فکر می کنم ‘ملایم’ مورد Covid-19 صدا خیلی بد است ؟ فکر می کنم دوباره | آدرین Matei

Conventional عقل نشان می دهد که هنگامی که یک بیماری خفیف است آن را بیش از حد نیست به نگرانی در مورد. اما اگر شما در حال گرفتن آسایش در سازمان بهداشت جهانی گزارش می دهد که بیش از 80 درصد از جهانی Covid-19 موارد خفیف یا بدون علامت, فکر می کنم دوباره. به عنوان virologists مسابقه به درک بیومکانیک از Sars-CoV-2 یک چیز در حال تبدیل شدن به طور فزاینده ای روشن است: حتی “خفیف” موارد می تواند پیچیده تر و خطرناک تر و سخت تر به لرزش از بسیاری از فکر.

در طول همه گیر یک مفهوم دارای استقامت است که افرادی که “خفیف” موارد Covid-19 و نیاز نیست یک ICU بماند و یا استفاده از ونتیلاتور در امان هستند از پیامدهای جدی سلامتی. فقط در هفته گذشته مایک پنس آمریکا معاون رئیس جمهور ادعا کرد که این “چیز خوبی” که نزدیک به نیمی از جدید Covid-19 موارد صعودی در 16 متحده جوان آمریکایی که در کمتر در معرض خطر تبدیل شدن به شدت بیمار نسبت به همتایان بزرگتر خود. این نوع لفاظی می تواند منجر شما به این باور است که مصیبت “خفیف آلوده” بیماران مبتلا به پایان می رسد ظرف دو هفته از بیمار شدن در نقطه ای که آنها می یابند و همه چیز به حالت عادی برمی گردد.

در حالی که ممکن است در مورد برخی از افرادی که Covid-19 نوظهور تحقیقات پزشکی و همچنین شواهد از بهبود پشتیبانی از گروه های نشان می دهد که بسیاری از بازماندگان “خفیف” Covid-19 آنقدر خوش شانس هستند. آنها تجربه ماندگار عوارض و پزشکان هنوز در تلاش برای درک انشعابات.

برخی از این عوارض جانبی می تواند کشنده باشد. به گفته دکتر کریستوفر Kellner, یک استاد جراحی مغز و اعصاب در بیمارستان کوه سینا در نیویورک “خفیف” موارد Covid-19 که در آن بیمار بود و نه بستری برای این ویروس شده اند مربوط به لخته شدن خون و سکته مغزی شدید در افراد جوان به عنوان 30. در ماه مه Kellner گفت: Healthline که کوه سینا به حال اجرا یک برنامه به داروهای ضد انعقاد خوراکی به مردم با Covid-19 به جلوگیری از سکته مغزی آنها دیدن در “بیماران جوانتر با هیچ و یا علائم خفیف”.

پزشکان در حال حاضر می دانیم که Covid-19 نه تنها بر ریه ها و خون اما کلیه ها و کبد و مغز – آخرین به طور بالقوه منجر به خستگی مزمن و افسردگی در میان سایر علائم. اگر چه این ویروس هنوز به اندازه کافی برای دراز مدت اثرات آن ارگان به خوبی درک آنها ممکن است آشکار صرف نظر از اینکه یک بیمار همیشه نیاز به بستری مانع خود را بهبود فرایند است.

دیگر نگران پدیده ای در حال حاضر آمدن به تمرکز است که از “long-haul” Covid-19 افراد مبتلا به مردم که تجربه بیماری ماه به طول انجامید. برای یک هلندی گزارش منتشر شده در اوایل این ماه (گزیده ای ترجمه شده است در اینجا) محققان بررسی 1,622 Covid-19 بيمار با متوسط سن 53 که گزارش تعداد پایدار علائم شامل خستگی شدید (88%) مداوم و تنگی نفس (75%) و قفسه سینه فشار (45%). نود و یک درصد از بیماران نیست در بیمارستان بستری نشان می دهد که آنها دچار این عوارض با وجود موارد Covid-19 واجد شرایط به عنوان “خفیف”. در حالی که 85 درصد از این بررسی بیماران در نظر گرفته خود را به طور کلی سالم قبل از Covid-19 تنها 6 درصد هنوز هم پس از یک ماه یا بیشتر بعد از گرفتن ویروس.

بعد از اینکه تشخیص داده Covid-19, 26 ساله فیونا لویناشتاین تجربه طولانی و دشوار و غیر خطی بازیابی دست اول. لویناشتاین بیمار شد در 17 مارس و به طور خلاصه بستری برای تب و سرفه و تنگی نفس. پزشکان توصیه او بازگشت به بیمارستان اگر کسانی که علائم بدتر شده – اما چیز دیگری اتفاق افتاده است به جای. “من این تجربه کشت کل جدید علائم: سینوس, درد, گلو درد واقعا شدید گوارشی مسائل” او به من گفت. “من با داشتن اسهال هر بار که من را خوردند. من از دست دادن مقدار زیادی از وزن ساخته شده است که من ضعیف بسیاری از خستگی و سردرد و از دست دادن حس بویایی …”

در زمان او احساس بیشتر بهتر آن بود اواسط ماه مه اگر چه برخی از نشانه های او هنوز هم به طور معمول دوباره ظهور او می گوید:.

“آن را تقریبا مانند یک ضربه به نفس خود را در 20s خود را و سالم و فعال و برخورد با این چیزی که فکر می کنم شما در حال رفتن به دریافت بهتر و شما در حال رفتن به خوب است. و سپس آن را واقعا نمی تابه که راه می گوید:” لویناشتاین.

قادر به پیدا کردن اطلاعات در مورد آنچه که او تجربه بود و شاید اگر بیشتر مردم رفتن را از طریق همین طور طولانی مدت بهبود لویناشتاین ایجاد شده در بدن اجتماعی شل-کانال گروه پشتیبانی, انجمن که در حال حاضر تعداد بیش از 5600 تن از اعضای بسیاری از آنها نه بستری برای بیماری خود و در عین حال احساس شده است بیمار برای ماه پس از اولیه خود را به آنفولانزا مانند علائم تنفسی فروکش کرد. با توجه به داخلی بررسی در گروه اعضای اکثریت قریب به اتفاق آنها زیر 50 – را تجربه کرده اند از جمله علائم فلج صورت تشنج شنوایی و از دست دادن بینایی و سردرد و از دست دادن حافظه و اسهال و کاهش وزن جدی و بیشتر.

“به من, و من فکر می کنم اکثر مردم تعریف ‘ملایم’, گذشت کردن از چه کسانی و دیگر مقامات به معنای هر مورد که نمی نیاز به بستری شدن در همه است که هر کسی که نیست در بیمارستان بستری شد فقط رفتن به سرد است و می تواند مراقبت از آن در خانه” هانا دیویس نویسنده از یک بیمار-led نظرسنجی از بدنه سیاسی, اعضای, به من گفت. “از نقطه نظر من این بوده است که واقعا مضر روایت و کاملا دارای اطلاعات غلط ، آن دو را ممنوع کرده و مردم را از گرفتن اطلاعات مربوط به حساب زمانی که تصمیم گیری شخصی خود را در معرض خطر سطوح و آن را مانع از طولانی-روگرفت از گرفتن کمک آنها نیاز دارند.”

در این مرحله هنگامی که متخصصان پزشکی و مردم به طور یکسان در حال یادگیری در مورد Covid-19 به عنوان همه گیر آشکار این مهم است که به نگه داشتن در ذهن چگونه کمی از ما واقعا می دانیم در این مورد بسیار پیچیده بیماری و برای گوش دادن به تجربیات بازماندگان به خصوص کسانی که بهبود بوده است نه سریع و نه ساده.

ممکن است اطمینان به توصیف اکثریت Covid-19 موارد به عنوان “خفیف” – اما شاید این اصطلاح نیست به عنوان دقیق که ما امیدوار بود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de