‘این خود مردم’: در داخل نخبگان گشت مرزی واحد مغلوب ساختن پیشی جستن ارسال به پورتلند

در ژانویه 2011, James Tomsheck سپس بالا امور داخلی محقق درون ما گمرک و حفاظت مرزی, حضور, جلسه حدود 100 ارشد CBP رهبران در یک هتل در ایروینگتن ویرجینیا.

در میان مقادیر شکوه و جلال از سالن رقص هتل او به وضوح به یاد می آورد با شنیدن این کشور پس از آن بالاترین رتبه گشت مرزی عامل دیوید اگویلار دو لا فرانترا تخمگذار کردن چشم انداز خود را برای آینده است. گشت مرزی سابق CBP معاون کمیسر گفته بود برای تبدیل شدن به “سپاه تفنگداران دریایی ایالات متحده فدرال اجرای قانون در جامعه”.

یکی دیگر از پیشرو CBP شکل اظهار داشت که مرز عوامل نمی شد و نیاز به پایبندی به همین قانون اساسی محدودیت در استفاده از زور به عنوان دیگر مجریان قانون. “ما از پلیس نمی,” او گفت:.

سریع به جلو به این ماه زمانی که Tomsheck جذب با نصب پیشامد تصاویر فدرال افسران – led توسط ماموران مرزبانی – دارای حق اعمال teargas و فلش چتری در برابر معترضان در پورتلند اورگان است.

به اخبار منتشر شده از تظاهرکنندگان که در این صورت با “کمتر کشنده” مهمات و ناشناس نقاب عوامل در استتار قوی-پشتیبانی غیر نظامی به بینام, وانت, کابوس سناریو Tomsheck شنیده بود بیان شده توسط کارفرمایان خود را تقریبا از یک دهه پیش از گشت مرزی تبدیل شدن به یک کشور نیروی نظامی عامل خارج از محدودیت های قانون اساسی – در حال تبدیل شدن واقعی است.

“گشت مرزی همواره دیده می شود خود را به عنوان یک نیروی نظامی و آرمان در حال حاضر فعال فعلی دولت” Tomsheck گفت: نگهبان.

در روز پنج شنبه تهمت ramped تا تهدید خود را برای ارسال به عوامل گشت مرزی به شهرهای آمریکا برای مقابله با آنچه که او ادعا می کند که یک بیماری همه گیر از خشونت و هرج و مرج گسترده در مناطق شهری است. او به فاکس نیوز گفت آماده است به ارسال در 75,000 فدرال افسران هشدار داد: “ما به تمام شهرستانها هر یک از شهرستانها. ما آماده هستیم.”

Protesters hold cellphone lights as they gather at the justice center and courthouse as feds attempt to intervene after weeks of protests in Portland.

مغلوب ساختن پیشی جستن ساخته شده است آنچه او به تصویر می کشد به عنوان جنایت زده درونی شهرهای تحت کنترل بی کفایت دموکراتیک شهرداران در حال اجرا تم های خود را بیش از حد حزبی ریاست جمهوری از زمان آغاز آن. او معروف به استناد “آمریکا قتل عام” در سال 2017 افتتاح کرد.

با اعزام ماموران فدرال به پورتلند و به طور بالقوه نورد ورزش به شهرهای دیگر مانند شیکاگو و نیویورک و آلبوکرک رئیس جمهور ایالات متحده تبدیل شده خود را dystopian فصاحت و بلاغت به واقعیت سیاسی.

که او باید انتخاب گشت مرزی ایالات متحده به عنوان نهاد جدید خود واقعیت-TV پیشنهاد برای به دست گرفتن کنترل غیر نظامی در خیابان ها نگران کننده است به خصوص برای کسانی که آشنا هستند با آژانس را ضبط آهنگ است. جامع ترین شمارش آن کشنده نقض ثبت شده در مرز جنوبی ائتلاف جامعه پیدا کرده حداقل 111 نفر فوت کرده اند که در نتیجه برخورد با یک عامل مرز از سال 2010.

Tomsheck بررسی موارد متعدد از آنچه او به این نتیجه رسیدند به استفاده نامناسب از نیروی کشنده در نتیجه نیازی مرگ در طول زمان خود را در CBP امور داخلی از سال 2006 تا 2014. “وقت و زمان دوباره دیدم حوادث گشوده که در آن مردم – همیشه Latinos تقریبا همیشه شهروندان مکزیکی – جان خود را از دست در دست ماموران مرزبانی.”

در همان دوره دولت بوش به شدت گسترش گشت مرزی تقریبا دو برابر تعدادی از عوامل آن زمان 20,000 و افزایش بودجه آن از $1.5 میلیارد دلار در سال 2006 به سمت $5bn آن امروز است. این CBP در حال حاضر به خود می بالد در که چه آن را “یکی از بزرگترین اجرای قانون سازمان”.

در حالی که اندازه و دامنه آژانس قارچ آن پاسخگویی به عقب. دانیل مارتینز, یک جامعه شناس در دانشگاه آریزونا مورد تجزیه و تحلیل چگونه شکایت به کار گرفته و دریافته است که بدن اعمال نسبی با مصونیت از مجازات.

تحقیقات خود را به رهبری او را به این نتیجه وجود دارد این است که “فرهنگ از ظلم و ستم نسبت به مهاجران و مرز crossers که dehumanizes و demeans مرز crossers. بنابراین برای دیدن مرزی ماموران که در حال حاضر شده است حساسیت توسط از بدرفتاری با مهاجران هدایت به درگیر شدن با معترضان در داخل کشور است که بسیار مورد.”

A border patrol agent detains an undocumented immigrant near a section of privately-built border wall under construction on 11 December 2019 near Mission, Texas.

بیشتر مربوط به این است که هنوز فدرال افسران مستقر در پورتلند ظاهرا برای حفاظت از اموال فدرال بودند رهبری توسط نخبگان واحد گشت مرزی واحد تاکتیکی. بهتر شناخته شده به عنوان Bortac آن است که یک شبه militarised ساز و برگ معادل مهر و موم نیروی دریایی.

تاد میلر نویسنده امپراتوری از مرزهای اتحاد دوبله Bortac به عنوان “robocops از گشت مرزی ایالات متحده”.

عامل تا حد زیادی در راز Bortac عوامل آموزش دیده برای Swat-سبک حمله در باندهای سازمان یافته قاچاق مهاجران و یا مواد مخدر در مرز ایالات متحده. آنها مستقر شده اند و در عراق و افغانستان و همچنین در بسیاری از کشورهای آمریکای لاتین.

خود را در خط مقدم نقش در پورتلند بحث برانگیز شد چرا که آنها هیچ آشکار آموزش در کنترل جمعیت و یا پلیس از تظاهرات. آن ساخته شده پس از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت تصمیم در ماه فوریه به اعزام Bortac به ما داخلی به کار در کنار یخ افسران مهاجرت در دستگیری مهاجران مستند نشده در دموکراتیک کنترل “پناهگاه شهرستانها”.

Jenn Budd صرف شش سال کار به عنوان یک ارشد گشت مرزی عامل تا سال 2001 زمانی که او منفجر سوت در ایستگاه ارشد شد که خود را قاچاق مواد مخدر. او ارائه شده ارتقاء در ازای سکوت او در مورد این موضوع استعفا داد اما در انزجار.

در سال به عنوان یک عامل او به Bortac هست. او به یاد می آورد آنها را به عنوان “بزرگترین بچه ها مانند jocks در یک تیم فوتبال. آنها زندگی می کنند در گروه های مانند مهر و موم نیروی دریایی صرف وقت خود را در نظامی-سبک آموزش است.”

در باد را تجربه Bortac عوامل در میان “ترین خشونت آمیز و نژادپرستانه در همه اجرای قانون”.

شبه نظامی ماهیت واحد می رود فراتر از آموزش percolating به دولت خود را از ذهن است. “آنها وجود ندارد در عرصه غیر نظامی و اجرای قانون” باد گفت. “آنها از نظر مردم آنها روبرو می شوند در ارتش احساس به عنوان مبارزان دشمن معنی آنها عملا هیچ حقوق.”

که فشار اضافی-قضایی تجاوز اجرا می شود از طریق همه چیز Bortac می کند, Budd گفت. “آنها نمی نرمال خودرو متوقف می شود. آنها را قادر به rip کردن رانندگان را از صندلی خود را پرتاب او را در برابر طرف قرار داده و او را در دستبند – همان تاکتیک شما در حال حاضر شاهد Bortac عوامل استفاده در پورتلند.”

تحت قوانین گشت مرزی آنها مجاز به فعالیت در 100 مایل از هر مرزی از جمله کسانی که با مکزیک و کانادا به عنوان به خوبی به عنوان هر دو بشکست. به عنوان یک نتیجه حکم خود را پوشش می دهد تقریبا دو سوم از جمعیت این کشور حدود 200 میلیون نفر – و نه پذیرای از کشور 10 تا از بزرگترین شهرهای که بسیاری از مغلوب ساختن پیشی جستن در حال حاضر هدف قرار دادن.

در داخل 100 مایل از منطقه مرزی ماموران گشت هستند و به برخی از درجه رایگان از قانون اساسی محدودیت هایی که اعمال می شود به دیگر مجریان قانون. “آنها می توانند راه اندازی ایستگاه های بازرسی تا 100 مایل از مرز به عنوان آنها در Gila خم و کازا گرانده در آریزونا” Tod میلر گفت. “آنها آگاهانه عمل به عنوان اگر آنها بالاتر از متمم چهارم قانون اساسی ممنوعیت بی دلیل جستجو و تشنج هر چند حقوق مدنی گروه بشدت مسابقه است.”

دو دیگر جنبه های فرهنگ گشت مرزی مربوط به زمان دیوانگی بیش بسیج در شهرستانها داخلی. نژادپرستی و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

نژاد پرستی گرفتار است این موسسه برای چند دهه. Jenn Budd به یاد می آورد که زمانی که او امضا برای خدمت در سال 1995 او مربی اسپانیایی blithely او اطلاع داد که Latino مهاجران بودند اشاره شده در این سازمان به عنوان “tonks” و “wetbacks”.

“وجود دارد یک دیدگاه غالب که همه مهاجران در حال مجرمان و اگر شما را متوقف و کسی که در وسیله نقلیه خود را که به نظر می رسد لاتین و اسپانیایی صحبت میکند, آنها احتمالا جنایی بیش از حد” او گفت:.

سال گذشته ProPublica در معرض یک راز Facebook گروه فعلی و سابق ماموران مرزبانی که پست شد سرند با خشونت نژادپرستانه و جنسیتی زبان از جمله جوک در مورد مهاجر و میر. یکی از پست های ترغیب عوامل به پرتاب یک “burrito در این عوضی” با اشاره به دموکراتیک congresswomen خواستار تحقیق و تفحص از مرز تسهیلات سوء استفاده.

رهگیری رفت تا نشان دهد که هر دو رئیس فعلی گشت مرزی رادنی اسکات و سلف خود کارلا کشيش بودند و در میان این گروه تقریبا 9,500 اعضای – تقریبا نیمی از کل نیروی.

در حالی که Facebook گروه بود و از دید عموم پنهان شده است وجود دارد هیچ تلاشی برای پنهان کردن این پرشور تقریبا وسواسی پشتیبانی که گشت مرزی ارائه می دهد مغلوب ساختن پیشی جستن. در ماه مارس سال 2016 پس از آن انتخابات ریاست جمهوری نامزد دریافت افزایش پیشنهاد خود را برای حزب خود را نامزد زمانی که اتحادیه به نمایندگی از ماموران مرزبانی تایید او.

The US-Mexico border fence is seen at sunset on 22 July 2018 in Nogales, Arizona.

از آن پس رابطه رشد کرده همیشه سخت تر. گشت مرزی است با شوق و ذوق به دنبال تهمت اجرایی سفارشات حتی زمانی که آنها فرو رفته این سازمان در بحث مانند زمانی که عوامل آن حذف نوزادان از مادران آنها اسلحه تحت مغلوب ساختن پیشی جستن 2018 سیاست جدایی خانواده.

ملی گشت مرزی شورای نمایندگی اتحادیه اروپا در قفل مرحله با مغلوب ساختن پیشی جستن. از این 20 پست در آن خوراک توییتر همه اما سه رسانهها از مغلوب ساختن پیشی جستن شخصی و یا کمپین پیام.

در یک بیانیه ویدئویی تعبیه شده در خوراک, اتحادیه, رییس جمهور, Brandon جاد اعلام کرد که “رئیس جمهور تهمت است کاندیدای مناسب برای ایمنی و امنیت این ملت بزرگ نیست جو بایدن. لطفا مرا در حمایت از رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن.”

مغلوب ساختن پیشی جستن-گشت مرزی همکاری خرس همه نشانه های کلاسیک در عوض. در یک طرف از این معامله گشت مرزی اتحادیه lavishes ستایش از رئیس جمهور و پشتیبانی از زمین خود را برای انتخاب مجدد.

در کنار او تهمت بارها تحت فشار قرار دادند برای منابع بیشتر برای سازمان و کارکنان آن اتحادیه است و در حال حاضر به طور فعال ترویج تحقق آن رویای تبدیل شدن به یک نظامی با حضور در خیابان های امریکا. تحت ریاست او بر سرکوب و خشونت سیاست از این مرز در حال گسترش در سراسر کشور است.

“مغلوب ساختن پیشی جستن است ratcheted تا روابط سیاسی به گشت مرزی به سطح دیگری” میلر گفت. “او خود را بر اساس کل کمپین 2016 در اطراف این و آن است که در حال حاضر در هسته خود 2020 حضور در انتخابات مجدد. این خود مردم است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im