‘این است که در مورد عدالت: بایدن روابط احیای اقتصادی به نژادی سهام

ویلمینگتون دلم. — آمده است. پرده برداری گسترده قصد دارد روز سه شنبه به آدرس سیستمیک نژادپرستی در اقتصاد کشور گفت: در این سال انتخابات بود و در مورد “درک مردم مبارزات” و متعهد به پاره کردن موانع برای اقلیت متعلق به کسب و کار.

در یک آدرس در نزدیکی خانه اش در ویلمینگتون آقای بایدن این استدلال که نژادی عدالت است مرکزی به سیاست کلی چشم انداز در حوزه مسکن و زیرساخت و حمایت از کسب و کارهای کوچک در حالی که هدف به منظور جلب یک تضاد کامل با رئیس جمهور است که به طور منظم ملتهب تنش های نژادی.

“این انتخابات نه فقط در مورد رای گیری در برابر دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن” آقای بایدن گفت: “ایستاده قبل از چهار پرچم آمریکا در مرکز جامعه ، “این در مورد افزایش به این لحظه از بحران, فهم مردم تلاش و ساختن آینده ای شایسته از خود شجاعت و جاه طلبی خود را برای غلبه بر.”

آقای بایدن را طرح قطعه چهارم از “ساخت بهتر” پیشنهاد اقتصادی در دستور کار است که همچنین شامل ساخت و تولید, آب و هوا و زیرساخت و تسهيلگر برنامه. آن طول می کشد هدف در آقای تهمت پاسداشت سال اقتصاد و تاثیر او بر خانواده و آسیب پذیری های بالقوه است که پدید آمده در طول coronavirus بحران است.

این سخنرانی در روز سه شنبه با کمتر از 100 روز تا روز انتخابات در میان سوزاننده ملی بحث بر سر نژاد پرستی در جامعه آمریکا است. آقای بایدن در ادامه به برگزاری قابل توجهی سرب بیش از رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در نظر سنجی های ملی و با هر پی در پی اقتصادی اجرای او شده است تلاش برای مقابله با یکی از آقای تهمت پایدار منابع از حمایت رای دهندگان.

طرح سقوط کوتاه از برخی از بلند پروازانه ترین طرح های ترویج شده توسط جناح چپ حزب دموکرات است. آقای بایدن مثلا نیست در آغوش غرامت برای برده داری و یا تایید “کودک اوراق قرضه” یک دولت-اجرای برنامه پس انداز برای کودکان در طول دفاع و پشتیبانی اولیه توسط سناتور کوری بوکر از نیوجرسی. کمپین گفته آقای بایدن به حال رد نکرده و در نهایت پذیرش چنین طرح و بود که او مخالف نیست به مطالعه پرداخت غرامت.

اما پیشنهاد او روز سه شنبه منتشر شد آیا تاکید بر اهمیت بستن نژادی شکاف ثروت و مشخص شده چند نسخه برای انجام این کار است. آقای بایدن گذاشته طرح برای یک فرصت کسب و کار صندوق برای کمک به ایجاد سرمایه های موجود به اقلیت صاحبان کسب و کار و به او پیشنهاد سه هدف برای اعطای قراردادهای فدرال به کوچک محروم کسب و کار به حداقل 15 درصد از پول doled از 5 درصد است. این طرح نیز به دنبال بهبود فرصت منطقه برنامه ای است که ایجاد شده به عنوان بخشی از 2017 مالیات تعمیرات اساسی.

آخرین به روز رسانی: 2020 انتخابات

به روز شده

  • در یک سخنرانی بایدن میسازد طرح خود را برای مبارزه با نژادپرستی نظاممند.
  • گوگل را رد تبلیغ از مترقی گروه هایی که به تصویر کشیده افسران پلیس ضرب و شتم معترضان.
  • بایدن می گوید او را ‘انتخاب’ در حال اجرا mate هفته آینده.

“در زمان های خوب از رنگ جوامع هنوز هم لگ” آقای بایدن گفت. “در زمان بد آنها ضربه اولین و سخت ترین. و در بهبود آنها را طولانی برای جستن به عقب. این است که در مورد عدالت است.”

در ماه های اخیر این کشور دست و پنجه نرم ویرانگر بهداشت عمومی و مشکلات اقتصادی و رشد اعتراض بیش نژادی و بی عدالتی آقای بایدن این, presumptive دموکرات نامزد شده است به طور فزاینده ای به نام برای اقدامات بلند پروازانه برای رسیدگی به این کشور را به چالش. او گاهی اوقات رفته فراتر از غرایز به سمت نسبتا افزایشی تغییر است که هدایت او را در اولیه کمپین حداقل در مقایسه با بسیاری از دموکرات مخالفان.

به عنوان او به دنبال متحد کردن و انرژی خود در اطراف نامزدی خود را با او در پی ورودی از طیف گسترده ای از کارشناسان و مقامات از جمله از یک سری از نیروهای وظیفه مونتاژ با سناتور برنی ساندرز ورمونت خود را لیبرال اولیه رقیب.

اما آقای بایدن, معاون سابق رئیس جمهور در ادامه به مقابله با فقدان شور و شوق از برخی از مترقی رای دهندگان و در حالی که او برنده اصلی با پشتیبانی قوی از رای دهندگان آفریقایی-آمریکایی — به ویژه آنهایی که مسن تر — او چالش ایجاد هیجان در میان برخی از رای دهندگان جوان از رنگ. در اصلی مبارزات انتخاباتی او بود که انتخاب بسیاری از فعالان لیبرال از رنگ و او هنوز با شک و تردید از برخی از آنها در مورد اینکه آیا او می تواند به اندازه کافی آدرس نگرانی های خود را.

آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به نوبه خود به دنبال به تصویر کشیدن آقای بایدن به عنوان گروگان به افراطی جناح چپ حزب دموکرات که عجیب صرف خواهد خراب کردن اقتصاد کشور است.

طرح آقای بایدن پرده برداری از لمس بر روی طیف گسترده ای از مسائل اقتصادی است. آن تاکید می کند پشتیبانی برای کسب و کار کوچک صاحبان رنگ امیدوار است که او را “اهرم بیش از 150 میلیارد دلار در سرمایه جدید و فرصت ها برای کسب و کارهای کوچک شده اند که از لحاظ ساختاری حذف شدند برای نسل” از جمله از طریق افزایش دسترسی به سرمایه و کم بهره وام کسب و کار.

آقای بایدن که به مدت طولانی با آن مواجه خشم از برخی از رای دهندگان بیش از نقش رهبری خود را در سال 1994 جرم لایحه که بسیاری از کارشناسان لینک به جرم حبس همچنین خطاب به برخی عدالت کیفری مهم در این طرح است. او را هدف کمک به کشورهای خود را بهبود عدالت کیفری زیرساخت داده به طوری که آنها به طور خودکار می تواند مهر و موم سوابق کیفری برای برخی بدون خشونت مجرم.

این طرح همچنین گفت که او سعی خواهد کرد برای اصلاح فدرال رزرو قانون “نیاز به تغذیه به طور منظم گزارش داده فعلی و گرایش های نژادی و اقتصادی شکاف — و چه اقدامات تغذیه است که مصرف آن از طریق پولی و سیاست های نظارتی برای بستن این شکاف.”

بانک فدرال که تحت تاثیر سرعت رشد اقتصادی و نرخ بیکاری با نرخ بهره سیاست در حال حاضر به طور منظم به بحث نژادی و قومی و اقتصادی و نتایج آن گزارش و شهادت. این خودداری از هدف قرار دادن هر گروه خاص کاهش نرخ بیکاری در زمانی که تنظیم سیاست های پولی با وجود یک گروه کر در حال رشد نشان می دهد که آن را باید به در نظر گرفتن هدف قرار دادن Black نرخ بیکاری که در طول تاریخ بالاتر باقی مانده برای طولانی تر است.

برگرد. Al Sharpton این رهبر جنبش حقوق مدنی به نام آقای بایدن را فراگیر پیشنهاد امیدوار کننده اما گفت که او می خواست برای دیدن آقای بایدن تماس به صورت گسترده تر طرح را به اطمینان حاصل شود که آمریکایی های سیاه و سفید اغلب انجام کسب و کار با دولت است.

“آن را در مسیر درست” او گفت:. “من فقط می خواهم برای دیدن بیشتر و من قصد دارم به فشار برای بیشتر است.”

Aimee آلیسون بنیانگذار او مردم, سیاسی, حمایت, گروه متمرکز بر زنان از رنگ گفت که بایدن کمپین در نظر گرفتن تشویق مراحل در مورد مسائل اقتصادی و نژادی و جنسیتی “عدالت” را به عنوان او آن قرار داده است.

“ترقی خواهان ما تا به حال دیگر نامزدهای اولیه است که ما می خواهیم نگاهی به حمل برخی از این پیام گفت:” خانم آلیسون بود که اغلب بایدن منتقد در اولیه و گفت: هنوز هم وجود دارد مسائل او باید آدرس. “در حال حاضر بایدن کمپین نشان داد که باز بودن و تمایل.”

تعدادی از سیاست های برجسته آقای بایدن پیشنهاد شد و در حال حاضر اعلام کرد به عنوان بخشی از برنامه های دیگر مانند مسکن و پیشنهادی که ارائه یک اعتبار مالیاتی به $15,000 برای اولین بار خریداران خانه و یک هدف است که جوامع محروم دریافت 40 درصد از مزایای هزینه های انرژی پاک زیرساخت ها است.

در مقایسه با قبلی برنامه های اقتصادی آقای بایدن مشخص شده است که تمرکز عمده ایجاد تغییرات اساسی به بخش های معینی از اقتصاد آمریکا پیشنهاد او پرده برداری کرد روز سه شنبه یک تلاش گسترده به دنبال تاکید بر این ایده است که نژادی عدالت جدایی ناپذیر است و سیاست های او دید.

او شروع به سخنرانی خود با استناد به دو آیکون دوران حقوق مدنی که به تازگی درگذشت نماینده John Lewis و Rev. C. T. ویویان پینوشت زمان او راه می رفت بیش از ادموند Pettus پل در سلما علا., با آقای لوئیس و یک مکالمه دو مرد تا به حال قبل از آقای لوئیس درگذشت.

“او پرسید که ما اقامت متمرکز در کار ناتمام مانده به درمان این ملت” آقای بایدن گفت. “باقی می ماند بی باک با بحران بهداشت عمومی و بحران اقتصادی که گرفته blinders در این بحران نشان داد سیستمیک نژادپرستی برای آنچه در آن است که آفت این ملت است.”

در سخنرانی خود و در پس از آن پرسش و پاسخ جلسه با خبرنگاران آقای بایدن بارها و بارها به شدت انتقاد کرد در حریف خود را پاسداشت از بحران های پیش روی کشور است.

او همچنین با زور و اجبار رد آقای تهمت تلاش برای فرستادن او به عنوان نرم افزاری در اجرای قانون به عنوان درگیری با ماموران فدرال در پرتلند سنگ. “مسالمت آمیز معترضان باید از آن محافظت شود و arsonists و آنارشیست ها باید محاکمه و اجرای قانون محلی می تواند انجام دهد که” آقای بایدن گفت.

و آقای بایدن متهم آقای مغلوب ساختن پیشی جستن از “تلاش برای ترساندن جهنم از حومه” نشان می دهد که اوباما در دوران سیاست بودند “باعث می شود شما به پایان رسید تا با مفهوم داشتن آن سیاه همسایگان در کنار شما.”

“که قرار است برای ترساندن مردم” آقای بایدن گفت.

خواسته خود را در مورد معاون ریاست جمهوری روند انتخاب آقای بایدن نشان داد کمی و گفت او باید یک انتخاب در هفته آینده.

اما یادداشت های دست نویس که آقای بایدن برگزار شد در این مراسم — که اسیر توسط یک عکاس آسوشیتد پرس — لمس در مورد این موضوع با جزئیات بیشتر. آنها شامل نقاط صحبت کردن در مورد سناتور کامالا هریس از کالیفرنیا که در نظر گرفته شده است یک لایه معاون ریاست جمهوری مدعی.

“نه کینه نگه دارید” این یادداشت گفت. چند خط پایین آنها خواندن “احترام زیادی برای او.”

توماس کاپلان گزارش از ویلمینگتون و کتی Glueck از شیکاگو است. بهترین Smialek کمک گزارش از واشنگتن است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de