“آنها در حال ریشه کن برای coronavirus’: مغلوب ساختن پیشی جستن متحدان حمله دموکرات ها و رسانه هابه عنوان تعدادی از coronavirus موارد شروع به متورم شدن در ایالات متحده رسانههای محافظه کار شده اند اختصاص ساعت شارژ برای کوبیدن دموکرات ها و رسانه های جریان اصلی مانند نیویورک تایمز و سی ان ان برای بودن مهم دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و پاسخ خود را به coronavirus.

برای روز مغلوب ساختن پیشی جستن متحدان در جناح راست رسانه ها در دفاع از رئیس جمهور و پاسخ خود را به coronavirus حمایت از دولت را روایت است که دموکرات ها با استفاده از coronavirus بیشتر سیاسی خود را در دستور کار توسط هدفمند اغراق شدت coronavirus فقط به سرزنش و تهمت برای آن است.

پیتر Hegseth یک شرکت میزبان از Fox & Friends تعطیلات آخر هفته اندرز دموکرات’ انتقاد کرد و گفت: “آنها ریشه برای coronavirus به گسترش است. آنها ریشه آن را به رشد. آنها ریشه این مشکل را بدتر می کند.”

“آنها احتمالا پریدن برای شادی” فاکس و دوستان شرکت میزبان Ainsley Earhardt گفت: در مورد دموکرات در واکنش به بازارهای سهام انداختن.

فاکس نیوز به ارمغان آورده است در مغلوب ساختن پیشی جستن متحدان به عنوان مهمان دوش آنها همدردی با بیش از انتقاد آنها در حال گرفتن بیش از coronavirus.

در Laura Ingraham را نشان می دهد فاکس نیوز میزبان به طور مشابه سرزنش رسانه ها برای استفاده از کوروناویروس “به لام دولت در تعدادی از راه”.

“چنین عظیم مزخرف” گفت: مهمان الکس آذر از وزارت بهداشت و خدمات انسانی در توافق است.

محافظه کار دانشمند Sean Hannity آورده Donald Trump Jr, رئیس جمهور, را برای کمک به تاکید است که مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان رئیس جمهور است که به طور موثر کاهش بالقوه شیوع در ایالات متحده است. “چگونه بسیاری از هزاران نفر از آمریکایی ها نمی قرارداد این ویروس؟” Hannity خواسته Donald Trump Jr.

“خوب بسیاری از” Donald Trump Jr پاسخ داد. “هیچ راهی وجود دارد ما نمی خواهد که هزاران نفر از مردم بیشتر است که قرارداد این [بدون تهمت].”

حدود 100 coronavirus موارد تایید شده اند در ایالات متحده وجود داشته است و شش مرگ و میر در ایالت واشنگتن. سازمان بهداشت جهانی تایید کرده است و نزدیک به 90,000 موارد اکثریت قریب به اتفاق در چین و بیش از 3000 مرگ و میر.

Coronavirus یا Covid-19 یک بیماری تنفسی با علائمی شبیه به آنفولانزا. اکثر افرادی که قرارداد آن را بهبود می یابند اما آن می تواند به توسعه به ذات الریه علائم مانند و افراد مسن و کسانی که مبتلا به مشکلات سلامتی هستند در معرض.

مهمانان دیگر که فاکس به ارمغان آورده اند طی هفته گذشته را لعنتی دموکرات و “رسانه ها” برای انتقاد از مغلوب ساختن پیشی جستن.

گیل پاچه, یک محافظه کار مقاله نویس گفت: آن را “ظالمانه” است که واشنگتن پست مقاله نویس دانا Milbank گرفته شده نه پایین یک صدای جیر جیر که به عنوان خوانده شده “به یاد داشته باشید این لحظه: مغلوب ساختن پیشی جستن در کارولینای جنوبی فقط به نام coronavirus یک ‘فریب’.” Milbank با اشاره به مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در تظاهراتی که “دموکرات سیاسی coronavirus … این جدید خود را جعل.”

“رئیس جمهور تهمت است گفت: این یک موضوع جدی است و او نمی گرفتن پوشش مطبوعاتی که” اسب یورتمه رو گفت: در فاکس نیوز.

لیبرال MSNBC میزبان Chris Hayes گفت: “واقعا جذاب به تماشای رسانه های راست گرا که گرایش مبارزه با کروناویروس. ارتجاعی غریزه … است به fearmonger در مورد بیمار خارجی ها اما که ممکن است صدمه دیده مغلوب ساختن پیشی جستن به طوری که آنها در حال تلاش برای tamp کردن آن ترس و یا چرخش برخی از ضد تهمت توطئه است.”
Donald Trump listens to Dr Anthony Fauci, director of the National Institute of Allergy and Infectious Diseases, during a briefing on the coronavirus.

تنش بین دموکرات ها و جمهوری خواهان در سراسر آمریکا در پاسخ به کروناویروس تشدید هفته گذشته زمانی که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد که دولت او خواهد بود حفر $2.5 میلیارد دلار برای پاسخ به یک پتانسیل شیوع و قرار دادن معاون رئیس جمهور مایک پنس در شارژ از ما پاسخ به این بیماری است.

دموکرات شده اند آوازی خود را در مورد انتقاد از بودجه گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن درخواست بودجه کافی نیست. دموکرات ها نیز باید گفت که قرار دادن پنس در مقابل مبارزه با کروناویروس نشان می دهد که کاخ سفید است نه گرفتن آن را به طور جدی.

در دفاع از پدر خود در برابر انتقاد از رسانه ها, Donald Trump Jr رفت تا آنجا که می گویند در فاکس نیوز که دموکرات “به ظاهر امیدواریم که که آن را در اینجا می آید و کشته شدن میلیون ها نفر از مردم به طوری که آنها می تواند پایان دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن رگه برنده شدن است.”

در زمان تبادل با ان بی سی چاک تاد پنس گفت که Donald Trump Jr نظر لازم بود مقاومت مواجه. “هنگامی که شما ببینید صدای از سمت ما هل دادن به عقب بر ظالمانه و غیر مسئولانه حرف از طرف دیگر من فکر می کنم که مهم است,” او گفت: Todd.

“آیا شما فکر می کنم این حرف از طرف شما کمک می کند?” تاد خواست.

“من هرگز غبطه خوردن مردم در پاسخ به بی جا غیر قابل توجیه حملات” پنس گفت.

در روند دفاع از مغلوب ساختن پیشی جستن متحدان سعی کنید برای اطمینان از مخاطبان خود را که هر وحشت بیش از coronavirus در ایالات متحده تا حد زیادی غیر ضروری.

در اوایل بخش در هفته گذشته Hannity مسخره دموکرات و “رسانه” پاسخ به کروناویروس: “امشب من کاملا می توانید گزارش آسمان در حال سقوط است. ما همه محکوم است. پایان نزدیک است. آخرالزمان قریب الوقوع است و شما در حال رفتن به همه می میرند. همه شما را در 48 ساعت آینده و این همه رئیس جمهور تهمت گسل.”

مفسر محافظه کار Rush Limbaugh گفت: “coronavirus است سرماخوردگی مردمی” پس از گفت و بیماری “است که weaponized به عنوان یکی دیگر از عنصر برای پایین آوردن دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن”.

جوئل Pollak یک ویرایشگر در Breitbart نوشت: یک ستون با عنوان پنج دلیل برای متوقف کردن ناجور در مورد کوروناویروس که در آن او نوشت که “coronavirus آشنا بیماری و بد به دیگران”.

به جای “کروناویروس است ‘info-تحصیلی’, وحشت ناشی از گسترش جزئی و اغلب اطلاعات گمراه کننده در مورد یک خطر برای سلامتی گاهی اوقات عمدا”, پولاک نوشت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>