‘این فقط یک شروع’: متحده اعلام پلیس اصلاحات به عنوان اعتراض را وارد کنید آخر هفته دومدر سراسر کشور تظاهرات بطرف سوی یک آخر هفته دوم پس از پلیس با قتل جورج فلوید به چندین شهرها و ایالات متحده در زمان مراحل اصلاحات بحث برانگیز پلیس تاکتیک.

در مینیاپولیس که در آن فلوید درگذشت دوشنبه گذشته پس از یک افسر زانو در گردن او برای نزدیک به دو ساعت در این شهرستان موافقت کرد به ممنوعیت chokeholds و گردن محدودیت توسط پلیس و نیاز به افسران سعی کنید برای جلوگیری از هر گونه دیگر افسران آنها استفاده نامناسب از زور است. آنها مشخص شده اولین گام برای بازسازی این شهر نیروی پلیس فلوید پس از مرگ است.

دولت کمیشنر حقوق بشر ربکا Lucero گفت: تغییرات لازم را برای جلوگیری از ادامه آسیب به مردم رنگ “که دچار نسل درد و تروما به عنوان یک نتیجه از سیستمیک و نژادپرستی نهادی”.

“این فقط یک شروع” Lucero گفت. “وجود دارد مقدار زیادی بیشتر کار را به انجام در اینجا است که کار را باید و می شود با سرعت و تعامل جامعه.”

فلوید مرگ ترویج re-examination of police تکنیک در جای دیگر. در کالیفرنیا گاوین Newsom روز جمعه دستور داد که دولت پلیس برنامه های آموزشی برای جلوگیری از آموزش افسران چگونه به استفاده از یک گردن نگه دارید که مانع از جریان خون به مغز شناخته شده به عنوان یک کاروتید نگه دارید و یا جای خواب نگه دارید. پانزده سازمان های اجرای قانون در سان Diego شهرستان ممنوع تمرین در اوایل این هفته.

کاروتید نگه دارید “هیچ جای دیگر در قرن 21 شیوه و پلیس” او گفت:.

Newsom نیز تا به حال کلمات در استفاده از teargas و گلوله های لاستیکی برای متفرق کردن تظاهرکنندگان گفت: معترضان “حق اعتراض مسالمت آمیز – نمی توان مورد آزار و نمی توان با گلوله گلوله های لاستیکی و یا teargas”. او همچنین اعلام کرد قصد دارد برای ایجاد یک جدید “ایالت استاندارد” برای پلیس در استفاده از زور در تظاهرات.

شهردار سیاتل در روز جمعه ممنوع استفاده از teargas توسط پلیس برای 30 روز.

تظاهرات ادامه ساحل به ساحل

نزدیک به دو هفته پس از فلوید را به قتل منجر به بزرگترین ناآرامی های مدنی پس از سال 1968 و ترور مارتین لوتر کینگ جونیور در حالی که این حرکت همچنان ادامه دارد و این حالت تا حد زیادی منتقل شده از مواد منفجره خشم به صلح آمیز خواستار تغییر دهید.

خشونت flareups که مشخص می شود برخی از رویدادهای هفته گذشته داده اند راه تقریبا به طور کامل برای آرام کردن تظاهرات. غارت و چپاول رخ داده است که روز یکشنبه و دوشنبه نیز به نظر می رسد که متوقف شد.

رسمی و بداهتا یادبود به Floyd کشیده از مینیاپولیس به کارولینای شمالی – که در آن اعضای خانواده جمع آوری خواهد شد در روز شنبه به سوگواری او – و فراتر از آن. در دیترویت بزرگ نشان از معترضان تعطیل یک پل. در کلمبوس, اوهایو, یک خبرنگار محلی به نام جمعیت است که جمع آوری یکی از بزرگترین و در عین حال. در ویسکانسین حداقل 100 اتومبیل های پیوست “کاروان عدالت” در رکین در حالی که فعالان در نزدیکی دادگاه شهرستان برای یک رالی. و در New Orleans تظاهرکنندگان ملاقات در بانک ها از رودخانه می سی سی پی.
Muriel Bowser, mayor of Washington DC, renamed a street just in front of the presidential residence Black Lives Matter Plaza.

در پایتخت کشور “Black Lives Matter” نقاشی شده بود و در زرد حروف در یک خیابان در نزدیکی کاخ سفید و شهردار موریل Bowser تغییر نام بخشی از آن سیاه و سفید زندگی می کند ماده پلازا.

در شهر نیویورک تظاهرات و راهپیمایی در شهر دوباره توسط هزاران نفر. حدود سه صد نفر با تجمع در میدان اتحاد برای یک تظاهرات سازماندهی شده توسط متخصصان پزشکی که مبارزه با Covid-19 همه گیر در مرکز آن به صورت سه ماه گذشته. یکی از معترضان برگزار می شود نشانه آن است که خواندن “شما کف برای ما زانو زدن برای شما” با اشاره به این شهرستان مراسم کف زدن هر شب در 7pm از ادای احترام به کارکنان بهداشتی درمانی.

“ما می خواهیم به تغییر مسیر احترام است که به ما داده بود در طول coronavirus همه گیر و را که همان احترام به اعضای جامعه که در خط مقدم مبارزه برای عدالت اجتماعی” گفت: هیلاری, Duenas یکی از سازمان دهندگان این رویداد, که با این نسخهها کار در بیمارستان کوه سینا.

دیگر قربانیان خشونت های پلیس همچنان به رسمیت شناخته شود در کنار فلوید. در واشنگتن دی سی تجمع کنندگان سنگ تولدت مبارک به Breonna تیلور که می شد 27 روز جمعه بود و او کشته نشده است توسط پلیس کنتاکی در خانه خود.

در لس آنجلس با فعالان نمایش داده شده نام افراد کشته شده توسط LA county اجرای قانون از سال 2000. معترضان قرار می گیرد گل رز در کنار پوستر آن قرار داده شده در مقابل سالن عدالت است.

پلیس نظارت همچنان ادامه دارد

روز جمعه کالیفرنیا اعلام کرد تحقیقات به اداره پلیس Vallejo یک منطقه خلیج شهر رو موشکافی شدید پس از عکسبرداری از شان Monterrosa یک غیر مسلح 22 ساله در میان تظاهرات این هفته است.

پلیس در بوفالو, نیویورک نیز زیر آتش پس از تصویری پدید آمده در روز پنج شنبه یک افسر تنه زدن یک 75 ساله نشان دهنده باعث او را به سقوط و به شدت آسیب سر خود را. بیش از 50 افسران پلیس استعفا داد و روز جمعه در حمایت خود را از کالج ها که معلق شده بود بیش از این حادثه.
A man holds a photograph of Breonna Taylor on her birthday as he kneels with other protesters on Atlantic Avenue in Brooklyn.

دیگر بعد از تظاهرات در شهر نیویورک به ارمغان آورد نمونه های بیشتری از مقامات کمرنگ جلوه دادن و یا انکار اداره پلیس, خشن, درمان معترضان.

شهردار بیل د Blasio روز جمعه گفت که او شخصا دیده می شود “بدون استفاده از زور در اطراف تظاهرات مسالمت آمیز” و تردید در مردم بود که با وجود رسانه های اجتماعی پست و شاهد حساب از افسران در حال حرکت تظاهرکنندگان بدون تحریک آمیز و هجوم آنها را با باطوم.

“چه مطلق ننگ. این فقط درست نیست” این عضو شورای شهر Jimmy Van Bramer توییتی زیر de Blasio نظرات که ساخته شد در اخبار صبح جلسه توجیهی در مورد افسران به شدت شکستن یک تجمع در برانکس به عنوان شهرستان را 8 بعد از ظهر حکومت نظامی لگد در روز شنبه منجر به نمرات از دستگیری و گریه می کند از خشونت. “شما gaslighting کل شهر.”

در ضمن در واشنگتن اخیر مرگ مانوئل الیس در بازداشت پلیس مواجه رشد یافت. الیس, 33, درگذشت دقیقه پس از دستگیری در حالی که شفاعت “من نمی توانم نفس بکشم” انعکاس فلوید و اریک گارنر. محلی دفتر معاینات پزشکی به این نتیجه رسیدند که الیس مرگ شد, قتل.

واشنگتن فرماندار جی Inslee وعده داده بررسی مستقل الیس مرگ است.

ده ها تن از کارکنان بهداشتی درمانی در سیاتل به صف ایستادند خارج از سوئد بیمارستان برای یک لحظه سکوت در روز جمعه در حمایت از فلوید تظاهرات. کارگران که ماه را صرف مبارزه با کروناویروس در زمان زانو در سیاتل کاپیتول هیل محله.

Hallie طلایی, Joan E گرو و سازمان های کمک گزارش

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>