وجود دارد بنا به گزارش “فشار زیادی” در بایدن به انتخاب وارن به عنوان همسر در حال اجرا


یک چیز روشن است در مورد معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن بالقوه همسر در حال اجرا: او به انتخاب یک زن است. اما وجود چندین نامزد برای این کار است که در حال حاضر جذاب استدلال برای مبارزات انتخاباتی خود مشاوران سیاسی ،

سناتور. کامالا هریس (D-کالیفرنیا.) برای مثال یک بارها تبلیغ نام و عنوان او را درخواست تجدید نظر به رای دهندگان آمریکایی که انجام بایدن انتخاباتی به صندلی راننده. به علاوه این دو همراه با وجود تضاد در اوایل بحث وقتی هریس هنوز مبارزات خودش.

یکی دیگر از سابق دموکراتیک ریاست جمهوری مدعی دیابت ctq (D-Minn.), می تواند حس زیرا او می تواند کمک به حلقه در پی زنگ کمربند رای که به احتمال زیاد تا بسیار مهم در انتخابات ماه نوامبر.

اما نیز وجود دارد از سوی دیگر ، الیزابت وارن (D-جرم.). این هیچ راز بایدن و سناتور. برنی ساندرز (I-Vt.) هر دو به شدت می خواهم وارن را تایید اما ممکن است تا حدودی از تعجب به شنیدن این که بایدن تیم مواجه است “فشار زیادی” برای اضافه کردن او به بلیط یک مشاور گفت. وارن و بایدن نمی خط بیش از حد دقیقا در سیاست سابق تمایل به تغییر جهت دادن بیشتر در مترقی لین — اما بایدن ساخته شده است برخی از پیشنهادهای اخیرا از جمله حمایت از وارن ورشکستگی طرح اصلاحات پس از آن ممکن است او را تحت مشروع نظر برای باز کردن. ادامه مطلب در سیاسی.

داستان های بیشتر از theweek.com
برنی ساندرز متمرکز شده است ‘f—ing بحران جهانی’
جنرال موتورز و فورد و فیات کرایسلر به طور موقت بسته آمریکای شمالی گیاهان
CDC تحقیقات نشان می دهد که چرا coronavirus به احتمال زیاد ضربه سیاتل-منطقه خانه های سالمندان بسیار سخت

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im