آنها به هر دو برنده هر مسابقه’ تا کنون و می خواهید یک پیروزی در نیوهمپشایر

هانوفر N. H. — وجود برخی از اختلاف نظر در مورد اینکه آیا پس از بحث و تاب بودن از سناتور ctq از مینه سوتا باید به نام “Klomentum” یا “Klobucharge” اما هر چه اصطلاحات — او تا به حال آن را بعد از ظهر شنبه.

در بحث دموکراتیک مرحله قبلی شب خانم Klobuchar ساخته شده بود زمین برای خودش به عنوان یک “چهره” و تا به حال با انتقاد شهردار سابق پیت Buttigieg به عنوان یک “سرد تازه وارد.”

او نیز لذت می برد ،

“ما تا به حال بسیار سرگرم کننده که در آن مناظره شب گذشته” او گفت:. “من احساس من تا به حال یک خانه-field استفاده به دلیل آن را در یخ عرصه است.”

که rosier پس از بحث و تحلیل از رقیب خود سناتور الیزابت وارن ارائه شده از عملکرد خود که در آن یکی از به یاد ماندنی ترین خطوط — “ما نمی توانیم فقط می گویند عدالت کیفری تنها زمان است که ما می خواهیم به بحث در مورد نژاد” — نمی آمد تا بعد از آن در شب است.

در یک پست-بحث مصاحبه MSNBC را لارنس o’donnell از او پرسیدم که آیا وجود دارد هر چیزی که او می خواست او گفته بود.

“من فقط نمی گویند به اندازه کافی مبارزه نمی کند به اندازه کافی سخت نیست به شما بگویم که چگونه بد من این را می خواهم و چگونه ما می تواند آن را اگر ما فقط با هم می آیند,” خانم وارن پاسخ داد: در یک لحظه از درون گرایی.

در حالی که کاهش معاون رئیس جمهور سابق آمده است. که به پایان رسید چهارم در آیووا وارد روز جمعه بحث تحت موشکافی هر دو خانم وارن و خانم Klobuchar نیز وارد رو فشار قابل توجهی.

خانم Klobuchar را پنجم پایان در آیووا چپ او شگفت آور نزدیک به آقای بایدن اما که خط داستان شد تمام اما بلعیده ناتوانی دموکرات آیوا به واقع شمارش آرا. خانم وارن سوم جای نشان دادن ناامیدی بود نامزد بود که یک بار در مقابل دونده وجود دارد با یک سازمان سیاسی بود که حسادت در این زمینه است.

بحث شد آخرین شانس برای رسیدن به مخاطبان بزرگ قبل از روز سه شنبه نیوهمپشایر اولیه که در آن زنان به دنبال به پیش افتادن از انتظارات و شکستن را به یک, سیاسی, گفتگو در خطر تبدیل شدن به سلطه مردان در این مسابقه است. آن را نیز یک فرصت برای قرعه کشی در تضاد با دیگر دموکرات ها به خصوص خود را به اشتراک گذاشته رقیب سیاسی در آقای Buttigieg که رسید در اوایل رای گیری متحده با اشغال خطوط که هر دو خانم Klobuchar و خانم وارن پس امیدوار خواهد بود ایشان.

Gerrie و بری سنگ, یک زن و شوهر که دیدم خانم Klobuchar صحبت در دورهام N. H. گفت: آنها پاره پاره بین دیگر کاندیدای میانه مانند آقای Buttigieg و آقای بایدن قبل از اخیر بحث اما است که خانم Klobuchar عملکرد تا به حال تحت تأثیر آنها.

آقای راک گفت که آقای بایدن بود “کمی مسن تر از من می خواهم برای دیدن” و خانم سنگ گفت: او دوست داشت که خانم Klobuchar “کمی بیشتر پشت سر او از او” اشاره به آقای Buttigieg فقدان تجربه سیاسی.

“من سوسوی اما در حال حاضر من وجود دارد,” خانم راک اضافه شده است.

خانم وارن است که به دنبال بهتر از او در مقام سوم ایستاده در آیووا کمک به ایجاد حرکت برای بعد متحده و جایگزین آقای Buttigieg به عنوان نامزد تبادل “وحدت” را به وحشت زده دموکراتیک رای دهندگان.

برخی از خانم Klobuchar حامیان بی سر و صدا از خواب بالا-چهار پایان احتمالا besting خانم وارن یا آقای بایدن. اما مبارزات انتخاباتی او ادعا کرده است موفقیت در مطلب قبلی بحث و هنوز به ببینید که اعتماد به نفس و ترجمه قابل توجهی دست انداز در رای گیری.

“من می دانم که ما نامزد که شماره 1 در حال حاضر اما ما در حال افزایش است,” او گفت: تشویق جمعیت در کالج دارتموث است. “من باید برنده هر مسابقه در هر مکان و هر زمان.”

که استدلال برنده در هر مکان در هر زمان — که هر دو خانم وارن و خانم Klobuchar ساخته شده اند, با تاکید بر و بالا بردن هر یک از دیگر انتخاباتی موفقیت در بحث مرحله. اغلب این بود که به صراحت یا به طور ضمنی در پاسخ به این موضوع electability و اینکه آیا یک زن می تواند برنده کاخ سفید آن است که اغلب با در طول تاریخ تعداد زیادی از زنان در سال 2020 زمینه است.

در طول سال گذشته خانم وارن رز در انتخابات به عنوان اصلی متمرکز بر سیاست و ایدئولوژی و رای دهندگان به نظر می رسید به او را در آغوش طرح متمرکز مترقی نامزدی. به این مسابقه معطوف شده و همه نامزدها باید شروع به تمرکز کمتر در سیاست و بیشتر در مورد چگونه آنها را ضرب و شتم رئیس جمهور تهمت خانم وارن دیده است او ایستاده سقوط در میان اولیه رای دهندگان در دولت ملی و نظرسنجی است.

که رای گیری تصویر افزایش ریسک شب جمعه و برخی از وارن متحدان نا امید شدند با یک نسبتا مسطح عملکرد بنابراین بسیار مهم در یک مقطع.

اما خانواده های کارگر و حزب مترقی که به تایید خانم وارن ارسال یک ایمیل به دوشنبه اشاره کرد که خانم وارن بود “کاملا به کشته شدن آن” در بحث با وجود گرفتن “20 درصد کمتر صحبت کردن زمان از پیشرو نر نامزدها روی صحنه — از جمله جو بایدن” چه کسی آن را ذکر کرده و او را شکست داد و در آیووا.

در طی مناظره وارن کمپین گفته است: “بیشترین کمکهای مالی پردازش به طور همزمان” از آن تا به حال تا به حال هر چند از آن کاهش یافته است به انتشار هر گونه واقعی صندوق جمع آوری آمار و ارقام.

این Klobuchar کمپین همچنین بوق و کرنا آن صندوق جمع آوری شماره: $2 میلیون تا 1 بعد از ظهر روز شنبه است. که اعلام بدان معنی است که او تا به حال اختصاص سهم قابل ملاحظه — نزدیک به یک سوم از تمام آنلاین دموکراتیک صندوق جمع آوری پس از مناظره شروع شد, به گفته یک صدای تیک تیک آنلاین نگهداری توسط ActBlue این حزب کمک مالی آنلاین-پردازش پلت فرم.

نشانه های دیگر از “Klomentum” — در علاوه بر این به اصطلاح خود — آشکار در خانم Klobuchar وقایع روز شنبه.

خانم Klobuchar بسته بندی یک اتاق در کالج دارتموث با بیش از 200 نفر در آن حضور داشتند. او در مبارزات انتخاباتی تیم تا به حال به نوبه خود به دور برخی از ساکنان برای زودتر رویداد در دورهام پس از مقامات پلیس گفت: آن را به حال ظرفیت رسیده است.

در یک عکس خط مردم بارها و بارها تشکر از او را برای فرماندهی بحث عملکرد برجسته آقای Buttigieg سیاسی بی تجربگی و دفاع از, با, نام, New Hampshire دو سناتور جین شاهین و مگی حسن که رای اخیر موافقتنامه تجارت آزاد امضا شده توسط آقای مغلوب ساختن پیشی جستن. اعضای هیات تحویل نسخه ای از سرمقاله روزنامه حمایت خانم Klobuchar نقطه او برنده رکورد در مینه سوتا است.

خانم Klobuchar گفت: تمایل او به طور مستقیم به غرغر کردن مخالفان روی صحنه است نشانه ای از توانایی خود را به رئیس جمهور.

“من موافق نیستم با همه چیز را که گفت که در بحث مرحله” خانم Klobuchar گفت شنبه. “هنگامی که از آنها خواسته باید سوسیالیستی منجر بلیط, من دستش را بلند کرد و گفت:” نه.” “

بعد از ظهر روز شنبه خانم وارن برگزار شد مختصری از انگیزه رالی برای صدها نفر از حامیان از جمله افرادی است که از خارج از دولت برای کمک به خارج شدن آرا و او همچنین خطاب به او توانایی شکست آقای مغلوب ساختن پیشی جستن.

“در اینجا چیزی است: هنوز هم وجود دارد بسیاری از مردمی وجود دارد که واقعا شروع به نگران,” او گفت:. “نگران این مبارزه علیه دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ممکن است شایسته پیروزی بود. راه من به این نگاه من برنده unwinnable دعوا تقریبا تمام زندگی من است.”

لیز Williamson 31 ساله که سوار از شمال Easton, Mass., به دست کشیدن بر روی درب برای خانم وارن حال تماشا بحث و نا امید شد با کمی صحبت کردن زمان خانم وارن دریافت کرده است. (او تا به حال بالاترین پنجم زبان زمان در روز جمعه — پیش از فقط تام Steyer و اندرو یانگ — به گزارش نیویورک تایمز را تجزیه و تحلیل.)

“من فکر کردم او فوق العاده بود اما او در صحبت همان مقدار به عنوان Steyer,” خانم ویلیامسون گفت. “چرا؟”

پس از این رویداد خانم وارن صرف بخشی از شنبه بعد از ظهر ضربه زدن بر روی درب در منچستر محله, برگزاری, دست در دست همسرش بروس مان به آنها اظهارنظر برای رای با سگ خود بیلی.

“من فکر کردم آن را به خوبی رفت” خانم وارن گفت: از این بحث است. “این یک بحث خوب. خوب بحث است. بسیاری از عقب و جلو. اما شما می دانید که هنوز هم. من به پوشش مسائل من در مورد مراقبت. بدیهی است که وجود دارد بیشتر دوست داشتم به صحبت در مورد.”

می تواند از او سخن گفته اند بیشتر است ؟

“من تا به حال دست من تا مقدار زیادی” او گفت:. “اما شما می دانید من می دانم که تمام نامزدها می خواهید بیشتر اعتبار.”

جاناتان مارتین کمک گزارش از دورهام.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im