تیاو صف در یک نوانخانه در Trastevere منطقه از رم حرکت می کند در یک مقدار کندتر از آن قبل از ایتالیا شیوع کروناویروس با توجه به فاصله فیزیکی قوانین. اما آن را نیز بسیار طولانی است.

“ما از خدمت حدود 300 وعده های غذایی در یک زمان به 500” گفت: لوسیا Lucchini که مدیریت آشپزخانه اجرا شده توسط کاتولیک خیریه sant’egidio.

“وجود دارد برخی بسیار دشوار روز در ابتدای این مستند با بسیاری از افراد بی خانمان از آمدن به اینجا که از ترس به آنها را درک نمی کنند چه اتفاقی می افتد – برخی از آنها حتی جریمه برای بودن در خیابان. سپس ما شروع به دیدن افرادی که تا به حال آمده کسانی که تا به حال از دست داده و درآمد خود را که تا به حال هیچ خانواده به نوبه خود.”

از چهره های جدید در میان 1 میلیون ایتالیایی که می تواند به مقابله با فقر در این سال به عنوان یک نتیجه از این بیماری همه گیر کوروناویروس با توجه به برآورد از Coldiretti این انجمن کشاورزان.

“چه اتفاق می افتد درست قبل از چشم همگان گفت:” لورنزو Bazzana یک مشاور اقتصادی Coldiretti. “خانواده هایی که شاید نمی شد در دشواری قبل از در حال حاضر shouldering بسیار سنگین بار اقتصادی و در حال تبدیل به بانک های مواد غذایی برای کمک به.”

نه بیش از حد دور از Trastevere سوپ آشپزخانه کازینو دل ادم Respiro یک قرن 17 قصر جایی که نخست وزیر ایتالیا جوزپه کونته در این ماه میزبانی مذاکرات با هدف محور اقتصاد کشور و پس از آن او گفت: ایتالیا به احتمال زیاد به بیش از یک پیش بینی کسری بودجه 10 درصد از خروجی داخلی و اقدامات لازم برای جلوگیری از اخراج و کمک به تلاش بخش هایی مانند گردشگری نمی تواند صبر کنید تا سپتامبر زمانی که دولت حاضر خواهد شد یک طرح جامع به مجلس اقتصاد است.

Coronavirus مرگ و میر در ایتالیا – نمودار

اما برای کسب و کار و افراد به شدت نیاز مالی فوری حمایت از کونته کلمات به مقدار کمی بیش از کرک.

ایتالیا را آهسته و انسداد سیستم اداری موجب شده است که تنها 30 درصد از شرکت دریافت کمک های مالی وعده داده شده به آنها در طول مستند و بسیاری از صاحبان کسب و کار هنوز هم در انتظار دولت-حمایت بانک وام. در همین حال هزاران نفر از کارگران هستند که هنوز برای دریافت پرداخت بدهکار به عنوان بخشی از یک طرح کردند.

“وجود دارد مقدار زیادی از تاخیر در راه پرداخت به شرکت ها و افراد” گفت: Wolfango Piccoli, the co-رئیس جمهور لندن-بر اساس تحقیقات شرکت Teneo. “و در حالی که همه تمرکز بر روی چهره های بزرگ, در پایان روز چیزی که واقعا مهم است به خصوص برای ضعیف ترین اعضای جامعه است که دولت ظرفیت برای تحویل پول است. در ایتالیا وجود دارد یک مشکل بزرگ با دولت ظرفیت.”

به عنوان رهبران دست و پنجه نرم کردن با اقتصاد بسیار از تعهد کاهش یافته در سازمان های خیریه و گروه های اجتماعی برای حمایت از کسانی که تجربه مشکلات. در رم بسیاری از سوپر مارکت ها باید به تصویب “spesa sospesa” (معوق خرید) ابتکار به موجب آن خریداران می توانند خرید مواد غذایی سازمان های خیریه که سپس تحویل به فقرا.

هفته گذشته پاپ فرانسیس تاسیس یک صندوق با هدف کمک به خانواده ها در شهرستان که در حال مبارزه.

داوطلبان در Nonna رم یک جامعه و گروه در حال حاضر به طور منظم به ارائه بسته های غذا به 7,500 خانواده ها در مقایسه با 300 قبل از همه گیر.

“آنها در حال فقرا جدید گفت:” آلبرتو Campailla یکی از داوطلبان. “در میان آنها داخلی کارگرانی که شغل خود را از دست و یا افرادی که در حال انجام کار مخاطره آمیز … بلکه حرفه ای جوان که به شدت کاهش می یابد درآمد.”

Campailla گفت: دولت باید سعی کنید به گسترش آن درآمد اولیه طرح بود که نورد از سال گذشته و کمک به مردم با پرداخت اجاره.

“وجود دارد یک خطر جدی برای بسیاری از مردم قادر به نگه دارید تا پرداخت اجاره و از دست دادن خانه های خود را,” او گفت:.
Customers are thin on the ground for this souvenir shop in Rome

اگر اتحادیه اروپا بازیابی صندوق تایید شده است این پول را نمی خواهد به اشتراک گذاشته تا 1 ژانویه. در عوض کشورهای عضو باید اطمینان حاصل شود که بودجه هدر نمی رود در حالی که ارتکاب به ایجاد تغییرات و سرمایه گذاری در پروژه های که به رشد اقتصادی است.

تا آن زمان تنها ممکن است بودجه ایتالیا می تواند دسترسی از بروکسل است که از طریق مطمئن شوید که برنامه كه عمدتا فراهم می کند پول نقد اضافی برای طرح کردند.

بسیاری از مغازه ها و کسب و کارهای دیگر در سراسر ایتالیا را نمی بازگشایی پس از مستند اقدامات کاسته شد. کسانی که در حال تلاش برای پایان می رسد دیدار.

“بسیاری از کسب و کار ما می آید از هتل ها و یا حوادث مانند عروسی که لغو شده اند” گفت: انزو روسیه که صاحب یک گلفروش با همسرش انتونلا در رم Esquilino محله است. “ما نیاز به یک پاسخ قوی از دولت اگر آن را همچنان مانند این می تواند بسیار خطرناک باشد.”

Gianpaolo Grilli که خانواده اجرای کسب و کار مبلمان در این نزدیکی است, گفت:: “من لازم نیست نیت در مذاکرات است که اتفاق می افتد. ایتالیا پر است از کسب و کارهای کوچک است که نه تنها ارائه اقتصادی ستون فقرات, اما, اجتماعی, استحکام. سیاستمداران را درک نکرده این. ما نمی خواهیم جزوه, ما می خواهیم قوانین است که ما را قادر به برنامه ریزی و سرمایه گذاری است.”

اگر چه تاثیر اقتصادی این بیماری همه گیر در حال حاضر مشهود Piccoli پیش بینی آسیب واقعی را احساس نمی شود تا پاییز. ایتالیا است به از دست دادن میلیاردها ضروری درآمد حاصل از گردشگری این سال است. تا 40 درصد از کوچک تا متوسط شرکت های هوا به ناپدید می شوند. موج اخراج انتظار می رود که پس از ممنوعیت شرکت های شلیک به مردم برداشته شده است در ماه اوت کردند و طرح به پایان می رسد در ماه اکتبر.

“بدون در نظر گرفتن مقدار از پول است که می تواند از بروکسل چشم انداز بسیار وخیم” گفت: Piccoli. “و من فکر نمی کنم این دولت است که توانایی برای قرار دادن با هم یک جامع, جامع و معتبر و موثر برنامه است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

علمی ترین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *