است اگر ایران غرق دریایی آمریکا ناو هواپیمابر


نکته کلیدی: این را برای آماده سازی به عنوان مهم به عنوان را به نفع خود و در عین حال بیش از حد طولانی در ایالات متحده نادیده گرفته شده است متمرکز و منظم رویکرد به درستی تامین مالی نیروی دریایی ایالات متحده ناوگان.

اخیر تانکر نفت حملات در خلیج عمان تقویت نیاز به دوباره بسیار قابل مشاهده دریایی ایالات متحده عامل بازدارنده در خاورمیانه است. در هشت ماه سال گذشته هیچ ناو هواپیمابر اعتصاب گروه plied منطقه, طولانی ترین گونه وقفه در این هزاره. با ایالات متحده نیاز به یک قوی تر استقرار علیه ایران و مقابله با تمدید چالش ها در آسیا و اروپا چندین فوری اقدامات هماهنگ و دراز مدت تلاش هستند بحرانی برای اطمینان از امریکا است که حامل آن نیاز دارد.

نیاز به حفظ حامل حضور در خاورمیانه است و بخش مهمی از گسترده تر امنیت ملی, استراتژی است که در آن ایالات متحده آمریکا امنیت جهانی و منافع ضروری در سراسر جهان حضور نیروی. در واقع نیروی دریایی ماموریت مطالبات باقی می ماند به عنوان بالا به عنوان کسانی که از جنگ سرد, دعوت از کشتی ها به همه جا به ظاهر در یک بار, اما امروز ناوگان کمتر از نصف اندازه آن 30 سال پیش.

در طول دولت اوباما یک “توازن” ظاهرا مجاز پنتاگون به تمرکز بر آسیا و اروپا در حالی که شستن دست خود از خاورمیانه است. در حقیقت ما هرگز به طور موثر rebalanced نیروها در اقیانوس هند و آرام و وضعیت بر روی زمین ما مجبور به باقی می ماند عمیقا درگیر در خاورمیانه است. در حال حاضر با رشد تهدید ایران را بی تدبیر به طور ناگهانی ترک این منطقه حتی به عنوان ما در صورت تمدید چالش ها در اقیانوس آرام و اقیانوس اطلس و دریای مدیترانه.

خواندن این مقاله.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>