‘آنها تعلق ندارند’: تماس های رشد به سرنگونی پلیس از ما جنبش کارگری

به عنوان اعتراض به خشونت پلیس همچنان در سراسر آمریکا یک تاکتیک جدید در حال ظهور است که برای مبارزه با تاثیر بزرگ از پلیس های کارگری: لگد آنها را به بیرون از آمریکا جنبش کارگری.

پلیس اتحادیه های کارگری و گروه های کارگری مانند اتحادیه های دیگر معمولا نمایندگی از اعضای خود را در بحث های مربوط پرداخت و شرایط کار. اما آنها در حال بحث بودن تحت سلطه سفید رهبران اغلب عمیقا محافظه کار و خصمانه به انتقاد از افسران پلیس و یا تلاش در پلیس اصلاحات.

این هفته از انجمن صنفی نویسندگان امریکا در شرق – یک اتحادیه نویسندگان تلویزیون و دیجیتال روزنامه نگاران – نامیده می شود برای حذف از اتحادیه بین المللی پلیس انجمن از AFL-CIO کار فدراسیون است که نشان دهنده هر دو آنها را.

“تا زمانی که پلیس اتحادیه همچنان به خوب بکار بردن چانه زنی جمعی خود را به عنوان یک قدرت چماق جلوگیری از اصلاحات و پاسخگویی به هیچ کس امن است” انجمن صنفی گفت: در آزادی مطبوعات. “بنابراین اعتقاد ما این است که پلیس اتحادیه های کارگری تعلق ندارد در کار ما ائتلاف است.”

نویسندگان صنفی است AFL-CIO وابسته به تقاضا IUPA را به اخراج از این کشور بزرگترین کار فدراسیون. که تقاضا نشان دهنده مرکزی تنش میان پلیس و اتحادیه های کارگری و گسترده تر جنبش کارگری و امتیاز به خلیج فارس است که در طول تاریخ وجود داشته و بین آنها است. در آخرین روز و چند هفته است که در خلیج فارس به نظر می رسید به بزرگتر شدن.

پس از افغانستان از آمریکایی های آفریقایی تبار جورج فلوید در مینیاپولیس و Breonna تیلور در لوئیزویل کار سازمان است که تعداد افسران پلیس در میان اعضای خود را که به حساب با موقعیت خود را به عنوان یک بحث ملی بیش از نژادپرستی گسترش می یابد.

A rally in support of George Floyd and against police brutality at Dolores Park in San Francisco.

“واقعی وجود دارد سوال در مورد یک anti-racist organization, اگر شما نیز نمایندگی پلیس می گوید:” دیوید انگری یک CUNY مدرسه کار و مطالعات شهری عضو هیات.

هفته گذشته در شهرستان کینگ کار ائتلاف گفته پلیس سیاتل به مقابله با آن نژاد پرستی مشکل می شود و یا لگد از ائتلاف. انجمن خدمه پرواز-CWA نیز با صدور یک قطعنامه این استدلال پلیس اتحادیه های کارگری باید “حذف از جنبش کارگری” اگر آنها نمی تواند آدرس نژادپرستی در درون صفوف خود را.

اما این وضعیت ساده نیست. نه همه ادارات پلیس در حال اتحادیه و از آنهایی هستند که بسیاری از آنها نه وابسته بزرگتر کار فدراسیون مانند AFL-CIO.

بیش از 350,000 افسران سازمان تحت برادرانه منظور از پلیس مستقل اتحادیه های کارگری. اما تقاضا برای اخراج IUPA – ادعا کرد که بیش از 100 ، 000 عضو در سال گذشته – از AFL-CIO نشانه آن است که کارگران سازمان یافته ممکن است شروع به تجدید نظر در رابطه خود به پلیس اتحادیه های کارگری.

اما اگر جنبش کارگری است که رفتن به تغییر دهید, آن را احتمالا باید از زمین تا. در روز سه شنبه, AFL-CIO اذعان خشونت پلیس به عنوان یک نیروی کار مسئله (“این اتفاق می افتد ما در حیاط و به خانواده های ما”) اما استدلال کرد که بهتر بود برای حفظ IUPA به عنوان وابسته نسبت به “منزوی کردن” آنها را.

لگد زدن افسران پلیس از جنبش کارگری خواهد بود طولانی و پیچیده پروژه به این پرسش که یک مامور اجرای قانون. IUPA برای مثال نیز نشان دهنده برخی از اورژانس های پزشکی پاسخ و اصلاحات افسران. “مشخصات فنی, مدرسه عبور از نگهبانان با NYPD گفت:” انگری.

پس از آغاز به کار خود را پلیس اتحادیه های کارگری نیز اغلب ثابت شده به لحاظ سیاسی ماهر و موثر در مسدود کردن قانون یا اصلاحات که نگه داشتن اعضای خود را گسترده تر کرد.”

اتحادیه های کارگری مانند پلیس خیرخواه انجمن که نشان دهنده افسران پلیس در شهر نیویورک و شهرهای دیگر “و برادرانه منظور از پلیس آنها مانند سنتی اتحادیه های کارگری” گفت: Christopher هیز کار مورخ در راتگرز مدرسه کسب و کار و روابط کار. “آنها به نگاه کردن تقریبا به طور کامل برای خود آنها قابل مشاهده و تعهد به عدالت اجتماعی است.”

در شهر نیویورک PBA (در اصل به نام Patrolmen را خیرخواه انجمن) معروف است برای متهم این شهرستان از منابع دور از لباس مردان و زنان است. در سال 1966 پس از آن شهردار جان لیندسی می خواستم برای اضافه کردن چهار غیر نظامی به غیر نظامی شکایت بررسی هیئت مدیره یک سازمان مستقل ایجاد شده به بررسی سوء رفتار پلیس – که از آن ساخته شده اکثریت غیرنظامی برای اولین بار.

PBA در پاسخ با یک کمپین گسترده برای شکست دادن پیشنهاد بازسازی. استدلال خود را در برابر به عنوان WNYC نوشت: در سال 2016 شد رمزی در نژادپرست زبان. “من مریض و خسته از دادن به گروه های اقلیت با هوی و هوس خود را و خود را از قولنج و فریاد گفت:” سپس سر از PBA جان Cassese.

Pat Lynch, the president of the Police Benevolent Association of the City of New York, at a press conference.

پلیس اتحادیه های کارگری راه های مختلفی برای محافظت از اعضای خود و محدود کردن آنچه که آنها می تواند پاسخگو – از داوری در این رویداد یک افسر پلیس از کار اخراج شده است برای سوء به مبارزه برای حفظ انضباطی پرونده محرمانه است.

رئیس پلیس مینیاپولیس اتحادیه باب Kroll است به طور موثر مسدود بالقوه اصلاحات برای سال ها و حتی توسط یک پلیس سابق رئیس استانداردها. او همچنین رهبری فدراسیون در حالی که با افتخار پخش و سیاست هایش را خواستار دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن “فوق العاده” پس از ملاقات با او در 2019.

کرول نیز غالبا خصمانه به مردم سیاه و سفید; او با اشاره به زندگی ماده به عنوان یک “سازمان تروریستی” و هنگامی که گفته می شود با اشاره به کیت الیسون به عنوان یک “تروریست”. هفته گذشته او طبقه بندی شده جورج فلوید به عنوان “خشونت آمیز جنایی” بر اساس این واقعیت که او تا به حال زمان زندان در آشکارا نژادپرستانه تلاش برای دفاع از درک چوین افسر که به کشته شدن فلوید.

کرول احتمالا آگاه است که در ادارات پلیس’ قوی ترین اهرم خود را داده است. پلیس اتحادیه های کارگری “کشت تقریبا مانند یک قهرمان پرستی پلیس” گفت: هیز.

که بدان معنی است که روند کاهش عظیم الجثه پلیس بودجه خواهد شد به احتمال زیاد شامل به چالش کشیدن روایت است که به خوبی روغن زده, نظامی نیروی پلیس با جیب عمیق همیشه نتایج عالی امنیت عمومی.

که آیا آنها باقی می ماند در داخل و یا بدون AFL-CIO پلیس اتحادیه هستند به احتمال زیاد برای حفظ قدرت خود را – مگر در شهر و رهبران دولت اعمال اراده سیاسی برای به چالش کشیدن آنها.

“در چانه زنی جمعی, شما لازم نیست که به توافق برسند به آنچه از طرف دیگر می خواهد” گفت: Alex Colvin دین از کرنل ILR مدرسه. “بنابراین پلیس اتحادیه [می] قطعا تقاضا دستمزد خوب و کار برای حمایت از اعضای خود را, اما هیچ چیز وجود دارد گفت: شهرستان دولت را که به آنها است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>