خود مینیاپولیس رستوران سوخته, اما آنها به اعتراض

در صبح روز جمعه به عنوان سحر را از طریق شکست دود حلق آویز بیش از مینیاپولیس به گاندی محال رستوران به شدت آسیب دیده بود توسط آتش. Hamada اسلام که پدر صاحب بنگلادش-هند رستوران با اعضای خانواده اش بیدار شد ساعت 6 صبح به شنیدن اخبار است.

“در ابتدا من عصبانی بود گفت:” خانم اسلام 18. “این است که خانواده من را منبع اصلی درآمد است.”

اما پس از آن او شنید پدرش Ruhel اسلام صحبت کردن با یک دوست در تلفن. “اجازه دهید من ساختمان را سوزاند,” او گفت:. “عدالت نیاز به خدمت گرفته شود.”

در بعد از ظهر جمعه پس از آتش سوزی متوقف سوختن و خانواده گرد هم آمدند او مکرر حمایت خود را از تظاهرات که بسته شده بود ، “ما می توانیم بازسازی ساختمان, اما ما نمی توانیم بازسازی یک انسان” گفت: آقای اسلام 42. “جامعه است که هنوز هم در اینجا و ما می توانیم با هم کار کنند برای بازسازی است.”

برای روز اسلام خانواده را تماشا اعتراض به دستگیری و کشتن جورج فلوید, آفریقایی-آمریکایی درگذشت مردی که روز دوشنبه پس از یک افسر پلیس سفید دوخته او را به زمین زانو فشار علیه آقای فلوید گردن. افسر اخراج شده و روز جمعه بازداشت شد و به اتهام سوم-قتل عمد و غيرعمد مقامات گفت.

رستوران فقط چند درب و دور از سوم حوزه ستاد مرکزی مینیاپولیس اداره پلیس بود که به آتش کشیده شده توسط معترضان در روز پنج شنبه شب. ساختمان های دیگر نیز سوخته و آتش در نهایت به رستوران.

زنده به روز رسانی: جورج فلوید تظاهرات

به روز شده 40m پیش

  • مینه سوتا فرماندار فعال همه سرباز گارد ملی است اما این ارتش را برای استقرار نظامی پلیس است.
  • مغلوب ساختن پیشی جستن خواستار مینه سوتا مقامات به “سخت تر” و بر تهدید تظاهر کنندگان با دادستان است.
  • آتش سوزی و خرابکاری فوران در سراسر کشور به عنوان اعتراض به آتلانتا و نیویورک و بسیاری از شهرهای دیگر.

خانم اسلام که ارائه مواد غذایی پاره وقت به صورت درب داش گفت: او تا به حال متوقف شده ماشین خود را در یک نور قرمز در روز دوشنبه به عنوان آقای فلوید دستگیر شد. او را تماشا وحشت از ماشین او, او گفت:. او آموخته است که تنها بعد از آن که او فوت کرده است.

“من درک می کنم که چرا مردم آنچه را که آنها انجام,” او گفت: از تظاهر کنندگان است. “آنها سعی کرده بود با اعتراض مسالمت آمیز و از آن نشده است کار می کند.”

گاندی محال باز در سال 2008 در طول رکود اقتصادی ، اگر چه آقای اسلام معتقد است که در غیر خشونت آمیز اعتراض — او نام رستوران خود را در افتخار از Mohandas K. Gandhi — او همدردی با نا امیدی بسیاری از مینیاپولیس ساکنان.

“من می خواهم به طور مداوم ترویج راه های مسالمت آمیز و بدون خشونت جنبش,” او گفت:. “اما ما نسل جوان عصبانی است و وجود دارد دلیلی برای عصبانی شود.”

بنابراین به عنوان نصب شده و پلیس با شلیک گاز اشک آور به سوی جمعیت در روز سه شنبه, اسلام, خانواده, افتتاح اتاق خود را در رستوران بزرگ به پزشکان که راه اندازی موقت بیمارستان صحرایی. خانم اسلام گفت: او را دیدم حداقل 200 نفر در آمده و در هر دو شنبه و پنج شنبه شب.

برخی از نیاز به گرفتن نفس خود را پس از استنشاق گاز اشک آور, او گفت:. یک زن برعهده داشت در چشم توسط یک لاستیک گلوله آسیب رساندن به چشم انداز خود را. لاستیک گلوله پاره باز کردن پشت یک مرد دیگر را گردن. زمانی که او سقوط کرد ناخودآگاه پزشکان او را گذاشته روی میز.

“ما فقط در تلاش برای انجام آنچه که ما می تواند به ما کمک جامعه” گفت: خانم اسلام که کمک به درمان زخمی شد. “ما تا به حال کسب و کار ما. مطمئن, ما در تلاش برای نگه داشتن آشپزخانه ما باز است. اما بیش از هر چیز ما نگران بودند برای مردم ما است.”

تنش در آقای اسلام شهرستان به تصویب رسید او را به یاد دوران کودکی خود را در بنگلادش هنگامی که او زندگی می کردند از طریق یک دیکتاتوری. دو نفر از دانش آموزان همکار خود را کشته شدند توسط پلیس, او گفت:. “ما در رشد پس از سانحه دولت پلیس بنابراین من آشنا هستم با این نوع از وضعیت,” او گفت:.

این رستوران شده است یک مرکز برای ادیان تلاش در برابر تغییر آب و هوا و مرتبط با هنر مجموعه ای از دست داده بود و به شعله های آتش. در زیرزمین آن خانواده نیز کشت کوچک aquaponics مزرعه به عرضه این رستوران با مواد تازه.

“در حال حاضر احتمالا کل زیرزمین است aquaponics با آب” آقای اسلام گفت: شوخی در مورد بارانی آسیب.

هر دو شنبه و پنج شنبه شب قبل از پزشکان تا به حال به نقل مکان به نزدیکی یک کلیسا برای محافظت از بیماران خود آقای اسلام نگه داشته و پخت و پز. به عنوان زخم پانسمان شد و دست برگزار شد در مقابل اتاق او شد در آشپزخانه, آماده daal باسماتی برنج و نان. غذایی ساده, او گفت:, اما با پروتئین بالا — تنها چیزی که به جامعه خود را از طریق یک شب تاریک.

دنبال NYT مواد غذایی در توییتر و NYT پخت و پز در Instagram, Facebook, YouTube و پینترست. دریافت به روز رسانی منظم از NYT, آشپزی با پیشنهادات دستور آشپزی, راهنمایی و مشاوره خرید.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>