‘چیزهایی که نمی خواهید به حالت عادی بازگشت’: کالیفرنیا حلقه به عنوان shutdown بازدید دوبارهCalifornia دراماتیک عقب از بازگشایی بعد از افزایش coronavirus موارد را ترک کرده است کسب و کارهای تقلا برای ایجاد حس متضاد سفارشات. و برای برخی از, آن را به معنای بسته شدن فروشگاه همه را دوباره و دوباره.

روز دوشنبه گاوین Newsom, کالیفرنیا, فرماندار دستور داد تمام میله های زندان را تعطیل و همه رستوران ها و سینما ها و موزه ها برای متوقف داخلی عملیات. در 30 استان ها در دولت, نظارت, لیست داخلی عملیات در مکان های عبادت, مراکز تناسب اندام, مو سالن آرایشگاه ها و مراکز تجاری نیز دستور به تعطیل.

در آالمدا کانتی به اوکلند مقامات بهداشت عمومی در زمان اقدامات یک گام بیشتر در طول تعطیلات آخر هفته با منع فضای باز ناهار خوری بعد از سه هفته از نقاشی با آبرنگ روی گچ نوشیدنی ها و پیاده رو وعده های غذایی. برای کسب و کارهای محلی واژگونی – که به دنبال به روز شده در ارشاد از دولت به عنوان به کدام شهرستان می تواند بازگشایی بیشتر سرعت – آمد و به عنوان یک سخت ،

“ما در واقع ساخت برخی از پول با داشتن فضای باز ناهار خوری باز گفت:” سارا Kirnon صاحب کارائیب رستوران را از دست ندهید Ollie در مرکز شهر اوکلند. “ما تا به حال برخی واقعا بزرگ روز و آن را مانند, oh my God, ما در حال بازگشت به نوعی از حالت عادی. در حال حاضر که گرفته شده از ما دور است.”

فضای باز ناهار خوری تا به حال اجازه Kirnon به rehire چند کارکنان. “به عنوان یک صاحب رستوران شما نمی خواهید به استفاده از توان مردمی خود را در یک بار مصرف در راه است. آن را مانند ما می خواهیم شما را به به شما امکان ساخت راهنمایی دوباره و پس از آن سه هفته بعد در اینجا ما,” او گفت:. “ما نمی توانیم اجازه دهید آنها را بروید زیرا اگر هفته آینده این تغییرات ؟ ما نمی توانیم به خاطر بازی در اطراف.”
People prepare to-go-food at a restaurant in Placentia, California.

در نزدیکی Hoza پیتزا فروشی مالک تام Harney مطمئن نیستید اگر کسب و کار “رفتن به آن را”. “ما تنها قادر به پرداخت بخشی از اجاره بها,” او گفت:. مانند از دست Ollie را Hoza دیدم کسب و کار سطح شیب دار تا زمانی که آنها باز آن پاسیو در فضای باز.

“این یک ضربه بزرگ به سرعت ساخت این همه پس از آن همه از ناگهانی آن را yanked را از زیر پای ما,” Harney گفت.

‘این یک عصر جدید’

در لس آنجلس ایالت مداوم coronavirus کانون کار پدر و مادر در مواجهه با دو whammy از کسب و کار بسته شدن یک بار دیگر و این خبر که مدارس باقی خواهد ماند آنلاین برای سقوط.

“چیزهایی که نمی خواهید به حالت عادی بازگشت. این یک عصر جدید” گفت: سونیا Enchill یک ورزشگاه صاحب که تا به حال به طور دائم تعطیل محل که در آن او عمل برای چهار سال, چرا که او نمی تواند به استطاعت او اجاره کنه. او تدریس شده در کلاس های آنلاین و اخیرا اجاره فضا یک بار در هفته برای تدریس در فرد است. اما با مراکز تناسب اندام یک بار دیگر تعطیل بر اساس قوانین جدید, او نمی داند که او باز خواهد گشت. “همه نوع بازگشت به تخته رسم.”

در ضمن Enchill قصد دارد به آموزش زوم یوگا و مدیتیشن در کلاس برای دانش آموزان در کودکان مدرسه ابتدایی که در کلاس های رزومه کاری در ماه اوت است. به عنوان بچه ها در تلاش برای انطباق او را امیدوار به یک منبع برای آنها. “من می خواهم به یک مدل نقش است.”

در لا است که دیده می شود هشدار دهنده افزایش در موارد بستری و مرگ و میر شهردار اریک Garcetti هشدار داد این هفته است که این شهر در آستانه داشتن به بازگشت به کامل مستند محدودیت. در مارس LA تبلیغ و موقعیت خود را به عنوان اولین شهرستان به Covid-19 تست در دسترس برای همه است. در حال حاضر این منطقه در حال تلاش برای نگه دارید تا با تقاضا برای آزمون ساخت آن را سخت تر برای ردیابی و حاوی ویروس است.

کت ویلیامز یک لا آشپز که جامائیکا کسب و کار کیترینگ شده است در خود نگه دارد از زمان شروع این بیماری همه گیر شده است با تمرکز بر کمک های متقابل و تلاش و کمک به آوردن وعده های غذایی و مواد غذایی به افرادی که در مواجهه با بزرگترین مشکلات.

“من مشتاق در مورد بازگشایی در همه,” گفت: ویلیامز استفاده می شود که به انجام pop-ups در Cuties یک کافی شاپ عجیب و غریب است که به طور موقت بسته درهای خود را به طور کامل. “ما آماده هستند. ما نمی دانیم که این چه چیزی است. ما نیازی به غذا خوردن در رستوران. در خانه بمانند.”
A man waits for his order at a food truck while dining tables are sealed off with caution tape in Los Angeles, California, on 1 July.

ویلیامز که co-پدر و مادر یک دختر هشت ساله بود و نا امید به دیدن مردم متمرکز در بازگشایی برخی صنایع وجود دارد در حالی که داری برنامه ریزی برای چگونگی پرداختن به واقعیت های خشن از مدرسه آنلاین. “اگر ما در حال فکر کردن در مورد بازگشایی اجازه دهید فکر می کنم در مورد سیستم آموزشی. چگونه می توانیم آن را به این کودکان که نمی توانم معاشرت?”

ویلیامز نیز متوقف پرداخت اجاره خود را در لا که در آن وجود دارد یک مهلت قانونی برای اخراج در محل. کمی وجود دارد و برنامه ریزی برای چگونه مستاجرها قرار است به پرداخت آنچه که آنها مدیون هنگامی که بحران به پایان می رسد: “آنها باید برای انجام کاری در مورد این.”

‘جاده می تواند گرفته شده از زیر با ما’

اجاره در خط مقدم اریک اوچوا ذهن. به عنوان یکی از صاحبان نوار الدا در سان فرانسیسکو یک شهر که اجاره بالا منجر به سوختگی رها مغازه و حتی قبل از همه گیر آمار بیشتر از پول نوار باعث می شود در حال حاضر می رود نسبت به اجاره. آنها تنها قادر به نگه داشتن دو از 26 کارکنان و تنها با یک چک حفاظت از وام.

“ما قادر به پرداخت اجاره, اما ما قادر به آوردن بیشتر کارکنان” اوچوا گفت. “همه پول رفتن به صاحبخانه و آن را برای کمک به جامعه در ارائه شغل بیشتر.”

خوشبختانه الدا است و نه طبقه بندی به عنوان یک نوار است که در خدمت تنها الکل و می تواند باز بماند برای تحویل و بایگانی اطلاعات. آنها دوباره باز ناهار خوری در ماه آخر است و باید بیشتر محتاط به هر روش بازگشایی تلاش اوچوا گفت.

“ما می خواستیم به کار در یک محافظه کارانه تر به دلیل سطح جاده ها می تواند گرفته شده از زیر ما. آن را انجام داده دوباره,” او گفت:. “من تا به حال دوستان در جامعه که به شدت سرمایه گذاری در کاهش Covid گسترش در داخل ساختمان پارتیشن و تمام چیزهای که. حدس می زنم آنچه شما در حال حاضر نشسته در این موارد است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد تا زمانی که می داند که, و شما فقط صرف منابع ارزشمند ساختمان آنها. این دردناک است شنیدن و دیدن همه این افراد مصرف یک جهش از ایمان است که همه چیز در حال رفتن به دریافت بهتر و سپس گفت که به خوبی آنها را دریافت کنید بهتر است در حدود شش ماه است.”

Newsom در یک کنفرانس مطبوعاتی در دست Ollie در اوکلند ماه گذشته در آوردن توجه خوب برای کسب و کار. اما هنوز Kirnon احساس عدم حمایت از “قدرت که می شود”.

“بنابراین شما می توانید فرماندار و او گفت همه این چیزها و پس از آن او می گذرد چیزهایی شبیه به این منظور در حال حاضر ما در حال رفتن به توقف, هوای آزاد, ناهار خوری,” او گفت:. “این فقط یک ثابت تلفات بر مردم به خصوص صاحبان.”

Kirnon اشاره کرد که او blindsided توسط این جهت که خیلی از همیشه در حال تغییر قوانین و دستورات هستند که از طریق یک ایمیل سریع است که به راحتی می تواند از دست رفته. “و اگر شما نمی توانید که ایمیل و شما را تعطیل نمی کردن و سپس شما ممکن است هرگز دوباره باز” او گفت:.

“وجود ندارد قافیه یا دلیل,” او گفت:. “من فکر نمی کنم آن را به درستی به کار گرفته و وحشت است که بیش از تبدیل به صاحبان.” Kirnon فکر می کند در شهرستانها نیاز به تاون هال جلسات در میان صاحبان کسب و کار کوچک به بحث در مورد ارتباط بهتر زمانی که آن را می آید به بازگشایی.

اما در سان فرانسیسکو اوچوا فکر می کند که صاحبان کسب و کار و دولت نیاز به قبول یک حقیقت تلخ: coronavirus رفتن نیست دور. او باور ندارد داخل سالن ناهار خوری اتفاق خواهد افتاد در سال 2020 و می گوید: دولت باید با ارائه وام و یا کمک های مالی برای کسب و کار به عملکرد دولت موقت. “من دوست دارم برای باز کردن اما حتی اگر ما باز در حال حاضر در داخل خانه و ما پرتاب احتیاط به باد هیچ کس در ذهن حق خود برای رفتن داخل. مردم هنوز هم می ترسم” او گفت:.

“بسیاری از اپراتورها در کالیفرنیا در حال رفتن به فکر می کنم من دیوانه فقط گفت بیایید تماس 2020 شستشو اما ما باید” اوچوا گفت. “عمومی و بخش خصوصی و دولت نیاز به یک نفس عمیق بکشید و متعهد به یک رویکرد محافظه کارانه تر.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net