این چیزی است که من می خواهم دوستان من به انجام اگر آنها COVID-19 علائم و خواسته برای رفتن به ER

Ashita S. بتیویا, MD, کارشناس ارشد هیئت مدیره گواهی بیماری های عفونی پزشک متخصص سلامت عمومی و متخصص با تجربه گسترده در درمان بیماری های همه گیر. او با این نسخهها کار در لارنس در بیمارستان NYPH-کلمبیا. (Instagram: @ashita_batavia)

_____

حدود 400,000 آمریکایی تشخیص داده شده اند با COVID-19. در ایالت نیویورک بیمارستان ما سیستم در حال تیره و تار بی سابقه ای در راه است. به عنوان خط مقدم بیماری های عفونی, دکتر,, این چیزی است که من می خواهم دوستان و همسایگان به انجام اگر آنها COVID-19 علائم و خواسته برای رفتن به اتاق اورژانس.

اگر شما فکر می کنم شما باید COVID-19 لطفا تماس شما پزشک مراقبت های اولیه. اگر شما با داشتن مشکل در تنفس 911 تماس بگیرید و یا به نزدیکترین اورژانس.

ساکنان محلی خط تا در یک ویژه چادر برای coronavirus نمایش در مقابل بروکلین بیمارستان مرکز در 2 آوریل. (رابرت Nickelsberg/گتی ایماژ)

1. آوردن بیش از یک کپی سخت از داروهای فعلی خود

آوردن یک لیست از تمام داروهایی که شما به طور معمول را از جمله دوز و تعداد بار شما آن را هر روز. اجازه دهید ما می دانیم اگر هر یک از این داروها آغاز شد در سه ماه گذشته یا اگر دوز خود را به تازگی تغییر توسط دکتر خود. متاسفانه ما نمی توانیم به سرعت و یا به راحتی دسترسی به پرونده از بیمارستان های مختلف سیستم است. داشتن این اطلاعات در دست ما را نجات می تواند در وقت با ارزش.

اگر شما به تازگی به مراقبت های فوری و یا دیگر ER لطفا از آوردن هر گونه سوابق شما داده شد. اگر شما تجویز داروها مانند Z-بسته (آزیترومایسین یک آنتی بیوتیک) پزشک خود را بپرسید که چگونه بسیاری از قرص شما قادر به.

اگر یک پزشک یا پرستار خود را طول می کشد دارو لیست لطفا به یاد داشته باشید نام خود او. متاسفانه در یک مشغول ER خود را لیست می تواند نابجا و یا فراموش شده در جیب کسی کت سفید اگر آنها کشیده شده به اورژانس.

2. لیست آلرژی خود را بر روی خود دارو لیست

در علاوه بر این به نام دارو مهم است که بدانید واکنش. برای مثال اگر شما مواد مخدر X, آیا شما یک راش پوستی یا مشکل در تنفس?

برخی از عوارض جانبی مانند استفراغ یا مدفوع شل ممکن است اشتباه برای یک واکنش آلرژیک. اگر یک دارو است که باعث عوارض جانبی می تواند به شما کمک کند از مزایای ممکن است بیشتر از خطرات آن. دکتر خود را در این باره با شما و شما باید احساس راحتی درخواست بسیاری از سوالات.

3. نوشتن شماره تلفن برای تماس های اضطراری خود را

در نیویورک دو بیمارستان سیستم های محروم بازدید کنندگان مگر اینکه یک بیمار است که به هنگام تولد. بودن در یک بیمارستان می تواند نگران کننده به خصوص اگر شما به تنهایی.

در آخرین شیفت من بیمار سالمند آقا با COVID-19 خواستم بگویم دختر خود را که او احساس بهتری پس از گرفتن اکسیژن و داروها. او نمی تواند او را چون خود گوشی باتری درگذشت و او نمی دانست که او شماره. محل شارژر در یک مشغول اورژانس آسان نیست. در حال حاضر بیشتر از همیشه ما می خواهیم شما را قادر به رسیدن به شما عزیزان.

نه به ذکر است پزشکان شما نیاز به می دانم که آنها باید تماس بگیرید با به روز رسانی وضعیت خود را و یا در شرایط اضطراری.

4. به ما بگویید چه شما می خواهید در مواقع اضطراری است. این نیز به نام خود و کد وضعیت است.

من را دیده اند که COVID-19 است غیر قابل پیش بینی و خطرناک بیماری است. در بیمارستان از بیماران که انجام می دهند به خوبی می تواند به طور ناگهانی بدتر. این مهم است که ما درک خواسته های خود را در شرایط اضطراری.

آیا شما می خواهید برای احیا شود اگر قلب خود را متوقف می شود? اگر شما نمی توانید تنفس خود را آیا شما می خواهید به انتوبه — قرار دادن بر روی یک دستگاه تنفس مصنوعی است که پمپ هوا را به ریه های خود را? این نیاز به قرار دادن یک لوله به داخل نای خود را از طریق دهان خود را. شما نیاز به آرام بخش و قادر خواهد بود به صحبت می کنند و ممکن است نیمه هوشیار برای مدت روش که در مورد COVID-19 ممکن است چندین روز یا حتی چند هفته. توصیه ما به بیماران برای گفتن یا بله یا خیر به هر دو پرسش.

اگر شما انتخاب می کنید به همه چیز انجام می شود, شما در حال “کد کامل.” جایگزین هستند “نمی احیا” (DNR) و “نمی intubate” (DNI).

5. اعتبار اضافی — بیماری-اطلاعات خاص است که مفید برای درمان COVID-19

هر فرد متفاوت است و پزشکی است یکی از اندازه متناسب با تمام. شما پزشک مراقبت های اولیه می داند که اطلاعات ارزشمند در مورد سلامتی شما. اگر دکتر شما به شما می پرسد برای رفتن به استروژن و شما باید یکی از این بیماری ها, شما می توانید از آنها بخواهید برای این اطلاعات و ارائه آن به پزشکان در بیمارستان.

بیماری انسدادی مزمن ریوی (COPD): خود را شروع مطالعه سطح اکسیژن نیز به نام خود O2 اشباع است.

فشار خون بالا: فشار خون خود را در داروهای خود را. و یا اگر به هر دلیلی شما را داروهای خود را به طور متوسط فشار خون است.

بیماری های کلیوی: در روال آزمایش خون, خود, دکتر, چک خود را کراتینین سطح تا ببینید که چگونه به خوبی کلیه های شما کار هستند. اگر شما دياليز این برای ما مهم است بدانید که زمانی که شما آخرین dialyzed.

بیماری های قلبی: در حالت ایده آل ما می خواهم یک کپی از آخرین ECG یا اکوکاردیوگرام گزارش. اینکه آیا یا نه شما باید بیماری های کلیوی کمک می کند تا ما را به می دانیم که سطح کراتینین خود را از آخرین آزمایش خون.

_____

اینجا را کلیک کنید برای آخرین coronavirus اخبار و به روز رسانی. به گفته کارشناسان افراد بالای 60 و کسانی که ضعف سيستم ايمنی همچنان در خطر است. اگر سوالی دارید لطفا به CDC و WHO را منابع ،

ادامه مطلب:

  • چه باید بکنید اگر شما فکر می کنم شما باید coronavirus

  • چه علائم کروناویروس?

  • مشکوک به ویروس سارس و آنفولانزای نمونه های موجود در چمدان: FBI گزارش توصیف چین ‘امنیت زیستی در معرض خطر’

  • کربن تولید گازهای گلخانه ای کاهش یافته است اما با تغییر آب و هوا باقی می ماند یک تهدید وجودی

  • Coronavirus خبر خوب: جامعه رفاقت, زیبا و دلفریب, حیوانات خانگی, خنده دار, فیلم ها و بیشتر

  • است 2 تریلیون دلار به اندازه کافی برای نجات اقتصاد ؟

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>