‘این است که بحران آموزش’: دانش آموزان با ناتوانی از طریق ترک لغزش به عنوان coronavirus خاموش مدارسبه عنوان مادر او می گوید آن Sesame Street کون اولین و تنها عشق است. محبت او برای این برنامه بازیگران عروسک برای علم و به طور خاص بسیار تهاجمی و خالص است که پدر و مادر او را به محدود کردن دسترسی او به این دلیل است که او می شود به طوری سیمی پس از تماشای آن او نمی تواند تابع برای روز.

اوبری که نام واقعی پدر و مادر او خواسته بود نکردن به محافظت از حریم خصوصی یک دختر 16 ساله در لس آنجلس. به عنوان یک نوجوان مبتلا به اوتیسم روال سنگ بستر از روز خود را. .

اما در روز فزاینده coronavirus بحران پیش بینی چه می آید بعدی است اما غیر ممکن است. “فکر می کنم در مورد چگونه ما با عدم قطعیت و آن را ضرب در یک میلیون نفر است. برای او نمی دانستند که تقریبا غیر قابل تحمل” گفت پدرش, Pirouz Kavehpour.

امروز با 124,000 ملت مدارس بسته به علت coronavirus Kavehpour اتحاد پیوست صفوف میلیون ها نفر از پدر و مادر تبدیل به homeschool معلمان شبانه – هیچ شاهکار آسان برای هر کاری پدر و مادر, اما به خصوص به چالش کشیدن برای والدین کودکان دارای معلولیت.

هنوز معلوم نیست که مدارس سراسر کشور را بازگشایی; کالیفرنیا مقامات در حال حاضر نشان داد آنها نمی خواهد راه اندازی مجدد این سال تحصیلی و یک تعداد انگشت شماری از کشورهای دیگر باید درهای بسته تا سقوط. و کلاس های درس به عنوان محوری برای آموزش آنلاین بسیاری از خدمات تضمین شده به کشور حدود 7 میلیون کودک معلول شده اند به طور موثر را در خود نگه دارد.

قانون فدرال وعده به دانش آموزان خدمات آموزشی است که پرداختن به نیازهای فردی. اما معلوم نیست که کودکان معلول را دریافت نوع چهره به چهره کمک به آنها شده بود در مدرسه قبل.

در تلاش برای پشتیبانی

در مدرسه یک شخصی کمک تغییرمسیر اوبری هنگامی که او را منحرف می شود و کمک می کند تا مدیریت احساسات. یک گفتار درمانگر با این نسخهها کار برای بهبود گفتار و تساوی او را آرام انزوا. درمانگر کمک می کند تا او را نگه داشتن بدن خود را آرام به طوری که او نمی به عقب تاب عقب و جلو.

اما در هفته های اخیر آن وظایف را کاهش یافته Kavehpour یک استاد مکانیک و مهندسی هوا فضا در دانشگاه UCLA.

اوبری را Faranak زندگی می کند که به طور جداگانه قرنطینه شده در صفحه اصلی پس از عقد قرارداد coronavirus. او شده است قادر به کمک و یا حتی دیدن دخترش به جز از طریق تماس های ویدئویی. تحت قرنطینه او متوجه اوبری به نظر می رسید به طور فزاینده ای نگران مادر را به سلامت.

“او را نگه می دارد گفت:” مامان رفتن به دکتر.'”

به عنوان مدارس بسته و مقامات معلوم شد schoolhouse چراغ مربیان از نیویورک به واشنگتن مجبور شدند به تعمیرات اساسی آموزش و پرورش قصد دارد با تکیه به تکنولوژی مانند گوگل کلاس درس برای به اشتراک گذاشتن تکالیف و یا زوم به عنوان یک راه برای نگه داشتن دفتر کار مجازی ساعت.
As schools have closed, many have turned to online technology.

کسانی که در کلاس های آنلاین ممکن است به طور گسترده مفید برای یک دانش آموز سنتی اما اوبری کار نمی کند و به طور مستقل و Kavehpour گفت: آن را تبدیل به یک کار بسیار دشوار به نگه داشتن او در بالای مشق شب خود را – که حتی در شرایط عادی ممکن است تمام بعد از ظهر به نوازش کردن او را به انجام.

با توجه به سیگنال های مختلط از دولت فدرال در مورد نحوه ادامه, در علاوه بر این به نگرانی بیش از مسئولیتی که نه قادر به ارائه خدمات اجباری بسیاری از مناطق آموزش و پرورش در تلاش برای ارائه حمایت از دانش آموزان مانند اوبری نیاز در این ماه آمده است. به حدی که کودکان و دانش آموزان با معلولیت دریافت کمک ممکن است برای لحظه ای تکیه بر خلاقیت مدرسه مقامات منطقه معلمان و پدر و مادر.

به عنوان مناطق چرخد و به آموزش آنلاین, آموزش رهبران تبدیل شده به وزارت آموزش و پرورش به ریاست وزیر آموزش و پرورش بتسی DeVos, بدانید که چگونه برای ادامه در خدمت مدارس آسیب پذیر ترین دانش آموزان است.

که هدایت شد و آهسته می رسند. و هنگامی که آن آمد مربیان و طرفداران یافت جهت مبهم و متناقض است.

به عنوان اواخر به عنوان 16 مارس ارشاد صادر شده توسط فدرال مقامات آموزش و پرورش نشان داد که مدارس را مجبور به ارائه خدمات تخصصی به دانش آموزان معلول اگر مدارس تعطیل هستند برای همه – این ایده که همه دانش آموزان در حال خدمت به همان اندازه اگر کسی خدمت کرده است.همه در همه ،

“اگر یک مدرسه منطقه بسته مدارس و نمی ارائه هر گونه خدمات آموزشی به کلی جمعیت دانشجویی و سپس یک مدرسه را نمی توان ملزم به ارائه خدمات به دانش آموزان معلول در طول همان دوره از زمان” خواندن یک برگه از وزارت آموزش و پرورش دفتر حقوق مدنی است.

آموزش و پرورش ویژه طرفداران بازگشت اخراج کرد و اعلام کرد که این بخشنامه مغایر با افراد معلول در آموزش و پرورش عمل می کنند که وعده داده است که دانش آموزان با ناتوانی در دسترسی به آموزش و پرورش متناسب با نیازهای خود را.

“این است که به نظر ما که این راهنمایی اشتباه بود گفت:” میریام Rollin, یک وکیل و مدیر آموزش و پرورش حقوق مدنی داد. “وجود دارد هیچ چیز در ایده است که می گوید: شما تبرئه مسئولیت برای خدمت به دانش آموزان (معلولیت) هنگامی که مدارس نزدیک است.”

در میان واکنش وزارت منتقل البته گفتن مدارس آنها نمی تواند نگه داشتن مدارس بسته به گریز از این دستور برای خدمت به همه دانش آموزان است.

“ما یادآوری مدارس آنها نباید انتخاب به نزدیک و یا کاهش به ارائه ی آموزش از راه دور در هزینه از دانشجویان برای رسیدگی به مسائل مربوط به خدمات برای دانش آموزان معلول” جزئیات جدیدتر برگه صادر شده در 21 مارس.

جدید راهنمایی روشن مدارس’ مسئولیت Rollin گفت: اما صبر آمد با یک هزینه. “تا به حال این بخش فقط منتشر راهنمایی برای شروع, آن را آسان تر است. متاسفانه مدارس از دست داده ارزش زمان برای برنامه ریزی و آماده سازی,” او گفت:.

نه مشاوره روشن شدن همه ابهامات از جمله پرسش از چگونگی و زمانی که مدارس را تا این ساعت از کمک به آنها مدیون کودکان است.
The US Department of Education, led by education secretary Betsy DeVos, has been slow to respond to educators’ requests for guidance.

وزارت آموزش و پرورش را بلافاصله بازگشت درخواست برای نظر.

در کالیفرنیا مقامات می خواستم اطمینان بیشتر از دولت فدرال آنها خواهد بود محافظت از پرونده های حقوقی ثبت شده توسط پدر و مادر که کودکان نمی موظف به آموزش و پرورش ویژه, خدمات, چیزی است که اتفاق افتاده است و پس از آتش سوزی تعطیل مدارس در گذشته است.

مقان هیوز یک معلم آموزش و پرورش ویژه در سن دیگو گفت: معلمان در شبکه شده اند و تقلا برای به اشتراک گذاشتن منابع در مورد چگونه به بهترین کمک به دانش آموزان معلول در غیاب پاک کردن دستورات از مقامات.

“ما فقط در حال بسیار خلاق پریدن به روی آتش و خواستار کمک از همکاران ما,” او گفت:. او اضافه کرد که خیلی از پچ پچ در میان 10,000 اعضای یک Facebook برای کالیفرنیا انجمن معلمان یکی از بزرگترین اتحادیه های معلمان در کشور شامل مربیان’ pinging هر یک از دیگر از کوره در رفته سوال در مورد چگونه به جلو حرکت کند.

سن دیگو متحد که در آن هیوز می آموزد که در حال حاضر در رخصتی بهار, اما به از سرگیری برنامه های کلاس های آنلاین در 6 آوریل با آموزش و پرورش ویژه خدمات برای از سرگیری 27 مارس.

اما هیوز گفت: معلمان هنوز معلوم نیست در مورد چه اتفاقی خواهد افتاد به چهره به چهره خدمات دانش آموزان با ناتوانی به طور معمول دریافت کرد.

“این بحران است. این است که فوق العاده دردناک. بسیاری از پدر و مادر گذاشته شده است بنابراین کسانی که خانواده ها ناامن و اگر آنها نبودند در حال حاضر. و من نمی دانم که چگونه ما در حال رفتن به ارائه بسیاری از این خدمات از طریق اینترنت گفت:” هیوز.

برای لحظه ای رسمی راهنمایی برای مدارس boils پایین به ساخت یک نیت تلاش برای ارائه خدمات آموزش و پرورش دانش آموزان نیاز است.

“هیچ کس فکر می کند که آموزش و پرورش در عرصه coronavirus در حال رفتن به نگاه همان است که آن را انجام داد. هیچ کس فکر می کند که. اما شما باید سعی کنید و این چیزی است که آنها انجام می دهند در حال حاضر” Rollin گفت.

“خط پایین این است: آیا همه چیز را که شما می توانید خلاق با استفاده از تمام ابزار در جعبه ابزار خود را.”

دن Domenech اجرایی, مدیر انجمن آمریکایی مدیران مدرسه که اعضای آن شامل مدرسه superintendents از سراسر کشور گفت: او همان دریافت پیام در تماس تلفنی با DeVos و معاون رئیس جمهور مایک پنس.

“شما نمی توانید می گویند 100 درصد از کودکان و نوجوانان خدمت خواهد شد از طریق آموزش آنلاین به دلیل آن را نمی ممکن است” دومنک گفت که ماهیت یک ویروس مسری مسائل پیچیده. “بدیهی است که ما باید یک بیماری همه گیر است که ما در حال خرید و فروش است که مانع از معلمان رفتن به دانش آموزان “خانه” او گفت:.

او توصیه مسئولان مدرسه به سند تلاش برای خدمت به همه دانش آموزان توجه هر شرایطی جلوگیری از آنها را از انجام این کار را تا زمان بدهکار دانش آموزان به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است.

“این ممکن است در نتیجه پرونده های حقوقی. این ممکن است در نتیجه عدم انطباق. اما جایگزین است به انجام هیچ چیز نیست. و این نه قابل قبول نتیجه” دومنک گفت.

انعطاف پذیری کلید’

در لس آنجلس اوبری و پدر و مادر او در حال تنظیم به حالت عادی پیدا کردن راه هایی برای حک کردن ساختار در حالی که ماندن به اندازه کافی انعطاف پذیر به حساب برای یک لحظه غیر قابل پیش بینی.

آن را به عنوان اتفاق می افتد سازندگان اوبری را نشان می دهد تلویزیون شده اند در ازدحام برای ایجاد برنامه نویسی است که کمک می کند تا کودکان و والدین اعتصاب همان تعادل است.

“انعطاف پذیری کلید کلمه” روزماری Truglio معاون برنامه درسی و محتوای خیابان کنجد. “همه کودکان را با بهترین ساختار, اما ما همچنین نیاز به انعطاف پذیر باشید اگر برنامه ای به چپ چپ. ساختمان تابآوری کلیدی است. و این چیزی است که این مورد تمام شده است. ما نمی دانیم که چه مدت این است که به گذشته. همه ما باید انعطاف پذیر شود.”
Sesame Street has introduced a new character, Julia, who has autism.

در این راه از مشاوره نیست بسیار متفاوت از رسمی آموزش و پرورش راهنمایی برای والدین و معلمان و کودکان است.

به عنوان اوبری برای او می شود هیجان زده به می دانم که او به نظر می رسد در یک مقاله در کنار رهبران از خیابان کنجد پدرش گفت. پس از او گذشته تماشا, خیابان کنجد بدست یک شخصیت جدید جولیا که مبتلا به اوتیسم است بیش از حد.

اما هيات داوران از زمانی که اوبری قادر خواهد بود برای دیدن جولیا بر روی صفحه نمایش برای اولین بار. عشق او برای نشان دادن این است که به سادگی بیش از حد قدرتمند برای خود او خوب است.

“این ممکن است صدای خنده دار اما برای Sesame Street مانند مواد مخدر گفت:” مادر او است. “این مکمل نشان می دهد اما برای او بهتر است به دور ماندن به طور کامل.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im