این بالین کنسرت آرامش ویروس بیماران

در هرج و مرج اتاق های اورژانس و مراقبت ويژه در اطراف شهر نیویورک coronavirus بیماران مبارزه برای زنده ماندن در انزوا با نقاب پزشکان و پرستاران خود را حفظ فاصله و بازديد خانواده محروم. آلارم مانیتور و سربار اطلاعیه صدا کردن بی وقفه.

اما در NewYork-پروتستان آلن بیمارستان در منهتن, موسیقی باخ برامس و حتی بیتلز را آغاز کرده است wafting از طریق اتاق بیمار, بازی های برگزار شده توسط انجام نوازندگان — به تازگی از کار موسیقی مجلسی بازیکنان; برندگان مسابقات بین المللی و جوایز; معلمان در معتبر موسیقی مدارس.

انجام آنها از کالیفرنیا, کنتاکی, مین, ویرجینیا, ماساچوست و نیویورک که در آن آنها پناه در محل. نقش موسیقی از طریق آی فون یا آی پد قرار داده شده در کنار تخت بیماران که نشان داد که آنها می خواستم به شنیدن یک عملکرد با استفاده از FaceTime صوتی-تنها ویژگی برای محافظت از حریم خصوصی خود را.

“من امیدوار به ارائه یک لحظه کوتاه از آسایش و یا حواس پرتی یا زیبایی گفت:” میشل راس یک ویولونیست در منهتن که انجام شده است برای بیماران است.

در آلن بیمارستان است که در نوک شمالی منهتن و در خدمت جامعه است که تا حد زیادی کم درآمد و اقلیت تلفات از coronavirus موارد شده است به خصوص ویرانگر است. هفته گذشته بالا اورژانس پزشک در آلن درگذشت خودکشی قرار دادن یک نور افکن در مبارزات و در بیمارستان است.

در زمان 200 تخت بیمارستان تا به حال به عنوان بسیاری از 170 coronavirus بیماران; در اوایل مارس وجود دارد 59 بیمار مرگ و میر, نیویورک تایمز گزارش کرده است.

آن را در اطراف آن زمان که کنسرت ایده شکوفا شده است. دکتر راشل ایستر وود, که با این نسخهها کار شیفت شب در I. C. U. حال نومید چقدر کوچک می تواند انجام شود برای برخی از بیماران است. “من فقط احساس در واقع ناامید و درمانده” او گفت:. “مردم در حال مرگ هستند به چپ و راست.”

یک شب او به گوش شرق در کالیفرنیا بازی باخ برای او بیش از FaceTime. دکتر ایستر وود, 35, که بازی کلارینت حرفه ای قبل از رفتن به مدرسه پزشکی, پیدا, موسیقی آرامش.

“من آرزو می کنم ما می تواند انجام دهد که در این بیمارستان گفت:” دوست خود را به عنوان او به یاد می آورد مکالمه. در آن لحظه این ایده در مورد بازی برای بيماران کلیک.

این نوازنده اندرو Janss و دوست دیگری مولی Carr یک ویولننواز شروع استخدام نوازندگان دیگر.

آخرین به روز رسانی: شیوع کروناویروس در نیویورک

  • مدارس سراسر n. y. دولت خواهد ماند بسته از طریق پایان سال تحصیلی کومو می گوید.
  • نیوجرسی در حال حاضر گزارش بیشتر ویروس مرگ و میر در هر روز از نیویورک است.
  • میسی پرده برنامه ای برای بازگشایی فروشگاه ها با ماسک های ضد عفونی کننده دست و پلکسی گلاس موانع.

برخی از بیماران به طور منظم طبقه بیدار و قادر به برقراری ارتباط است. دیگران در I. C. U. تخت بودند هواکش و به شدت تسکین یافته.

در این موارد دکتر ایستر وود گفت: “او به نام خانواده ها برای به دست آوردن اجازه برای اجرا به بازی می شود. او امیدوار بود حتی آن دسته از بیماران ممکن است آرامش در برخی از راه.

او به زودی گسترش این کنسرت به رفتند اعضای هیات بودند که به چالش کشیده هرگز مانند قبل خود را در معرض خطرات سلامتی, زندگی جدا از خانواده و های غم و اندوه از بیمار مرگ و میر. در یک شیفت کارگران جمع آوری و در یک ایستگاه پرستاری در نزدیکی نیمه شب به گوش آقای Janss بازی ویولن سل انفرادی.

“ما کف برای او و خواسته ما برای یکی دیگر از آهنگ” گفت: آنا Kosmider یک دستیار پزشک. “این سخت است برای پیدا کردن کسانی که لحظات شادی در محل کار.”

دکتر ایستر وود همچنین آرامش در آقای Janss عملکرد. “این به من آرامش بود,” او گفت: “از آنجا که من به عنوان یک پزشک بود و صدمه زدن به.”

دوشنبه گذشته ساعت بعد از خبر مرگ خود را پزشک-همکار کوتاه کنسرت بود و مرتب برای اعضای آلن اورژانس کارکنان. بیش از یک دوجین کارکنان شلوغ در یک اتاق استراحت به گوش آقای Janss بازی انتخاب شده از باخ, ادیت پیاف, Saint-Saëns و التون جان. عملکرد تسخیر شد و غم انگیز.

دکتر ایستر وود یک سال 2006 فارغ التحصیل مدرسه موسیقی منهتن به دست آمده خود را در رشته پزشکی در سال 2014 در دانشگاه کلمبیا کالج پزشکان و جراحان. او به اتمام اقامت در طب داخلی تبدیل شد و حضور یک پزشک در آلن سال گذشته است.

او گفت که او همیشه فرض بر موسیقی خواهد بود بخشی از زندگی او را نگه می دارد کلارینت — اما زمان کمی برای بازی به عنوان او شروع حرفه ای پزشکی خود.

“منظورم این است که موسیقی طول می کشد مقدار زیادی از فداکاری اما دارو طول می کشد تا راه بیشتر,” او گفت:.

اعتبار…Henrique Eisenmann

در ماه آوریل او کار شیفت شب را پوشش مراقبت ويژه در آلن.

“این سخت ترین از همه شیفت” گفت: استاد راهنما دکتر Zorica Stojanovic, مدیر پزشکی برای آلن hospitalist پزشکان “از آنجا که هر کس بیشتر از زمان راه رفتن روی خط باریکی بین مرگ و زندگی است.”

در مارس 2, Dr. ایستر وود او را دارای نعمت غیر مترقبه گفتگو با آقای Janss.

کنسرت ایده طبیعی بود برای او و خانم Carr این ویولننواز که با هم استخدام نوازندگان. آنها شرکت مستقیم پروژه: موسیقی بهبود می یابد ما یک سازمان غیر انتفاعی خانم Carr تاسیس است که سازماندهی رایگان, کلاسیک, کنسرت, در خانه های سالمندان hospices و زندان و پناهگاه بی خانمان و پناهندگان مراکز.

همه گیر آورده بود کار خود را به توقف و ثبات خود را از مستقل نوازندگان نیز دارا بودند اجرای برنامه لغو شد. (برای حمایت از نوازندگان این گروه گفت: این تصمیم گرفته بود به آنها پرداخت 100 دلار در هر کدام برای هر سه ساعت دوره آنها در تماس هستند به انجام coronavirus کنسرت.)

دکتر ایستر وود فرستاده او استاد راهنما دکتر Stojanovic, به دنبال تصویب او.

دکتر Stojanovic دریغ نکرد و گفت: در مصاحبه ای که ایده فوق العاده بود یکی با توجه به فاجعه باری بار. “چه کاری می تواند مختل کردن این الگوی ناامیدی موسیقی,” او گفت:.

در آوریل 7, آقای Janss در آپارتمان خود در اوکلند کالیفرنیا بازی اولین کنسرت — 15 دقیقه ویولن سل مجموعه آغاز شد که با باخ.

بعد از آن روز سه نفر در کنتاکی برای 75 دقیقه برای بیمار دیگر. نوازندگان شامل خانم Carr می آموزد که در جولیارد مدرسه و کالج بارد; شوهرش نوازنده ادد هدر و آنا Petrova که می آموزد پیانو در دانشگاه لوئیزویل. (هر سه نفر در قرنطینه خانم Petrova خانه در حالی که آقای هدر از بهبود علائم کروناویروس.)

خانم Petrova همچنین شوپن به طور خلاصه برای بیمار دیگر که در پاسخ از طریق تلفن “‘من عاشق موسیقی است. با تشکر از شما. شما ساخته شده روز من'” خانم Carr به یاد می آورد.

اجرای برنامه به دنبال در شب زمانی که دکتر ایستر وود می تواند پیدا کردن زمان. برای نوازندگان که به طور معمول خوراک زنده واکنش مخاطبان بازی بر روی گوشی به شدت تسکین یافته و بیماران هواکش میان صدای بوق بزند مانیتور می تواند حقیقی.

“شما در حال بازی در واقع به یک خلاء” آقای Janss گفت.

نوازندگان کشیده اند از لیست پخش خود که شامل شوبرت شومان, بتهوون و Rachmaninoff و همچنین جورج گرشوین و اندرو لوید وبر. آنها بازی کرده اند “All My Loving” و “چیزی” توسط بیتلز و یک ویولا و ویولن سل آرایش “بیش از رنگین کمان.”

Miki-سوفیا, ابر, یک ویولونیست در بوستون گفت: او با بازی باخ برای یک بیمار که می خواستم به شنیدن چیزی آرامش بخش است. او می تواند بشنود بیمار سرفه و او در زمان ویولا که در محدوده پایین تر از یادداشت ها.

“من فقط بازی های کم رشته بسیار آرام و مداوم و آهسته ریتم برای حدود 30 دقیقه” او گفت:.

شاید هیچ آهنگساز کار انجام شده بیشتر برای coronavirus بیماران از باخ, دکتر ایستر وود گفت: توصیف موسیقی خود را به عنوان آرامش بخش, نشاط بخشی و “نوع سودا که مردم به درک.”

برخی از نوازندگان گفت: آنها پیدا شده برای بیماران عمیقا عاطفی و آنها را به گریه در حالی که انجام است.

موسیقی نیز به هم زده هيجان در بيماران است.

دکتر ایستر وود گفت که او سمت چپ تلفن خود را با یک بالین بیمار و پس از بازگشت عملکرد برای پیدا کردن بیمار خندان.

“من متوجه شدم من تا به حال هرگز دیده می شود یک بیمار لبخند کل این زمان,” او گفت:.

آوریل 16, حدود ده کنسرت برگزار شده بود برای بیماران و کارکنان دکتر ایستر وود گفت. اما آن روز او شروع به احساس بیمار دچار علائم ویروس. او مورد آزمایش قرار گرفت و به خانه رفت. آزمون برگشتم منفی است.

تا زمانی که او می تواند بازگشت به کار دو تن دیگر از پزشکان — ریکی Regalbuto در آلن و مایک رابینز بخش اورژانس در دانشگاه کلمبیا ایروینگ مرکز پزشکی — داوطلب به ترتیب اجرای برنامه در هر بیمارستان.

دکتر رابینز گفت: یکی صورت بیمار فقط “روشن” هنگامی که به او پیشنهاد یک کنسرت. دقیقه به عملکرد هر چند موسیقی به پایان رسید زمانی که بیمار بود به انتوبه او به یاد می آورد.

بیمار “تاریخ و زمان آخرین دقیقه از آگاهی بودند آغوش با موسیقی زیبا” دکتر رابینز پیامک نوازندگان بعد.

دوشنبه گذشته دکتر ایستر وود بازگشت به شیفت شب در آلن که در آن او به ترتیب دو 45 دقیقه ای کنسرت برای بیماران, پنکه, هر, توسط پیانیست Henrique Eisenmann در بروکلین. دکتر ایستر وود در این هفته گفت که او امیدوار به ادامه اجرای برنامه برای بیماران و کارکنان.

“ما به این حرفه برای کمک به مردم,” او گفت:. “و این موسیقی تا به حال توانایی حداقل کمک به یک کمی.”

یوسف گلدشتاین کمک گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>