وجود خواهد داشت و زیان’: چگونه یک کاپیتان درخواست در معرض شکاف در ارتش

واشنگتن — کاپیتان رسیده بود یک نقطه شکستن.

این هواپیما حامل او فرمان تئودور روزولت بود لنگر انداخت در گوام به عنوان coronavirus شتافت بدون کنترل از طریق دالان های باریک. کشتی جنگی را پزشکان تخمین زده است که بیش از 50 خدمه می میرند اما سروان. برت E. Crozier مافوق بودند balking در آنچه آنها در نظر گرفته شده خود را شدید درخواست برای تخلیه تقریبا تمام کشتی.

کاپیتان Crozier شد خالی از سکنه شده توسط الماس شاهزاده کشتی کروز از 2,600 مسافران در فرد کابین که در آن به آن را حذف به کشته شدن هشت نفر و آلوده بیش از 700. این وضعیت در کشتی خود را تا به حال بالقوه به مراتب بدتر: نزدیک به 5000 ملوانان کهنه مشترک اسکله گاهی اوقات انباشته سه بالا است. هشت نفر از ملوانان خود را با شدید Covid-19 علائم قبلا تخلیه شده به نیروی دریایی بیمارستان در گوام است.

در مارس 30, پس از چهار روز از rebuffs از مافوق خود کاپیتان Crozier نشستم به نوشتن یک ایمیل. “ملوانان لازم نیست برای مردن” او نوشت: به 20 نفر دیگر همه پرسنل نیروی دریایی در اقیانوس آرام برای درخواست کمک. یک فارغ التحصیل آکادمی نیروی دریایی با نزدیک به 30 سال خدمت کاپیتان می دانستند ایمیل به احتمال زیاد پایان کار خود را دوستان خود گفت: در مصاحبه. نظامی جوایز آن زنجیره ای از فرمان و دوره مناسب بود که کاپیتان به ادامه فشار مافوق خود برای عمل است.

او آمار “ارسال” به هر حال.

سه هفته بعد از اخراج کاپیتان مبارزه با کروناویروس خود 584 دیگر اعضای خدمه باید آزمایش مثبت و اقدام نیروی دریایی وزیر استعفا داد. وزیر Thomas B. Modly حذف کاپیتان چرا که او در فکر بود که چه رئیس جمهور تهمت می خواستم مقامات گفت. آقای Modly که گفته شد کاملا آگاه است که سلف او در این کار داشتند از کار اخراج شده پس از tangling با آقای مغلوب ساختن پیشی جستن. اما در تلاش به لطفا رئیس جمهور آقای Modly اشتباه محاسبه و نابود حرفه خود را.

داستان تئودور روزولت کپسوله روی یک هواپیمای حامل آقای تهمت پر سر و صدا سه و نیم سال به عنوان فرمانده. این قسمت نشان می دهد که چگونه نظامی ترین ساختار و سلسله مراتبی بخشی از دولت تلاش کرده است برای تنظیم به یک نامنظم رئیس جمهور و چگونه در یک توخالی رهبری اقدام دبیران را جایگزین آن تایید شده توسط مجلس سنا.

نیروی دریایی تحقیقات مربوط به این قسمت است که انتظار می رود ساخته شده این هفته است.

این مقاله بر اساس مصاحبه با دو دوجین فعلی و سابق نیروی دریایی و وزارت دفاع غیر نظامی و لباس شخصی پرسنل از جمله روزولت خدمه. بسیاری از صحبت در خواست نامش فاش نشود به توصیف جلسات محرمانه و بحث.

ملوانان کشتی روزولت به احتمال زیاد برداشت ویروس در یک پورت در دانانگ ویتنام در مارس 5 — فقط دومین دیدار یک هواپیمای آمریکایی حامل به که کشور پس از پایان جنگ ویتنام.

در آن زمان 16 coronavirus موارد گزارش شده بود در ویتنام در بخش شمالی کشور دور از دانانگ. بالا افسر نیروی دریایی در اقیانوس آرام Adm. Philip J. Davidson, دستور طولانی-برنامه ریزی سفر به اقدام به عنوان مهم نشان می دهد آمریکا از قدرت نظامی در یک منطقه به طور فزاینده ای به شدت دستپاچه شده توسط پکن در حال رشد ادعاهای ارضی در دریای چین جنوبی است.

دانانگ را بعضا بیش از حد کوچک برای یک کشتی از روزولت اندازه به حوض. بنابراین برای آن مختصر پورت آن لنگر دریایی با تکیه بر قایق های کوچک به کشتی خدمه به اسکله. خدمه تصاویر ارسال شده به رسانه های اجتماعی از پشت بام استخر هتل و استراحت. یک پست گفت: “feelin vietnamazing.”

در چهارمین و آخرین روز در دانانگ پس از ده ها تن از ملوانان در حال صرف حداقل یک شب در یک هتل که در آن دو شهروند بریتانیایی آزمایش مثبت برای ویروس روزولت دستور داد برخی از اعضای خدمه کشتی برای ترس آنها ممکن است در معرض. کسانی که تا به حال در هتل ماند بلافاصله جدا شده است.

روزولت رفت و برگشت به دریا و تیم پزشکی از نزدیک تماشا برای هر نشانه ای از بیمار ملوانان — تیک تاک ساعت در طول 14 روز مدت زمانی که علائم به احتمال زیاد به نظر می رسد. بیش از کسانی که همان 14 روز هواپیما پرواز کرد و کشتی در آوردن لوازم از ژاپن و فیلیپین.

آخرین به روز رسانی: شیوع کروناویروس در آمریکا

  • مغلوب ساختن پیشی جستن reposts یک پیام در توییتر انتقادی است که از دکتر Fauci.
  • کشورهای تولید کننده نفت به توافق کاهش تولید به شدت.
  • در یکی از بزرگترین خوک پردازش گیاهان در ایالات متحده 238 کارکنان کردم ویروس. در حال حاضر آن را بسته.

پس از آن آمد و اعلام بیش از shipwide بلندگو در سپیده دم در مارس 24 به عنوان حامل بخار پز شده را از طریق غربی اقیانوس آرام است. “مجموعه رودخانه شهر 1,” صوتی دستور داده است.

ملوانان می دانستم که چیزی اتفاق افتاده بود. رودخانه شهر به معنی کاهش ارتباطات — بدون دسترسی به اینترنت و یا تماس های تلفنی برای بسیاری از خدمه.

به زودی پس از ملوانان ارسال شده در خارج از عظیم کشتی های پزشکی خلیج تبدیل شده به دور خدمه برای هر چیزی که یک اورژانس است. به زودی همه می دانستند: سه ملوانان آزمایش مثبت برای ویروس. شیوع آغاز شده در راکتور بخش با آن خدمه مسئول در حال اجرا قلب خیلی از کشتی: راکتورهای هسته ای.

این سه نفر پرواز از کشتی به یک نیروی دریایی بیمارستان در گوام است. دو روز بعد در 26 مارس روزولت لنگر انداخت در گوام است. Covid-19 آغاز تست برای تمام خدمه.

این استدلال بین کاپیتان Crozier و برتر خود را روی عرشه کشتی عقب Adm. استوارت P. بیکر آغاز شد. فرماندهی عالی نیروی دریایی از جمله آقای Modly نیز در حالت آماده باش در واشنگتن است.

کاپیتان Crozier استدلال برای تخلیه تقریبا تمام خدمه. او می خواست آنها را قرنطینه و آزمایش در حالی که کشتی حرفه ای و تمیز. یک اسکلت خدمه از 500 باقی خواهد ماند سرنشین به کار در کشتی های هسته ای راکتور حفاظت از بمب و موشک و جنگنده و انجام دیگر وظایف ضروری.

دریاسالار بیکر که به عنوان فرمانده اعتصاب حامل گروه نظارت روزولت و هفت کشتی های دیگر مقابله که کمتر اقدامات شدید هنوز هم حفاظت از خدمه و ترک روزولت در عمل. آقای Modly و ساکنان گوام نیز ابراز نگرانی می کند که این جزیره نمی تواند خانه تمام حامل خدمه اگر سفارش داده شد به تخلیه به ویژه اگر تعداد فزاینده آزمایش مثبت است.

نیروی دریایی در نظر گرفته شده از جمله ارسال روزولت به اوکیناوا ژاپن و یا به سن دیگو. یکی دیگر از گزینه بود به ترک 4,000 ملوانان روی عرشه کشتی و 1000 در پایه دبیرستان در گوام است, جایی که آنها در خواب تختخواب تاشو چند پا از هم جدا. اما اولین تلاش در مسکن برخی از خدمه در ورزشگاه به سرعت منجر به در بیشتر موارد ویروس.

در واشنگتن آقای Modly کارگردانی یک دستیار برای تماس با کاپیتان Crozier برای اطمینان از او در گرفتن آنچه که او مورد نیاز است. دستیار آقای Modly گفت: بعد گزارش داد که کاپیتان راضی بود “تنها درخواست که او خواست خدمه می تواند تخلیه سریع تر است.”

اما در این نقطه کاپیتان Crozier تشکیل شد چهار صفحه نامه به طبقه بندی نشده فرستاده شده توسط ایمیل. در گیرنده خط میپره مطلوب: درخواست کمک در پاسخ به COVID-19 بیماری همه گیر.

محتویات این نامه بودند.

“دو پایان متحده T. R. می تواند رسیدن به” کاپیتان Crozier نوشت. “ما به جنگ با نیروی ما و مبارزه با بیمار است.” در این وضعیت او نوشت: “وجود خواهد داشت و ضرر و زیان به ویروس است.” یا او نوشت: کشتی می توانید سعی کنید به “رسیدن به یک COVID-رایگان T. R.:” با این همه لازم است تخلیه.

“به عنوان جنگ قریب الوقوع, توصیه ما به دنبال صلح در زمان پایان دولت” کاپیتان Crozier نوشت. او نشان داد ایمیل به یک تعداد انگشت شماری از مهمترین و افسران ارشد در کشتی. آنها به او گفت که آنها می خواستند به ثبت نام آن بیش از حد. کاپیتان Crozier ترس برای حرفه خود به آنها گفت هیچ.

کاپیتان Crozier نامه زد بی پروا به دولت این روایت که آن را به حال همه چیز تحت کنترل است.

بعد از 31 مارس به عنوان آقای Modly وارد لس آنجلس به بازدید از نیروی دریایی کشتی بیمارستانی رحمت با انتقاد از برخی از اخبار او. یک کپی از کاپیتان Crozier را نامه ای که ارسال شده بود به آقای Modly پیدا کرده بود راه خود را به سان فرانسیسکو کرونیکل احتمالا به بیرون درز توسط یکی از گیرنده 20. نامه ای بود که به سرعت در حال گسترش به دیگر رسانه های خبری به عنوان به خوبی.

آقای Modly خشمگین بود اگر چه او محدود خود را در یک کنفرانس تلفنی با خبرنگاران در روز بعد. “این ناامید کننده به او می گویند که” او گفت: خبرنگاران. “ما در حال انجام همه چیز ما می توانیم.”

نگران است که کاپیتان Crozier نامه خواهد خشم آقای ترامپ آقای Modly به نام همکاران درخواست مشاوره, مقامات گفت. باید او آتش کاپیتان Crozier? بسیاری از آنها از جمله Adm. Michael M. Gilday رئیس عملیات نیروی دریایی و ژنرال Mark A. Milley رئیس ستاد مشترک ارتش گفت: او باید به منظور رسیدگی به این حادثه و صبر کنید و نتیجه را ببینید.

اما آقای Modly یک آکادمی نیروی دریایی فارغ التحصیل و سابق نیروی دریایی خلبان هلی کوپتر که امیدوار بود برای تبدیل شدن به دائمی نیروی دریایی, منشی, شد و هنوز هم نگرانی در مورد آنچه که رئیس جمهور می خواست, مقامات گفت. آقای Modly را سلف ریچارد V. اسپنسر اخراج شد برای مخالفت با رئیس جمهور مداخله در حمایت از Chief Petty Officer ادوارد گالاگر مهر و موم نیروی دریایی به اتهام جنایات جنگی شد که عزیزم آقای مغلوب ساختن پیشی جستن.

در طول یک مکالمه تلفنی با یک مشاور آقای Modly به طور ناگهانی قطع کرد و گفت: با توجه به یک فرد آشنا با, بحث, “اوه,, شکستن, رئیس جمهور می خواهد او را از کار اخراج شدند.” فرد گمان که آقای Modly تا به حال دریافت یک پیام متنی اطلاع او از رئیس جمهور views.

در مارس 2, آقای Modly به نام دریاسالار بیکر, سروان Crozier فوری رئیس در روزولت و از او خواست اگر او می دانست که در مورد این نامه در پیشبرد. دریاسالار بیکر گفت که او و این که او گفته بود کاپیتان Crozier نه ارسال آن. به عنوان آقای Modly در مصاحبه ای توضیح داد او بعد به واشنگتن پست, مقاله نویس, دیوید ایگناتیوس, او تصمیم گرفت به آتش کاپیتان Crozier پس از آن گفتگو است.

بعد صبح که آقای Modly گفته دریاسالار Gilday عمومی Milley و وزیر دفاع Mark T. Esper که او تصمیم گرفته بود به آتش کاپیتان Crozier حتی قبل از بررسی انجام شد. سه به او گفتم آنها را علنا حمایت خود را از تصمیم گیری با وجود رزرو کلی Milley و دریاسالار Gilday.

نماینده آدام اسمیت به واشنگتن دموکرات است که رئیس کمیته نیروهای مسلح مجلس با تقبیح این حرکت را سه دیگر دموکرات ها در پانل. اما آنها اذعان کرد که کاپیتان Crozier ممکن و سنن و وضعیت.

“پرتاب افسر فرمانده دریا بدون تحقیق کامل نمی باشد برای حل این بحران رو به رشد روی U. S. S. تئودور روزولت” نمایندگان مجلس در بیانیه ای گفت. “ما بسیار در مورد اثر سرما این اخراج را در فرماندهان در طول وزارت دفاع است.”

اخراج و پس از آن بررسی آمار کشتی های پزشکی بخش سخت حق دور. همان روز کاپیتان Crozier راه می رفت خاموش کردن کشتی برای آخرین بار Adm. Robert P. برک نیروی دریایی دوم-بالاترین دریاسالار نام ارشد پزشکی افسر کشتی حامل به عنوان بخشی از تحقیقات خود را. دریاسالار برک انتقاد دکتر گفت که او تا به حال موفق به عنوان یک رهبر. در مصاحبه دو خدمه گفت: دریاسالار برک لحن خصمانه بود.

در یک ایمیل نیروی دریایی رئیس سخنگوی عقب Adm. Charles W. Brown گفت: دریاسالار برک “صحبت با چند نفر درگیر در این دوره از تحقیقات خود را به ارتباطات روی U. S. S. تئودور روزولت و با زنجیره ای از فرمان.”

به عنوان کاپیتان Crozier راه می رفت خارج از کشتی خود را و پایین راهرو با پوشیدن یک کوله پشتی و کلاه صدها نفر از ملوانان و خدمه اعضا نشان داد تا در آشیانه خلیج به شکل یک راهرو برای او. ویدئوها از خدمه تشویق و فریاد “کاپیتان Crozier” بلافاصله ویروسی رفت.

و این که مقامات نیروی دریایی گفت: خشم آقای Modly. او بعد از اقدامات حیرت زده کرد مقامات پنتاگون و به طور موثر تبدیل خدمه از روزولت حتی محکم تر در برابر او.

آقای Modly سوار یک گلف استریم کسب و کار جت در یک فرودگاه در حومه واشنگتن و ساخته شده 35-ساعت پرواز رفت و برگشت به گوام در هزینه $243,116.65 با توجه به یک نیروی رسمی تایید گزارش در ایالات متحده آمریکا امروز. زمانی که او فرود آمد و او با صحبت آقای ایگناتیوس به دفاع از خود است. او همچنین در نامه ای به نیویورک تایمز که در آن او دوباره انتقاد کاپیتان او از کار اخراج شده بود و که در حال حاضر آزمایش مثبت برای coronavirus.

سپس او رفت و به روزولت و تحویل 15 دقیقه ای سرنوشت بیش از کشتی بلندگو سرزنش کردن خدمه برای تشویق برای کاپیتان. او را به نام کاپیتان Crozier یا “بیش از حد ساده لوحانه” و یا “بیش از حد احمق” به فرماندهی یک ناو هواپیمابر. او گفت: ملوانان آنها هرگز نباید اعتماد رسانه ها. او مقصر چین برای ویروس. کمتر از 30 دقیقه پس از مصرف بدون سوال از ملوانان او رفته بود.

در عرض 30 دقیقه دیگر از دیدار های صوتی از سخنان خود که به اشتراک گذاشته شده به طور گسترده در سراسر رسانه های اجتماعی کامل با خدمه واکنش. “چه…?” یک ملوان شنیده می شد گفت: زمانی که آقای Modly به نام کاپیتان Crozier “احمقانه است.”

نیروی دریایی مقامات هولناک با درخواست از خبرنگاران بی اعتقاد, به نام آقای Modly — در حال حاضر در پرواز بازگشت از گوام — درخواست او پاسخ دهند. او دو برابر کردن صدور بیانیه ای اعلام کرد که “موضع من با هر کلمه ای به من گفت.”

در حال حاضر قانونگذاران خواستار شد او را به اخراج می شود. بنابراین بیش از حد بودند فعلی و سابق مقامات نظامی.

“آنچه که او گفت: به خدمه من فقط به طور کامل با آن مخالف” مایک مولن بازنشسته دریاسالار بود که رئیس ستاد مشترک ارتش تحت ریاست جمهوری جورج دبلیو بوش و باراک اوباما در مصاحبه ای گفت:. “محتوای آن چگونه او آن را گفت و در واقع حتی که او وجود دارد که کشتی به آن می گویند.”

آقای Modly هواپیما فرود در پایگاه مشترک اندروز در خارج از واشنگتن در روز دوشنبه شب. در یک تماس تلفنی آقای Esper به او گفت که او تا به حال به عذر خواهی وزارت دفاع افغانستان ،

هفت ساعت پس از صدور خود را “موضع من با هر کلمه ای که گفت:” بیانیه آقای Modly backpedaled. “من فکر نمی کنم کاپیتان برت Crozier است ساده و نه احمق,” او گفت:. “من فکر می کنم و همیشه اعتقاد او به مخالف است.”

اما آسیب انجام شده بود. روز بعد آقای Modly در حال حاضر در انزوا خود را به دلیل پتانسیل قرار گرفتن در معرض این ویروس در طول سفر خود به کشتی به نام آقای Esper به ارائه استعفای خود را. یک سخنگوی آقای Modly نیست پاسخ به یک درخواست برای نظر.

به عنوان کاپیتان Crozier او باقی می ماند و به تنهایی در “بازدید کنندگان محترم چهارم” در پایگاه نیروی دریایی گوام مبارزه با یک عفونت کروناویروس. 584 دیگر از اعضای خدمه که آزمایش مثبت نیز در قرنطینه در گوام همراه با تقریبا 4000 ملوانان که منتقل کردن کشتی. یک ملوان با این ویروس همچنان در بخش مراقبت های ویژه در بیمارستان نیروی دریایی در این جزیره است.

مقامات نیروی دریایی می گویند روزولت ممکن است به طور کامل تمیز و آماده از سرگیری عملیات خود در اقیانوس آرام در این ماه. بیش از 345,000 مردم را امضا کرده اند یک درخواست برای بازگرداندن کاپیتان Crozier, یک گام است که دریاسالار Gilday نکرد در هفته گذشته.

در میان ذرات از کاپیتان Crozier نامه ارشد نظامی و مقامات می گویند آنها در مورد دیگر کشتی های جنگی و ماموریت های دیگر است.

“از دیدگاه من, من فکر می کنم آن را یک ایده خوب نیست به فکر می کنم که تدی روزولت یک-از-نوع موضوع” ژنرال جان E. Hyten معاون رئیس ستاد مشترک ارتش گفت: در روز پنج شنبه. “فکر می کنم که آن را هرگز دوباره اتفاق خواهد افتاد این است که یک راه خوب برای برنامه ریزی است.”

سه دیگر حامل های — رونالد ریگان که کارل وینسون و Nimitz — آیا تا به حال ملوانان تست مثبت و نیروی دریایی است که عجله برای حل و فصل موارد خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>