‘این است که در مورد بقا’: کالیفرنیا مستاجران طرح اجاره اعتصاب به عنوان Covid-19 تسکین می افتد کوتاهمستاجران در سراسر کالیفرنیا در حال سازماندهی اجاره حملات در ماه مارس استدلال آنها را نمی خواهد بود قادر به پرداخت خود را صاحبخانه برای آینده قابل پیش بینی است و حداقل حمایت در حال حاضر در محل موفق به ارائه کمک به آسیب پذیر مستاجرها.

به عنوان Covid-19 پناهگاه در محل سفارشات منجر به افزایش بیکاری و کاهش اقتصاد دولتی کالیفرنیا فرماندار گاوین Newsom گذشت دو ماه تاخیر در اعمال اخراج برای افرادی که توان پرداخت اجاره بها با توجه به بحران است. خود را به منظور جلوگیری از اجرای اخراج تا پایان سال ممکن است اما نیاز به مستاجران به بازپرداخت مبلغ بعد نیروهای مستاجرها به پرش از طریق تعداد زیادی از hoops و باز کردن درب برای اخراج به سر در ماه ژوئن.

مطالب

در حالی که چند بزرگ شهرداری را تصویب قوی تر حمایت مستاجران’ گروه می گویند فرماندار سفارش می کند به اندازه کافی است و می تواند راه را برای حتی بیشتر فاجعه بار بحران مسکن از یکی از فاکتورها باعث ایجاد پلاک کالیفرنیا قبل از coronavirus.

فعالان در حال حاضر هماهنگی اجاره اعتصاب یک عمل است که به دست آورده کشش در LA در سال های اخیر و شامل مستاجران سازماندهی به عنوان یک گروه خودداری اجاره و ساخت جمعی خواسته است.

“ما همه درد و رنج اما ما نباید به رنج می برند به این حد” گفت: ملیسا ریس 25 ساله در لس آنجلس ساکن است که قصد دارد خودداری اجاره بها و کمک به سازماندهی یک اعتصاب در بیل هایقتس ساختمان. “این است که در مورد بقا و ضرورت است.”

Newsom را تنها به طور موقت محدود اجرای مشفق, هنوز هم اجازه می دهد صاحبخانه برای شروع روند اخراج فایل اعلامیه و حرکت به ضربه مستاجران از زمانی که مهلت قانونی به پایان می رسد. سیاست های او بیشتر نیاز به مستاجران اعلام در نوشتن است که آنها نمی توانند پرداخت با توجه به Covid-19 و که آنها باید اسناد و مدارک است که می تواند یک مانع برای کارگران ثبت نشده مردم را با غیر سنتی اشتغال و کسانی که در برخورد با بحران پزشکی.

آن را نیز متوقف نمی صاحبخانه از حرکت رو به جلو با اخراج به دلایل دیگر از عدم پرداخت مانند بازسازی و یا گرفتن اجاره کردن بازار است.

“این شامل بسیاری از راه هایی برای مستاجران به سفر گفت: Michael Trujillo, کارکنان, وکیل در قانون بنیاد دره سیلیکون را در برنامه مسکن و اضافه میکند: “فرماندار این قدرت در حال حاضر فقط به منع همه مشفق.”

در یک وضعیت که در آن بسیاری از کارگران مجبور به انتقال بخش قابل توجهی از حقوق خود را به اجاره فعالان خواستار توقف کامل اخراج و سلب حق مالکیت و یک ایالت تعلیق اجاره معنی اجاره یخ یا بخشش به طوری که مستاجران نیست باد با بدهی های غیر قابل عبور.

“برای برخی از این تصمیم پرداخت اجاره و گرسنگی و یا اصلا پرداخت اجاره و پرداخت هزینه برای مواد غذایی گفت:” کریس Estrada یک سازمان با لس آنجلس مرکز برای جامعه قانون و عمل است که سابقه تماس از ده ها تن از مستاجران که اصلا به پول نقد برای پرداخت این هفته است. برای بسیاری از دیگران او گفت: واقعیت این است که “اگر ما پرداخت مارس, خواهد, من از گرسنگی مردن در مارس?'”

در یک شهرستان مانند سان فرانسیسکو که در آن ميانه اجاره یک خوابه است $3,479 پرداخت عطف به ماسبق خواهد بود غیر ممکن است برای بسیاری از. “اگر شش ماه بعد من تا به حال $20,000 بدهی انتظار برای من بود که من انتظار می رود به پرداخت حق دور است که نمی توان به خصوص پس از ماه از نداشتن ثبات چک گفت:” Lupe Arreola, مدیر اجرایی, مستاجران با هم.

شهر اوکلند گذشت چه طرفداران گفت: قوی ترین حمایت در دولت با توقف ممنوع است که همه اخراج و جلوگیری از هزینه های اواخر و اجاره افزایش در دو ماه آینده. در حالی که مستاجران را مجبور به عقب اجاره هنگامی که شرایط اضطراری است فرمان را ممنوع صاحبخانه از اخراج آنها به دلیل عدم پرداخت در آن زمان یک حرکت به معنای تشویق برنامه پرداخت. “این باید به تصویب همه جا” گفت: Leah Simon-Weisberg یک اوکلند وکیل و اضافه کرد که او نمی دانست که یک مستاجر حامی در دولت چه کسی پشتیبانی Newsom خیلی ضعیف تر سیاست.

LA شورای شهر متوقف کوتاه از عبور کامل ممنوعیت اخراج و نیاز به مستاجران دفاع از خود در برابر اخراج در دادگاه. سیاست به مستاجران سال به بازپرداخت صاحبخانه. سان فرانسیسکو نیز همچنان به اجازه می دهد محدود اخراج.

“واقعیت این است که شرکت های بزرگ صاحبخانه در حال حاضر در حال مذاکره با بانک های خود را به شکل وام مسکن خود را در وضعیت و نحوه پرداخت نمی کند” گفت: Kenia sustainable brands, 34, که نمی خواهد پرداخت اجاره در ایست لا و کمک به مستاجرین دیگر اعتصاب. “چرا ما ؟ این ما هستیم بسیاری نهفته است.”
Kenia Alcocer, right.

Sustainable brands یک سازمان با گروه اتحادیه Vecinos de, به هنگام تولد در ماه ژانویه به فرزند دوم خود را که از رنج های متعدد و عوارض پزشکی است که در حال حاضر شده است یک فشار مالی بر خانواده و تشدید است Covid-19 نگرانی. او تخمین زده است که بیش از 300 مستاجران که با او کار می کرد که نمی توان پرداخت اجاره بها در این هفته اضافه کرد: “آنها در حال صحبت کردن به همسایگان خود و اعضای خانواده خود را, و این تعداد به سرعت در حال رشد.”

Sustainable brands تشویق دیگران به اعتصاب در همبستگی و گفت که او شنیده از یک مستاجر که دست پاچه پرداخت مارس را اجاره و در حال حاضر حسرت آن: “در حال حاضر او هیچ پول برای غذا پول برای هر چیز دیگری. او هیچ کار.”

لا مستاجران اتحادیه هل دادن “مواد غذایی نه اجاره” مبارزات انتخاباتی و ترغیب مردم به پرداخت این ماه حتی اگر آنها به طور موقت می توانید آن را استطاعت.

تریسی جین روزنتال از بنیانگذاران این اتحادیه گفت که در حالی که وجود دارد روشن خطرات قابل توجه “شده است وجود دارد هرگز یک زمان بهتر به استفاده از چه کمی قدرت ما است که اغلب اجاره خود را بررسی کنید به عنوان یک راه و خواستار آن است که شهر و دولت, آیا حق با اکثریت ترکیبات آن.”

در شهرستان لا او اشاره کرد حدود 600000 نفر صرف 90 درصد از درآمد خود را در اجاره: “مستاجران در حال حاضر در بحران است.”

برخی اشاره کرده اند که 1200 $در-یک-فرد بررسی از دولت به عنوان بخشی از آن Covid-19 بسته محرک اقتصادی را به سختی دندانه در برخی از مردم اجاره حتی به عنوان اورژانس لایحه ارائه می دهد مزایای عمده برای شرکت های بزرگ است. و فعالان استدلال کرده اند که اگر چه شرکت های بزرگ صاحبخانه نباید کمک مالی کوچکتر صاحبان املاک نیز باید ببینید تعلیق پرداخت وام مسکن.
la tenants union

کایل کانینگهام 32 ساله بیل هایقتس مقیم گفت: او از دست داده بود تمام درآمد به عنوان یک دوربین مستقل اپراتور و که او تا به حال به آسم و بیمه. خودداری اجاره تنها گزینه عملی برای او و نامزد خود را که همچنین یک مترجم آزاد گفت: “این کاملا وضعیت بی سابقه ای برای من است. من همیشه پرداخت می شود … اما من نیاز به تغییر مسیر پول من باید برای محافظت از خانواده و خرید مواد غذایی و سایر ضروریات ما نیاز به ماندن در داخل.”

کارولینای رید پژوهشی دانشکده مشاور در Terner مرکز مسکن نوآوری در دانشگاه برکلی گفت: بدون اقدام جدی او می ترسید اقتصاد و بازار مسکن شد و به سمت دیگری سقوط مانند سلب حق اقامه دعوی بحران سال 2008 که منجر به گسترش نابرابری و هنوز هم تحت تاثیر کالیفرنیا یک دهه بعد: “من نگران هستم در مورد آنچه اتفاق می افتد زمانی که این بحران به پایان می رسد.”

جسی Melgar سخنگوی Newsom نیست پاسخ به خاص و انتقادات در مورد این سیاست گفت: در یک ایمیل سفارش خواهد ارائه “کمک های قابل توجهی به میلیون ها نفر از کالیفرنیا که نگرانی در مورد ساخت اجاره در هفته آینده و در ماه به – به خصوص در حوزه های قضایی در سراسر کشور است که نمی عمل به صورت محلی به اجرای خود moratoriums” و اضافه میکند: “این حمایت ارائه, قوی, ایالت بنیاد که در شهرستانها می توانید پس از ساخت.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im