‘آنها می دانند که چگونه به نگه داشتن مردم زنده’: چرا چین coronavirus پاسخ بهتر از شما فکر می کنم

واشنگتن — چین را تبدیل به یک قربانی برای این بیماری همه گیر کوروناویروس یک روایت شده است که با تشویق برخی از رئيس جمهور تهمت حامیان. “رئیس جمهور تهمت باید چین” نوشته فاکس نیوز وبگاه لنگر Laura Ingraham در توییتر ادعا که “آنها در ایجاد این بحران بهداشتی.”

این بیماری را به نظر می رسد سرچشمه در چین در یک بازار که در آن گوشت ماهی و حیوانات زنده به فروش می رسد — در هوبئی استان است. و در چین هم در تلاش برای تطهیر شدت بیماری ناشی از coronavirus COVID-19 ساختن آن دشوار برای هر دو شهروندان خود و بقیه جهان به درک که یک بیماری همه گیر در دست بود.

هر چند که ظاهرا موجود وقوع پس برخی در ایالات متحده همچنان در سرزنش چین برای کل همه گیر از جمله از طریق تماس با آن “ووهان کروناویروس” لقبی است که به طور گسترده ای نژادپرستانه تلقی شده است.

اما وجود دارد بسیاری از درس های آموخته از چگونه پکن در پاسخ به این بیماری با توجه به بالا سازمان بهداشت جهانی اپیدمیولوژی کار در coronavirus پاسخ وجود دارد. او می گوید که به خصوص در مورد ایالات متحده است چرا که بسیاری از این پاسخ بود که از آمریکا مقامات بهداشت عمومی.

“اگر من COVID من قصد دارم به چین گفت:” بروس Aylward, MD, کانادا اپیدمیولوژی که رهبری این است که تیم در زمین در ماه فوریه زمانی که coronavirus شد انفجار در چین است. “آنها می دانند که چگونه به نگه داشتن مردم زنده است.”

بروس Aylward سازمان جهانی بهداشت در یک کنفرانس مطبوعاتی در پکن در فوریه. 24 مورد چین پاسخ به COVID-19. (سام McNeil/AP)

Aylward صحبت کرد جمعه به اخبار یاهو از که دفتر مرکزی آن در ژنو که در آن او استوار است.

پس از بازگشت از چین او و همکارانش گزارشی منتشر کرد که در ستایش ملت از 1.4 میلیارد دلار برای “شاید بلند پروازانه ترین چالاک و تهاجمی بیماری مهار تلاش در طول تاریخ است.”

برخی در ایالات متحده bristled در آنچه آنها را به عنوان بیش از حد احترام نگرش که و دیگر سازمان های بین المللی به پکن کمونیست کارشناسی ارشد. “اگر این سازمان ها نمی خواهید به نگاه کردن به جهانی وسیع تر منافع و می رویم به جای ستایش رژیم های اقتدارگرا این سوال اگر از آن زمان به داد ما مشارکت در آنها” گفت: سناتور. تد کروز سناتور تگزاس در اخیر کنگره شنوایی coronavirus.

Aylward است تحت فشار قرار دادند از جمله انتقادات این استدلال که زیادی برای یادگیری وجود دارد از چین — و بسیار تکرار می شود. و او می گوید که با وجود تنش میان پکن و واشنگتن بر تجارت, چینی, اپیدیولوژی آموخته در بخش بزرگی از همتایان آمریکایی خود در مراکز کنترل و پیشگیری بیماری ها در آتلانتا.

“آنها زیر هدایت ایالات متحده به جهان” سخن گفت و اشاره کرد که آن را افسانه اپیدمی سرویس اطلاعاتی یک بازوی CDC که تدریس چین و بسیاری از کشورهای دیگر چگونه برای پیگیری مهار و ریشه کن کردن بیماری های عفونی. و ستایش او Anthony Fauci از موسسه ملی بهداشت و آنه Schuchat از CDC. هر دو از اعضای کاخ سفید coronavirus نیروی کار.

تاریخچه کنار Aylward گفت: چین به رسمیت شناخته شده به مراتب سریع تر از مردم متوجه است که coronavirus تا به حال بالقوه برای کشتن هزاران نفر. “هیچ چیز وجود دارد رفتن به نگه داشتن آن را به عقب. It’s gonna go,” او توضیح داد که رویکرد مقامات وجود دارد. “اما ما می توانیم پیدا کردن موارد و منزوی کردن آنها است.” او اضافه کرد که “برای چین عواقب شد بیش از حد بالا و عواقب شد زندگی بشر است.”

یک گارد امنیتی در ورود به یک کوچه در پکن در فوریه. 20. (گرگ بیکر/خبرگزاری گتی ایماژ)

بسیاری در ایالات متحده در حال آمدن به یک نتیجه مشابه هر چند برخی از مغلوب ساختن پیشی جستن حامیان در سمت راست همچنان به اصرار دارند که coronavirus است یا جعل و یا یک بیماری جزئی بودن تکثير توسط رئیس جمهور و دشمنان سیاسی. مغلوب ساختن پیشی جستن خود را به نظر می رسد با در نظر گرفتن شیوع بیشتر به طور جدی پس از هفته از شکایت در مورد آن اقتصادی و سیاسی اثر است.

روز جمعه اعلام کرد یک ملی اضطراری, علامت تشدید مبارزه با.

Aylward گفت که اگر چه بیماری های تنفسی مانند شایع آنفولانزا معمولا گسترش بیش از حد به سرعت به مسیر چینی ساخته شده یک تصمیم جسورانه: “ما باید پیدا کردن هر صورت فوق العاده سریع است.” با وجود دشواری انجام این کار با یک حرکت سریع ویروس است که به نظر می رسد به گسترش به راحتی و معطل سطوح آنها اجرا یک تماس سیستم ردیابی است که بالقوه شناسایی افراد بیمار.

که به شدت بیمار شد و پس از آن جدا شده و برای درمان در حالی که دیگران بودند قرنطینه و نظارت. “همه تبدیل به یک غربال” Aylward گفت و استفاده از فن آوری نیز “توربوشارژ.” این اجازه چینی به “زباله” تست های خود را, اما برای استفاده از آنها در افرادی که واقعا بیمار است و در نتیجه اجازه می دهد آنها را به کشف و قطع زنجیره انتقال،.

ایالات متحده شده است قادر به پیدا کردن کسانی که در زنجیره انتقال ، فقط رتبهدهی نشده است به دلیل تست آهسته بوده است به رفتن با تنها حدود 11000 نفر تست شده در سراسر کشور. CDC آزمایش تنها 77 نفر در نیمه اول این هفته است.

پرستاران در بخش مراقبت ويژه بيمارستان coronavirus بیماران در ووهان چین در فوریه. 22. (شیائو Yijiu/رادیو فردا از طریق AP)

Aylward گفت که هیچ چیزی در مورد چینی ها پاسخ خواهد بود بیش از حد دشوار است برای انجام این کار در ایالات متحده و شدت و دامنه این اقدامات است که شده است وجود دارد گاهی اوقات شده پر از شکوفه در رسانه ها. داشتن شاهد که پاسخ به آن نزدیک شد و با کمی سنگین مثل دست و مستند شرح داده شده توسط کروز و دیگران.

پکن در زمان “یک رویکرد عملگرایانه,” Aylward گفت. “آنها وحشت نیست.” در همان زمان مقامات بهداشت عمومی وجود دارد ساخته شده روشن است که خطر واقعی بود.

و اگر او را خوش بینانه در مورد چین او فقط به عنوان خوش بینانه در مورد ایالات متحده ستایش “فوق العاده نبوغ مردم آمریکا” که بعد از همه کمک به از بین بردن جهانی شیوع مانند فلج اطفال. و Fauci, همراه با دیگر دانشمندان آمریکایی بود که مرکزی به تلاش برای جلوگیری از نابسامانی های HIV/ایدز در 1980s و 1990s.

“شما بچه ها واقعا خوب هستند در این مسائل” Aylward گفت.

_____

بیشتر بخوانید از اخبار یاهو:

  • پوشش کامل سوالات متداول و بیشتر: 2020 انتخابات مرکز

  • Coronavirus نیروهای نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری سعی کنید ‘مجازی’ مبارزه

  • CPAC برگزار انفجار ‘رسانه هیستری’ بیش از coronavirus

  • مغلوب ساختن پیشی جستن را بالا علم مشاور به دنبال کمک از کارشناسان بهداشت عمومی در coronavirus پاسخ

  • خواهد coronavirus منجر به مجازی طب انقلاب ؟

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im