وجود دارد تنها سه دوام نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری با توجه به مایک بلومبرگ انتخاباتی

برنی ساندرز, Mike Bloomberg و رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن. (تصویر عکس: اخبار یاهو; عکس: AP)

واشنگتن — تنها سه نامزد از بیش از نیم دوجین رقابت برای کاخ سفید باید عملی راه به نامزدی یک مقام ارشد برای مایک بلومبرگ مبارزات انتخاباتی به خبرنگاران گفت: روز سه شنبه.

بلومبرگ متحده مدیر دن Kanninen گفت که “ما واقعا به یک مسابقه که در آن وجود دارد سه نفر از سمت چپ که واقعا می تواند در نظر گرفته شود ماندگار به سوگند به سال آینده و این که برنی ساندرز, Mike Bloomberg و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن او گفت:” در یک کنفرانس تلفنی با خبرنگاران. “و از آن دسته تنها مایک بلومبرگ شانس به ضرب و شتم دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات پاییز.”

بلانت بیانیه ای را فراهم می کند یک پنجره به نحوه مبارزات انتخاباتی دیدگاه های دیگر تاسیس frontrunners از جمله معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن و سابق South Bend, Ind., شهردار پیت Buttigieg. وقتی پرسید که آیا او misspoke با ذکر بایدن — که منجر پای صندوق های رای در سراسر کشور تا پایین مجموع رای در آیووا و نیوهمشایر او را زدم خاموش — Kanninen گفت: نبود نظارت.

“معاون رئیس جمهور بایدن اگر چه او تا به حال بسیار قوی رای گیری عمومی از طریق استقرار بیشتر از تابستان به پاییز که واقعا سقوط” Kanninen گفت. “پس از مبارزات انتخاباتی در آیوا و نیوهمپشایر … او کاهش یافته است 9 امتیاز و مایک در حال حاضر پیشی گرفته است.”

Kanninen اضافه شده است که تنها رقیب دموکرات را به خوبی انجام می آیند سه شنبه است ساندرز است که “در یک موقعیت به نفع نامزدی دموکرات ها بر اساس نظرسنجی” هر چند او معتقد است که بلومبرگ می گرفتن تا پس از نتایج پور در مارس.

به بلومبرگ مبارزات طولانی ادعا کرد که آن توانایی منحصر به فرد برای اجرای یک کمپین ملی در حالی که اکثریت دموکرات نامزد متمرکز شده بود در اوایل متحده — با توجه به بلومبرگ عمیق شخصی جیب پول به او می دهد یک لبه برای رای دهندگان که به دنبال یک جایگزین برای دو ده دموکرات که قادر به امن کینگ سناتور وضعیت در اوایل مرحله از مسابقه. بعد از آن در تماس است, هر چند Kanninen هشدار داد وجود یک “خطر” اگر متوسط جناح از حزب همچنان مبهم قادر به یکی شدن پشت یک جایگزین برای ساندرز که بسیج جناح چپ پایه ،

Kanninen پیشنهاد کرد که اگر رای دهندگان تصمیم به حمایت از یک نامزد مانند بایدن و یا یکی دیگر از دموکرات که بلومبرگ آمده است سه شنبه این امکان وجود دارد که ساندرز می تواند یک “نماینده رهبری است که دشوار است برای مطابقت با” حتی اگر بلومبرگ در می آید “بسیار قوی دوم” به سناتور ورمونت در کالیفرنیا است.

“من فکر می کنم رای دهندگان باید درک کنند که واقعا وجود دارد تنها دو نامزد نژاد در بالای دموکراتیک زمینه و انباشته آرا برای مردمی که واقعا نمی باید زنده یا در فلوریدا و یا در کالیفرنیا و یا دیگر سه شنبه متحده, شما به احتمال زیاد به مقصر بودن یک برنی نامزدی.”

دیگر اعضای بلومبرگ کارکنان شده اند کمتر ظریف در عدم اعتماد به نفس است که ساندرز که به ثمر رساند تا نمایندگان در اوایل مسابقات می تواند قاطعانه ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن در یک انتخابات عمومی ،

بلومبرگ است مدیر کمپین کوین Sheekey توییتی صبح روز سه شنبه که “مخالفان تحقیقات @BernieSanders می تواند پر کردن realDonaldTrump خالی Foxconn تسهیلات در ویسکانسین. آن است که بسیار مخرب و حتی شاید رد صلاحیت.”

این آکواریوم در ورمونت سناتور آمد تنها یک روز پس از بلومبرگ کمپین ناودان ساندرز به اصطلاح برنی فرض هواداران به عنوان سمی و تفرقه. دشمنی بین میلیاردر سابق شهردار نیویورک و ورمونت سوسیالیستی و دموکراتیک به نظر می رسد در حال رشد روز به روز و مطمئنا حباب بیش از زمانی که این دو چهره روی صحنه برای اولین بار در طول نوادا, مناظره چهارشنبه شب. این خواهد بود که اولین فرصت برای بلومبرگ است رقبا را به مقابله با خود را ثبت تبلیغات استراتژی و بودجه زنده روی صحنه.

در یاهو, اخبار, پادکست “Skullduggery,” Sheekey ادعا کرد که ساندرز ایستاده بود هیچ شانس بعدی برای مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات خواهد بود به خصوص clobbered در شش بحرانی نوسان متحده: ویسکانسین و میشیگان و پنسیلوانیا, کارولینای شمالی فلوریدا و آریزونا.

در مقابل, عصر ایران, کمپین مشاوران تاکید کرد که آنها بهتر و مجهز تر از هر دیگر نامزد حزب دموکرات در آن بحرانی متحده قادر به پتو هر منطقه با تعداد نیروی انسانی که به راحتی کوتوله تمام رقبای خود را. این کمپین در حال حاضر 500 کارکنان این زمینه بر روی زمین در هر یک از این کشورها و پروژه این تعداد به رشد است.

در حال حاضر بلومبرگ کمپین 2000 ملی کارکنان و ادعا می کند که تا به حال گفتگو با 2 میلیون رای دهندگان در سراسر کشور — و آن امید به افزایش این تعداد به 10 میلیون تا سه شنبه فقط دو هفته دور.

_____

بیشتر بخوانید از اخبار یاهو:

  • پوشش کامل سوالات متداول و بیشتر: 2020 انتخابات مرکز

  • جدید اخبار یاهو/نظرسنجی نشان می دهد ساندرز قدرت رفتن سر به سر با رقبا

  • جولیانی طوفان به اوکراین بررسی با هانتر بایدن مستند

  • ‘بایدن هنوز هم می تواند برنده’, کارولینای جنوبی, کارشناسان می گویند, به عنوان زمینه باقی مانده تقسیم

  • خواهد coronavirus تاثیر اقتصاد جهانی ؟

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im