‘دماسنج اسلحه’ در Coronavirus خط مقدم هستند “معروف دقیق نیست’

آن را تبدیل به یک تصویر نمادین از شیوع کروناویروس در چین: یک نقاب رسمی با هدف آنچه به نظر می رسد کوچک سفید تپانچه در یک مسافر پیشانی.

برای هفته این شوم به دنبال دستگاه شده است مستقر در ایست های بازرسی در سراسر چین — tollbooths, مجتمع های آپارتمانی, هتل ها و فروشگاه های مواد غذایی, ایستگاه های قطار — به عنوان مقامات دولتی و خصوصی شهروندان screen مردم به صورت تب در تلاش برای جلوگیری از گسترش مرگبار coronavirus.

گاهی اوقات به عنوان “دماسنج تفنگ” دستگاه مجهز به یک سنسور مادون قرمز است که می تواند به سرعت اندازه گیری دمای سطح (بدون هر گونه تماس با پوست فرد. در سال های اخیر آن را تبدیل به یک ابزار مهم برای کشورهای تقلا برای مهار شیوع بیماری های ویروسی. آن را به طور گسترده ای استفاده می شود سعی کنید به سرعت گسترش سارس در چین در اوایل 2000s و برای جلوگیری از شیوع بیماری ابولا در غرب آفریقا از یک دهه بعد.

اما برای همه آن قدرتمند فن آوری سنجش دماسنج است و در نهایت ثابت می شود یک اثر مکانیسم دفاعی به گفته مقامات پزشکی و کارشناسان در دستگاه های مادون قرمز. مانند فولاد ماسک تبدیل شده اند که همه جا در چین, دماسنج اسلحه تمایل به غیر قابل اعتماد در خارج به دقت کنترل مراقبت های بهداشتی تنظیمات.

اعتبار…Kevin Frayer/گتی ایماژ

این دماسنج تعیین دما با اندازه گیری گرمای ناشی از سطح بدن یک فرد. اغلب کسانی که دارای حق اعمال این ابزار نمی نگه دارید و آنها را به اندازه کافی نزدیک به این موضوع پیشانی تولید غیر منتظره ای دمای پایین خوانش و یا نگه داشتن آنها را بیش از حد نزدیک کنید برای خواندن. اندازه گیری را می توان مبهم در برخی محیط مانند گرد و خاکی کنار جاده ای و یا زمانی که کسی گرفته است, دارو برای سرکوب یک تب.

“این دستگاه ها به شدت دقیق نیست و قابل اعتماد” گفت: دکتر جیمز Lawler یک متخصص پزشکی در دانشگاه نبراسکا مرکز جهانی برای سلامت و امنیت. “برخی از, آن است که کاملا رک و پوست کنده برای نشان می دهد.”

هنگامی که او به سفر در غرب آفریقا به ویروس ابولا دکتر Lawler بود و اغلب تست شده با مادون قرمز دماسنج خارج از بیمارستان و یا در کنار جاده بازرسی. نتايج نشان داد او در حال مرگ بود از هیپوترمی.

“من متوسط بود و اغلب 35 درجه سانتیگراد یا پایین تر که شروع به تبدیل شدن ناسازگار با زندگی” دکتر لاولر گفت. “بنابراین من مطمئن هستم که کسانی که دقیق بودند.”

در تئوری, دماسنج و همچنین پیچیده تر دوربین های دیجیتال است که می تواند اندازه گیری گرما آینده یک فرد اجازه می دهد تا مقامات محلی را به سرعت تعیین کنید که ممکن است تب و سپس کشیدن آن مردم گذشته برای آزمایش های بیشتر. تا کنون ده ها هزار نفر از مردم قرارداد coronavirus و این هفته مرگ و میر گذشت 1,000 خوانده شده را علامت. ماه گذشته سازمان جهانی بهداشت گفت: متوسط نیز می تواند به کاهش “خطر واردات.”

اما در رسانه های اجتماعی در چین مردم عبور از پست های بازرسی شکایت کرده اند که در صورتی که تولید غیرواقع کم خوانش در برخی از موقعیت و مصنوعی بالا خوانش دیگران مانند زمانی که یک مسافر مورد آزمایش قرار است از داخل یک ماشین.

از شیوع کروناویروس

 • چه شما نیاز به دانستن ؟ از اینجا شروع کنید.

  به روز شده در فوریه. 10, 2020

  • چه Coronavirus?
   این یک رمان است ویروس به نام تاج مانند خوشه که بیرون از سطح آن است. Coronavirus می تواند آلوده حیوانات و مردم است و می تواند طیف وسیعی از بیماری های تنفسی از سرماخوردگی به شرایط خطرناک مانند سندرم حاد تنفسی یا سارس.
  • چگونه مسری است که ویروس ؟
   با توجه به تحقیقات اولیه به نظر می رسد نسبتا عفونی شبیه به سارس است و احتمالا انتقال از طریق هوا. دانشمندان تخمین زده اند که هر فرد آلوده می تواند آن را به جایی بین 1.5 و 3.5 مردم بدون موثر مهار اقدامات است.
  • جایی که این ویروس گسترش یابد ؟
   ویروس سرچشمه در ووهان چین و بیمار دهها هزار نفر از مردم در چین و حداقل دو دوجین دیگر کشورها است.
  • چگونه نگران من باید باشد ؟
   در حالی که این ویروس جدی بهداشت عمومی و نگرانی و خطر ابتلا به بسیاری از افراد در خارج از چین باقی مانده بسیار کم و آنفلوآنزای فصلی بیشتر تهدید فوری.
  • که در حال کار برای جلوگیری از ویروس ؟
   سازمان بهداشت جهانی مقامات ستایش چین تهاجمی پاسخ به این ویروس توسط بسته شدن حمل و نقل مدارس و بازار. این هفته یک تیم از کارشناسان از W. H. O. وارد پکن به ارائه کمک.
  • چه می شود اگر من در سفر ؟
   ایالات متحده و استرالیا به طور موقت انکار ورود برای غیر شهروندان که به تازگی از سفر به چین و چند شرکت های هواپیمایی پروازهای لغو شده.
  • چگونه می توانم نگه داشتن خودم و دیگران امن است ؟
   شستن دست های خود را اغلب مهم ترین چیز شما می توانید انجام دهید همراه با ماندن در خانه هنگامی که شما بیمار هستید.

“شما می دانید متوسط تفنگ نادرست است” نوشت: یک نفر در Weibo چین رسانه های اجتماعی و خدمات پس از خواندن از یک نگهبان. “من می دانم که درجه حرارت تفنگ نادرست است. او همچنین می داند که درجه حرارت تفنگ نادرست است. اما هیچ کس نمی گوید هر چیزی به دلیل آن است که بخشی از این فرایند است. چنین فرمولبندی!”

فقط به خاطر یک ابزار مادون قرمز می گوید: کسی که دارای درجه حرارت بالا به این معنا نیست که فرد بیمار است اجازه دهید به تنهایی حامل ویروس.

“آنها می توانست اعمال آنها می تواند مصرف برخی داروها گفت:” جیم Seffrin متخصص در دستگاه های مادون قرمز در Infraspection موسسه در نیوجرسی. “کسی که در تلاش برای گرفتن یک پرواز در فرودگاه که برای آنها دیر — ممکن است آنها را اجرا کردن یک اجتماع.”

رشد تقاضا برای دماسنج اسلحه و دوربین های مادون قرمز است که می تواند تشخیص تب دارای ناشی از کمبود در سراسر جهان از مرکز شیوع در ووهان به یک منبع کوچک در تگزاس است.

یک میزبان از شرکت های چینی را دماسنج اسلحه که گران تر شده اند به عنوان تقاضا افزایش یافته است و از هر دو دولتی و خصوصی مشتریان مانند مدارس و کارخانه ها.

Alicn پزشکی (Shenzhen) یک تولید کننده در چین شهر شنزن باعث 2.5 میلیون دماسنج اسلحه از یک سال و یکی از تنها تعداد انگشت شماری از شرکت ها در چین است که می تواند رسیدن به این سطح از تولید گفت: Mo Yingchun آن مدیر. هنوز هزینه های مواد خام باید رسید و بسیاری از کارگران نمی توانند در اطراف چین را مهار شیوع تلاش به نشان می دهد تا برای خود شغل به معنی این شرکت نیست و تولید در ظرفیت کامل.

“حتی دولت در حال مبارزه برای محصولات میان خود” آقای Mo گفت و اشاره کرد که قیمت ها صعود کرده و به سه تا پنج برابر معمول سطح. “دولت های محلی می خواهید برای تضمین نیازهای خود را اول است.”

به طور معمول او اضافه کرد: این شرکت دماسنج استفاده می شود در داخل خانه برای بررسی در نوزادان است. “دماسنج اسلحه استفاده می شود فقط برای غربالگری سریع و نه به عنوان دقیق به عنوان سنتی, دماسنج,” آقای Mo گفت. “این یک صنعت کوچک و اگر نیست آن را برای وقوع آن را نمی خواهد در کانون توجه قرار داده.”

هزاران مایل دورتر از قلب شیوع کوچک, تکنولوژی, تامین کننده در بومانت تگزاس نیز احساس له از تقاضا است. این شرکت دوربین های مادون قرمز باعث می شود با تکنولوژی بالا تجهیزات تصویربرداری و همچنین مادون قرمز دماسنج که به قیمت 25 دلار در هر کدام.

در حالت عادی ماه این شرکت به فروش می رساند در حدود 100 دوربین های مادون قرمز با توجه به آن, مدیر اجرایی, Gary Strahan. از ماه ژانویه این شرکت به فروش می رسد بیش از 1000 تهیه مدارس, کروز, کشتی, کارخانجات, ادارات, بیمارستان ها و سالن های تئاتر در کشورهایی مانند چین و کره جنوبی.

آقای Strahan گفت: او مشغول به کار بود هر روز از 4 صبح تا 10 شب به نگه دارید تا با سفارشات.

“آن را قریب به اتفاق قربانیان ترین چیزی که من تا به حال برای مقابله با, در, زندگی من,” او گفت:. “ما باید افرادی که به ما به طور مستقیم گفت: ‘می تواند به شما عرضه 1,000 دوربین ؟ می تواند به شما عرضه 2,000 دوربین؟'”

این شرکت دوربین های دیجیتال و دماسنج اسلحه دارای یک حاشیه خطا از 0.1 تا 0.2 درجه سانتیگراد به گفته آقای Strahan شده است که فروش دوربین های مادون قرمز از 1990s شروع شد. اما بسیاری از محصولات در بازار کمتر قابل اعتماد است.

در گذشته شیوع برخی از پست های بازرسی باید با استفاده از دوربین و یا دماسنج اسلحه طراحی شده بود که برای اهداف صنعتی مانند اندازه گیری دما از وسیله ای به جای ریز کالیبره ابزار پزشکی.

“اگر شما در حال رفتن به استفاده از این تکنولوژی شما باید در آن با تجهیزات مناسب” گفت: آقای Seffrin از Infraspection موسسه. “آنچه که ما در طول شیوع سارس است که مردم سریع انتخاب کنید تا ابزار صنعتی.”

حتی کاملا دقیق سنسور دما خواهد نه لزوما گرفتن همه حمل coronavirus. افراد آلوده می تواند چندین روز به منظور توسعه یک تب با توجه به New England Journal of Medicine. و مسافران که در حال حاضر یک تب ممکن است تیلنول به سرکوب علائم خود را گاهی اوقات در یک تلاش عمدی برای فریب مقامات. در استان چینگهای در چین پلیس در حال تحقیق در مورد یک مرد به ظن است که او به تصویب رسید از طریق پست های بازرسی توسط پوشش تا خود بیماری.

هنوز هم آقای Strahan گفت که او امیدوار است شرکت خود را کمک خواهد کرد که سرعت گسترش ویروس حتی اگر دما نمایش بعید است که برای جلوگیری از شیوع این بیماری در دسترس نباشد.

“از آنجا که از عدم صحت بسیاری از سیستم های فروخته شده در خارج وجود دارد مردم از دست رفته و سپس عفونت گسترش,” او گفت:. “این یک وضعیت واقعی است و من احساس می کنم درست در وسط آن است.”

که قطعا مورد در صبح روز پنج شنبه در دفتر این شرکت در بومانت آقای Strahan تیم بود بسته بندی 300 دماسنج اسلحه به جعبه همه آنها محدود به چین است.

وانگ Yiwei کمک پژوهش است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de