وجود یک چین و چروک در فروشگاه ماسک سیاست: اجرای

کریستوفر Vanderpool شیفت کار می کند به عنوان یک “سفیر سلامت” در خارج در Fayetteville, N. C., برای $11 در ساعت او می ایستد در پارکینگ درخواست مشتریان برای قرار دادن بر روی ماسک قبل از ورود به فروشگاه.

بسیاری از رعایت قانون است. دیگران, 18 سال, پیر گفت: “می گویند” نه من پوشیده نیست که زباله ” و یا برخی از expletive.”

“همه است تا زمان” آقای Vanderpool گفت. “من می ترسم برای مقابله با مردم است.”

خرده فروشان بزرگ را قوی ساخته شده در اظهارات اخیرا خود را در مورد قوانین جدید نیاز مشتریان را به پوشیدن ماسک در هنگام خرید و گفت که سلامت کارگران و مشتریان میباشد. اما وقتی که می آید به اجرای آن اجباری, شرکت های مصرف قطعا دست کردن روش.

خارج شده است گفت که کارکنان آنها باید به جلوگیری از یک مشتری از ورود به فروشگاه اگر آنها حاضر به پوشیدن ماسک. Walgreens گفت که “برای ایمنی از اعضای تیم ما” شرکت نخواهد نوار مشتریان بدون ماسک از فروشگاه خود را. لوس همچنین گفت: “نه ما بخواهید همکاران برای قرار دادن امنیت خود را در خطر مواجهه با مشتریان در مورد پوشیدن ماسک.”

بسیاری از خریداران و کارگران می گویند خرده فروشان بی میلی به پلیس مشتریان خود را’ ماسک پوشیدن در نهایت ارائه قوانین جدید بی دندان و تداوم گسترش coronavirus. و کارگران خود را پیدا محوری بر روی خط مقدم فرهنگی و سیاسی جنگ بیش از ماسک است که می تواند منجر به زشت درگیری و در برابر خشونت. آخرین آخر هفته دو قسمت بود: در یک تصویری از یک درگیری که شامل دو خریداران در خارج با پوشیدن ماسک با صلیب شکسته نازی ها ویروسی رفت و در حالی که یک مرد دستگیر شد, بعد از یک حادثه در یک Walmart در پالم بیچ فلوریدا., که در آن او کشیده تفنگ در یکی دیگر از خریداران که از او خواسته بود تا در خود قرار داده است.

اضافه کردن به تنش در فروشگاه آقای Vanderpool گفت که او را متوجه مشتریان بیشتر در آینده با اسلحه از جمله Glocks و دیگر اسلحه گاهی اوقات جمع به خود waistbands. کارولینای شمالی است که در میان کشورهای که اجازه می دهد مردم را به حمل سلاح گرم آشکارا.

Walmart تصویب یک قانون در سال گذشته درخواست مشتریان به ارمغان بیاورد سلاح گرم به فروشگاه خود را پس از نزدیک به دو ده نفر کشته در یکی از مکان های خود را در ال پاسو. در یک موضع تکرار آن ماسک سیاست این شرکت گفت: مدیران فروشگاه ها در ایالات متحده است که باید باز-حمل و قوانین دستور به درخواست مشتریان به ترک تفنگ خود را در ماشین خود را. اما آنها مانع فرد از خرید در فروشگاه و حتی اگر آنها را به تفنگ خود را. خارج از این گفته شده بود افزایش اخیر در خریداران آوردن اسلحه به فروشگاه های سراسر کشور در طول بیماری همه گیر.

آقای Vanderpool گفت Walmart باید استخدام نیروهای امنیتی برای به اجرا درآوردن ماسک قانون و محافظت از کارکنان پیمانکاری ویروس. “آنها باید قادر به می گویند اگر شما یک ماسک شما نمی توانید آمده به فروشگاه ما گفت:” آقای Vanderpool است که ثبت نام در دانشگاه براون در پاییز.

در بیانیه ای خارج شده گفت: “ما خوشحال هستیم که اکثریت قریب به اتفاق از 150 میلیون مشتریان که دیدار ما هر هفته با پوشیدن ماسک.”

خرده فروش گفت که اگر کسی نمی خواهم به پوشیدن ماسک مدیران “بحث خواهد شد به مشتری و سعی کنید برای پیدا کردن یک راه حل است. ما نمی خواهیم همکاران ما برای انجام هر چیزی است که می تواند منجر به یک رویارویی فیزیکی.”

آخرین به روز رسانی: اقتصاد

10m پیش
G. M. را از دست داد 800 میلیون دلار در سه ماهه دوم.
39m پیش
بوئینگ رنج می برد 2.4 میلیارد دلار سه ماهه از دست دادن.
2 ساعت پیش
خرده فروشان باید, قوی, قوانین, ماسک, اما اجرای ضعیف.

خارج شده گفت: از آن نیز تلاش کرد تا به جای خریداران که نمی پوشیدن ماسک های پزشکی و یا دلایل مذهبی.

اما برخی از خریداران می گویند که خرده فروشان در نظر گرفتن وجه آسان با اعلام ماسک سیاست هایی که نه حکم واقعی.

اعتبار…ناتالی Keyssar برای نیویورک تایمز

Toni Vitanza به خرید به طور منظم برای شوهرش دارو در Walgreens در نزدیکی خانه خود در Clemson, S. C., اما انتقال او نسخه خود را به دیگری خرده فروش پس از مشاهده خریداران بدون ماسک و کارکنان و گفت که مدیران خود را به صراحت گفته و آنها را به انجام هر چیزی در مورد آن.

“احساس من این است که اگر شما نمی توانید می گویند چیزی به عنوان ساده به عنوان شما را مجبور به پوشیدن ماسک در فروشگاه’ شما نباید مشغول به کار در یک فروشگاه,” او گفت:. “من حاضر به این باور است که هر کسی که عصبانی می شود مورد نیاز به پوشیدن یک ماسک است که قادر به ارتکاب قتل است.”

یک بازنشسته پرواز خانم Vitanza گفت که او به طور منظم تا به حال به درخواست مسافران برای انجام چیزهایی که آنها نمی خواهند به انجام — و در چند نوبت او تا به حال به برخی از آنها حذف شده از هواپیما. او اغلب با استفاده از طنز برای خنثی کردن یک وضعیت است. “اما شاید با 150,000 مردم, مرده, ما از گذشته طنز,” او گفت:.

“همه ما می دانیم که وجود دارد این است که درصد معینی از انسان ها که فقط مانند دور شدن با چیزی” او گفت:. “این مردم هستند که با داشتن یک روز زمینه.”

در یک بیانیه Walgreens سخنگوی گفت: “ما می خواهیم که تمام مشتریان پایبند به زراندوز از مقامات بهداشت به پوشیدن صورت را پوشش می دهد در مکان عمومی,,” اما افزود که “ما فروشگاه کارکنان ممکن است یادآوری مشتریان از این سیاست اما برای ایمنی از اعضای تیم ما ما نه در غیر این صورت مقابله با افراد و نه امتناع از خدمت به کسانی که آن را دنبال کنید.”

خرده فروشان به احتمال زیاد در جامد حقوقی زمین اگر آنها کاهش خدمات به کسی که امتناع از پوشیدن ماسک به خصوص اگر آنها را به راه های جایگزین برای مشتریان به فروشگاه مانند خانه تحویل و منظقه وانت.

کارشناسان حقوقی می گویند خرده فروشان می تواند اجرا به مسائل تبعیض اگر آنها شروع به پرسیدن سوالات دقیق در مورد اینکه چرا کسی رد به پوشیدن ماسک.

“خرده فروشان نمی خواهید در کسب و کار از مصاحبه با هر کسی که می آید در درب” گفت: ناتالی ساندرز یک وکیل در بروکس, Pierce, یک, North Carolina, قانون شرکت است که ارائه مشاوره به شرکت ها در ماسک سیاست. “خرده فروشان در حال ساخت تصمیم گیری های دشوار و انجام بهترین آنها می توانند. آنها را به قضاوت تماس بگیرید.”

اما در واقعیت بسیاری از قضاوت تماس در حال ساخته شده توسط خرده فروش و کارگران خود را نمی غول کارفرمایان در هر ساعت به طور فزاینده ای غیر قابل پیش بینی محیط زیست است.

پس از از دست دادن شغل خود در سازمان های غیر انتفاعی در ماه مارس Chivonne واشنگتن کم بود در نقد و قادر به واجد شرایط برای بیکاری. مدیر Acme فروشگاه مواد غذایی در سفید دشت, n. y., به او یک شغل و 40 دلار “برای جیب من است.”

“او شفقت” خانم واشنگتن گفت: از مدیر فروشگاه.

اعتبار…ناتالی Keyssar برای نیویورک تایمز

اما خانم واشنگتن گفت که او به طور مداوم مرور چگونه به مقابله با مشتریان که نمی شد با پوشیدن ماسک.

هنگامی که او به تازگی گفته یک مرد انتظار در خط پرداخت برای قرار دادن بر روی خود ماسک, “او بسیار تهاجمی” او به یاد می آورد.

“او به من گفت:” چرا شما در حال اجرا دهان خود را?'” او در زمان خود را در موارد مختلف خط. قبل از ترک فروشگاه مرد گفت: یک مدیر که خانم واشنگتن “صحبت بیش از حد.”

کریستین فروردین سخنگوی Acme پدر و مادر شرکت Albertsons گفت: مدیران فروشگاه شده اند گفت: برای صحبت با مشتریان که با پوشیدن ماسک. “اگر یک مشتری حاضر به پوشیدن یک ماسک و به ترک فروشگاه ما اجازه مشتری به خرید ادامه به منظور جلوگیری از درگیری که با قرار دادن فروشگاه مدیر یا دیگر کارکنان و مشتریان در معرض خطر” او در بیانیه ای گفت.

اگر فروشگاه در یک جامعه که در آن ماسک مورد نیاز توسط قانون و سپس مدیر فروشگاه “نیز تماس های محلی اجرای قانون” خانم ویلکاکس گفت.

اما خانم واشنگتن که بدست آورده در حدود 230 دلار در هفته در اوج بوده و انجام بخشی خود را برای کمک به. هنگامی که یک زن در آمد بدون ماسک خانم واشنگتن رفت و به ماشین خود را به یک. برخی از همکاران او که ترسو در مورد مقابله با مشتریان بدون ماسک خواسته اند خانم واشنگتن به درگیر شدن.

“من کسی را دیدم خود را خاموش ماسک در فروشگاه به عطسه گفت:” خانم واشنگتن است که یک عضو از محلی 338 خرده فروشی عمده فروشی و فروشگاه اتحادیه و ایالات مواد غذایی و تجاری اتحادیه کارگران. “این چیزی است که ما در حال برخورد با یک فقدان حس مشترک.”

خرده فروشی عمده فروشی و فروشگاه اتحادیه به نمایندگی از کارگران در macy’s و Bloomingdales در نیویورک اصرار داشت که این فروشگاه ها می تواند بازگشایی تنها در صورتی از آن اعلام شد که اگر یک مشتری است که با پوشیدن یک ماسک و یک کارمند نمی تواند به آنها کمک کند و باید بلافاصله پس از قرار دادن یک مدیر.

استوارت Appelbaum, این اتحادیه با رئیس جمهور گفت: خرده فروشان نیاز به سرمایه گذاری بیشتر ماموران امنیتی و یا توانمند سازی مدیریت برای مقابله با خریداران و نه ترک آن را برای رتبه بندی-و-فایل کارگران است. اما اجرای این قوانین زمانی که آنها در حال به چالش کشیده موثر است, او گفت:.

“یک قانون نیست که اجرا” آقای Appelbaum گفت: “نه یک قاعده.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de