“آنها می خواهند برای کشتن من’: بسیاری از Covid بیماران وحشتناک هذیان

کیم پیروزی فلج شده بود روی تخت و زنده زنده سوزانده.

فقط در زمان کسی او را نجات داد اما ناگهان او تبدیل به یک مجسمه سازی یخ در یک فانتزی کشتی کروز بوفه. بعد او یک موضوع از یک آزمایش در یک آزمایشگاه در ژاپن است. پس از آن او در حال حمله گربه.

کابوس سند چشم انداز مانند این گرفتار خانم پیروزی در طول بستری شدن این بهار به صورت شدید نارسایی تنفسی ناشی از کوروناویروس. آنها ساخته شده او آنقدر آشفته است که یک شب او را بیرون کشیده ونتیلاتور تنفس لوله; بار دیگر او سقوط کردن صندلی و فرود بر روی زمین از واحد مراقبت های ویژه.

“پس از آن بود و من خیلی ترسیده بود گفت:” خانم پیروزی 31 در حال حاضر بازگشت به خانه در, Franklin, Tenn.

به شگفت انگیز مدرک بسیاری از coronavirus بیماران گزارش تجربه مشابه. به نام بیمارستان هذیان پدیده قبلا دیده شده است و بیشتر در زیر مجموعه ای از بیماران مبتلا به برخی از آنها در حال حاضر به زوال عقل و در سال های اخیر بیمارستان اتخاذ اقدامات برای کاهش آن.

“همه که پاک شده توسط Covid,” دکتر گفت: E. Wesley الی co-مدیر بحرانی اختلال عملکرد مغز و حق شفعه مرکز در دانشگاه واندربیلت و نشویل جانبازان اداره بیمارستان که تیم توسعه دستورالعمل برای بیمارستان ها برای به حداقل رساندن هذیان.

در حال حاضر این بیماری است که bedeviling coronavirus بیماران در همه سنین با قبلی اختلال شناختی. گزارش از بیمارستان و محققان نشان می دهد که حدود دو سوم تا سه چهارم از coronavirus بيماران بستری در I. C. U. را تجربه کرده اند و آن را در راه های مختلف. برخی “بیش فعال هذیان” پارانویا و توهم و اضطراب; برخی از آنها “hypoactive هذیان” درونی سند چشم انداز و که باعث سردرگمی بیماران برای تبدیل شدن به خارج و کم حرف و برخی هر دو.

این تجربه نه تنها وحشتناک و disorienting. هذیان می تواند مخل عواقب طولانی پس از آن بالابر گسترش بیمارستان کندی بهبود و افزایش مردم در خطر ابتلا به افسردگی یا استرس پس از سانحه. قبلا سالم بیماران مسن تر با هذیان می تواند به توسعه زوال عقل زودتر از آنها در غیر این صورت می توانست و می تواند زودتر می میرند محققان پیدا کرده اند.

“وجود دارد افزایش خطر ابتلا به موقت یا حتی دائمی اختلالات شناختی” دکتر گفت: لارنس Kaplan, مدیر, مشاوره, ارتباط روانپزشکی در دانشگاه کالیفرنیا در سان فرانسیسکو مرکز پزشکی. “آن است که در واقع ویرانگر تر از مردم متوجه است.”

مواد لازم برای هذیان فراگیر در طول بیماری همه گیر. آنها عبارتند از: بلند نانامی به بازی در هواکش سنگین و آرام بخش و خواب ضعيف. دیگر عوامل: بیماران اغلب بی حرکت گاهی اوقات محدود به نگه داشتن آنها را از به طور تصادفی قطع لوله و دریافت حداقل تعامل اجتماعی چون خانواده ها نمی توانند بازدید و ارائه دهندگان خدمات پزشکی پوشیدن چهره مخدوش کردن دنده محافظ و صرف مدت زمان محدود در بيماران اتاق.

“آن را مانند طوفان کامل به تولید هذیان, واقعا, واقعا, است,” دکتر گفت: شارون Inouye پیشرو هذیان متخصص که تاسیس بیمارستان سالمند زندگی برنامه دستورالعمل ها است که کمک کرده اند به میزان قابل توجهی کاهش هذیان در میان بیماران مسن تر. هر دو برنامه و دکتر Ely ابداع کرده اند, توصیه هایی برای کاهش هذیان در بیماری همه گیر.

این ویروس خود به خود و یا پاسخ بدن به آن نیز ممکن است ایجاد عوارض عصبی, “کوه در می رم از مردم به بیشتر از یک هذیان دولت” دکتر گفت: Sajan Patel, دستیار استاد در دانشگاه کالیفرنیا در سان فرانسیسکو.

اکسیژن تخلیه و التهاب است که بسیاری از به طور جدی بیمار coronavirus بیماران تجربه می تواند بر مغز و سایر ارگان ها علاوه بر ریه ها. کلیه و یا نارسایی کبد می تواند منجر به تجمع هذیان-ترویج داروها. برخی از بیماران کوچک ایجاد لخته خون است که نمی تواند باعث سکته مغزی اما خار ظریف اختلال در گردش خون است که ممکن است باعث مشکلات شناختی و هذیان دکتر Inouye گفت.

اعتبار…سوزان Merrell/UCSF

“AK-47” ران Temko نوشت لرزان در دست خط خود را از تخت بیمارستان.

سپس او اشاره کرد در گردن خود را به نشان می دهد که در آن تفنگ حمله باید هدف.

آقای Temko یک زن 69 ساله شرکت وام مسکن اجرایی نمی تواند صحبت می کنند چرا که از لوله تنفس خود را در دهان او شده است می خواهم بر روی یک دستگاه تهویه در U. C. S. F. مرکز پزشکی برای حدود سه هفته پس از آن. بنابراین در یک زوم تماس پرستاران مرتب با خانواده اش نوشت: کاغذ متصل شده به کلیپ بورد.

“او می خواهد ما را به کشتن او” پسر او gasped به گفته آقای Temko و همسرش, لیندا.

“هیچ عسل” لیندا التماس “شما در حال رفتن به خوب خواهد بود.”

در خانه در حال حاضر در سان فرانسیسکو پس از 60 روز بستری شدن آقای Temko گفت: پیشنهاد او که خانواده اش به او شلیک ناشی از هذیان سوخت توهم است که او می خواهم ربوده شد.

“من در یک paranoiac فاز جایی که من فکر می کردم وجود دارد برخی از مرتب کردن بر اساس از توطئه علیه من,” او گفت:.

زمانی که او برای اولین بار قرار داده شده بر روی ونتیلاتور پزشکان با استفاده از یک فندک آرام بخش پروپوفول و تماس های گرفته شده آن را برای ساعت ها به طوری که او می تواند بیدار و می دانم که در آن او بود — یک “رژیم سعی کنید برای جلوگیری از هذیان” گفت: دکتر دانیل Burkhardt, یک متخصص بیهوشی و intensivist که او را درمان کرد.

اما پس از آن آقای Temko را نارسایی تنفسی بدتر شده است. فشار خون خود کاهش یافت, یک بیماری پروپوفول تشدید می کند. اجازه می دهد تا یک به طور کامل تنفس برای او و پزشکان او را از نظر شیمیایی فلج که نیاز به سنگین تر آرام بخش برای جلوگیری از ضربه بودن آگاهانه در حالی که قادر به حرکت می کند.

بنابراین آقای Temko را تسکین روشن شد به میدازولام یک بنزودیازپین و فنتانيل يک مخدر — مواد مخدر است که باعث تشدید هذیان.

“ما تا به حال هیچ انتخاب” دکتر Burkhardt گفت. “اگر شما بسیار بیمار و بسیار ناپایدار در واقع آنچه اتفاق می افتد این است که ما نتیجه گیری شما باید مشکلات بزرگتر. شما می دانید که من به شما به زندگی از طریق آن برای اولین بار.”

پس از حدود دو هفته آرام بخش-از شیر گرفتن روند آغاز شد اما دیگر هذیان های مرتبط با quandaries پدید آمده است. آقای Temko شروع به تجربه درد و اضطراب قانع کننده پزشکان به تعادل درمان آن شرایط با استفاده از داروها است که می تواند بدتر هذیان گفتند.

اعتبار…کیسی کلیفورد برای نیویورک تایمز

تکرار پرستاری بازديد آقای Temko مورد نیاز خود را قطع چرخه خواب و بیداری بنابراین او اغلب می خواهم نگاهی به چرت زدن در طول روز و تبدیل شدن به بی خوابی و آشفته در شب گفت: Jason شخص بالغ یک I. C. U. پرستار.

در خانه خود نگه داشته و گوشی خود را با بالش به طوری که او می تواند بشنود او را از طریق یک پرستار قرص. “او را از خواب بیدار شد و گیج و مضطرب و او می خواهم شروع به کار کرده تا به جایی که دستگاه تنفس مصنوعی نمی تواند کار” گفت: خانم Temko که او اطمینان “این خوب نفس بکشم.”

خود توهم شامل یک چرخش سر انسان. “هر بار که آن را به کسی که قرار دادن ناخن در آن من می توانید ببینید که این فرد هنوز زنده بود,” او گفت:.

او تصور می کرد که ساعت مچی خود را (که در واقع در خانه) به سرقت رفته بود توسط یک مرد که آن را تبدیل به یک کاتتر. این مرد همچنین ضبط بن برنانکه سابق فدرال رزرو صندلی و گفت: آقای Temko که به خاطر او به رسمیت شناخته شده به نام “‘شما می دانید بیش از حد شما در حال ترک بیمارستان.'”

زمانی که آقای شخص بالغ پرسید: “آیا شما احساس می کنید امن است؟,” آقای Temko سرش را تکان داد و دهن در اطراف لوله تنفس: “‘من کمک کند.'”

بعد از او نومید شد. “من نمی دانم اگر من می خواستم به زندگی می کنند و یا می میرند” او گفت:.

او ملاقات با دکتر کاپلان روانپزشک که به رسمیت شناخته شده خود را به عنوان علائم هذیان تا حدودی به دلیل آقای Temko bungled آزمون مانند نامگذاری سال عقب مانده و شمارش معکوس از 100 نفره. “او تنها می تواند از 100 تا 93” دکتر کاپلان و افزود: “این گناه کبیره هذیان است که همیشه اختلال توجه است.”

Dr. Kaplan تجویز Seroquel که او گفت: کمک می کند تا با اختلالات ادراکی و اضطراب است.

آقای Temko گفت: یکی دیگر از نقطه عطف رسید که آقای شخص بالغ گفت که با ماه از کار سخت, بهبود, بود به احتمال زیاد.

خوش بینانه شناختی نشانه, دکتر گفت: کاپلان است که آقای Temko هم اکنون می توانید او را توصیف هذیان در جزئیات خیلی بیشتر از او می تواند از چند هفته پیش.

اعتبار…Kayana Szymczak برای نیویورک تایمز

برخی از coronavirus بیماران دچار هذیان و حتی پس از نسبتا کوتاه I. C. U. نانامی به بازی.

Anatolio خوزه ریوس, 57 بود انتوبه فقط برای چهار روز در بیمارستان عمومی ماساچوست و دریافت نکردند بسیار هذیان القا آرام بخش. هنوز هم به عنوان آرام بخش برداشته شد او شنیده رونق و دیدم چشمک می زند از نور و مردم دعا برای او.

“اوه خدای من که ترسناک بود,” او گفت:. “و هنگامی که چشمانم را باز دیدم همان پزشکان همان پرستاران بودند که دعا برای من در رویای من است.”

از شیوع کروناویروس

 • سوالات متداول و مشاوره

  به روز شده در 24 ژوئن 2020

  • بهترین مواد برای یک ماسک?

   دانشمندان در سراسر این کشور تلاش کرده اند برای شناسایی روزمره مواد است که انجام یک کار خوب از فیلتر ذرات میکروسکوپی. در آزمایشات اخیر هپا فیلتر کوره به ثمر رساند به عنوان جارو برقی کیسه های پارچه شبیه به جامه فلانل یا پشمی لباس خواب و کسانی که از 600-تعداد ملحفه. مواد دیگر مورد آزمایش شامل لایه فیلتر قهوه و روسری و bandannas. این گل پایین تر اما هنوز هم اسیر درصد کمی از ذرات.

  • آن را سخت تر به ورزش در حالی که با پوشیدن یک ماسک?

   تفسیر منتشر شده در این ماه در سایت مجله انگلیسی پزشکی ورزشی اشاره می کند که پوشش صورت خود را در طول ورزش “همراه با مسائل بالقوه تنفس محدودیت و ناراحتی” و نیاز به “توازن منافع در مقابل ممکن است عوارض جانبی.” ماسک را تغییر ورزش می گوید: Cedric X. برایانت رئیس جمهور و رئیس علوم افسر آمریکایی شورای ورزش, یک سازمان غیر انتفاعی است که بودجه ورزش و پژوهش و گواهی حرفه ای تناسب اندام. “در تجربه شخصی من,” او می گوید: “قلب نرخ بالاتر در همان شدت نسبی هنگامی که شما با پوشیدن یک ماسک.” برخی از افراد نیز می تواند تجربه وضعيتي در طول آشنا تمرینات در حالی که نقاب می گوید: لن Kravitz, یک استاد علوم ورزشی در دانشگاه New Mexico.

  • من شنیده ام در مورد درمان به نام دگزامتازون. کار می کند ؟

   استروئید, دگزامتازون, اولین درمان نشان داده شده است به منظور کاهش مرگ و مير به شدت بیمار, بیماران مبتلا به گفته دانشمندان در بریتانیا. این دارو به نظر می رسد برای کاهش التهاب ناشی از سیستم ایمنی بدن و حفاظت از بافت. در این مطالعه دگزامتازون کاهش مرگ و میر بیماران در دستگاه تهویه مصنوعی با یک سوم و مرگ و میر بیماران در اکسیژن توسط یک پنجم.

  • چه همه گیر است پرداخت می شود ،

   Coronavirus اورژانس امداد بسته می دهد بسیاری از کارگران آمریکایی پرداخت می شود ترک اگر آنها نیاز به زمان به دلیل ویروس. آن را می دهد واجد شرایط کارگران از دو هفته از پرداخت مرخصی استعلاجی اگر آنها بیمار قرنطینه و یا به دنبال تشخیص یا پیشگیرانه برای مراقبت از coronavirus و یا اگر آنها در حال مراقبت از بیمار و اعضای خانواده. آن را می دهد 12 هفته مرخصی با حقوق به مردم و مراقبت از کودکانی که مدارس تعطیل هستند یا که ارائه دهنده مراقبت از کودکان در دسترس نیست به دلیل coronavirus. این اولین بار است که ایالات متحده تا به حال گسترده فدرال پرداخت را ترک کنند و شامل افرادی که به طور معمول نمی توانید چنین مزایای مانند پاره وقت و فرفره اقتصاد کارگران است. اما اندازه گیری شامل حداقل نیمی از بخش خصوصی و کارگران از جمله کسانی که در این کشور بزرگترین کارفرمایان و کارفرمایان کوچک قابل توجهی گریز به انکار ترک کند.

  • آیا بدون علامت انتقال Covid-19 اتفاق می افتد ؟

   تا کنون شواهد به نظر می رسد برای نشان دادن آن را ندارد. به طور گسترده ای ذکر شده در مقاله منتشر شده در ماه آوریل نشان می دهد که مردم عفونی بیشتر در مورد دو روز قبل از شروع علائم کروناویروس و برآورد شده است که 44 درصد از عفونت های جدید در نتیجه انتقال از افرادی که هنوز به نشان دادن علائم. به تازگی یک متخصص در سازمان بهداشت جهانی اعلام کرد که انتقال از coronavirus توسط افرادی که نه دارای علائم بود “بسیار نادر” است اما او بعد از پشت راه می رفت که بیانیه.

  • آنچه خطر ابتلا به کروناویروس از یک سطح است ؟

   لمس اشیاء آلوده و سپس آلوده کردن خودمان با میکروب ها است که به طور معمول چگونه این ویروس گسترش می یابد. اما آن اتفاق می افتد. تعدادی از مطالعات از آنفولانزا, ویروس سرماخوردگی ، coronavirus و دیگر میکروب ها نشان داده اند که بیماری های تنفسی از جمله جدید coronavirus گسترش می تواند با لمس کردن سطوح آلوده به خصوص در مکان هایی مانند مراقبت از مراکز و ادارات و بیمارستان ها. اما یک زنجیره ای از حوادث را به اتفاق می افتد برای این بیماری به گسترش است که راه. بهترین راه برای محافظت از خودتان را از coronavirus — آیا آن را در سطح انتقال و یا تماس انسان — است که هنوز هم اجتماعی فاصله شستن دست های خود لمس کردن صورت خود و پوشیدن ماسک.

  • چه نوع خون تاثیر coronavirus?

   یک مطالعه توسط دانشمندان اروپایی برای اولین بار به سند قوی آماری ارتباط بین تغییرات ژنتیکی و Covid-19 بیماری ناشی از کوروناویروس. با داشتن نوع یک خون ارتباط بود به 50 درصد افزایش در احتمال است که بیمار نیاز به دریافت اکسیژن و یا برای رفتن به یک دستگاه تنفس مصنوعی, با توجه به مطالعه جدید.

  • چگونه بسیاری از مردم شغل خود را از دست با توجه به کروناویروس در آمریکا ؟

   نرخ بیکاری کاهش یافت و به 13.3 درصد در ماه مه وزارت کار گفت: در ژوئن 5, غیر منتظره بهبود در این کشور بازار کار استخدام به عنوان بازگشت سریع تر از انتظار اقتصاددانان بود. اقتصاددانان پیش بینی کرده بود که نرخ بیکاری به افزایش به 20 درصد و پس از آن ضربه 14.7 درصد در ماه آوریل بود که بالاترین سطح از دولت شروع نگه داشتن آمار رسمی پس از جنگ جهانی دوم است. اما نرخ بیکاری غوطه ور در عوض با کارفرمایان اضافه کردن 2.5 میلیون شغل پس از بیش از 20 میلیون شغل از دست داده بودند در ماه آوریل است.

  • چه علائم کروناویروس?

   علائم رایج این بیماری شامل تب, سرفه خشک, خستگی و دشواری در تنفس یا تنگی نفس. برخی از این علائم با هم تداخل دارند با کسانی که از آنفولانزا, ساخت, تشخیص دشوار است اما آبریزش بینی و گرفتگی سینوس ها کمتر رایج است. C. D. C. نیز اضافه شده و لرز و درد عضلانی گلودرد و سردرد و از دست دادن حس چشایی یا بویایی به عنوان نشانه به نگاه کردن به. بسیاری از افراد بیمار پنج تا هفت روز پس از قرار گرفتن در معرض اما علائم ممکن است به نظر می رسد به عنوان چند به عنوان دو روز و یا به عنوان بسیاری از 14 روز.

  • چگونه می توانم محافظت از خودم در حالی که پرواز ؟

   اگر مسافرت هوایی اجتناب ناپذیر است وجود دارد برخی از مراحل شما می توانید برای محافظت از خودتان. مهم: شستن دست های خود را اغلب و جلوگیری از دست زدن به صورت خود را. اگر ممکن است را انتخاب کنید یک صندلی کنار پنجره. یک مطالعه از دانشگاه اموری در بر داشت که در طول فصل آنفولانزا امن ترین محل برای نشستن در هواپیما توسط یک پنجره به عنوان مردم نشسته در پنجره صندلی تا به حال کمتر در تماس با به طور بالقوه افراد بیمار. ضد عفونی کردن سطوح سخت است. هنگامی که شما را به صندلی خود را و دست های خود را تمیز و استفاده از مواد ضد عفونی کننده دستمال مرطوب برای تمیز کردن سطوح سخت در صندلی خود را مانند سر و بازو استراحت دست و پنجه نرم کمربند ایمنی راه دور صفحه نمایش صندلی جیب عقب و سینی جدول. اگر صندلی سخت است و بدون منفذ و یا چرم و یا pleather شما می توانید پاک کردن که بیش از حد. (با استفاده از دستمال مرطوب بر روی صندلی وبهلسترد می تواند منجر به یک صندلی و گسترش میکروب ها به جای کشتن آنها.)

  • باید چه کار کنم اگر من احساس بیمار ؟

   اگر شما شده است در معرض coronavirus و یا فکر می کنم شما باید و باید یک تب و یا علائم مانند سرفه یا تنفس مشکل, تماس با دکتر. آنها باید به شما مشاوره در مورد اینکه آیا شما باید آزمایش چگونه می توانید تست شده و چگونه به دنبال درمان های پزشکی بدون برنامه به طور بالقوه آلوده یا در معرض دیگران است.


پس از ونتیلاتور قطع بود و آقای ریوس یک به طور معمول گلهای مردی که میزبان یک برنامه رادیویی تنها در پاسخ با یک یا دو کلمه پاسخ دکتر گفت: پگی لای که او را درمان کرد.

“من به مردم دروغ گفتن بر روی زمین مانند آنها مرده بودند در I. C. U.,” او گفت:. او تصور یک خون آشام-مانند زن در اتاق خود. او متقاعد شده بود مردم در سالن خارج شد مسلح با اسلحه تهدید او.

“دکتر’آیا شما می بینید که؟” او به یاد آورد و گفت. “”آنها می خواهند مرا بکشند.”

او پرسید: اگر درب ضد گلوله و برای آرام کردن او به دکتر گفت: بله.

مانند بسیاری از بیماران هذیانی آقای ریوس منحرف معمولی بیمارستان فعالیت به پارانوئید تصورات. تماشای یک بیمارستان کارمند دار زدن یک تکه کاغذ او گفت که او فکر او را دیدم یک طناب و می ترسید او را به دار آویخته شود. او هذیان نمی شد با کمک یکی از بسیاری از به ظاهر کوچک هذیان-سوخت رسانی عوامل: عینک خود را به حال نشده است به او بازگشت.

پس از 10 روز از بستری شدن او صرف دو ماه در یک مرکز توانبخشی به دلیل پا التهاب به تازگی از بازگشت به شرق بوستون آپارتمان. در ماه مه پدرش در مکزیک درگذشت Covid-19 آقای ریوس گفت. او منعکس شده در یکی دیگر از توهم در بیمارستان است.

“من تو را دیدم شیطان و من از او پرسیدم” آیا می توانید به من فرصت دیگری ؟ “و او گفت:,” بله, اما شما می دانید قیمت'” آقای ریوس به یاد می آورد. “در حال حاضر من فکر می کنم من می دانم که قیمت من پدر است.”

اعتبار…ویلیام DeShazer برای نیویورک تایمز

دو ماه پس از بازگشت به خانه از سه هفته بستری شدن خانم پیروزی گفت: او تجربه شده است مشکل عاطفی و علائم روانی از جمله افسردگی و بی خوابی است. او شده است با توجه به بوی سیگار و یا سوختن چوب ساخته و پرداخته تخیل او.

“من احساس می کنم مثل من پایین رفتن از یک سوراخ خرگوش و من نمی دانم وقتی که من به عقب خواهد بود به خودم,” او گفت:.

Dr. Kevin Hageman یکی از پزشکان در مرکز پزشکی دانشگاه واندربیلت گفت که او “بسیار زیبا بود عمیقا delirious.”

خانم پیروزی یک ویتنامی مهاجر و قبلا سالم جامعه دانشجو رشته بیوشیمی گفت: او به یاد داشته باشید دهنی, انگشت کردن کردن لوله تنفس بود که reinserted. اما او به یاد می آورد چشم انداز ترکیب ترسناک با پوچی.

یک لحظه دانشمندان در ژاپن به آزمایش مواد شیمیایی در; بعدی او بود که گفتن آنها “‘من یک امریکایی هستم و باید یک راست به خوردن یک چیزبرگر و نوشیدن کوکا کولا,'” او به یاد می آورد و اضافه کرد: “من حتی نمی خواهم چیز برگر.”

همراه با این آشفته بیش فعال هذیان تجربه درونی hypoactive هذیان. در یک اتاق ریکاوری بعد از ترک I. C. U. او می خواهم خیره برای 10 تا 20 ثانیه وقتی پرسیده شد که سوال اساسی گفت: دکتر Hageman اضافه کرد: “هیچ چیز کاملا پردازش.”

خانم پیروزی موفق به گرفتن یک عکس از خودش با بینی اکسیژن لوله ها و پیشانی اسکار ارسال آن را در Facebook و نوشتن “من زنده ام” در ویتنامی بنابراین پدر و مادر او در ویتنام خواهد می دانم که او می خواهم جان سالم به در برد. اما یک روز دیگر او به نام او Wess پیروزی 15 یا 20 بار بارها و بارها گفت: “من به شما دو ساعت به آمده من را انتخاب کنید تا.”

“دلخراش بود گفت:” آقای پیروزی که با صبر و حوصله به او گفت که او نمی تواند منتشر نشده است. “برای چهار یا پنج روز او هنوز هم نمی تواند به یاد داشته باشید آنچه در آن سال بود که رئیس جمهور شد.”

او گفت: “چیزی کلیک.”

در حال حاضر برای کمک به غلبه بر خرید اینترنتی از تجربه او شروع به مصرف یک داروی ضد افسردگی دکتر تجویز می شوند و به تازگی دیدم یک روانشناس.

“مردم فکر می کنند زمانی که بیمار رو به خوبی و خارج از بیمارستان, از آن خواهد شد خوب آن را بیش از” خانم پیروزی گفت. “من نگران نباشید اگر این ویروس نمی کشتن من در آن زمان بود که من را تحت تاثیر قرار بدن به اندازه کافی برای کشتن من در حال حاضر؟”

Dabrali Jimenez کمک,گزارش,

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im