مادر بزرگ خود را در سمت چپ توسط آمبولانس. سپس آنها نمی تواند پیدا کردن او را.

اورژانس های پزشکی تکنسین های که با عجله به ماریا کوریا اتاق در دنده محافظ در بر داشت یک پالس. آنها گفت: خانواده در کوئینز که آنها او را به جامائیکا بیمارستان مرکز پزشکی یکی از بسیاری از امکانات مراقبت های بهداشتی در شهر نیویورک غرق شیوع کروناویروس.

اما زمانی که خانواده او به نام بیمارستان روز بعد برای بررسی وضعیت او به آنها گفته شد او وجود ندارد.

برای یک هفته اعضای خانواده به نام آتش گروه دیگر بیمارستان دفاتر و اورژانس خدمات پزشکی است که تا به حال او را برداشت و در نزدیکی مرگ از خانه اش در وودهیون در آخرین شنبه مارس.

اما خانم کوریا 73 بود هیچ جا یافت می شود.

خانواده گرفتاری کاملا نشان داده شده که چگونه coronavirus همه گیر شده است تاکید کرد این شهر بیمارستان ها و واکنش های اضطراری سیستم در راه هرگز قبل از دیده می شود بیشتر کشش در حال حاضر مشمول مالیات سیستم مراقبت های بهداشتی. تماس با 911 در حال ریختن در تعداد رکورد. بیمارستان ها در حال اجرا هستند از ماسک پزشکان و پرستاران در حال بیمار شدن و عادی استانداردهای مراقبت در حال دادن راه به تریاژ استراتژی بیشتر شبیه به یک جنگ منطقه از یک شهر بین المللی ،

بلانت تاثیر این کمبود کاهش یافته در خانواده مانند خانم کوریا را که تلاش کرده اند به حرکت به یک سیستم در بحران است. کوئینز شده است که سخت ترین ضربه قصبه با بیش از 23,000 موارد مثبت — نزدیک به 5000 بیشتر از آینده-بالاترین تعداد در بروکلین که از دوشنبه شب.

خانم کوریا ناپدید شدن شروع با 911 تماس قرار داده شده در مارس 30, فقط پس از 3 بعد از ظهر با توجه به سوابق 911 تماس ارائه شده توسط خانواده است.

آنها در حال حاضر عزادار شده است. هفته قبل خانم کوریا دختر-در-قانون فوت کرده بود در همان خانه در حال سقوط به دیابتی شوک پس از درد و رنج برای یک هفته با استفراغ و خستگی. او تا به حال نشده تست شده برای coronavirus اما خانواده مشکوک است که او آن را به حال.

در حال حاضر پنج نفر از اعضای خانواده احساس بد. خانم کوریا در حال توسعه یک سرفه که آن روز صبح. او دیابتی و سرطان بازمانده و شرایط او بود به سرعت در حال بدتر شدن است.

جولیان Escobar خانم کوریا را در حالت شوک گفت: دختر Janeth Solis. او همسرش را از دست داده هفته قبل از. در حال حاضر او از دست دادن مادر خود. به منظور شناسایی او آقای Escobar داده بود به اورژانس کارگران نام خود و یک بطری دارو با نام مادر او در آن قبل از آنها در زمان او دور خانم Solis گفت.

“من معتقدم که او در گذشت” گفت: خانم Solis که رهبری خانواده را به طور فزاینده جستجو کوره در رفته برای خانم کوریا از اتاق خواب خود را در برانکس که در آن او جدا شد با کروناویروس علائم مانند. “اما کجا؟”

آخرین به روز رسانی: شیوع کروناویروس در نیویورک

  • نیویورک نیوجرسی و کانکتیکات دیدن یک روزه مرگ خوشه.
  • ویروس مرگ و میر ممکن است undercounted همانطور که بیشتر مردم مرگ در خانه.
  • نیوجرسی بسته پارک ها و جنگل ها. نیویورک هنوز به دنبال.

او افزود: “اگر او رفت و به جامائیکا, بیمارستان, نمی, آنها, دوربین است که نشان می دهد چه کسی می رود ، آیا مدارک نشان می دهد که او رسیدند؟”

امید برای کمک به خانم Solis رسیده در هفته گذشته به نیویورک تایمز که در تماس با جامائیکا بیمارستان از جانب خود در صبح روز دوشنبه.

بیمارستان در بیانیه ای گفت به بار روز دوشنبه که آن را نمی تواند پیدا کردن یک بیمار با خانم کوریا نام و یا تاریخ تولد: 12 مه سال 1946. بیمارستان کاهش یافته است به نظر بیشتر با استناد به اطلاعات پزشکی قوانین حفظ حریم خصوصی.

رنج در خانم کوریا را جمع و جور خانه سه طبقه در وودهیون آغاز شده و در اواخر ماه مارس است. آمپارو Holguin خانم Solis را که او نیز در آنجا زندگی می کردند به حال احساس بیمار حدود یک هفته با علائم گوارشی. او رفت و به یک مرکز مراقبت های فوری که با وجود افزایش ضربان قلب و فشار خون و حرارت یک دکتر به او یک تشخیص ساده و اسهال و استفراغ و تجویز آنتی بیوتیک ها با توجه به مدارک از آن مراجعه کنید. وجود دارد هیچ اشاره ای coronavirus.

زیر بعد از ظهر, مارس 24 خانم Holguin, همچنین دیابتی می تواند به رسمیت نمی شناسد اعضای خانواده. او صحبت کردن در مورد “خدا و عجیب,” خانم Solis گفت. او تنفس به شدت به طوری که آنها ساخته شده از دیگ بخار به سهولت او راه های هوایی است. سپس قند خون مشخصی و او سقوط در اتاق نشیمن.

خانم Solis, 49, بود, آموزش های یک 911 اعزام به مادرش CPR به عنوان آنها منتظر یک آمبولانس. خانم Holguin نمی تواند زنده کرد. بدن او غیر روحانی در اتاق نشیمن و تا ساعت 11 شب که شب خانم Solis گفت: زمانی که آنها به اندازه کافی خوش شانس برای پیدا کردن یک خانه مراسم تشییع جنازه او را دور.

دو روز بعد خانم Solis توسعه لرز و متقاعد شده بود این بود Covid-19 بیماری ناشی از کوروناویروس. هنوز هم خانواده تصمیم به برگزاری یک مراسم تشییع جنازه برای خانم Holguin که در روز شنبه. مردم جمع شده بودند در گروه کمتر از 10 در یک مراسم تشییع جنازه در خانه حفظ فاصله فیزیکی و با پوشیدن ماسک. در میان بحران آنها احساس خوش شانس است که او تا به حال به آنها اجازه استفاده از اتاق را برای یک ساعت.

سپس خانم کوریا نیز شروع به احساس بیمار. او توسعه سرفه در طول روز صبح در مارس 30 و خانم Solis عمه به داروخانه رفت را انتخاب کنید تا یک نسخه برای او. زمانی که خاله اش را باز کرد درب اتاق خواب که بعد از ظهر خانم کوریا پاسخ نمی دهد.

آمبولانس به سرعت وارد شدند و تکنسین قادر به تشخیص یک پالس. “بیایید برای بهترین امید” یکی از امدادگران گفت: با توجه به خانم Solis اضافه کردن آنها به رهبری به جامائیکا بیمارستان.

روز بعد هنگامی که جامائیکا بیمارستان گفت: هیچ کس تحت نام ماریا کوریا وجود دارد, خانواده شوکه شده بود. خانم Solis گفت: او دور برگشت با اورژانس خدمات پزشکی که اصرار داشت که آمبولانس رفته بود به جامائیکا و تا به حال نشده است منحرف شده است.

پس از چند روز تماس یک مرد در بیمارستان پذیرش گفت که هیچ ناشناس بیماران در بیمارستان همسان خانم کوریا توضیحات خانم Solis گفت. او توصیه او را به بیمارستان های دیگر در کوئینز.

خانم Solis و یک دوست و شروع تماس در اطراف در یک نقطه مربوط به دفتر یک عضو شورای شهر, Adrienne Adams. آنها ساخته شده و افراد گمشده بروشور با تصویر و ارسال آن در رسانه های اجتماعی یادآور آگهی که شد ارسال شده در اطراف این شهر پس از هفت. 11.

اعتباری و…از طریق Janeth Solis

“اگر شما کار در یک بیمارستان و دیده اند ماریا لطفا تماس بگیرید یا پیام من ASAP” آن را گفت. “خانواده پریشان.”

خانواده به عهده خانم کوریا, مادر چهار ساله و مادر بزرگ از 10 که مهاجرت از کلمبیا حدود 20 سال پیش فوت کرده است. اما بدون بدن وجود دارد می تواند بدون بسته شدن.

“ما می خواهیم فقط به وضع او را به بقیه و فقط اندوهگین” خانم Solis گفت.

روز دوشنبه در مدت کوتاهی پس از این زمان شروع به پرس و جو وجود دارد دستیابی به موفقیت. یک زن ناشناس که مرده بود در مارس 30 در بیمارستان سردخانه یک بیمارستان کارگر گفت: آقای Escobar توسط تلفن.

شده است یک خطای بحرانی ساخته شده که امدادگران — غرق حجم بالایی از 911 تماس — انتقال او به بیمارستان گفت: یک فرد آشنا با اعزام سوابق.

بر روی بیمار صورت مصرف خانم کوریا نام ذکر شده شده بود توسط امدادگران به عنوان جولیان اسکوبار پسر او را به نام.

آقای Escobar هنوز مریض و ضعیف خود و پوشیدن ماسک سوار به بیمارستان در ساعت 10 صبح روز سه شنبه به شناسایی خود را از بدن مادر.

آنها را به او نشان داد عکس. از آن او بود خانم Solis گفت. او مرده بود و در همان روز به او وارد شده بود در بیمارستان.

“من خوشحالم من مامان هم اکنون می توانید استراحت در صلح و آرامش” آقای Escobar گفت: در بیانیه منتشر شده توسط دختر خوانده خود را.

خانم Solis, که با این نسخهها کار در اداره بیمارستان در نیویورک-پروتستان بیمارستان در منهتن گفت که او احساس کمتر عصبانی تر از او رها است که آقای Escobar در حال حاضر می تواند سوگواری مادر خود را به عنوان او تا به حال شده است در ماتم او. او گفت که او معتقد است هر کس در تلاش برای انجام بهترین خود را در یک شکسته ضعف سیستم.

در مارس 30, بیش از 7000 تماس ساخته شده بودند به 911 به گفته یکی از E. M. S. office. به طور معمول سیستم را می بیند حدود 4000 911 تماس در روز است.

“من فکر می کنم با جنون آنها فقط عجله از طریق آن,” او گفت: هر کس تا به حال تعویض خانم کوریا نام برای پسرش. خانم کوریا بدن را سوزانده شود, او گفت:, و خاکستر به او فرستاده خواهر و برادر در کلمبیا.

“آن را مانند در بسیاری از چیزها,” او گفت:. “این Covid-19 فقط این دنیا خیلی دیوانه است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>