‘آنها از دست داده ایم همه چشم انداز’: کاخ خودی انفجار هری و مگان برای ‘کش رفتن در


‘آنها از دست داده ایم همه چشم انداز’: کاخ خودی انفجار هری و مگان برای ‘کش رفتن در بیش از نام تجاری رویال

 • زن و شوهر متوقف خواهد شد با استفاده از ساسکس برند سلطنتی هنگامی که آنها را به عنوان ارشد خانواده سلطنتی
 • پس از بیانیه ای تایید حرکت, زن و شوهر نوشته شده ‘به روز رسانی’ در سایت شخصی
 • آنها ادعا کرد که ملکه تا به حال هیچ ‘صلاحیت’ کلمه ‘سلطنتی’ در خارج از کشور
 • شب گذشته روشن شد که کاخ برافروخته بود با مداخله

دوک و دوشس ساسکس متهم شدند دیروز از دست دادن تمام حس از چشم انداز’ پس از ساخت فوق العاده ای آنلاین ‘کش رفتن در ملکه و دیگر اعضای خانواده سلطنتی.

هری و مگان را اعلام کرد عصر روز جمعه که آنها را متوقف خواهد کرد با استفاده از ساسکس برند سلطنتی هنگامی که آنها را به عنوان ارشد خانواده سلطنتی در 31 مارس است.

اما چند ساعت پس از انتشار یک دقت از طریق بیانیه کاخ باکینگهام تایید حرکت زن و شوهر نوشته شده 1,114-word ‘به روز رسانی’ در وب سایت شخصی خود را.

آنها ادعا ملکه تا به حال هیچ ‘صلاحیت’ کلمه ‘سلطنتی’ در خارج از کشور و گفت: پادشاه و دولت شده اند ناتوان برای متوقف کردن آنها به حال آنها همچنان به استفاده از این کلمه در حالی که در خارج از کشور.

The Duke and Duchess of Sussex (pictured) were accused yesterday of 'losing all sense of perspective' after making an extraordinary online 'swipe' at the Queen and other royals

دوک و دوشس ساسکس (تصویر) متهم شدند دیروز از دست دادن تمام حس از چشم انداز’ پس از ساخت فوق العاده ای آنلاین ‘کش رفتن در ملکه و دیگر اعضای خانواده سلطنتی

طولانی بیانیه موجود چه به نظر می رسد اشاره به دیگر اعضای خانواده سلطنتی از جمله دوک و دوشس کمبریج, شاهزاده بئاتریس پرنسس اوژنی و ارل و کنتس از Wessex. نیز وجود دارد یک آشکاری حمله در رسانه های بریتانیا که آنها احساس شده اند ناعادلانه انتقاد از اعمال خود.

در این بیانیه ادعا کرد که آنها تحت درمان قرار گرفته متفاوت از دیگر اعضای خانواده سلطنتی و به یاد خوانندگان که هری باقی مانده ششم در خط به تاج و تخت و والاحضرت تولد.

شب گذشته روشن شد که کاخ برافروخته بود با مداخله البته نه بیش از حد شگفت زده کرد. دیگران توصیف زن و شوهر کلمات به عنوان مدعی به خود تصویر عمومی و روابط خانواده.

‘اجازه دهید فقط امیدوارم که آنها احساس می کنند که باید هر چه آنها می خواهند به خارج از سیستم خود گفت: یک. یکی دیگر از سلطنتی خودی – که بخشی از مذاکرات – گفت پست الکترونیکی است که زن و شوهر به نظر می رسید به از دست همه حس از چشم انداز’.

Last night it was clear that the Palace was exasperated by the intervention, although not unduly surprised. Pictured: The Queen, 93, arriving for a church service at Windsor yesterday

شب گذشته روشن شد که کاخ برافروخته بود با مداخله البته نه بیش از حد شگفت زده کرد. تصویر: ملکه 93, ورود برای یک سرویس کلیسا در ویندزور دیروز

این بود تصمیم خود را برای انجام این کار و خانواده است که به وضوح تلاش خود را برای تسهیل آن’ این منبع گفت. “اما آن را به ناچار نیاز به فداکاری در هر دو طرف و Sussexes نیاز به جای بیشتر بخشنده در مورد آن.

‘تیراندازی از حاشیه نمی کند.’

بیشتر تحریک کننده به نظر می رسد شدند نه چندان ظریف اشاره به دیگر اعضای خانواده سلطنتی از جمله ویلیام و کیت. اما مقامات در درد کشیده می شود به یک جنگ لفظی با زن و شوهر ‘به خاطر همه’.

یک سخنگوی کاخ باکینگهام خودداری کرد اما تاکید کرد که چندین بیانیه صادر شده از این زن و شوهر تصمیم به اعلام خروج خود را در ماه گذشته. غیر منتظره برخی از کسانی که اظهارات آنها گفته بودند از ملکه – که در آن او ابراز غم و اندوه خود را که او نوه و همسر او می خواست به راه رفتن دور اما گفت که حمایت از آنها.

The lengthy statement contained what appear to be references to other royals, including the Duke and Duchess of Cambridge, Princess Beatrice, Princess Eugenie (pictured) and the Earl and Countess of Wessex

طولانی بیانیه موجود چه به نظر می رسد اشاره به دیگر اعضای خانواده سلطنتی از جمله دوک و دوشس کمبریج, شاهزاده بئاتریس پرنسس اوژنی (در تصویر) و ارل و کنتس از Wessex

یک سخنگوی زن و شوهر با صدور بیانیه ای در مورد استفاده از عنوان سلطنتی در 7.07 ب. ظ روز جمعه اما از یک نسخه بسیار طولانی تر به اشتراک گذاشته آنلاین حدود سه ساعت بعد.

دومین بیانیه ای به تلاش کمی برای پنهان ناامیدی خود را در رد طرح اولیه خود را برای حفظ خود به عنوان سلطنتی در حالی که درآمد کسب درآمد از خارج از کشور.

‘اولویت دوک و دوشس ساسکس بود که در ادامه به نمایندگی و پشتیبانی علیاحضرت ملکه البته در بیشتر ظرفیت محدود در حالی که رسم بر حاکمیت گرانت’ آن را گفت.

هری و مگان روشن ساخته است که آنها احساس تحریک شده است که تلاش های خود را به علامت تجاری اقلام مانند قلم پوشاک و ‘حمایت عاطفی خدمات تحت ساسکس رویال لوگو رد شد.

آن را به حال شده است به این نتیجه رسیدند که آن را هر دو از نظر اخلاقی و از نظر قانونی قابل دفاع برای آنها به بازار خود را به عنوان royals در حالی که به دنبال منافع تجاری. در اکثر تحریک آمیز عبور در بیانیه خود آنها ادعا وجود دارد, اما هیچ چیز متوقف کردن آنها را از استفاده از کلمه “سلطنتی” در خارج از کشور, اما آنها به سادگی انتخاب نکنید.

The Duke and Duchess of Sussex posted an extraordinary statement on their website claiming that the Queen does not own the word royal across the world after they were forced to drop their 'Sussex Royal' brand. Pictured: The Duke and Duchess arriving in Canada on Valentines Day

دوک و دوشس ساسکس ارسال شده فوق العاده بیانیه ای در وب سایت خود ادعا که ملکه خود را ندارد کلمه سلطنتی در سراسر جهان پس از آنها مجبور به رها کردن خود “ساسکس سلطنتی’ با نام تجاری. تصویر: دوک و دوشس ورود به کانادا در روز ولنتاین

در این بیانیه گفت: “در حالی که وجود دارد نه هر حوزه قضایی با سلطنت یا دفتر هیئت دولت بر استفاده از کلمه “سلطنتی’ در خارج از کشور, دوک و دوشس ساسکس قصد ندارند به استفاده از ‘ساسکس سلطنتی” و یا هر تکرار کلمه “سلطنتی” در هر قلمرو (هر دو در انگلستان و یا در غیر این صورت) زمانی که این انتقال رخ می دهد در بهار سال 2020 است.’

این زن و شوهر بر این باورند تلاش خود را به علامت تجاری نام تجاری خود شدند نامطلوب در مقایسه با درمان ویلیام و کیت که آنها ادعا می کنند انجام داده اند همان را برای خود بنیاد خیریه.

‘علامت تجاری برنامه های کاربردی که تا به حال واصل شده به عنوان اقدامات حفاظتی و منعکس همان استاندارد trademarking درخواست به انجام سلطنتی بنیاد دوک و دوشس کمبریج حذف شده اند,’ بیانیه ای گفت:.

آنها همچنین با اشاره به هری دایی ، عمو و عموزاده گفت: “در حالی که وجود سابقه برای, دیگر, عنوان, اعضای خانواده سلطنتی به دنبال اشتغال در خارج از این نهاد برای دوک و دوشس ساسکس 12 ماه بررسی دوره ای در محل قرار داده است.’

ناظران در این زمان به عنوان یک مرجع به بئاتریس و اوژنی هر دو HRHs که شغل خارج از خانواده سلطنتی و همچنین گاهی اوقات انجام خیریه درگیری و یا همراه ملکه.

The couple (pictured) believe their attempts to trademark their brand were met unfavourably compared with the treatment of William and Kate, who they claim have done the same for their own charitable foundation

این زن و شوهر (تصویر) معتقدند تلاش خود را به علامت تجاری نام تجاری خود شدند نامطلوب در مقایسه با درمان ویلیام و کیت که آنها ادعا می کنند انجام داده اند همان را برای خود بنیاد خیریه

پرنسس اوژنی با این نسخهها کار به عنوان یک مدیر در یک گالری هنری در حالی که خواهر بزرگتر او ایفای نقش کرده است با یک شرکت با تکنولوژی شروع کردن.

شاهزاده ادوارد و همسرش سوفی نیز در ابتدا مجاز به دنبال مشاغل خود را در خارج از خانواده سلطنتی, در حال اجرا یک شرکت تولید فیلم و شرکت روابط عمومی بود.

اما هر دو گل نشسته با ادعاهای آنها در تجارت و بهره مندی خود را از وضعیت سلطنتی و پس از یک رشته رسوایی ها بودند مجبور به ترک شغل روزانه خود را و تبدیل شدن به تمام وقت کار royals به جای آن که آنها را با موفقیت انجام می شود و بدون شکایت.

بیش از آخر هفته هری و مگان رو گسترده انتقاد بیانیه خود با یکی از رویال متخصص تماس نظرات کینه توز.

Tom Bower نوشت که یک بیوگرافی پرنس چارلز افزود: ‘نظرات دوست داشتن از خشم کینه توز. من ترس آن را بدتر خواهد شد.’

اینگرید Seward, editor-in-chief از عظمت مجله گفت: “به نظر می رسد یک بلاعوض و خارج از نزاکت ضربه تند وشدید زدن در ملکه است. این نوع گفت: “راه ما می دانیم که ما می توانید استفاده کنید سلطنتی اگر ما می خواهیم برای’.

‘ملکه در حال انجام همه چیز را او می تواند به حفظ صلح اما Sussexes بر این باورند که خانواده سلطنتی در برابر آنها است. بیشتر به شما آن را بخوانید ، nastier به نظر می رسد.’

رابرت هاردمن: هری و مگان در حال زود رنج بودن و قلع-گوش… فقط کسی که مشاوره آنها ؟

توسط رابرت هاردمن برای ایمیل های روزانه

مانند هر Sandhurst دانشکده افسری جوان شاهزاده هری به حال سن ماکسیم – گوناگون نسبت به Erwin Rommel دوک ولینگتون و 6 قرن قبل از میلاد چینی, عمومی Sun Tzu – ضرب در به او در طول آموزش نظامی خود را: زمان صرف شده در شناسایی است و به ندرت به هدر رفته است.

پس چگونه است که بعد از تمام کسانی که در ماه ظاهرا برنامه ریزی دقیق بزرگ ‘ساسکس سلطنتی’ ماجراجویی در حال حاضر به نظر می رسد بیشتر شبیه به عقب نشینی از دونکرک?

و به همین دلیل توجه خود را آشکار نگرانی در مورد حفظ وضعیت سلطنتی که دوک و دوشس ساسکس نشان داده چنین بی احترامی به فرد از آنها که وضعیت فرود – ملکه?

برای آخرین بستم پر بیانیه ای در sussexroyal.com سایت به اندازه کافی برای آزمون صبر و شکیبایی از دلسوز ترین ناظران.

Like every Sandhurst cadet, Prince Harry (pictured with Meghan Markle) had the age-old maxim drummed in to him throughout his military training: time spent in reconnaissance is seldom wasted

مانند هر Sandhurst دانشکده افسری پرنس هری (در تصویر با Meghan Markle) به سن ماکسیم ضرب در به او در طول آموزش نظامی خود را: زمان صرف شده در شناسایی است که به ندرت تلف

بله باید آن را بسیار کسل کننده به صرف مقدار زیادی از زمان و پول ایجاد یک نام تجاری جدید را برای خود و ثبت نام مجموعهای از علائم تجاری تنها گفته می شود که این همه غیر استارتر.

بله Sussexes ممکن است به خوبی احساس وجود دارد که یک مجموعه ای از قوانین برای کسانی که هنوز در داخل سلطنتی مرکب و دیگری برای آنها.

در عین حال که تنها خود را مقصر نیست که آنها به نظر می رسد مایل به تصدیق آن است.

در آخرین پیام آنلاین به 11.2 میلیون پیروان آنها ارسال شده تعدادی از آشکاری grumbles در مورد اعضای مختلف خانواده سلطنتی.

اما, آن است که بی اعتنا تن از سخنان خود در مورد ملکه قدرت است که شگفتی من بیشتر و برگ من فقط بدونم که چه کسی در زمین است از مشاوره آنها را.

محوری استدلال آنها به شرح زیر است: ما سلطنتی و ما می توانیم با نشاط و با استفاده از کلمه ‘سلطنتی’ در سراسر جهان اگر ما می خواهیم به دلیل آن است که در هدیه ملکه یا دولت بریتانیا; ما صرفا انتخاب کرده اند به انجام این کار.

سه شنبه گذشته این پست را Rebecca English شکست داستان که کاخ گفته بود هری و Meghan خود ساسکس سلطنتی’ با نام تجاری را مجبور به رفتن از آنجا که آنها دیگر بخشی از به طور منظم سلطنتی عملیات.

در کنار آن من نوشت: یک قطعه توضیح است که وجود دارد هیچ چیز شخصی در این مورد.

بلکه سلطنت خود ‘نام تجاری’ محافظت شده توسط یک سری از خوبی تثبیت قوانین از جمله قانون علامت تجاری شرکت ها عمل می کنند و یک توافق بین المللی قدمت بیش از یک قرن و امضا شده توسط 177 سازمان ملل.

How is it that, after all those months of supposedly careful planning, the great 'Sussex Royal' adventure now looks more like the retreat from Dunkirk, writes Robert Hardman (Pictured: Prince Harry with Archie)

چگونه است که بعد از تمام کسانی که در ماه ظاهرا برنامه ریزی دقیق بزرگ ‘ساسکس سلطنتی’ ماجراجویی در حال حاضر به نظر می رسد بیشتر شبیه به عقب نشینی از دونکرک می نویسد: رابرت هاردمن (تصویر: شاهزاده هری با مورچه)

It is the dismissive tone of their remarks about the Queen's authority which surprises me most and leaves me wondering just who on earth is advising them, writes Hardman

آن بی اعتنا تن از سخنان خود در مورد ملکه قدرت است که شگفتی من بیشتر و برگ من فقط بدونم که چه کسی در زمین است از مشاوره آنها را می نویسد Hardman

من همچنین گفت: زن و شوهر باید مشورت رسمی سلطنتی وب سایت. ‘وجود دارد’ من نوشت: “آنها را پیدا جامع هدایت از خداوند چمبرلین را در چگونه کسب و کار می تواند مدعی هر نوع ‘سلطنتی’ status. مقدار آن در هر صورت اداره می شود نه با کاخ اما توسط دولت،’

اواخر روز جمعه Sussexes قرار دادن طولانی بیانیه زیر کاخ تایید پست الکترونیکی داستان. این شامل تعدادی از زود رنج اظهارات اما مستقل از گله این بود: ‘در حالی که وجود دارد نه هر حوزه قضایی با سلطنت یا دفتر هیئت دولت بر استفاده از کلمه “سلطنتی’ در خارج از کشور, دوک و دوشس ساسکس قصد ندارند به استفاده از ‘ساسکس سلطنتی” و یا هر تکرار کلمه “سلطنتی” در هر قلمرو (هر دو در انگلستان و یا در غیر این صورت) زمانی که این انتقال رخ می دهد در بهار سال 2020 است.’

چه چیز فوق العاده ای می گویند. همیشه از آنها فنر سلطنتی خود استعفا در خانواده سلطنتی و جهان Sussexes باید گفت که آنها برنامه ریزی برای تقسیم وقت خود را بین انگلستان و خارج از کشور.

آنها نه مهاجرت در ابد. به طوری که آنها به سختی می تواند در بالا بردن دو انگشت به قانون و راه اندازی برخی از ساختگی ‘سلطنتی’ نهاد بین المللی در حالی که انتظار برای جدی گرفته شود بازگشت به خانه.

نه این بیانیه درست به هر حال. سلطنت در پشت سر هم با چند ‘در خارج از کشور’ دولت ها – از جمله این که در کانادا که در آن زن و شوهر هستند و در واقع زندگی – آیا باید صلاحیت این دادگاه ها بیش از کلمه “سلطنتی’.

چرا که ملکه مستقل از 15 کشور دیگر از این یکی.

هر گونه درخواست برای ‘سلطنتی’ طراحی در کانادا برای مثال باید ارسال شود به فرماندار کل دفتر در – منتظر – 1 ساسکس درایو اتاوا.

این بیانیه همچنین با غفلت از این واقعیت است که وجود دارد یک بازیکن دیگر در این حماسه یعنی وزارت کار و امور کسب و کار در حال حاضر Alok شارما که دارای صلاحیت بیش از ‘royal نام برای هر نوع از کسب و کار تحت قانون شرکت از سال 2006.

همه سلطنتی علائم تجاری تحت کنوانسیون پاریس برای حمایت از مالکیت صنعتی از سال 1883.

دیروز من مشورت بالای تجاری وکیل در یک شرکت بین المللی شرکت حقوقی با دفاتر در بریتانیا و ایالات متحده.

او حکم: ‘امضا کنندگان به پاریس کنوانسیون ملزم به استفاده از تلاش های معقول و منطقی برای اجرای قانون علامت تجاری از دیگر امضا کنندگان کشور ایالات متحده به خارج از کشور اثر ملی حفاظتی ،

برای مثال ما امضا کنوانسیون در سال 1887 و کانادا در سال 1923 پس از بریتانیا می تواند گام برای چالش استفاده از ‘ساسکس سلطنتی’ در وب سایت و نام تجاری وجود دارد.’

صرفنظر از مشروعیت آن مقابله تن که کوزه. هر کسی که پشت این مبارز رویکرد به وضوح قلع گوش برای احساسات در مورد سلطنت در انگلستان است. اما پس از آن زن و شوهر هستند به وضوح نمی شود توصیه می شود از انگلستان است.

فقط نگاهی به تعبیر خود را از بیانیه: هر توافق “را به جای “هر توافق’.

یا ” …زمانی که این انتقال رخ می دهد در بهار سال 2020 است.’ شاهزاده هری هرگز نوشتن و یا صحبت کردن مانند آن است. او می گویند: “…زمانی که این انتقال رخ می دهد در بهار سال 2020 است.’

زن و شوهر نیز شکایت دارند که ” در حالی که وجود سابقه برای, دیگر, عنوان, اعضای خانواده سلطنتی به دنبال اشتغال در خارج از [sic] موسسه برای دوک و دوشس ساسکس 12 ماه بررسی دوره ای در محل قرار داده است.’

آن است که نه سرکش ” از ” است که به احتمال زیاد ناراحت ملکه اما واقعیت این است که ’12 ماه بررسی دوره ای’ است که چیزی جز یک دست سنگین محدودیت در Sussexes’ آزادی است.

بلکه آن است که پادشاه را از راه های حصول اطمینان درب باز باقی می ماند برای زن و شوهر به بازگشت اگر همه چیز نمی رویم به عنوان برنامه ریزی شده. و در حال حاضر آنها قطعا نیست.

هری و مگان را در بیانیه ای در وب سایت خود را در کامل

به عنوان موافقت کرد و در ژانویه 2020:

 • این توافق که شروع به تجدید نظر در نقش دوک و دوشس ساسکس را در اثر بهار سال 2020 و تحت 12 ماه بررسی است.
 • خانواده سلطنتی احترام و درک آرزوی دوک و دوشس ساسکس به زندگی مستقل تر زندگی به عنوان یک خانواده با از بین بردن این قرار است ‘مورد علاقه’ توجیهی برای رسانه های نفوذ به زندگی خود را. آنها باقی می ماند بخشی ارزشمند از اعلیحضرت او در خانواده است.
 • دوک و دوشس ساسکس تبدیل خواهد شد بودجه خصوصی اعضای خانواده سلطنتی با اجازه به کسب درآمد خود را و توانایی خود را دنبال کنند و خصوصی خیریه منافع.
 • اولویت دوک و دوشس ساسکس بود که در ادامه به نمایندگی و پشتیبانی علیاحضرت ملکه البته در بیشتر ظرفیت محدود در حالی که رسم بر حاکمیت گرانت.
 • در حالی که وجود سابقه برای, دیگر, عنوان, اعضای خانواده سلطنتی به دنبال اشتغال در خارج از این نهاد برای دوک و دوشس ساسکس 12 ماه بررسی دوره ای در محل قرار داده است.
 • در هر توافق دوک و دوشس ساسکس درک کنند که آنها نیاز به قدم به عقب از وظایف سلطنتی و انجام وظایف نماینده از طرف اعلیحضرت او ملکه است.
 • به عنوان موافقت کرد و در ژانویه دوک و دوشس ساسکس خود را حفظ کنید “والاحضرت” پیشوند در نتیجه به طور رسمی باقی مانده شناخته شده به عنوان او رویال حضرت دوک ساسکس و او رویال حضرت دوشس Sussex. دوک و دوشس ساسکس دیگر نمی خواهد به طور فعال با استفاده از خود والاحضرت عنوان به عنوان آنها دیگر نمی خواهد کار اعضای خانواده به عنوان بهار سال 2020 است.
 • به عنوان نوه او عظمت و پسر دوم شاهزاده ولز, Prince Harry, دوک ساسکس باقی مانده ششم در خط به تاج و تخت سلطنت بریتانیا و ترتیب اولویت بدون تغییر است.
 • توافق شد که دوک و دوشس دیگر قادر خواهد بود به طور رسمی انجام ‘وظایف رسمی’ به صورت ملکه و یا نمایندگی مشترک المنافع اما آنها خواهد شد مجاز به حفظ خود patronages (از جمله کسانی هستند که طبقه بندی شده به عنوان ‘سلطنتی’ patronages).
 • این توافق که دوک و دوشس ساسکس ادامه خواهد داد به نیاز امنیتی موثر برای محافظت از آنها و پسر خود را. این است که بر اساس دوک مشخصات عمومی موجب متولد شدن به خانواده سلطنتی, خدمت سربازی خود را به ” دوشس مستقل خود مشخصات و مشترک تهدید و خطر سطح مستند به طور خاص در طول چند سال گذشته. جزئیات بیشتر را می توان به عنوان این است که اطلاعات طبقه بندی شده به دلایل ایمنی.
 • در رابطه با نظامی دوک ساسکس را حفظ رتبه عمده و افتخاری رتبه ستوان و فرمانده اسکادران رهبر. در طول این 12 ماه دوره نقد و بررسی دوک رسمی نظامی قرار ملاقات را نمی توان به عنوان آنها در هدیه ای از حاکمیت. هیچ قرار ملاقات جدید ساخته خواهد شد برای پر کردن این نقش قبل از 12 ماه بررسی ترتیبات جدید تکمیل شده است.
 • در حالی که در هر توافق دوک نمی خواهد انجام هر یک از وظایف رسمی در ارتباط با این نقش با توجه فداکاری خود را به نظامی جامعه و ده سال خدمات او البته همچنان خود را بی دریغ حمایت نظامی جامعه در غیر ظرفیت رسمی. به عنوان بنیانگذار Invictus بازی دوک را با افتخار ادامه حمایت نظامی جامعه در سراسر جهان از طریق رقابت ها بنیاد و تلاش این صندوق است.
 • بر اساس دوک و دوشس ساسکس تمایل به کاهش نقش به عنوان اعضای خانواده سلطنتی تصمیم بر آن شد در ماه ژانویه که خود را نهادی دفتر را باید بسته داده اولیه مکانیزم بودجه برای این مقام در کاخ باکینگهام است از والاحضرت شاهزاده ولز. دوک و دوشس مشترک این اخبار با تیم خود شخصا در ژانویه هنگامی که آنها می دانستند که از این تصمیم و کار کرده اند و از نزدیک با کارکنان خود را برای اطمینان از انتقال آرام برای هر یک از آنها.
 • در طول ماه گذشته و نیم دوک و دوشس باقی مانده اند به طور فعال درگیر در این فرایند است که طبعا شده انده برای دوک و دوشس و خود را وفادار کارکنان با توجه به نزدیکی Highnesses سلطنتی و تیم اختصاص داده شده.
 • به عنوان دوک و دوشس دیگر نمی خواهد در نظر گرفته شده تمام وقت کار اعضای خانواده سلطنتی به این نتیجه رسیدند که استفاده از کلمه ‘سلطنتی’ نیاز به بررسی شود به عنوان آن مربوط به سازمان های مرتبط با آنها در این زمینه است. جزئیات بیشتر در مورد این زیر.

جزئیات اضافی:

 • به عنوان مشترک در اوایل ژانویه در این وب سایت دوک و دوشس ساسکس انجام طرح برای شروع یک ‘پایه’ اما نه به قصد توسعه یک راه جدید برای اثر تغییر و تکمیل تلاش های بسیاری عالی پایه در سطح جهان است.
 • ایجاد این غیر انتفاعی نهاد را در علاوه بر این به علت خود رانده کار باقی می ماند که آنها عمیقا متعهد به. در حالی که دوک و دوشس تمرکز خود را بر روی برنامه ای برای ایجاد یک جدید سازمان غیر انتفاعی با توجه خاص دولت بریتانیا قوانین اطراف استفاده از کلمه ‘سلطنتی’ شده است در نتیجه توافق کردند که خود سازمان غیر انتفاعی نمی خواهد استفاده از نام “ساسکس سلطنتی” و یا هر گونه دیگر تکرار ‘رویال.’
 • برای بالا دلیل علامت تجاری برنامه های کاربردی که تا به حال واصل شده به عنوان اقدامات حفاظتی و که منعکس همان استاندارد trademarking درخواست به انجام سلطنتی بنیاد دوک و دوشس کمبریج حذف شده اند.
 • در حالی که وجود دارد نه هر حوزه قضایی با سلطنت یا دفتر هیئت دولت بر استفاده از کلمه “سلطنتی’ در خارج از کشور, دوک و دوشس ساسکس قصد ندارند به استفاده از ‘ساسکس سلطنتی” و یا هر تکرار کلمه “سلطنتی” در هر قلمرو (هر دو در انگلستان و یا در غیر این صورت) زمانی که این انتقال رخ می دهد در بهار سال 2020 است.
 • به عنوان دوک و دوشس ساسکس همچنان به توسعه خود, غیر انتفاعی, سازمان و برنامه ریزی برای آینده خود, ما امیدواریم که که شما با استفاده از این سایت به عنوان منبع اطلاعات واقعی. در بهار سال 2020 خود را به کانال های دیجیتال خواهد بود که تازه به آنها معرفی بعدی مرحله هیجان انگیز برای شما.

چه هر پاراگراف از هری و مگان بیانیه واقعا چیست ؟ MailOnline شکسته شدن زن و شوهر اعلام آنها را رها رویال

توسط جیمی Carr برای MailOnline

دوک و دوشس ساسکس منتشر شده فوق العاده بیانیه ای در وب سایت خود را پس از آنها مجبور به رها کردن خود ” ساسکس سلطنتی برند شب گذشته.

در ترش صدایی بیانیه مگان و هری ادعا ملکه ندارد ‘صلاحیت’ بیش سودآور اصطلاح “سلطنتی’ در خارج از کشور.

آنها همچنین به نظر می رسد به شکایت دارند که کاخ درمان آنها متفاوت به دیگر اعضای خانواده.

در اینجا MailOnline رمز گشایی هر چه با دقت انتخاب عبارت به این معنی است.

وجود دارد ‘نه هر حوزه قضایی با سلطنت یا دفتر هیئت دولت بر استفاده از کلمه “رویال” در خارج از کشور’:

Harry and Meghan make it perfectly clear that they could use the term 'Royal' as part of their branding overseas if they wanted to

هری و Meghan آن را کاملا روشن است که آنها می تواند استفاده از اصطلاح “سلطنتی” به عنوان بخشی از نام تجاری خود را در خارج از کشور اگر آنها می خواستند به

هری و Meghan آن را کاملا روشن است که آنها می تواند استفاده از اصطلاح “سلطنتی” به عنوان بخشی از نام تجاری خود را در خارج از کشور اگر آنها می خواستند.

اما پس از انتقال آنها این بهار آنها را رها اصطلاح در درخواست از ملکه.

روزانه ایمیل های اولین گزارش داد که ملکه خواسته بود هری و مگان به استخدام ‘ساسکس سلطنتی’ نام زمانی که آنها دیگر کار royals.

آن است که قابل توجه رابطه جنسی برای زن و شوهر که صرف ده ها هزار پوند ساختمان ساسکس سلطنتی-مارک وب سایت و ایجاد یک بسیار محبوب Instagram خوراک.

در یک اقدام بی سابقه قانونی حرکت می کند, ملکه پیش نویس است در بالا وکلا در تلاش برای اعمال ممنوعیت.

یک رشته از برنامه علامت تجاری پوشش اقلام از لباس و کتاب و لوازم التحریر و bandanas بودند خارج شود.

می آید پس از MailOnline دیروز نشان داد که Meghan گفته دوستان هیچ چیز وجود دارد ‘به صورت قانونی توقف’ او و هری از خود را با استفاده از ساسکس سلطنتی نام.

Meghan شکایت به دایره درونی است که با استفاده از نام ‘حتی نباید یک مسئله در وهله اول و اینطور نیست که آنها می خواهند به در کسب و کار فروش تی شرت و مداد’ خودی گفت.

آنها اضافه شده: ‘Meghan گفت: او انجام شده با درام و هیچ جایی در زندگی او برای naysayers و همان می رود برای هری.’

دوستان اضافه شده: ‘Meghan گفت: پروژه های جهانی آنها در حال کار بر روی برای خود صحبت می کنند و آنها را در انتخاب این نام برای محافظت از سلطنتی به نام نه سود کردن از آن است.

اما خودی افزود: ‘Meghan به او گفت دایره درونی است که موفقیت آنها اجتناب ناپذیر است با یا بدون زمان نام تجاری است.

‘او گفت: صرف نظر از نام هری و مورچه خون سلطنتی و هیچ کس نمی تواند که دور. و است که به عنوان یک خانواده آنها را همیشه در نظر گرفته شود سلطنتی است.’

‘وجود سابقه برای, دیگر, عنوان, اعضای خانواده سلطنتی به دنبال اشتغال در خارج از موسسه’:

Harry and Meghan imply that they are being treated differently to other members of the royal family who can 'seek employment outside of the institution'

هری و مگان حاکی از آن است که آنها در حال درمان متفاوت به دیگر اعضای خانواده سلطنتی است که می تواند ‘به دنبال اشتغال در خارج از موسسه’

هری و مگان حاکی از آن است که آنها در حال درمان متفاوت به دیگر اعضای خانواده سلطنتی است که می تواند ‘به دنبال اشتغال در خارج از موسسه’.

آنها می گویند دستورالعمل های مختلف برای آنها به عنوان یک 12 ماه بررسی دوره ای در محل قرار داده است.

آنها اصرار دارند که آن را ‘اولویت’ به ‘ادامه به نمایندگی و پشتیبانی علیاحضرت ملکه البته در بیشتر ظرفیت محدود در حالی که رسم بر حاکمیت گرانت’.

The couple insist that it is their 'preference' to 'continue to represent and support Her Majesty The Queen albeit in a more limited capacity, while not drawing on the Sovereign Grant'

این اصرار دارند که زن و شوهر آن است که خود را ‘اولویت’ به ‘ادامه به نمایندگی و پشتیبانی علیاحضرت ملکه البته در بیشتر ظرفیت محدود در حالی که رسم بر حاکمیت گرانت’

‘دوک و دوشس ساسکس ادامه خواهد داد به نیاز امنیتی موثر برای محافظت از آنها و پسر خود را’:

The couple also insisted that security 'to protect them and their son' is necessary amid controversy surrounding protection costs

زن و شوهر نیز اصرار داشت که امنیت برای محافظت از آنها و پسر خود را’ لازم است در میان جنجال پیرامون حفاظت از هزینه های

زن و شوهر نیز اصرار داشت که امنیت برای محافظت از آنها و پسر خود را’ مورد نیاز است در میان جنجال پیرامون حفاظت از هزینه های.

برای حفاظت از مگان و هری برآورد شده است برای مالیات دهندگان هزینه در کانادا و انگلستان بین £3million و £6million یک سال به عنوان کارکنان کار دور ساعت از دو هفته در یک زمان.

این بیانیه را بخوانید: “این توافق است که دوک و دوشس ساسکس ادامه خواهد داد به نیاز امنیتی موثر برای محافظت از آنها و پسر خود را.

‘این است که بر اساس دوک مشخصات عمومی موجب متولد شدن به خانواده سلطنتی, خدمت سربازی خود را به” دوشس مستقل خود مشخصات و مشترک تهدید و خطر سطح مستند به طور خاص در طول چند سال گذشته.

‘هیچ جزئیات بیشتر را می توان به عنوان این است که اطلاعات طبقه بندی شده به دلایل ایمنی.’

این زن و شوهر با قاطعیت اصرار دارند که امنیت لازم است با قرار دادن سریع و ناگهانی متوقف به naysayers.

اما آنها حاضر به ارائه جزئیات بیشتر در مورد چه اشکال این امنیت را ادعا انجام این کار خواهد بود نقض ‘ایمنی’.

گفت که هیچ جزئیات بیشتر ‘می تواند’ مشترک زن و شوهر حاکی از آن است که آنها می خواهند به کسب اطلاعات بیشتر هستند اما قادر به.

‘دوک و دوشس ساسکس تبدیل خواهد شد بودجه خصوصی اعضای خانواده سلطنتی با اجازه به کسب درآمد خود را و توانایی خود را دنبال کنند و خصوصی خیریه منافع’:

The couple plan to relaunch their careers – potentially earning millions of pounds a year - in a bid to 'become financially independent'

برنامه زن و شوهر به راهاندازی مشاغل خود را – به طور بالقوه درآمد میلیون ها پوند در سال – در یک پیشنهاد به ‘تبدیل شدن به لحاظ مالی مستقل’

باقی مانده از نظر مالی مستقل شده است یک کلید Megxit نقطه کانونی.

برنامه زن و شوهر به راهاندازی مشاغل خود را – به طور بالقوه درآمد میلیون ها پوند در سال – در یک پیشنهاد به ‘تبدیل شدن به لحاظ مالی مستقل”.

این اجازه خواهد داد که آنها را به دادن کمک مالی از پادشاه عطا – پول مالیات دهندگان را به ملکه هر سال – و راه اندازی خود را بر روی بین المللی مشهور مدار.

در اوایل این سال آنها گفت: آنها تا به حال ‘انتخاب’ به ‘دیگر دریافت کمک های مالی از پادشاه عطا اضافه کرد: ‘Highnesses سلطنتی ترجیح می دهند به انتشار این کراوات مالی.’

هری و مگان را در پست اول-Megxit ظاهر در اوایل این ماه بود که در یک رویداد برگزار شده توسط ما سیستم بانکی JP Morgan در میامی – یک سازمان است که درگیر در یک توالی از مجادلات.

هری هنوز “ششم در خط به تاج و تخت’:

The line of the succession to the monarchy is: Prince of Wales followed by Prince William, then Prince George, Princess Charlotte, Prince Louis finally followed by Prince Harry

خط جانشینی سلطنت است: شاهزاده ولز به دنبال شاهزاده ویلیام پس از آن شاهزاده جورج شاهزاده خانم شارلوت شاهزاده لویی در نهایت به دنبال شاهزاده هری

این بیانیه جادوها این واقعیت است که هری هنوز ششم در خط به تاج و تخت.

خط جانشینی سلطنت است: شاهزاده ولز به دنبال شاهزاده ویلیام پس از آن شاهزاده جورج شاهزاده خانم شارلوت شاهزاده لویی در نهایت به دنبال شاهزاده هری.

در این بیانیه آمده است: ‘به عنوان نوه او عظمت و پسر دوم شاهزاده ولز, Prince Harry, دوک ساسکس باقی مانده ششم در خط به تاج و تخت سلطنت بریتانیا و ترتیب اولویت بدون تغییر است.’

آنها را ‘اجازه داده می شود برای حفظ خود patronages’:

The statement states that the couple will be allowed to keep their patronages even though they won't be allowed to carry out ‘official duties’ for the Queen

در این بیانیه آمده است که زن و شوهر را مجاز به نگه داشتن خود را patronages حتی اگر آنها نمی شود مجاز به انجام ‘وظایف رسمی’ به صورت ملکه

در این بیانیه آمده است که زن و شوهر را مجاز به نگه داشتن خود را patronages حتی اگر آنها نمی شود مجاز به انجام ‘وظایف رسمی’ به صورت ملکه.

با استفاده از کلمه “مجاز” آنها قرار داده و تعهد در ملکه که زن و شوهر را روشن داده است به او اجازه بیان.

می آید پس از Meghan داده شد تا عید به اثبات فطرت او به عنوان سلطنتی حامی تئاتر ملی با توجه به بالا پایان غرب تولید کننده.

او استعداد افتخار ژانویه گذشته توسط ملکه شده بود که ملی حامی برای 45 سال است.

Nica برنز – که شرکت صاحب Nimax گروه که شامل شش لندن پایان غرب تئاتر از جمله کاخ آپولو و واریته گفته است که دوشس باید نگه دارید نه موقعیت به طور نامحدود.

Ms برنز گفت: “من فکر می کنم ما باید به Meghan تا عید به آنچه او فکر می کند ممکن است با حمایت.’

“ما باید به او فرصت فراموش نکنید که او است و او برخی از فضا.

‘اگر او در حال رفتن به انجام هر کار ملی و سپس او باید گام پایین. اما به عنوان او در نقش یک مدل است ما را به جای او نیست.’

دوک و دوشس بیانیه را بخوانید: “این توافق شد که دوک و دوشس دیگر قادر خواهد بود به طور رسمی انجام “وظایف رسمی” برای ملکه و یا نمایندگی مشترک المنافع اما آنها خواهد شد مجاز به حفظ خود patronages (از جمله کسانی هستند که طبقه بندی شده به عنوان ‘سلطنتی’ patronages).’

هری ‘را حفظ رتبه عمده و افتخاری رتبه ستوان و فرمانده اسکادران رهبر’

The statement makes it clear that Harry will maintain military titles including: the rank of Major, and honorary ranks of Lieutenant Commander, and Squadron Leader

این بیانیه روشن می سازد که هری را حفظ نظامی از جمله عناوین: مقام اصلی و افتخاری رتبه ستوان و فرمانده اسکادران رهبر

این بیانیه روشن می سازد که هری را حفظ نظامی از جمله عناوین: مقام اصلی و افتخاری رتبه ستوان و فرمانده اسکادران رهبر.

آن را زودتر نشان داد که هری است که محروم از تعدادی از نقش نظامی از جمله کاپیتان کلی از نیروی دریایی سلطنتی در این مراسم رئیس سپاه.

او همچنین از دست دادن افتخاری هوایی, فرمانده نیروی هوایی سلطنتی پایه Honington و افتخاری ناخدا رئیس کشتی های کوچک و غواصی فرماندهی نیروی دریایی سلطنتی.

هری نیز منع می شود از پوشیدن لباس نظامی پس از به پله از نیروهای مسلح قرار ملاقات اگر چه او هنوز هم می تواند خود را می پوشند و مدال در درگیری.

در بیانیه آمده: “در رابطه با نظامی دوک ساسکس را حفظ رتبه عمده و افتخاری رتبه ستوان و فرمانده اسکادران رهبر.

‘در طول این 12 ماه دوره نقد و بررسی دوک رسمی نظامی قرار ملاقات را نمی توان به عنوان آنها در هدیه ای از حاکمیت. هیچ قرار ملاقات جدید ساخته خواهد شد برای پر کردن این نقش قبل از 12 ماه بررسی ترتیبات جدید تکمیل شده است.

‘در حالی که در هر توافق دوک نمی خواهد انجام هر یک از وظایف رسمی در ارتباط با این نقش با توجه فداکاری خود را به نظامی جامعه و ده سال خدمات او البته همچنان خود را بی دریغ حمایت نظامی جامعه در غیر ظرفیت رسمی.

‘به عنوان بنیانگذار Invictus بازی دوک را با افتخار ادامه حمایت نظامی جامعه در سراسر جهان از طریق رقابت ها بنیاد و تلاش این صندوق است.’

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im