آنها را تماشا مغلوب ساختن پیشی جستن ویروس جلسات روزانه. در اینجا چیزی است که آنها می گویند.

واشنگتن — برای برخی از حامیان رئیس جمهور تهمت روزانه ظاهر با کروناویروس نیروی کار هستند اطمینان مراسم در طول زمان بحران مصرف از چین از یک مقطعی تنقلات و نوشیدنی در دسترس آسان.

“اگر کسی در حال رفتن به ما را بیشتر پاسخ آن را کاخ سفید گفت:” اوت Gernentz, 19 یک کارگر ساختمانی از Red Wing, Minn. به عنوان او را به اتاق خواب خود را پنج شنبه شب با چیپس سیب زمینی و یک دکتر و فلفل به جریان جلسه خود را در صفحه نمایش بزرگ تلویزیون.

برای رئیس جمهور مخالفان در کنفرانس خبری تبدیل شده است و روزانه نفرت-سازمان دیده بان یک وافغان infomercial که در آن آقای ترامپ ادعای اعتبار مطالبات قدردانی گسترش اطلاعات نادرست و حملات مطبوعات است.

“او را واجد شرایط برای پاسخ به این! چه نشانی از او می دانم؟” ایرما Sindicic 50 و دوم-معلم کلاس که زندگی در جزیره استاتن فریاد زد در کامپیوتر خود را روی صفحه نمایش همان شب او به عنوان گوش آقای ترامپ ارائه پاسخ مبهم در مورد در دسترس بودن آزمون در حالی که او پخته شده گوشت خوک. “از کجا Fauci? من می خواهم Fauci,” او گفت: با اشاره به Dr. Anthony S. Fauci یکی از برجسته کارشناسان بهداشت و درمان در رئیس جمهور coronavirus نیروی کار.

این جلسات او را خون جوش, اما خانم Sindicic گفت: او همچنان به لحن در شب پس از شب. “شما باید یک انتخاب از این جلسه از آنجا که شما باید به وزن چه واقعیت و چه داستانی,” او گفت:. “اما من اگر من می خواهم به اطلاع در جهان من به آن را دارند. آن سخت است.”

پس از آن وجود دارد کمتر حزبی روزانه بینندگان مانند Tim Bray, 49, یک معلم مدرسه از آستین تگزاس که رای برای هیلاری کلینتون در سال 2016 است اما حاضر به دادن اعتبار به رئیس جمهور زمانی که او فکر می کند آن را سزاوار است.

“این یک عملکرد خوب او گفت:” از آقای تهمت پنج شنبه شب در کنفرانس خبری که رئیس جمهور نحو نامشخصی نگه داشته فقط 20 دقیقه است.

کسانی که نظرات در میان واکنش های از تقریبا دو ده منظم بینندگان از آقای تهمت حضور در مصاحبه های قبل و بعد از روز پنج شنبه در این جلسه و در نوبت بعد از روز جمعه.

این گروه شامل مردان و زنان اقوام مختلف در سنین 19 تا 88. آنها از جنوب به شمال غرب و سواحل شرق و غرب و نظرات خود را از آقای ترامپ متنوع از پشتیبانی قوی برای تحقیر.

دموکرات ها و جمهوری خواهان به طور یکسان در گروه توصیف تماشای آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان چیزی نزدیک به یک وظیفه مدنی حتی در حالی که آنها توافق کردند که او احتمالا ظاهر می شود در این جلسات برای کمک به او را در انتخابات مجدد سال است.

برای آمریکایی ها از این قبیل بسیاری از گیر در خانه های خود و تلاش برای ایجاد حس همزمان بهداشت و بحرانهای اقتصادی آنها نمی توانست تصور تنها چند ماه پیش آقای مغلوب ساختن پیشی جستن, شبانه, اخبار همایش ها کمک کرده اند به ساختار به آنچه که آنها به عنوان یک سری از موش خرمای کوهی امریکا روز را صرف در اضطراب قرنطینه.

آخرین به روز رسانی: شیوع کروناویروس در آمریکا

  • سوالات loom در مورد بازگشایی اقتصاد: “شما نمی توانید فقط یک تاریخ انتخاب کنید و تلنگر از یک سوئیچ است.’
  • کشورهای تولید کننده نفت به توافق کاهش تولید.
  • گرفتن اقتصاد به حالت عادی ممکن است به 18 ماه یک تغذیه رسمی می گوید.

آنها بخشی از مخاطبان از میلیون ها نفر که تماشا پخش شبکه های کابل, اخبار رسانه های آنلاین و پس از مغلوب ساختن پیشی جستن اول ساخته شده تعجب ظاهر در یک جلسه توسط معاون رئیس جمهور مایک پنس در 14 مارس و تصمیم گرفت او آن را دوست داشت.

آقای تهمت روزانه ظاهر از آن مملو از اشتباهات و ادعاهای دروغین و لادن با شکایت و دارای خرس شباهت کمی به رئیس جمهور فرانکلین دی روزولت پای بخاری چت, رادیو, آدرس که در طی آن او تلاش برای تسکین اضطراب ملت از طریق یک افسردگی و یک جنگ جهانی.

در مصاحبه دموکرات ها و جمهوری خواهان به طور یکسان اذعان کرد که رئیس جمهور به نظر می رسد در بیش از سر خود را در برخورد با کروناویروس و دکتر Fauci و دکتر دبورا L. Birx کاخ سفید را coronavirus هماهنگ بودند بیشتر قابل اعتماد صداها به گوش دادن به اطلاعات دقیق.

حامیان رئیس جمهور بازدید از این بحران به عنوان به طوری که قریب به اتفاق آنها حاضر به بخشش آقای ترامپ اگر او دست و پا زدن چون که نمی توان به آنها گفت. مخالفان خود را و گفت: آنها نمی تواند فکر می کنم از یک فرد کمتر مناسب برای لحظه ای.

اما توجه ربودهشده جلسات را به خود جلب از هر دو رئیس جمهور حامیان و بسیاری از مخالفان خود نشان می دهد یک غریزه مشترک به مخاطبان از هر دو روزولت یکی از کشور مشهورترین زمان جنگ رئیس جمهور و رئیس جمهور که در تلاش است تا نام تجاری خود را به عنوان یکی.

“آمریکایی ها شده اند در عادت دهه از گوش دادن به رئیس جمهور در طول یک بحران و هر چه او می گوید این عادت باقی می ماند” گفت: Michael Beschloss یک مورخ.

این جلسات که تکامل ارگانیک از آقای تهمت اولین جلسه ماه گذشته نیز تبدیل به یک پدیده منحصر به فرد.

روزولت برگزار شد “پس زمینه” کنفرانس با خبرنگاران در دفتر بیضی و رئیس جمهور جان اف کندی تسلط تلویزیون فرمت و اجتماعی با روزنامه نگاران. اما هیچ رئیس جمهور سپری کرده است که بسیار پایدار زمان در تلویزیون و یا jousting با مطبوعات است.

مخالفان از نشستن رئیس جمهور به طور سنتی مورد حمله آنها را برای هر گونه تلاش در یک “باغ گل رز استراتژی” بهره برداری از مزایای استفاده از تصدی در حال اجرا برای انتخاب مجدد. دموکرات ها می گویند آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در حال اجرا مبارزات انتخاباتی خود از کاخ سفید اتاق جلسه و خواست مدیران تلویزیون به حمل ظاهر خود را.

روزانه عینک ساخته شده ستاره از مقامات بهداشت عمومی مانند دکتر Fauci و بعید است نماد مد شال گردن-پوشیدن دکتر Birx دو مقام که آمریکایی ها در سراسر طیف سیاسی آمده اند به تکیه بر اطلاعات شفاف در مورد گسترش ویروس.

این جلسات نیز مطرح یکی از بزرگترین آزمون برای آقای ترامپ: که آیا او می تواند تغییر شکل روایت از این بیماری همه گیر به نظر می رسد مانند او و دولت او را دیرهنگام و غیر قطعی پاسخ بود به نوعی یک موفقیت است.

حتی یکی از برجسته ترین حامیان سوال رئیس جمهور رفتار و پیام در جلسات.

“این جلسات به عنوان یک ایده خوب برای آموزش عمومی در مورد خطرات ناشی از این ویروس چگونه آمریکایی ها باید به تغییر رفتار خود و آنچه که دولت در حال انجام است به مبارزه با آن” وال استریت ژورنال گفت: در سرمقاله روز پنج شنبه.

“اما گاهی اوقات در سه هفته گذشته” آن افزود: “آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به نظر می رسد به این نتیجه رسیده اند که این جلسات می تواند یک ویترین برای او.”

سرمقاله نویسندگان: راه حل را در این جلسات بیش از 45 دقیقه و محدود رئیس جمهور حضور به دو بار در هفته.

با وجود ظاهرا پس از آن مشاوره و همچنین برخی از مشاوران او’ روز سرمقاله بیرون آمد آقای ترامپ شدت انتقاد کرد و در مجله و سپس بازگشته و به شکل شب جمعه, هزینه تقریبا دو ساعت و نیم در اتاق جلسه مبارزه با خبرنگاران.

وقتی پرسیده شد که در مورد آنچه که معیارهای او وزن او تصمیم گرفت که برای بازگشایی اقتصاد آقای ترامپ با اشاره به سر خود را. “که من معیارهای,” او گفت:. او ارائه شده تصمیم گیری که آیا برای بازگشایی این کشور به عنوان یک مطلب یا داستان جالب و راست از “شاگرد” خواستار آن را “بزرگترین تصمیم زندگی من است.”

آقای بری از Austin معلم تا به حال کمتر مشتاق در واکنش به عملکرد تر از او به جلسه روز قبل از. “من نگران است که او را برای رفتن به امتیاز اقتصادی استدلال بر سلامت استدلال به دلیل سلامت استدلال است که باعث قربانی منجر به کاهش رشد اقتصادی,” او گفت:. “من فکر می کنم او نمایش است که به عنوان یک موقعیت از دست دادن زمانی که آن را می آید به سیاست است.”

اما در بیشتر قسمت ها, آقای تهمت روزانه حضور را تایید کرده اند ذهنیت من برای کسانی که در مصاحبه با نیویورک تایمز و ملی نظرسنجی. بسیاری از هواداران خود را ببینید سرگرم کننده تاجر در رابطه با گرفتن اقتصاد در مسیر بازگشت و آنها تقریبا همیشه مایل به آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به نفع شک.

اظهارات نادرست مانند آقای تهمت ادعا می کنند که مردم در حال آزمایش این ویروس زمانی که آنها خاموش کردم هواپیما و قطار, آنها تقصیر را به گردن رئیس جمهور و مشاوران.

“اطلاعات است که احتمالا در آینده خیلی سریع گفت:” ادی برنل از آستین چه کسی رای برای آقای ترامپ در سال 2016 مردد است اما در مورد 2020 و که دو رستوران و تهیه غذا کسب و کار بسته شده اند, صرفه جویی برای بایگانی اطلاعات برای نزدیک به چهار هفته است. “او با تکیه بر آنچه که مردم می گفتن او را در آنچه که به او داده می شود خود دولت است.”

اگر او به نظر نمی رسد به عمل در پاسخ به گزارش های اطلاعاتی هشدار در مورد کوروناویروس در ژانویه او برای آن ساخته شده پس از. “من فکر می کنم او خیلی بیشتر از نتایج آن است که ما هنوز نمی دانیم که احتمالا بسیار مثبت” گفت: جو Aliotta, 54, یک جزیره استاتن تاجر.

رئیس جمهور مخالفان دیدن یک مرد با مشغول ناظران سیاسی خطرناکی که با بازی کردن این ویروس خطر زندگی می کند و به طور مداوم باعث می شود نادرست و اظهارات متناقض — فقط به عنوان او در طول ریاست جمهوری خود.

“فقط به ما بگویید که چه چیزی اتفاق می افتد. من فقط می خواهم او را به ما بگویید حقایق” گفت: یعقوب Cavner, 26, یک مشتقات گر در شیکاگو که همراه با نامزدش تبدیل روزانه اخبار کنفرانس به یک بازی آشامیدنی در هفته گذشته با در نظر گرفتن سه gulps از آبجو خود را هر زمان آقای ترامپ شدت انتقاد کرد و در یک گزارشگر.

“من احساس می کنم متاسفم برای او چرا که او دارای یک موقعیت است که او نمی تواند اداره کند یا این که او نمی داند که چگونه که مسئولیت رسیدگی به,” گفت: فضل شیرین 88 بازنشسته راهنمایی مشاور از جکسون را از دست ندهید. “من باور نمی کنم هر چیزی که او می گوید. من واقعا نمی.”

حزبی تقسیم بر اعتماد اطلاعات آقای ترامپ ارائه شده است قابل توجه است. یک نظرسنجی جدید توسط سیاسی و صبح مشورت یافت می شود که 79 درصد از جمهوری خواهان راضی شد با کیفیت اطلاعات در مورد این بیماری همه گیر است که آنها از آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در حالی که تنها 16 درصد از دموکرات ها گفته بودند.

و حتی در میان جمهوری خواهان است و قابل تقسیم بین کسانی که به تماشای فاکس نیوز به طور منظم و کسانی که نمی. فاکس نیوز بینندگان شد 15 امتیاز بیشتر احتمال دارد به می گویند آقای ترامپ “آن را کردم در مورد حق” در هنگام coronavirus شروع به گسترش نسبت به کسانی که به تماشا نمی شود, بر اساس یک نظرسنجی توسط هدایتگر پژوهش است که نظارت رهبران چندین سازمان های مترقی.

در حالی که برخی از نظر سنجی های اخیر نشان داده اند که اعتماد به نفس در آقای مغلوب ساختن پیشی جستن را از دست داده و وقوع لغزش های اخیر کشورهای مشترک المنافع ویرجینیا دانشگاه های نظرسنجی ها محبوبیت خود را امتیاز نشسته در حدود 45 درصد خود را در بالاترین رتبه در این نظرسنجی پس از مصرف ،

یکی از کسانی که از رئیس جمهور این است که هنری صدا را بلند کردن, 53, یک توسعه دهنده در ساحل میامی در مصاحبه پنجشنبه شب. آقای مغلوب ساختن پیشی جستن او گفت: “انجام شد “بهترین او می تواند” با توجه به این که او در مقابله با “بحران جدید است.”

آقای Louden که 19 ساله پسر آزمایش مثبت برای این ویروس پس از رفتن به رخصتی بهار, سفر به کبو سن لوکاس مکزیک با وجود هشدار در مورد این بیماری همه گیر اعتراف کرد که او در بر داشت آن را سودمند هنگامی که آقای ترامپ گفت که او نمی خواهد یک ماسک با وجود راهنمایی از مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری مردم را به انجام این کار.

“او می تواند گفت که او آن را در نظر بگیرند” آقای Louden گفت. اما آنچه که او به عنوان یک قدم اشتباه به سختی که در ارزیابی کلی از آقای تهمت عملکرد.

“من احساس می کنم او قرار دادن تمام انرژی خود را به این بحران به مختصری مردم آمریکا هر روز و به ما ارائه راهنمایی و امید و حمایت اقتصادی,” او گفت:. “رئیس جمهور باید برای مقابله با نفرت انگیز سوال است.”

سارا Dwyer, 47, یک دموکرات زندگی می کند که در مونتکلیر, N. J., باقی مانده بود با مخالف برداشت پس از تماشای همان جلسه.

“اگر تهمت هرگز ظاهر و یا یک کلمه صحبت کرد او واقعا می خواهم این کشور فریب را به فکر او این تحت کنترل” او گفت:. “او به خوبی حمایت از بازیگران.”

آنی Karni گزارش از واشنگتن Nate Schweber از نیویورک و کریستینا Capecchi از مینیاپولیس. گزارش شد کمک توسط دیوید مونتگومری از Austin, Texas, Louis Keene از لس آنجلس نیک Madigan از میامی الن Almer Durston از شیکاگو و الن ان Fentress از جکسون را از دست ندهید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>