانتا با یکی از خواهران خود را هنگامی که پدر خود درگذشت. آنها را دیدم هرگز بدن خود را.

“هفده سال او در آنجا مشغول به کار, آماده برای بازنشستگی و در حال حاضر او مرده است,” او گفت:. “این ویروس در زمان او به دور است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>