“آنها بدون محاکمه اعدام او را”: Ahmaud Arbery پدر در قتل پسرشمارکوس Arbery Sr می گوید او فقط می خواهم او را مناسب و ورزشی است.

تقریبا همه کسانی که در مورد او جوانترین پسر Ahmaud Arbery به یاد او در حال اجرا است. همسایگان او را دیدم دویدن تقریبا در هر روز است. Ahmaud مسیر خواهد او را در امتداد منحنی مسطح جاده ها در خارج از خانه او با مادرش و سپس به unincorporated جامعه Satilla سواحل در گرجستان ساحل فقط در خارج از Brunswick. Ahmaud خواهد موج به طور منظم در مسیر خود را.

“او فقط دوست داشت به کار کردن و او فقط عاشق مردم” پدرش گفت: نگهبان.

زمانی که 25 سال از سمت چپ برای یک اجرا در یک آفتابی مارس بعد از ظهر او به تصویب رسید برای آخرین بار همسایه ها که حلقه هشدار را به عنوان او شتافت توسط خانه های خود. او در نهایت دیدار با گرگوری McMichael, 64, و پسرش, تراویس, 34. مدت کوتاهی پس از آن Ahmaud به ضرب گلوله کشته شد حداقل دو بار.
Ahmaud Arbery, who was shot and killed in Brunswick, Georgia.

او مرده بود قبل از اینکه ماموران وارد شدند.

برای بیش از دو ماه مارکوس Sr – همراه با پسر و خواهر و برادر و مادر و خواستار پاسخ. اما به عنوان مورد رفت و از طریق سه وکلای منطقه پس از دو تا به حال به recuse خود را با توجه به روابط با گرگوری McMichael هیچ کس متهم شد در خواب و مرگ است.

Ahmaud خانواده ویران شد.

“ما نمی توانیم دو سیستم عدالت در امریکا: یکی برای سیاه امریکا و یکی برای سفید امریکا” بن Crump وکیل مارکوس Sr گفت: نگهبان.

که بعد در فوریه McMichaels پلیس گفت که Ahmaud همسان شرح کسی گرفتار در دوربین های امنیتی ارتکاب سرقت در محله. این هفته یک ویدیو به بیرون درز به نظر می رسد به تناقض سالمند McMichael بیانیه به پلیس اصرار Ahmaud به شدت مورد حمله قرار پسرش.

گرگوری McMichael داستان نیز در تضاد مارکوس Sr خاطرات پسر خود را. “او فقط یک دوست داشتنی مرد جوان و او می خواهد به شما این پیراهن را از پشت خود او گفت:” از جوانترین از سه فرزند خود را که می شد 26 روز جمعه.

“ما در حال صحبت کردن در مورد انجام یک جشن برای او در طول تعطیلات آخر هفته” مارکوس Sr می گوید. هزاران نفر از مردم در Glynn شهرستان و در سراسر امریکا نیز جشن Ahmaud روز جمعه با انجام چیزی که او دوست داشت: در حال اجرا است. در نزدیکی خانه مادرش مردم در زمان همان مسیر Ahmaud خواهد, اجرا, پیاده روی یا دویدن 2.23 مایل به نمایندگی از آخرین روز از Arbery جوان زندگی.

“ما قصد داریم به نگه داشتن در حال اجرا را برای شما به فرض تا زمانی که در خدمت عدالت است” یکی از دوستان خود ارسال شده در Facebook در حالی که آهسته دویدن.

ظرف دو روز از انتشار این ویدئو از مرگ او پس از 10 هفته از اجرای قانون محلی عدم بررسی گرجستان دفتر تحقیقات بازداشت شده و وعده داده شده به ادامه بررسی است. این McMichaels شد به اتهام قتل و تشدید حمله روز پنج شنبه روز قبل از Ahmaud می شد 26.

پدرش تماس تیراندازی یک عمل نژادپرستی توسط McMichaels که سفید هستند. این Arbery خانواده سیاه است. “من در برخورد با نژادپرستی تمام زندگی من در اینجا” مارکوس Sr می گوید از جامعه است. “همه تصور می شود برابر است.”

هر چند او فکر نمی کند که راه عدالت با این نسخهها کار در Glynn county, او امیدوار است که تیراندازی از او جوانترین فرزند ممکن است این رویداد فاجعه بار است که تغییرات چگونه این گوشه از گرجستان عمل می کند.

حتی در صورتی که تغییر می کند ، او می گوید: از آن خواهد شد در ازای پسرش زندگی است.

“من به زندگی بدون پسر من و آنها بدون محاکمه اعدام او. آن را فقط سخت” او گفت:. “او سزاوار نیست که.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de