“آنها تبدیل زمین مقدس را به یک میدان نبرد’: روحانیت teargassed توسط پلیس واشنگتن



اسقفی روحانیت وابسته به کلیسای سنت جان در واشنگتن دی سی در میان معترضان مسالمت آمیز با خشونت جاروب از راه توسط پلیس به طوری که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن مطرح می تواند در مقابل ساختمان در روز دوشنبه و آنها را محکوم کرد رییس جمهور رفتار است.

از رهبران مسیحی بودند teargassed همراه با معترضان و روزنامه نگاران و برخی از آنان نیز به ضرب گلوله با گلوله های لاستیکی و پانچ توسط ماموران آنها به عنوان مسیر به کلیسا از نزدیک به کاخ سفید.

“آنها تبدیل زمین مقدس را به یک میدان نبرد” برگرد جينی Gerbasi گفت.

Gerbasi است که از پیشوا در نزدیکی سنت جانز اسقفی کلیسا در محله جورج تاون واشنگتن یک خواهر کلیسای سنت جان لافایت که بهتر شناخته شده به عنوان کلیسا از رئیس جمهور به دلیل هر یک از جیمز مدیسون به شرکت خدمات وجود دارد.

به عنوان تهمت صحبت در کاخ سفید که در آن او را تهدید به از بند باز کردن نظامی آمریکا در تظاهرات و اگر دولت فرمانداران نمی له ناآرامی باعث قتل جورج فلوید توسط پلیس در مینیاپولیس, پلیس ضد شورش با حمله به جمعیت در خارج از کلیسا است.

“من به طور ناگهانی سرفه از teargas,” Gerbasi گفت: مذهبی, اخبار, خدمات وب سایت.

Gerbasi آورده بود 20 کشیش دیگر و یک گروه از laypeople سازماندهی شده توسط اسقفی اسقف نشین از واشنگتن به عنوان یک “صلح آمیز حضور در حمایت از معترضان”. آنها ارائه آب و تنقلات به تظاهرکنندگان محکوم کردن نژادپرستی و خشونت پلیس و مسلح بودند با ضد عفونی کننده دست برای دفع coronavirus میان افزایش خطر چنین گردهمایی در طول بیماری همه گیر.

روحانیت بودند بسته بندی تا قبل از 7 بعد از ظهر حکومت نظامی در واشنگتن آغاز شد و زمانی که پلیس به طور ناگهانی رسید رو به جلو برای روشن شدن فضای شلوغ در مقابل کلیسا.

“ما شنیده این انفجار و مردم را به رها کردن زمین به خاطر شما نیست مطمئن باشید آنچه در آن بود” Gerbasi افزود وجود دارد گریه می کند از درد مردم به ضربه گلوله شلیک شده توسط پلیس

یکی دیگر از رهبر محلی Rev Glenna Huber پیشوا از کلیسا تجلی فرار کرد و فرستاده روحانیت در کلیسای رئیس جمهور به آنها هشدار می دهند.

Gerbasi گفت که او در زمینه کلیسا به عنوان پلیس با نزدیک شدن.

“من وجود دارد در صورتی ژاکت های یقه من موهای خاکستری در یک موی دم اسبی من خواندن عینک و من seminarian که با من بود – او teargas در چشم او,” او گفت:.

او ادامه داد: “پلیس در شورش دنده خود را سپر و کل بیت شروع به هل دادن در به پاسیو سنت جان لافایت مربع است.”

Gerbasi و اصحاب او فرار کرد و سپس دیدم بر روی گوشی های خود تصاویری از رئیس جمهور و همگروهی striding در سراسر فضای آنها بوده است سرنگون از ایستادن قبل از کلیسا به عنوان دوربین های نورد.

“این چیزی است که آن را به روشن است که پاسیو به طوری که انسان می تواند ایستادن در مقابل آن ساختمان با یک کتاب مقدس” گفت: Gerbasi.

کاخ سفید توییتی یک مغلوب ساختن پیشی جستن راه رفتن و ژست گرفتن و دادن شست به او strode گذشته یک خط از پلیس ضد شورش به نصرت موسیقی.


کاخ سفید
(WhiteHouse)

pic.twitter.com/bKvTrqHomS

2 ژوئن 2020

حق برگرد Mariann زمانی مشخص اسقف واشنگتن مستقر در سنت جان, Lafayette, است که شناخته شده برای آن لیبرال خم گفت: او نیز خشم. او ABC گفت: “این یک مشقت بار لحظه ای و بحران حاضر در کشور ما که در آن ما نیاز به بهبود و آشتی و ما نیاز به عدالت است.”

حق برگرد مایکل کاری ریاست اسقف کلیسای اسقفی متهم مغلوب ساختن پیشی جستن از با استفاده از “ساختمان کلیسا و کتاب مقدس برای اهداف سیاسی و حزبی”.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>